LAWETA BIAŁA PODLASKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BIAŁA PODLASKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Posiadamy bezpieczną licencję na pomoc drogową


Jeżeli to usterka ewentualnie odmienne drogowe zdarzenie losowe skierowało Cię do nas, to w strefie Białej Podlaski trafiłeś najpewniej najlepiej jak można. Skutecznie pomożemy, a jeśli będzie to konieczne zajmiemy się holowaniem. TIR-y, pozostałe samochody ciężarowe lub dostawcze w tej sprawie absolutnie nie mają dla nas tajemnic. Sto procent. Taka jest rękojmia kondycji i zaufania usług zrealizowanych lawetą wynajętą z MegaHol i to przez 24h na dobę.


Właściwie już w tym momencie wystukaj nasz kontakt, gdyż w momencie kolizji nie można marnotrawić czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Co innego jeżeli ta wizyta jest spowodowana szukaniem bezpieczeństwa. Ochrony w dalszym horyzoncie. w takim razie zapraszamy Cię do konwersacji na temat różnorodnej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma zakładów, które deklarują znacznie bogatszy wachlarz usług niż jedynie holowanie pojazdów. Konsultacja będzie faktycznie wirtualna, jednak zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu.


Rozpocznijmy od sprawdzenia:Co zdołamy zrobić?


MegaHol postawił na połączenie wielu małych warsztatów w ogólnopolską sieć ciężarowej pomocy drogowej. Nie oferujemy usług wyłącznie TIR-om i choćby nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, ale przy takiej branży próbujemy być firmą uniwersalną w odniesieniu do wykonywanych zleceń. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy również samochody osobowe, dostarczamy usługi lawetowania motocykli i skromniejszych pojazdów, przypuśćmy kładów oraz oczywiście podejmujemy się transportów lawetą oraz autolawetą.

NASZA GALERIA


Nikogo chyba nawet nie zaskoczymy wzmianką o tym, że wśród deklarowanych przez naszą pomoc drogową usług odnajduje się także transport ciężkiego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To rozsądna decyzja gdy specjalizacją pomocy drogowejTIR-y, a w posiadaniu grupy są niezbędne lawetynaczepy niskopodwoziowe. Od dawna działamy na obszarze Górnego Śląska oraz okolicznych regionów choć rozpoczynaliśmy wyłącznie w Dąbrowie Górniczej. Nasza obecność w Białej  Podlaskiej to wynik ekspansji naszych jakościowych usług wprost do całego szeregu lokalizacji w Kraju.


Na całym terytorium Polski będziemy otwarci niedługo.Co takiego daje platforma kierowcom?


Gwarancję wysokiego standardu i bezpieczeństwa powierzonych usług w każdym przypadku przez 24h na dobę. Jeśli mówimy o holowaniu jest to najważniejsza wartość. Kluczową cechą usługi determinującą nasze wybory jest najczęściej cena, ale zdecydowanie częściej incydentalnie przy wyborze pomocy drogowej. Właśnie platforma pomaga ciężarowej pomocy drogowej MegaHol przybyć na miejsce zdarzenia szybciej. Sieć MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje poszczególnych załóg pomocy drogowej, a dzięki temu każde zlecenie łatwiej nam rozpatrywać jednostkowo i ekspediować tam kadrę dobrze skomponowaną do tej pracy. o wiele łatwiej jest połączyć specjalistów z innych grup gdy w konkretnym zamówieniu należy działać w paru dyscyplinach. Wysłanie dedykowanej lawety potrafi być niedostateczne na przykład TIR lub bus tkwi w rowie i zupełnie odmienny sprzęt wraz z obsługą są w tym przypadku przy okazji wskazani. Dzięki platformie dysponujemy sprzętem, którego potrafią akurat nie mieć jednocześnie na stanie lokalne jednostkowe zakłady.Ile naprawdę to w MegaHol będzie kosztować?


Zdecydowanie nie doszukamy się wzorca sytuacji drogowych, jaki dało by się przenieść na trwały cennik usług pomocy drogowej, a jeśli nawet to takich przypadków jest nie wiele. U nas normą jest początkowa kalkulacja usługi dokonana w czasie otrzymywania zlecenia. Kluczowe ustalenia łatwo jest wykonać w czasie składania zlecenia usługi. Ponieważ z klientem możemy ustalić: typ samochodu, drogę w rejon zajścia i ewentualnego miejsca transportu, charakter uszkodzeń, a w konsekwencji typ środka transportu jaki powinno się zadysponować. To wystarczy, by orientacyjnie obliczyć wartość zamawianej usługi. Nie można natomiast uciec od korekty kalkulacji w przypadku zdarzeń losowych, więc każdorazowo powinno się brać pod uwagę podobną ewentualność. Na szczęście siła sieci polega także na tym, że ceny za pojedyncze usługi maleją, w związku z tym przypuszczalnie będą korzystne względem cenników skromniejszych operatorów. Istnieje jeszcze i kolejny powód skierowania się po taką usługę do Nas. Jest to opcja rozliczeń bezgotówkowych za świadczone przez nas usługi z uwagi na liczne umowy łączące nas z szerokim wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Co oferujecie poza holowaniem?


 • MegaHol na skutek działania w platformie tworzy znaczny repertuar usług.
 • Holowanielawetowanie pojazdów jest kwintesencją naszej propozycji.
 • Usługa przewozu konkretnie do 6 osób odpowiednią autolawetą wraz z uszkodzonym samochodem.
 • Mobilny serwis ciężarowy czynny przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Mający w kręgu zainteresowania poza TIR-ami i innymi pojazdami ciężarowymi, a także dostawczymi jednocześnie samochody osobowe.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja czynna non-stop obsługująca również samochody osobowe.
 • Usługowy transport samochodów wszystkich wariantów.
 • Przewóz uciążliwego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Fracht autokarów i nietypowych pojazdów.
 • W umowach nie tylko długoterminowych również usługa frachtu dłużycowego.
 • Skuteczne wydobycie samochodów z uciążliwego obszaru bez kolejnego uszczerbku.
 • Kompleksowa wymiana w terenie wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Umożliwiając pomocy drogowej kompletną gotowość do pracy jesteśmy wstanie, dzięki funkcjonowaniu w platformie, łącznie i bezproblemowo pozwolić sobie na świadczenie usług przewozowych. Na skutek działania w sieci posiadamy poważny tabor lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście innego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji indywidualnych warsztatów i zdywersyfikowanego w ramach całej grupy. Możemy nawet prowadzić więcej usług jednocześnie nie tracąc na jakości i czasie. Dodatkowe usługi ponad pomoc drogową dostarczamy w granicach całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, lecz także 24h na dobę każdego dnia.Czy jest gwarancja usługi z udziałem MegaHol?


Jeżeli przedtem ktoś zapisze sobie nasz kontakt to zdecydowanie nie będzie jakiejkolwiek komplikacji by MegaHol wezwać w chwili konieczności. Prawdopodobnie na tę porękę liczą kontrahenci flotowi i dla tego dla nich posiadamy zredagowaną stosowną umowę. Nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę podpisać i tutaj w Białej Podlaskiej. Budujemy takie rozwiązania z firmami mającymi flotę TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów lub taksówek. Błyskawiczny przyjazd na w rejon zajścia to jest to co na początek gwarantuje zleceniodawcom trwała umowa. Dodatkową wartością długoterminowej umowy, rzecz oczywista poza szybkością działania, jest także faktyczna wiedza na temat taboru będącego w flocie zleceniodawcy co ma wpływ na efektywniejsze skomponowanie naszych ekip i ekwipunku do realizacji usługi. Chociażby serwis mobilny. Kiedy jest wcześniej przygotowany do pracy z konkretnym taborem to wyraźnie wzrasta i sprawność i jakość usługi, a co za tym idzie będą mniej dokuczliwe szkody klienta. Umowa z nami niechybnie redukuje zagrożenie strat, więc jeśli istnieje grupa, rzecz jasna nie koniecznie regionalna, której flota systematycznie porusza się w terenie naszej Białej Podlaski to rekomendujemy jej takie usługi. w przypadku usterki pożądane jest utrzymywać pomoc drogową w pobliżu.


MegaHolHolujemy w okolice sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: