LAWETA BRWINÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BRWINÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien wybrzmiewać tytuł tego rozdziału, lecz patrząc z innej perspektywy zdecydowani zawsze jesteśmy na jakiekolwiek zlecenia. Absolutnie nie traktujemy was jak klientów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy tylko dlatego, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Niezmiennie jesteśmy gotowi na holowanie aut ciężarowych w takim samym zakresie jak i innych pojazdów i wszystkie nasze zespoły rozlokowane w całej Polsce muszą być należycie wyposażone.


Niestety nie można czekać na to, iż w drodze przegapią nas awarie auta. Absolutnie w takiej sytuacji nie marnuj czasu na poszukiwanie porady tylko od początku wybierz numer do MegaHol, w przestrzeni Brwinowa to jedna z najwłaściwszych pomocy drogowych. Ale może zdarzyć się, że nie wyniknie potrzeba holowania. Zawsze może się okazać, iż jedyne co potrzeba to praca mobilnego serwisu poparta wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce wydarzenia na krótki okres będzie specjalistycznym zakładem mechaniki samochodowej, a w tenże sposób wygospodarujemy czas i obniżymy koszt niesprawności.


Musimy być przekonani, że rozwikłamy każdy problem. Jak do tej pory regularnie zamykaliśmy skutecznie wezwania, nabraliśmy w związku z tym zaufania do wykorzystanych możliwości. Wiele usterek które hamują kierowcom dalszą jazdę dla przeszkolonych drużyn okazuje się banalnymi do usunięcia. Zawsze jesteśmy dyspozycyjni by zainteresować się każdą błahostką tak samo czy wówczas, kiedy to będą wycieraczki albo może nieodpalający napęd, pęknięta opona czy może brak paliwa, my błyskawicznie to załatwimy.


Postaraj się  o tym pamiętać. My jesteśmy u siebie, zaś ty mogłeś tu przyjechać choćby i z końca kraju. Przypadek, że z własnym kłopotem utkwiłeś w położeniu skomplikowanym dla ciebie do usytuowania nie będzie posiadał dla nas znaczenia bowiem znamy w tym miejscu dowolny kąt. Tylko nie rozważaj nad godziną dnia przywołuj nas niezwłocznie jeśli potrafimy być ci przydatni. Dotrzemy na sto procent bo to pomoc drogowa MegaHol. Taki jest nasz własny system na życie.


Jesteśmy gotowi do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa względnie wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego
  • Usługi w zakresie Assistance oraz nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach względnie przeciągnięcie go na jezdnię

NASZA GALERIA


Osobiście przekonaj się co ukrywa kompletna propozycja jeżeli ciągle nie masz pewności. Ale na przyjaciół z Brwinowa będziesz mógł liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest kwintesencją naszych usług, lecz faktem jest, że jak już wspomnieliśmy jesteśmy przygotowani do przewozu lawetą ewentualnie autolawetą dowolnego samochodu. Jedną z odmian holowania jest samopomoc kierowców którzy holują samochód, przede wszystkim samochody osobowe przy wykorzystaniu liny holowniczej, lecz naszą wskazówką absolutnie jest zalecenie by brać w podobnym momencie profesjonalistów.


Tę radę powinno się przyjąć na serio. Nie zawodowy kierowca po prostu nawet nie zdaje sobie sprawy jak znaczące przy holowaniu bywają kwalifikacje i fachowość. Również optymalny sprzęt, gdyż zwykła linka holownicza potrafi bywać wadliwa. Trzeba również mieć na uwadze, iż holowanie tego rodzaju na autostradzie czy drodze szybkiego ruchu na sto procent jest wzbronione. I tu faktycznie powinno być pole do popisu dla fachowego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Posiadamy lawety lub autolawety dobrane do przewozu jakiegokolwiek typu pojazdów, ale też podróżnych. Bezpośrednio w rejonie lokalizacji zdarzenia zjawimy się błyskawicznie kierując tu przepisowy sprzęt do niezawodnego odtransportowania waszych aut i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego utworzyliśmy MegaHol. Każdy chciałby stać się najlepszym w bliskiej sobie branży, a my w przewozie samochodów ciężarowych jak i ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy nieopodal tego stanu. Świetna propozycja oraz gwarancja doskonałej jakości profesjonalnych usług jest sensownym etapem w stronę wypracowania tegoż planu. Awaria TIR-a na drodze może być niemałym problemem. Tasiemcowe zatory potrafią się budować też na trasie dwupasmowej skoro wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Jeśli kolizja zajdzie na ruchliwej trasie jednopasmowej to skutek może stać się jeszcze groźniejszy. Więc ekspresowa reperacja albo pewny, specjalistyczny transport tego pojazdu jest naprawdę ważny.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol znajdują się na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a również sprzęt do wyciągania trudnych aut z parowu i pozwalający na postawienie ich na kołach. Jak widać mamy jednoznaczne możliwości frachtu kłopotliwego samochodu w miejsce, gdzie bezkolizyjnie, stosunkowo łatwo dokonać koniecznych remontów. Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, pełny arsenał wielkich samochodów przywieziemy prędko oraz bezpiecznie przez 24 godziny na dobę.


Ale w naszych brygadach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu pełni dyżur specjalistyczna kadra i to głównie oni zapewniają powodzenie i klasę naszych usług.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, iż holownik , a do kompletu niskopodwoziówka tym razem nie będę tu użyteczne. Faktycznie się wydarzy jeżeli skutki awarii uda się skasować na na miejscu wydarzenia co, choćby na autostradzie, prędko może wykonać wyspecjalizowana ekipa mobilnego serwisu.


Od lekkich remontów napędu po wulkanizację opon przeszkoleni mechanicy z mobilnego serwisu muszą być przygotowani na rożne typy niesprawności. Zwykle udaje nam się wcześniej sprecyzować podstawę awarii i w związku z tym prowadzimy drobiazgowy wywiad podczas przyjmowania zamówienia,  w ten sposób nasi mechanicy ruszają właściwie zorganizowani. Bywa iż zwiad telefoniczny może być niepełny i zespół mobilnego serwisu jednak nie może przeprowadzić natychmiastowej reperacji, nie jest to jeszcze kłopot ponieważ w zapasie zawsze oczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Jesteśmy pewni, że każdy epizod pewnie jest inny więc przystępujemy do zleceń wyjątkowo indywidualnie. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, reagujemy na podpowiedzi, bowiem zawsze już będą naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Nasi mechanicy, otrzymując pomoc znakomicie wyposażonego zaplecza technicznego, wykorzystują z podobnych dyskusji wyłącznie pozytywne podpowiedzi.Transport niskopodwoziowy

Naszą propozycję usług rozbudowaliśmy o przewóz wielkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych bowiem obszerna infrastruktura lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników umożliwiła nam takie rozwiązanie bez uszczerbku dla kluczowych zleceń. To fakt, że w tej domenie transportu akurat nie specjalizujemy się, jakkolwiek kiedy wśród doskonałych kierowców otrzymuje się tylu z stosownym doświadczeniem nie wolno nie skorzystać z tego potencjału.


Walce drogowe, kombajny, koparki, pikapy i busy, aż do trudnych mimo, że niedużych wózków widłowych, wszystkie pojazdy potrafimy dostarczyć na wskazane miejsce w granicach kraju lub zagranicę. Także towary ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy przekonani do naszych kierowców jak także sprzętu jaki użytkują, a jednak zawsze nasze profesjonalne przewozy są całkowicie ubezpieczone. Całkowite formalności także papiery nieodzowne do specyfikacji połączonej z prowadzoną przez nas pracą, regularnie bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Dlatego, że na szczęście nie szukamy takiego impulsu, ażeby akurat nie. Jeżeli tym razem nie ma tu protestów to może być MegaHol. Akurat nie pragniemy odejmować umiejętności pozostałym, jednakże oczywiście nikt tego nie uprawia pisząc, iż jest najlepszy. Sądzimy, że każda pomoc drogowa, których jest wiele i każda ciężarowa pomoc drogowa , których zapewne jest troszkę mniej, weryfikuje się w efektach pracy.


Odważ się jednak zanurzyć w niniejszy wątek. Nasza firmowa pajęczyna oddziałów to formacja skupiająca cały szereg partnerów, co daje nam uprawnienie by deklarować w ofercie zdecydowanie bardziej wszechstronny zespół pojazdów niż oferta jednostkowego warsztatu. Analogicznie rzecz ma się z wyspecjalizowaną kadrą, jak również z kierowcami o odpowiednich umiejętnościach czy praktyce.  Stanowimy harmonijne połączenie równocześnie wspierających się małych warsztatów, których siłą wydaje się być bliska odległość od lokalizacji wydarzenia oraz niesamowity dostęp do sprzętu oraz technologi.


Przede wszystkim w związku z tym legitymizuje nam się doskonale, jako podwalina dostarczania firmowych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Pełna firmowa sieć jest zobligowana by tworzyć ochronny parasol nad pracą wysłanej grupy fachowców, którzy będą drużyną z lokalnego zakładu, zapewne powiązaną familijnie względnie przyjaźniami, ale będą pewni mając takie partnerstwo.


Indywidualna kalkulacja prac powoduje, iż często ponosicie mniejsze wydatki niż oczekujecie. Naturalnie wykonujemy wszystkie zlecenia z OC i Assistance i w tym wypadku wykonamy usługę bezpłatnie.


To jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie tylko. Oczekujący na Twój kontakt przyjaciel z Brwinowa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: