LAWETA BIAŁA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BIAŁA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza strona istnieje dla Was. Witamy!


Znalazłeś się w najwłaściwszym miejscu w którym powinno się szukać usługi pomocy drogowej w rejonie Biała, w przypadku usterki samochodu względnie odmiennego zajścia losowego, a szczególnie w materii holowania TIR-a, innego samochodu ciężarowego lub dostawczego. Sto procent. Tak absolutna jest czystość kondycji i bezpieczeństwa usług przeprowadzonych lawetąMegaHol i to przez 24h na dobę.


Wybierz nasz numer! Nie marnuj w tej chwili czasu na czytanie kiedy tkwisz gdzieś na drodze:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna sytuacja jeżeli pojawiłeś się tutaj w celu zlokalizowania bezpiecznej pomocy drogowej na wypadek awarii. Spodziewasz się na dalszą perspektywę absolutnej gwarancji wysokiej próby pomocy. To my zachęcamy do konsultacji. Abyś miał szansę zaznajomić się z naszą profesjonalną ofertą usług, która absolutnie nie przypisana jest jedynie do holowania. Ponieważ MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów związanych z ciężarową pomocą drogową to nadzwyczaj wszechstronny usługodawca. Konwersacja będzie na pewno wirtualna, ale oczywiście zachęcamy jednocześnie do bezpośredniego kontaktu.


Zaczniemy od siebie:A więc z kim prowadzicie dialog?


MegaHol zdecydował się na złączenie wielu mniejszych zespołów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Absolutnie nie świadczymy usług jedynie TIR-om i nawet nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, natomiast przy tej dyscyplinie staramy się być firmą wielofunkcyjną pod względem wykonywanych zadań. Od skromniejszych pojazdów, powiedzmy kładów czy jednośladów po przewóz lawetą bądź autolawetą aut osobowych względnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Firmową specjalnością jest TIR, a uniwersalnie pojazdy ciężarowe, dlatego naturalną koleją rzeczy w profilu naszych usług pojawił się także fracht maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych do których przewozu posiadamy w naszej platformie odpowiednie lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Od dawna pracujemy na gruncie Górnego Śląska oraz okolicznych regionów choć rozpoczynaliśmy jedynie w Dąbrowie Górniczej. Dziś możecie nas spotkać także w Biała, a także w wielu kolejnych lokalizacjach w Polsce, w których zawsze zyskacie usługi na najlepszym poziomie.


Trzeba o nas pamiętać, gdyż wkrótce znajdziemy się praktycznie w całym Kraju.Co też konsument może zyskać na istnieniu sieci?


W ciągu 24h na dobę pełną gwarancję wysokiej klasy i bezpieczeństwa usługi. Czyż można spodziewać się więcej w wachlarzu usług holowania? Nawet bogaci kierowcy dokładają znaczną wagę do wielkości wydatków na usługi, jednak nieczęsto dzieje się tak w wypadku wezwań pomocy drogowej. To platforma powoduje, że MegaHol dojeżdża do usługobiorcy szybciej niż konkurencja. Sieć MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje konkretnych ekip pomocy drogowej, a dzięki temu każde zlecenie łatwiej nam oceniać odrębnie i wysyłać tam drużynę właściwie zorganizowaną do tej roli. Nie będzie dla nas dylematem wysłanie do ciężkiego zlecenia kilku specjalistów, którzy na co dzień działają w odrębnych warsztatach, ale działających w granicach naszej sieci. Wyekspediowanie odpowiedniej lawety może być niedostateczne gdyż TIR czy bus tkwi w rowie i całkowicie inny sprzęt wraz z brygadą są w tym momencie ekstra pomocni. Dzięki sieci zarządzamy sprzętem, jakiego mogą akurat nie mieć równolegle na stanie lokalne jednostkowe warsztaty.Czy z powodu działania w platformie opłata za usługi się obniża?


Pomoc drogowa to uciążliwy przedmiot do wprowadzenia nie zmiennej stawki za usługę szczególnie, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są przed wyruszeniem nie do zaplanowania. Standardem u nas jest sytuacja, że nasz dyspozytor wstępnie określa cenę z klientem. Takie dane jak rodzaj samochodu do którego ściągana jest pomoc drogowa, jego stan w ocenie zleceniodawcy, trasa do miejsca zdarzenia i miejsca potencjalnego transportu to ważne informacje, które możemy uzyskać na etapie pierwszej rozmowy. Te dane pomagają dyspozytorowi wstępnie określić wartość usługi. Lecz w wypadku doświadczeń losowych jest całkowicie realna korekta wyceny dosłownie w rejonie zajścia. Sieć ma jednak dla ostatecznej wyceny usługi spore znaczenie, ponieważ jak to zdarza się zazwyczaj w podobnych przykładach pomaga zmniejszyć łączne koszty, a co za tym idzie podsumowującą wycenę. Trzeba też pamiętać, że dzięki umowom z znaczną grupą ubezpieczycieli MegaHol wykonuje także usługi bezgotówkowe.Jakie wezwania wykonujecie obok holowania aut?


Dzięki sieci repertuar usług MegaHol jest ogromny.


  • Rzecz oczywista normą jest pomoc drogowa w postaci holowania i lawetowania.
  • Przewóz autolawetą jednocześnie pasażerów, konkretnie do 6 osób.
  • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. Obejmujący TIR i samochody dostawcze.
  • Kompletna mobilna wulkanizacja od Tir-a właściwie do samochodu
  • Przewóz wszystkich samochodów jako usługa dla instytucji i konsumentów prywatnych.
  • Fracht uciążliwego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
  • Usługa frachtu wszystkich aut niestandardowych, autobusów, przyczep, tramwajów itp.
  • W ramach nie tylko długoterminowych umów nie tylko dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy też leśnictwa oferujemy usługi transportu dłużycowego.
  • Skuteczne wyciągnie pojazdów z uciążliwego terenu bez kolejnego uszczerbku.
  • Dostarczenie na trasie paliwa oraz innych płynów eksploatacyjnych.

Gwarantując pomocy drogowej pełną możliwość działania potrafimy, dzięki istnieniu w platformie, równocześnie i bezproblemowo dopuścić świadczenie usług przewozowych. Dzięki sieci zdołaliśmy zbudować ogromny tabor lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych oraz dodatkowego sprzętu transportowego będącego w posiadaniu konkretnych oddziałów i zdywersyfikowanego w ramach MegaHol. Jesteśmy wstanie realizować kilka usług równolegle nie kosztem marki i czasu. Tu w MegaHol usługi oferujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu w całym kraju, a także w granicach Unii Europejskiej.W jaki sposób zdobyć pewność, że pomoc drogowa dojedzie z MegaHol?


Najlepiej zapamiętać sobie nasz numer i wybrać go w razie gdy zajdzie konieczność. Rękojmią naszego współdziałania w wykonaniu usługi jest także długoterminowa umowa. Sprawdza się ona szczególnie w przykładzie obsługi kontrahentów flotowych. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi hipotetyczni klienci flotowi z jakimi parafujemy stałe umowy na opiekę. Także tu w Biała. Te umowy są dla nas realne z powodu funkcjonowania w sieci ponieważ ona gwarantuje nam finalizacje kluczowego paragrafu umowy – niezwłocznego przyjazdu na miejsce kolizji. Dodatkową przewagą stałej umowy, rzecz oczywista poza szybkością działania, jest również dobra znajomość taboru funkcjonującego w bazie zleceniodawcy co wpływa na lepsze skomponowanie firmowych ekip i ekwipunku do wykonania zlecenia. Wyślemy przypuśćmy z góry gotowy do zadania serwis mobilny i wasza firma poniesie mniejsze straty. Umowa z MegaHol niechybnie niweluje niebezpieczeństwo strat, a zatem jeżeli istnieje firma, zdecydowanie nie koniecznie miejscowa, której tabor systematycznie porusza się w obszarze naszego Biała to reklamujemy jej takie profesjonalne usługi. w razie niesprawności pożądane jest utrzymywać pomoc drogową pod ręką.


Holujemy by osiągnąć dostatek – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: