LAWETA BOJANOWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BOJANOWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy rozdział winien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak ostatecznie jesteśmy gotowi i zdecydowani na dowolne działanie. Na szczęście nie traktujemy was tak jak klientów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy wyłącznie dlatego, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza reprezentacyjna usługa, natomiast zespoły rozłożone po całej Polsce są przygotowane na to by radzić sobie z jakimkolwiek zadaniem.


Problemy z samochodem na drodze to zwyczajna sytuacja. Może to się zdarzyć akurat w okolicy naszego Bojanowa, a wtedy będziesz mógł natychmiast zapytać o usługę MegaHol, to doskonałe rozwiązanie. Jednak może zdarzyć się, że nie zajdzie uzasadnienie holowania. Zawsze na początku powinno się wykorzystać mobilny serwis, a nasze perfekcyjnie wyspecjalizowane kadry są w stanie sobie poradzić z reperacją. Zatem, być może rozwiążemy kłopot w miejscu zajścia.


Jesteśmy spokojni o to, iż rozwikłamy jakikolwiek problem. Nasze podejście do wykonania każdej pracy pozwala na dobre skutki, w związku z tym pilnujemy się tego dla waszej satysfakcji. Wielokrotnie zdarza się tak, że banalna usterka hamuje dalszą drogę, lecz dla pomocy drogowej niewielka reperacja bezpośrednio w terenie nie powinna być problemem. Skończyły się sezony gdy musiałeś wozić ze sobą cały zakład samochodowy bowiem teraz niewielkimi naprawami na trasie przejmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, odpalając zamarznięte silniki a kiedy trzeba uzupełniając w ulewę zniszczone wycieraczki.


Miej to w każdym przypadku w pamięci. Kiedy przyjechałeś z odległego miejsca, nie denerwuj się jak nam wyłuszczyć w którym miejscu miałeś awarię, gdyż my przybędziemy z sąsiedztwa. Przyjaciel cię nie zawiedzie, zna w tym mieście wszelkie zakątki i wynajdzie cię choćbyś osobiście nie kojarzył gdzie jesteś zlokalizowany. Zdarza się awaria to trzeba działać, pora oczywiście nie jest ważna bo znaczący zawsze są przyjaciele gotowi do pomocy, dlatego jesteś w stanie do pomocy drogowej zadzwonić o każdej porze. Pamiętaj, że pomoc drogowa MegaHol ma wielu przyjaciół i przenigdy żadnego oczywiście nie zawiodła. Z tego powodu, że żyć musi się godnie.Zapewniamy usługę o dowolnej godzinie dnia i nocy:

  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ustawienie samochodu na kołach albo wyciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie paliwa mylnie wlanego lub dolanie braku paliwa w baku
  • Pomoc w zakresie Assistance , a także nieodpłatne usługi z OC sprawcy

NASZA GALERIA


Bezpośrednio przekonaj się co zawiera nasza oferta jeżeli ciągle nie czujesz pewności. Tymczasem na przyjaciół z Bojanowa możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno trzymała u nas palmę pierwszeństwa, nie zakłada to jednak, że nasze profesjonalne lawety lub też autolawety nie są zaadaptowane do przewozu innych samochodów. Holowania samochodu osobowego potrafi podjąć się każdy kierowca używając linki holowniczej, my jednak zachęcalibyśmy w takich sytuacjach przyjmować pomoc od profesjonalistów.


Jest kilka czynników dla których warto potraktować tą wskazówkę poważnie. Absolutnie najistotniejszym jest doświadczenie i profesjonalizm usługi. Wadliwość zwyczajnych linek holowniczych kieruje czujność na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy tej usłudze. Holując auto koniecznie trzeba pomijać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co znacznie utrudni jak i przedłuży transport. Z tego powodu pomoc drogowa MegaHol dysponująca doświadczonymi zespołami, i właściwym sprzętem do lawetowania może być najlepszym wyborem.


Zatem nie ma potrzeby wspominać, iż w naszej dyspozycji obecne są konieczne do tego lawety względnie autolawety. O dowolnej porze umiemy, dość skutecznie przywieźć na miejsce zderzenia optymalny transport oraz bezpiecznie dowieźć i sprzęt i podróżnych do określonego miejsca.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To działalność nas zachwyca. Naszym zamysłem jest móc być najlepszym w przerzucie samochodów ciężarowych a także ciężarowej pomocy drogowej. W podobnym stopniu w marce wszystkich usług jak też w zróżnicowanej propozycji. Usterka Tir-a na trasie, tego nie życzymy nikomu, jednakże przecież jak umiemy sobie wyobrazić, to się może zdarzyć. Wyłączenie jednego pasa ruchu potrafi wywołać przewlekłe zatory nawet na drodze dwupasmowej. Nawet nie oczekujmy, iż będzie spokojniej na bocznych trasach bowiem zdarzają się one bardzo często uczęszczane, a niesprawność TIR-a potrafi je totalnie zablokować. Stąd naprawdę istotny jest sprawny i fachowy transport takiego auta, ewentualnie bardzo szybka jego reperacja najlepiej w miejscu zdarzenia.


Wszystkim co zasadniczo niezbędne do likwidacji takich szkód zarządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, duży sprzęt do akcji pomocniczych. Trudno nie zauważyć, że na co dzień mamy duże możliwości przewozu wielkiego sprzętu w miejsce, w którym bezkolizyjnie, można dopiąć plan nieodzownych remontów. Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, duży arsenał dokuczliwych pojazdów przywieziemy prędko oraz bezawaryjnie przez 24 godziny na dobę.


Zapewnia to jednocześnie zawodowa załoga, która sprawując dyżury w naszych zespołach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój wewnętrzny i zaufanie.Mobilny serwis 24h

Może całkiem na szczęście nie będą uzasadnione holownik i niskopodwoziówka. Istotnie tak się wydarzy jeśli rezultaty kolizji uda się usunąć na w lokalizacji wydarzenia co, nawet na autostradzie, skutecznie potrafi wykonać wykwalifikowana obsada mobilnego serwisu.


Od drobnych napraw silnika po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu są gotowi na rożne warianty niesprawności. To przede wszystkim kwestia szczegółowego wywiadu zrealizowanego podczas uznania zgłoszenia. To zrozumiałe, że zawsze jesteśmy ubezpieczeni i na polecenie wyczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową, ponieważ na miejscu może się okazać, iż szybka naprawa jest akurat nie wykonalna.


Jakiekolwiek wezwanie to dla nas jednostkowy przypadek ze względu na to, że każda awaria jest wyjątkowa. Wszyscy kontrahenci maja prawo do mylnej diagnostyki, to my jesteśmy profesjonalistami więc możemy darować przyjaciołom oceniając każde zamówienie osobiście. Podobne nastawienie jedynie wspiera nas w luksusie funkcjonowania gdyż podwalinę zapewnia nam kompletnie wyekwipowane zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w dyspozycji tak istotną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników oczywistym było dla nas wyjście z ofertą frachtu sporych maszyn rolniczych, drogowych czy też budowlanych. Trzeba korzystać z potencjału załogi pomimo, iż akurat nie specjalizujemy się w tej kompetencji frachtu, lecz mając kierowców o podobnym doświadczeniu staramy się obniżyć łączne koszty działalności, a tym samym poszczególne ceny prac.


Efektywnie przewieziemy na wskazane położenie walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, koparki, na obszarze całego kraju i zagranicą. Także towary ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Będąc pod naszą opieką są one zupełnie bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak regularnie ubezpieczamy fracht. Całe formalności i listy nieodzowne do dokumentacji połączonej z wykonywaną przez nas pracą, zawsze przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Tylko czemu akurat nie? Czemu nie MegaHol? Nigdy nie planujemy umniejszać umiejętności pozostałym, lecz również nikt tego rzecz jasna nie uprawia mówiąc, iż jest najlepszy. Nie powinno się sądzić, iż coś nie funkcjonuje dokładnie w domenie pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej gdy tak pełno tego typu zakładów trzyma się w sektorze.


Trzeba jeszcze inaczej na ten problem zerknąć. Nasza sieć oddziałów to grupa skupiająca cały szereg wspólników, co zabezpiecza nam upoważnienie by deklarować w ofercie zdecydowanie bardziej rozległy zespół pojazdów niż oferta jednostkowego warsztatu. O przeszkolonych mechaników czy doświadczonych kierowców także jest łatwiej w naszej markowej sieci niż w jednostkowym zakładzie. Jednostkowy zakład nigdy nie posiada całego asortymentu sprzętu, my dostosowujemy się do sytuacji i kierujemy na miejsce stosowny sprzęt oraz odpowiednich specjalistów, a gwarantuje nam to firmowa pajęczyna oddziałów pracująca tak jak naczynia połączone.


Bazę oferowania naszych usług określa maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się właśnie dlatego. Nasza firmowa platforma jest zobligowana by czuwać nad działalnością wysłanej grupy zawodowców, którzy będą ekipą z niewielkiego warsztatu, pewnie związaną familijnie lub przyjaźniami, jednak będą spokojni gdy za plecami będą mieli takie wzmocnienie.


Indywidualna wycena prac skutkuje tym, iż często ponosicie mniejsze nakłady niż oczekujecie. Usługi które rozliczamy osobiście z ubezpieczycielem, czyli zrobione z OC lub Assistance nie potrzebują jakichkolwiek dopłat klienta.


I to jest właśnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Bojanowa, który umożliwia Ci dobrą drogę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: