LAWETA ALWERNIA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ALWERNIA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa bezwzględne organizacje będziesz mógł trafić zawsze. Ta pomoc drogowa żeby udzielić Ci porady podąży niezwłocznie niby jak Twój najdroższy przyjaciel. Taki przyjaciel, który jest gotów na dowolną okoliczność zatem można mu w pełni zaufać.


Doszło do niespodziewanej usterki względnie kolizji? Jeśli podróżujesz w pobliżu Alwernia o nic nie potrzebujesz się niepokoić po prostu zadzwoń po przyjaciela – zadzwoń po Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Nadjedziemy bezzwłocznie. Z nami nadjedzie mobilny serwis i wytrawna obsada.


Defekty to nasza specjalność stąd podejmujemy na poboczach jezdni różne drobne naprawy. Opony pękają, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się niszczą, a czasem brakuje paliwa. I oczywiście każda ta sytuację może Cię zdybać powiedzmy gdzieś między zjazdami autostrady. A my przybywamy by wyeliminować niesprawność ku Twojej i naszej satysfakcji. Status samochodu może wpłynąć na decyzję, że nieodzowna okaże się autolawety ewentualnie autoautolawety, a w sytuacji pojazdów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy do tego nieustannie gotowi. Jeśli to będzie wskazane każdorazowo zabezpieczamy teren usterki albo kraksy. Czy tkwisz na ulicy gminnej, ekspresowej bądź na autostradzie ostatecznie dla nas nie stanowi problemu. Udzielimy pomocy w każdym położeniu. Bowiem mapa pobliskich dróg nie jest dla nas zagadką.


Bez telefonu do przyjaciela nigdy nie ruszaj w podróż. Choćby na obszarze całego kraju absolutnie Cię nie zawiedzie. Wystukaj numer o dowolnej godzinie dowolnego dnia. Trafimy na miejsce – na pewno! Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał w ten sposób dokładnie funkcjonuje. Wiarygodna pomoc drogowa! Bowiem w kłopocie polegaj na przyjacielu.


Potrafimy otoczyć Cię pieczą przez pełną dobę:

  • Transport, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Postawienie pojazdu na kołach czy wydobycie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa źle wlanego lub dolanie braku paliwa w baku
  • Pomoc w ramach Assistance i darmowe usługi z OC winnego kolizji

Odnajdź fakty! Przyjaciel z Alwernia jest dyspozycyjny do służby!

NASZA GALERIA


AutolawetyAutoautolawety 24h


Unieruchomione samochody najszybciej oraz bezproblemowo da się przetransportować gdy w grę wchodzi autolawety ewentualnie autoautolawety. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna poprawna forma gdyż holowanie jest tu oficjalnie zabronione. Profesjonaliści i kompletnie zaopatrzona flotylla specjalistycznych pojazdów to energia jaką kieruje pomoc drogowa w regionie Alwernia. Dla podróżnych zadysponujemy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Pojazd będzie pod opieką naszych pracowników absolutnie zabezpieczony w czasie załadunku, a także w transporcie. Przewieziemy na wskazane miejsce bezpiecznie i całodobowo zarówno pojazd jak i jego pasażerów.


Wolno państwu zawsze zmienić decyzję i zdecydować się na holowanie, lecz zdecydowanie powinien na to pozwolić stan techniczny pojazdu i paragrafy. W dowolnej chwili będziesz mógł zmienić decyzję jedyny kłopot tego rozwiązania to szybkość przemieszczania sie po trasie. Taki skład powinien jechać z najwyższą prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy rozumiemy jaki to problem gdy na trasie ulega awarii samochód ciężarowy. Nie wiele pojazdów na tyle skutecznie zdoła powikłać ruch na drodze jak niesprawny TIR. Często wyłącznym ratunkiem odblokowania drogi może być holowanie. Pomoc drogowa z Alwernia radzi sobie doskonale z takim problemem.


Branżowy sprzęt będący w naszym posiadaniu przyzwala na holowanie dowolnego samochodu. Wysokiej klasy specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy gwarantują nam solidnie i odpowiedzialnie przetransportować samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus w momencie gdy jest to wskazane. Każdy pojazd umiemy postawić na kołach uprzednio wydobywszy go z wykopu również TIR-a, choćby był w złym stanie czy w trudno dostępnym położeniu.


Jeżeli okaże się użyteczny przewóz ładunków transportowanych przez zepsuty samochód również się tym kłopotem zajmiemy. Przewieziemy zgodnie z instrukcją, przedtem zlecając potencjalne porządkowanie terenu oraz przeładowanie ładunków.


Nad zagwarantowaniem Wam stabilizacji i bezpieczeństwa czuwa 24 godziny na dobę wykwalifikowana, fachowa kadra. Szerokie zaplecze dozwala nam skutecznie podjąć każde wezwanie przez całą dobę nie zważając na warunki atmosferyczne.Mobilny serwis 24h


Proste w naprawie usterki bywają wielokrotnie. Absolutnie nie może być dylematem niewielka usterka nawet jeśli paraliżuje dalszą jazdę. Uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przebita opona bądź ubytek paliwa czy oleju, lub wymiana błędnie wlanego do baku innego rodzaju paliwa to incydenty z którymi można się rozprawić na miejscu. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis rzeczywiście w tych przypadkach umie się 24 godziny na dobę wykazać efektywnością. Zleceń na lawetę trudno tutaj oczekiwać. Sprawny dojazd to zaleta naszego serwisu zwłaszcza kiedy konieczny jest mobilny punkt wulkanizacji, który 24 godziny na dobę funkcjonuje w palecie usług.


Profesjonalizm mechaników jest istotą usług jakie oferuje mobilny serwis. Szeroki limit drobnych napraw, oddzielnych od marki i modelu samochodów, jakich będą mogli się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, owocem doskonałego przygotowania.


Jeden telefon wystarczy. Ustalimy detale awarii, a także markę samochodu, a właściwie za kilkanaście chwil mechanik będzie na miejscu zdarzenia. Do każdego przypadku podchodzimy kompleksowo na tyle żeby w pełni wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna oferta usług jaką proponujemy naszym odbiorcom mieści również przewóz maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, zgarniarki czy też walce będą mieć u nas zagwarantowany bezawaryjny przewóz. Przewóz maszyn rolniczych, również takich wielkich i oczywiście branżowych, też istnieje w naszym wachlarzu usług. Adekwatnie wyszkoleni do przewozu niewielkich, ale ciężkich pojazdów, kierowcy są przygotowani na transport przypuśćmy wózków widłowych. Kierujemy zespołem pojazdów umożliwiającym fracht ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Wozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a nawet ciężki gruz.


Nie tylko w kraju, jednak także i zagranicą wykonujemy takie usługi. Podstawą oferowania tego typu usług jest pełna dokumentacja stwierdzająca nasze zdolności operacyjne oraz umiejętności. Poza tym firma nasza zabezpiecza jednostkowe ubezpieczenie przewożonych towarów.Dlaczego my?


Z tego powodu że nie jest łatwo faktycznie dać gwarancję na zapewnienie Ci rzetelnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, natomiast Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał ją zapewnia. Otóż doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikacje zawodowców z wielu ośrodków koncentrują się w jednym miejscu. Pozwala nam to szybko i profesjonalnie wyeliminować realnie każdą usterkę i dostarczyć na wskazane miejsce każdy samochód z gwarancją wysokiej jakości i przystępnej ceny.


Pojedynczej wycenie podlega każda usługa. Na cenę usługi wpływają: rozmiar robót wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, miejsce zdarzenia zdarzenia, rodzaj samochodu, który obsługujemy, a także użycie części zamiennych.


Konkretne nasze usługi będą mogły być bezpłatne jeżeli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, ewentualnie do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej i oczywiście naszą działalność będzie na pewno można zapłacić z OC sprawcy kraksy.Dostajesz pewność!

Jedynie Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Alwernia czeka pod telefonem zdeterminowany aby Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: