LAWETA BŁONIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BŁONIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba rzetelnie podkreślić, iż naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa, co na szczęście nie oznacza, że wzbraniamy się od realizacji odmiennych zleceń, a nawet odwrotnie dysponując wyśmienicie zaopatrzoną infrastrukturą jesteśmy w stanie  obsłużyć parę zleceń równolegle. Naszych kontrahentów traktujemy tak jak przyjaciół, a to kluczowy krok do udzielenia pomocy także tym którzy przemieszczają się zdecydowanie mniejszymi samochodami. Z uwagi na to,  dowolny z wszystkich oddziałów, rozłożonych po całej Polsce, bezwzględnie jest gotowy w bliźniaczym stopniu na holowanie aut ciężarowych jak i innego dowolnego pojazdu.


Nie ma miejsc gwarantujących spokój i wszędzie stosunkowo łatwo jest mieć usterkę auta. Korzystnym rozstrzygnięciem jest w tej sytuacji zadzwonić do MegaHol, a szczególnie gdy przydarzy ci się to w przestrzeni Błoń, ponieważ to pewna pomoc drogowa. Holowanie właściwie nie zawsze bywa niezbędne. W czasie przyjmowania zamówienia każdorazowo przeprowadzamy sondaż na temat kłopotów, jakie was dopadły i jest prawdopodobne, że ta ingerencja zrealizuje się na pracy mobilnego serwisu, tym pewniej, że zarządzamy wyspecjalizowaną załogą. Miejsce zajścia nierzadko okazuje się miejscem działalności naszych mechaników, którzy tam dokładnie skutecznie naprawiają problem z niesprawnością auta.


Jesteśmy przekonani, że pokonamy jakikolwiek defekt. W zasadzie do tej chwili zawsze rozwiązywaliśmy skutecznie kłopoty, nabraliśmy zatem przekonania choćby do własnych możliwości. Drobne naprawy, jakie wystarczy zrealizować praktycznie w miejscu zdarzenia to dla nas przeważnie przeciętne niesprawności, natomiast kierowcom utrudniają dalszą podróż. Nie uruchamiający się motor, wycieraczki, paliwo, opona lub całe mrowie innych niuansów, zajmiemy się dowolną błahostką.


Staraj się by  o tym pamiętać. My jesteśmy z okolicy, zatem jeżeli , co zrozumiałe, nie wiesz w którym miejscu masz awarię absolutnie nie musisz się martwić. Przyjaciel cię nie zawiedzie, potrafi rozpoznać tutaj wszelkie zakamarki i zlokalizuje cię nawet gdybyś osobiście nie wiedział gdzie jesteś zlokalizowany. Potrzebujesz interwencji to dzwonisz, rzecz jasna nie ważne o której godzinie, twoi przyjaciele trwają na posterunku całą dobę. Przyjaciele są różni, doskonalsi, tandetni oraz pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie rozczarowuje. Tacy jak my istnieją.


Potrafimy objąć Cię ochroną przez całą dobę:

  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydostanie pojazdu na jezdnię czy ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dopełnienie ubytku paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji jak również w ramach Assistance

NASZA GALERIA


Cała paleta możliwości jest tu rozpisana w detalach toteż jesteś w stanie rozwiać obiekcje. Masz rację, że ciężko zawierzyć tylko zapewnieniom, lecz przypomnij sobie, iż tu w mieście Błonie liczyć możesz na przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny zespół lawet i autolawet jest dopasowany do przerzutu każdego modelu pojazdu, chociaż nigdy nie ukrywamy, że przede wszystkim zdecydowani jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Zepsuty samochód stosunkowo łatwo niewątpliwie, w zakresie samopomocy kierowców, podholować na lince holowniczej, chociaż odradzamy podejmowanie podobnego ryzyka bez doświadczenia.


Nie omijajcie tej porady. Nie zawodowy kierowca zwyczajnie nie przypuszcza jakże znaczące przy holowaniu bywają doświadczenie i fachowość. Wadliwość zwyczajnych lin holowniczych zwraca opinię na sprzęt z którego dobrze by było korzystać przy podobnej usłudze. Natomiast w okolicznościach kiedy odległe wyjazdy coraz częściej podejmujemy autostradą ewentualnie trasą szybkiego ruchu, powinno się wiedzieć, iż na tych trasach holowanie jest zakazane. Oczywiście w tym wypadku faktycznie bezwzględnie jest miejsce dla profesjonalnego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Jakikolwiek rodzaj pojazdów możemy dostarczyć na wskazane miejsce używając własnych lawet, albo autolawet. Bezpośrednio w miejscu wypadku zjawimy się błyskawicznie dostarczając właściwy sprzęt do solidnego odtransportowania waszych pojazdów oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Dlatego utworzyliśmy MegaHol. Transport aut ciężarowych i ciężarowa pomoc drogowa to dyscypliny w których przewidujemy być najdoskonalsi. Zapewniamy mocną paletę , a także rzetelne zrealizowanie prac. Większość użytkowników dróg przypuszczalnie miała kiedyś możliwość spotkania z popsutym na trasie TIR-em. I w sytuacji jeżeli niesprawność znajdzie sobie usytuowanie na dwupasmowych autostradach samo zamknięcie jednego pasa ruchu na kilka godzin jest zdolne utworzyć wielokilometrowe zatory. Jest też jasne, że rezultat może być też groźniejszy w skutkach na uczęszczanej, bocznej drodze. Z tego powodu cenni powinni być spece od błyskawicznych napraw w terenie, i oczywiście gwarantowanego transportu aut.


Jeśli przyjdzie usuwać TIR-a z rowu , a następnie postawić go na kołach powinieneś dysponować ciężkim, branżowym sprzętem, który jest bezpośrednio w posiadaniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i ponadto wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy sztywny hol. Mamy, zatem nieodzowne akcesoria, aby wykonać zabieg bezkolizyjnej reperacji po uprzednim oczyszczeniu drogi z awaryjnie sparaliżowanego, ciężkiego samochodu. Błyskawicznie i bezpiecznie przewieziemy busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, zatem jak widać pełny arsenał ciężkich pojazdów.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych brygadach czuwa doświadczona kadra będąc oczywiście gwarantem naszej wysokiej marki.Mobilny serwis 24h

Rozwiązanie problemu może również objawić się jako absolutnie przeciwne no i holownik oraz niskopodwoziówka nie będą potrzebne. Awarię potrafią skasować mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w odpowiedni rejon dotrze znacząco szybciej.


My potrafimy być przygotowani na mnóstwo wariantów awarii od wulkanizacji opon po remonty silnika. Oczywiście to rola obszernego rekonesansu zrealizowanego podczas uznania zlecenia. Zdarza się, że sondaż telefoniczny może być niezadowalający i personel mobilnego serwisu jednak nie potrafi zrealizować szybkiej reperacji, nie jest to jeszcze kłopot gdyż w odwodzie w każdym przypadku czeka autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Przedkładane przez nas jednostkowe nastawienie do zadań zrodziło się z faktu, że awarie mimo, że pokrewne nierzadko pozostają nadzwyczaj różnorodne. Nasi kontrahenci maja prawo do złej analizy, to my musimy być fachowcami więc potrafimy odpuścić przyjaciołom rozpatrując każde wezwanie odrębnie. Nasi mechanicy, dostając podparcie znakomicie zaopatrzonego zaplecza technicznego, czerpią z takich pertraktacji jedynie optymalne porady.Transport niskopodwoziowy

Poszerzyliśmy swoją propozycję, ale standardowe usługi na takim rozwiązaniu absolutnie nie tracą, bowiem przerzut maszyn budowlanych, drogowych czy też rolniczych wynika z szerokiej podstawy w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników będących w naszym profesjonalnym padoku. Stosowne spożytkowanie potencjału załogi redukuje ogólne koszty działalności, i tym samym obniża wartość usługi dla konkretnego klienta, zdecydowanie było by dziwaczne gdybyśmy podobnego potencjału nie zobaczyli.


Absolutnie nie tworzymy obostrzeń, w kraju oraz zagranicą przywieziemy na ustalone miejsce przeznaczenia walce drogowe, kombajny, busy, pikapy bądź koparki. Zatwierdzamy też zlecenia na towary ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Jesteśmy spokojni o kwalifikacje naszych kierowców i sprzętu z jakiego korzystają, na szczęście od początku wszystkie przewozy są całkowicie ubezpieczone. W każdym przypadku operujemy pełną dokumentacją nieodzowną, aby oferować nasze usługi i w związku z tym ubezpieczamy się przejmując na siebie wszystkie formalności powiązane z transportem.Dlaczego my?

A czemuż nie? Czemu nie F.U GOLCAR? Zawsze pragniemy być najlepsi, ale ostatecznie akurat nie chcemy by pozostali czuli się gorsi. Zapewne weryfikują się w pracy wszelkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe mimo że działa ich w branży bardzo wiele.


Prosimy przyjrzyj się temu zdecydowanie z nowej perspektywy. Ponieważ posiadamy, aż tylu sieciowych wspólników to w tej sytuacji prawdopodobieństwo zadysponowania odpowiedniego sprzętu jest dużo poważniejsze niż w jednostkowym zakładzie. Rzecz jasna nie inaczej ma się rzecz z załogą o właściwych kompetencjach lub z kierowcami o dużym doświadczeniu.  MegaHol to optymalne połączenie małych zakładów, które wzajemnie się zasilają działając jednocześnie blisko zajścia jednocześnie gospodarując niepowtarzalnym wachlarzem taboru i sprzętu.


Dokładnie z tego powodu potwierdza nam się doskonale, jako opoka świadczenia firmowych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Cała firmowa platforma jest zobligowana by tworzyć ochronny parasol nad działalnością wysłanej grupy zawodowców, którzy będą załogą z niewielkiego zakładu, zapewne powiązaną rodzinnie względnie przyjaźniami, jednak będą skuteczni czując takie wzmocnienie.


Indywidualna kalkulacja prac sprawia, że wielokrotnie będziecie mieć niższe wydatki niż się spodziewacie. Wyjątkowo dogodną procedurą fakturowania za nasze usługi jest nieskomplikowane rozliczenie kosztów z ubezpieczycielem, ale oczywiście wymogiem jest szansa wykonania usługi w granicach OC względnie Assistance.


To jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa , a nawet nie jedynie. Przyjaciel z miasta Błonie, który w każdym przypadku przybędzie  w kłopocie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: