LAWETA BIAŁOBRZEGI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BIAŁOBRZEGI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy dział winien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak przecież zawsze jesteśmy gotowi i zdecydowani na każde zamówienie. Wszystkich klientów traktujemy tak jak przyjaciół, a to pierwszy krok do udzielenia pomocy również tym którzy przemieszczają się zdecydowanie mniejszymi autami. Nasze odziały rozlokowane są w całej Polsce, a każdy z nich gotów jest na holowanie różnorodnych samochodów oczywiście z celowym dostrojeniem na samochody ciężarowe.


Wszędzie może ci się przydarzyć kłopot na drodze. Jeśli stanie się taki kłopot w okolicy naszego miasta Białobrzegi wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu zupełnie dobre rozwiązanie. Ale prawdopodobne jest, że nie nastąpi zasadność holowania. W naszych warsztatach dysponujemy mobilnymi serwisami, i doskonale wyspecjalizowaną załogą. Nasze czynności na miejscu zajścia zawiodą do szybkiego rozwiązania awarii.


U nas nie było takiej awarii z jaką byśmy sobie nie poradzili. Jak do tej chwili zawsze rozwiązywaliśmy szczęśliwie problemy, nabraliśmy w związku z tym przekonania do własnych rozstrzygnięć. Mnóstwo usterek które paraliżują klientom dalszą drogę dla naszych załóg okazuje się nietrudnymi do usunięcia. Niech ci się nigdy nie zdaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, bowiem na trasie chociażby drobna usterka potrafi okazać się niewykonalna do osobistej naprawy, w związku z tym wycieraczki jak również opony, niedobór paliwa czy też nieodpalający napęd też czasami potrzebują naszej porady.


Wiedz! Ty, całkiem możliwe, że przyjechałeś tutaj z dalekiego końca Europy, jednak my pracujemy tu u siebie. Znamy tutaj każdy zakątek więc nie jest istotne, gdzie utknąłeś z własną awarią my za chwilę cię odnajdziemy. Wybierz numer kiedy jesteś w kłopocie bez zwracania uwagi na porę dnia. Musisz mieć wiedzę, że możesz być naszym dobrym przyjacielem i w sytuacji jeśli wcale się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już jest. Otóż istnieć przystoi należycie.


Potrafimy objąć Cię pieczą przez pełną dobę:

  • Wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego lub dopełnienie deficytu paliwa w baku
  • Usługi w ramach Assistance lub nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie samochodu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach

NASZA GALERIA


Żeby rozproszyć wszystkie obiekcje na naszym portalu będziesz mógł zaznajomić się z naszą kompletną ofertą. Lecz na sto procent będziesz mógł w Białobrzegach liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Kwintesencją wszystkich naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale oczywiście nasza baza lawet lub autolawet na sto procent jest gotowa do przerzutu dowolnego pojazdu. Zatem choć kultową strategią przewozu awaryjnego pojazdu osobowego jest holowanie, jakiego może się podjąć każdy prowadzący, to jednak zachęcamy by skorzystać z zawodowej interwencji.


Tę radę powinno się przyjąć na serio. Praktyka no i kompetencje zawsze są obligatoryjne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Linka holownicza, jaką najczęściej użytkujemy do takiego standardu holowania jest jak się okazuje zawodna. Należy również pamiętać, że holowanie tego standardu na autostradzie czy drodze szybkiego ruchu bezwzględnie jest zakazane. Z tego powodu powinno się dobrać pomoc drogową MegaHol, ponieważ administrujemy i dobrym sprzętem i fachową kadrą.


W naszym taborze mamy lawety, lub autolawety dopasowane do wszelkiego typu aut. Czyż należy oczekiwać czegoś ponad to niż bezawaryjnego , a do tego szybkiego przewiezienia awaryjnych pojazdów i ich pasażerów na wskazane miejsce, no prawdopodobnie nie, tymczasem my dokładnie tym się zajmujemy zawodowo.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To działalność nas fascynuje. Bezpośrednio w przewozie aut ciężarowych, a także w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy być zawsze pośród najlepszych. Zabezpieczamy wartościową ofertę , a także wytrawne zrealizowanie prac. Większość kierowców prawdopodobnie musiała mieć kiedyś styczność z zepsutym na szosie TIR-em. Usterka na szosie dwupasmowej jest zdolna wykluczyć z ruchu pojedynczy pas i być inspiracją kilometrowych zatorów. Podobne, lub na pewno fatalniejsze rezultaty jest w stanie taka usterka wywołać na podrzędnej, jakkolwiek uczęszczanej drodze. I z tego powodu szanować trzeba sprawne, kompetentne poprawki w rejonie lokalizacji zdarzenia, no i profesjonalny przewóz podobnych pojazdów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a poza tym sprzęt do podnoszenia masywnych pojazdów z dołu i oczywiście pozwalający na ustawienie ich na kołach. Jak widać posiadamy fizyczne możliwości frachtu dużego pojazdu w miejsce, w którym bezkolizyjnie, wolno dokonać niezbędnych reperacji. Kompletny kalejdoskop ciężkich aut: Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, prędko i bezpiecznie, przez 24 godziny na dobę, przywieziemy pod wyznaczony adres.


Zabezpiecza to dodatkowo zawodowa kadra, która odbywając dyżury w naszych oddziałach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój wewnętrzny oraz bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Pokonanie kłopotu może także okazać się maksymalnie wyjątkowe no i holownik i niskopodwoziówka nie będą niezbędne. Istotnie tak się zdarzy jeśli skutki awarii uda się naprawić na na miejscu zdarzenia co, chociażby na autostradzie, skutecznie potrafi załatwić wyspecjalizowana obsada mobilnego serwisu.


Od nieznacznych remontów napędu po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu zawsze są przygotowani na rożne warianty awarii. Staramy się wcześniej określić inspirację usterki i z tego powodu prowadzimy obszerny wywiad podczas otrzymywania zlecenia,  dzięki takiemu modelowi nasi mechanicy jadą w zasadzie przygotowani. Każdorazowo istnieje sposobność wezwania lawety czy może holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w odwodzie na wypadek gdyby sprawna naprawa okazała się iluzoryczna.


Obojętnie jakie zlecenie to dla nas samodzielny przypadek ze względu na to, że każda usterka jest wyjątkowa. Nasi klienci maja prawo do błędnej oceny, to my mamy obowiązek być zawodowcami więc umiemy odpuścić przyjaciołom rozpatrując każde zamówienie jednostkowo. Jesteśmy wstanie tak postępować dzięki ogromnemu zapleczu technicznemu dającemu nam jednoznaczny komfort działania.Transport niskopodwoziowy

Naszą paletę usług uzupełniliśmy o fracht wielkich maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych ponieważ obszerna baza lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników umożliwiła nam takie rozwiązanie bez strat dla kluczowych usług. Optymalne wykorzystanie potencjału ekipy zmniejsza pełne koszty działalności, a tym samym ogranicza stawkę za usługi dla jednostkowego kontrahenta, było by kuriozalne gdybyśmy tego potencjału nie zauważyli.


Wozimy na obszarze kraju i zagranicę wszystkie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do ciężkich choć niedużych wózków widłowych. Łatwo również powierzyć nam fracht towarów ponadnormatywnych oraz dłużycowych.


Jako, że zabezpieczenie transportu jest absolutnie na pierwszym miejscu to przy wzięciu pod uwagę wszystkich środków bezpieczeństwa, oczywiście i tak w każdym przypadku ubezpieczamy frachty. Wcale nie obciążamy firmowych klientów przygotowaniem procedur i uzyskiwaniem dokumentów potrzebnych do finalizacji zamówionego przewozu.Dlaczego my?

Toć czemu to ma być nie? Skoro akurat nie znamy przeciwwskazań to może być MegaHol. Nie potrzebujemy by inni czuli się gorsi, lecz wyraźnie chcemy być najlepsi. Funkcjonuje pełno pomocy drogowych raczej mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże niewątpliwie każda kończy swoje zlecenia.


Winno się właściwie przeanalizować to zagadnienie szerzej. Jeśli tworzymy sieć, aż tylu partnerów to w tej sytuacji prawdopodobieństwo zdobycia właściwego sprzętu jest zdecydowanie większe niż w indywidualnym warsztacie. Rzecz jasna nie odmiennie ma się rzecz z kadrą o wysokich umiejętnościach lub z kierowcami o dużym doświadczeniu.  Sieć oddziałów ulokowanych nieopodal zajścia, kooperując ściśle ze sobą ma zdolność wysłania pomocy z specjalnie dostosowaną do sytuacji załogą oraz właściwym sprzętem.


Bazę dostarczania naszych usług definiuje reguła „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się dokładnie z tego powodu. Prawdopodobnie z pomocą dojedzie lokalna, familijna drużyna profesjonalistów, jednak wspomagana energią dużej firmowej pajęczyny.


Nierzadko opłaty za nasze prace zdarzają się niższe niż się spodziewacie, a bierze się to z tego, iż nie opieramy się na taryfikatorze, bo wartościujemy każde wezwanie indywidualnie. W przypadku usług realizowanych z OC względnie Assistance nie musi się regulować opłat, gdyż rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


MegaHol, nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być dokładnie taka. Niezmiennie Twój rozważny przyjaciel z miasta Białobrzegi.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: