LAWETA BIAŁOŁĘKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BIAŁOŁĘKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący dział winien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale w zasadzie zawsze jesteśmy gotowi i otwarci na każde zamówienie. Zawsze klienta postrzegamy jak przyjaciela więc w ten sposób podchodzimy do pomocy jakiej poszkodowany przyjaciel oczekuje nie zważając na to jakie gabaryty ma jego pojazd. Zawsze przygotowani na holowanie aut ciężarowych w takim samym zakresie jak i innych samochodów i wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce muszą być odpowiednio zaopatrzone.


Zawsze może ci się przytrafić problem na autostradzie. Jeśli wydarzy się to w przestrzeni naszej Białołęki dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu całkowicie pewne rozwiązanie. Natomiast właściwie holowanie pojazdu bywa nieuzasadnione. Mobilny serwis to obecnie bezwzględnie jest właściwie podstawowa usługa, ale jeśli do tego dorzucimy wykwalifikowaną kadrę to przyjedziemy do was z kompetentnym warsztatem. I w rezultacie usterka będzie skasowana na miejscu zdarzenia.


Bynajmniej nie stresujemy się, że coś nas zaskoczy bowiem posiadamy wystarczająco dużo fantazji, żeby ze wszystkim sobie poradzić. Dobre nastawienie do zrealizowania dowolnej usługi gwarantuje dobre wyniki, dlatego pilnujemy się tych zasad dla waszej satysfakcji. Drobne naprawy, które wystarczy przeprowadzić bezpośrednio w miejscu zdarzenia to dla pomocy drogowej przeważnie tuzinkowe usterki, natomiast kierowcom hamują dalszą drogę. Niech ci się nie zdaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, bo na trasie chociażby skromna niesprawność auta może okazać się nierealna do osobistej reperacji, w tej sytuacji wycieraczki oraz opony, deficyt paliwa lub nieodpalający silnik także czasami oczekują naszej uwagi.


To istotne! Gdy całkowicie nie umiesz odnaleźć się w topografii miejsca zdarzenia, nie musisz się trapić, bowiem my oczekujemy zaraz za miedzą. Nieważne gdzie złapały cię kłopoty my to miejsce zlokalizujemy, więc szybko zaproponujemy ci życzliwą rękę. Nie zastanawiaj się nad chwilą doby wzywaj pomoc drogową natychmiast gdy potrafimy być ci przydatni. Powinieneś mieć wiedzę, że możesz być naszym dobrym przyjacielem nawet wówczas gdy nigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie się funkcjonuje. Tacy zawsze jesteśmy.


Jesteśmy gotowi do oferowania usług i w dzień i w nocy:

  • Pomoc w granicach Assistance , a także bezpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach względnie wyciągnięcie go na jezdnię
  • Transport niezbędnych ilości paliwa czy usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego

NASZA GALERIA


Osobiście zorientuj się co zawiera nasza propozycja jeśli nadal nie czujesz pewności. Tymczasem na przyjaciół z Białołęki jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny zespół lawet i autolawet jest zaadaptowany do transportu jakiegokolwiek rodzaju pojazdu, chociaż nie kryjemy, iż szczególnie przygotowani zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. I choć łatwą formą transportu niesprawnego samochodu osobowego jest holowanie, jakiego zapewne może się podjąć każdy prowadzący, to właściwie polecalibyśmy skorzystać z doświadczonej usługi.


Znajdą się preteksty żeby tę poradę rozpatrywać poważnie. Podczas holowania niezmiernie ważne wydają się być praktyka i profesjonalizm. Również optymalny sprzęt, bowiem przeciętna lina holownicza może stać z MegaHol, bowiem rozporządzamy i stosownym sprzętem i specjalistyczną kadrą.


Bezpośrednio w naszym taborze znajdują się lawety, a także autolawety dopasowane do wszelkiego rodzaju pojazdów. W rejonie lokalizacji zderzenia zjawimy się prawie natychmiast kierując tu stosowny sprzęt do gwarantowanego odtransportowania waszych pojazdów i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie bezwzględnie nasz jedyny żywioł. Naszym celem jest być najskuteczniejszym w przerzucie samochodów ciężarowych a także ciężarowej pomocy drogowej. Gwarantujemy dużą paletę i oczywiście rzetelne przeprowadzenie prac. Z zepsutym TIR-em zatykającym drogę spotkał się zapewne każdy kierowca. Jeśli z powodu zdarzenia na drodze dwupasmowej wyłączymy pojedynczy pas ruchu to realny jest korek, być może na parę kilometrów. Bliźniacze, lub na pewno gorsze rezultaty jest w stanie podobna awaria rozniecić na pośledniej, jednakże uczęszczanej drodze. Dlatego rzeczywiście ważny powinien być błyskawiczny , a także specjalistyczny transport takiego auta, bądź bardzo szybka jego reperacja najlepiej w miejscu wydarzenia.


Gdy jest konieczności unosić TIR-a z rowu , a następnie ustawić go na kołach musisz operować ciężkim, specjalnym sprzętem, który jest  na stanie ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i ponadto wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe i sztywny hol. Mamy w tej sytuacji zdolność natychmiastowego otwarcia drogi oraz przewiezienia TIR-a w najlepsze miejsce umożliwiające przystąpienie do bezpiecznej reperacji. Naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, duży wachlarz wielkich aut przywieziemy prędko i pewnie przez 24 godziny na dobę.


Zabezpiecza to również fachowa kadra, która sprawując dyżury w naszych zespołach całodobowo, 7 dni w tygodniu zapewnia wam spokój oraz zaufanie.Mobilny serwis 24h

W każdym przypadku może się wyklarować, iż na szczęście nie będzie zamówienia na holownik oraz niskopodwoziówkę. Może zdarzyć się, że wystarczy mobilny serwis, który w rejon wypadku podjedzie zdecydowanie szybciej, a wykwalifikowani mechanicy skutecznie wyeliminują podstawę niesprawności, chociażby na drodze szybkiego ruchu.


Czy może to będzie sprawa wulkanizacji opony czy może usługi przy małych usterkach motoru, regularnie chcemy być na to gotowi. To po prostu rola obszernego sondażu przeprowadzonego podczas zaakceptowania zgłoszenia. W każdym przypadku posiadamy sposobność przywołania lawety czy holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w zapasie na wypadek gdyby szybka naprawa okazała się niemożliwa.


Jesteśmy pewni, iż każdy przypadek jest niepowtarzalny zatem podchodzimy do wezwań bardzo odrębnie. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, odpowiadamy na porady, z tego powodu, że zawsze są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Firmowi mechanicy, wykorzystując pomoc wyśmienicie zaopatrzonego zaplecza technicznego, wyciągają z takich konwersacji jedynie pozytywne sugestie.Transport niskopodwoziowy

Rozwinęliśmy swoją paletę, jednak pierwotne usługi na takim rozwiązaniu całkowicie nie cierpią, gdyż transport maszyn drogowych, maszyn budowlanych i rolniczych wypływa z pełnej podstawy w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników funkcjonujących w naszym padoku. To ze wszech miar świadoma decyzja, ponieważ czerpie z potencjału naszych doświadczonych kierowców i pojazdów, a tym samy redukuje koszty funkcjonowania pośrednio wpływając na obniżenie opłat kluczowych usług.


Walce drogowe, kombajny, koparki, busy i pikapy, aż do masywnych chociaż niedużych wózków widłowych, wszelkie samochody jesteśmy wstanie przewieźć na terenie Polski lub zagranicę. Obiektem naszej usługi mogą się stać dodatkowo towary ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Jesteśmy pewni firmowych kierowców a także sprzętu z jakiego korzystają, nie mniej od początku nasze profesjonalne frachty są całkowicie ubezpieczone. Całe procedury i papiery potrzebne do dokumentacji połączonej z prowadzoną przez nas usługą, regularnie przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

A czemuż akurat nie? Skoro nie ma przeciwwskazań to może być MegaHol. Absolutnie nie staramy się umniejszać umiejętności innym, ale również nikt tego nie robi pisząc, że jest najlepszy. Jesteśmy przekonani, iż wszystkie pomoce drogowe czy ciężarowe pomoce drogowe działają wyraźnie dobrze.


Należałoby jeszcze odmiennie na tą sytuację popatrzeć. Ponieważ tworzymy sieć, aż tylu kooperantów to w takim wypadku prawdopodobieństwo zadysponowania wystarczającego sprzętu powinno być dużo poważniejsze niż w indywidualnym warsztacie. Podobnie sytuacja ma się z wyspecjalizowaną kadrą, i oczywiście z kierowcami o wysokich kwalifikacjach oraz praktyce.  Tworzymy idealne zespolenie równocześnie wspierających się niewielkich warsztatów, których siłą jest bliska odległość od miejsca wydarzenia a także niezwykły wybór sprzętu i technologi.


Bazę świadczenia naszych usług definiuje reguła „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się przede wszystkim z tego powodu. Konkretnie do zamówienia przyjeżdża odpowiednio wybrana grupa mechaników z niewielkiego zakładu związana emocjami albo zgoła familijnie, lecz to grupa która ma prawo, w każdej minucie zlecenia, liczyć na pomoc całej platformy takich oddziałów.


Taryfikatora u nas nie posiadamy, ale oczywiście możecie oczekiwać na rozsądną cenę, niejednokrotnie niższą niż się spodziewacie, a to w związku z tym, że szacujemy prace na bazie realnych danych. Prace które rozliczamy zdecydowanie z ubezpieczycielem, a mianowicie zrobione z OC względnie Assistance nigdy nie potrzebują jakichkolwiek dopłat klienta.


Oto MegaHol – absolutnie nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Przyjaciel z Białołęki, który w sposób naturalny dojedzie jeśli znajdziesz się w potrzebie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: