LAWETA BYDGOSZCZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BYDGOSZCZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący rozdział winien mieć nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale ostatecznie jesteśmy przygotowani i zdecydowani na dowolne działanie. Dlatego tak naprawdę nie kierujemy uwagi na format samochodu dlatego, że nasi klienci są naszymi przyjaciółmi i pragniemy, aby nasze czyny utwierdzały ich w przeświadczeniu, że przyjaciół znajduje się w biedzie. Zawsze przygotowani na holowanie aut ciężarowych w bliźniaczym zakresie jak i pozostałych samochodów i wszystkie nasze zespoły rozlokowane w całej Polsce są odpowiednio zaopatrzone.


Nie można liczyć na szczęście, że w podróży przegapią nas awarie samochodu. Gdy stanie się taki kłopot w bliskości naszego miasta Bydgoszcz wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to całkowicie niezawodne rozstrzygnięcie. Ponadto nie musimy natychmiast holować auta. Mobilny serwis to teraz bezwzględnie jest właściwie obowiązkowa usługa, tymczasem kiedy do tego dołożymy wykwalifikowaną kadrę to dotrzemy do was z profesjonalnym warsztatem. Zaś w rezultacie niesprawność zostanie wyeliminowana na miejscu zdarzenia.


Jakąkolwiek awarię jesteśmy gotowi wyeliminować Jak do tej chwili regularnie rozwiązywaliśmy pozytywnie wezwania, nabraliśmy w związku z tym zaufania choćby do wykorzystanych możliwości. Absolutnie nie istnieją reguły, ale przeważnie sporo uniemożliwiających dalszą jazdę niesprawności okazuje się być prostymi wadami, które po drobnej naprawie na miejscu zdarzenia są efektywnie eliminowane przez nasze wykwalifikowane drużyny. Zezwól, że zajmiemy się również drobnymi naprawami na trasie, jakie uniemożliwiają dalsza podróż, a oczywiście nie umiecie ich sami naprawić. Wycieraczki, paliwo, opona, nie uruchamiający się zespół napędowy i całe bogactwo innych detali, zajmiemy się dowolną bagatelą.


Takie sprawy są ważne! Jeżeli podróżujesz z daleka, tylko nie denerwuj się jak należy nam objaśnić gdzie zafundowałeś sobie kolizję, bo my przybędziemy z sąsiedztwa. Nieistotne gdzie dopadły cię problemy my to miejsce odszukamy, więc natychmiast podamy ci życzliwą rękę. Nie zastanawiaj się nad godziną dnia wywołuj nas bezzwłocznie jeśli potrafimy być tobie pomocni. Dobrze jest mieć przyjaciół na jakich zwyczajnie potrafimy polegać takich jak pomoc drogowa MegaHol. Tak zawsze mamy.Ręczymy za współpracę o każdej godzinie dnia lub nocy:

  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach względnie wyciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie mylnie wlanego paliwa bądź dowóz paliwa
  • Pomoc w granicach Assistance czy bezpłatne usługi z OC stłuczki.

NASZA GALERIA


Cała paleta możliwości jest tu rozpisana w detalach więc będziesz mógł rozproszyć wątpliwości. Masz prawo myśleć, iż nie powinno się uwierzyć tylko słowom, lecz wiedz, iż tutaj w mieście Bydgoszcz masz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Esencją naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale oczywiście nasza baza lawet lub autolawet na sto procent jest gotowa do przerzutu każdego auta. Holowania samochodu osobowego potrafi podjąć się nawet nie doświadczony prowadzący korzystając z liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to jednak zachęcalibyśmy w podobnych okolicznościach korzystać z profesjonalistów.


Tą poradę trzeba przyjąć na serio. Kwalifikacje oraz fachowość zawsze są konieczne dla zaufania przy holowaniu. Zawodność typowych lin holowniczych kieruje opinię na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy podobnej usłudze. Na autostradach lub trasach szybkiego ruchu holowanie na lince na sto procent jest zakazane. Prawdopodobnie nie musimy już o tym przypominać, jednak właśnie MegaHol utrzymuje całość tego co powinno być funkcjonalne, żeby mądrze odholować dowolny samochód.


W profesjonalnym taborze obecne są lawety, i autolawety dostosowane do wszelkiego typu aut. Czyż należy oczekiwać czegoś ponad to niż pewnego , a do tego szybkiego odtransportowania zepsutych aut i ich pasażerów na ustalone miejsce, no raczej nie, a my akurat tym się paramy bezkonkurencyjnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To bezwzględnie jest to co uwielbiamy. Od początku zabiegamy o palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych czy w ciężarowej pomocy drogowej. Znaczącym ruchem do wypracowania podobnego finału musi być bogata oferta i jakość naszych usług. Usterka TIR-a na ulicy potrafi stać się znacznym problemem. Kolizja na szosie dwupasmowej może wykluczyć z ruchu pojedynczy pas i zostać przyczyną długich zatorów. Podobne, bądź na pewno przykrzejsze rezultaty może podobna niesprawność uczynić na pośledniej, jednak ruchliwej drodze. To jest powód dla jakiego bardzo znaczący okazuje się sprawny i specjalistyczny transport tego pojazdu, bądź jak najszybsza jego reperacja na miejscu wydarzenia.


MegaHol dysponuje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także odpowiednim sprzętem pomocniczym takim, jaki zapewnia wydostanie masywnego TIR-a z rowu oraz ustawienie go na kołach. Awaryjnie uwięzionego TIR-a potrafimy w tej sytuacji właściwie przetransportować w miejsce w którym będziemy mogli go bezpiecznie wyremontować. Cały wachlarz ciężkich aut: Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, skutecznie i bezpiecznie, przez 24 godziny na dobę, przewieziemy pod ustalony adres.


Ale jakość naszych prac zabezpieczona jest głównie przez kompetentną załogę pełniącą dyżur nieustannie w naszych zespołach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może się wyklarować, iż holownik i niskopodwoziówka tym razem nie będę teraz konieczne. Chociażby na autostradzie efekty awarii potrafi rozwiązać mobilny serwis, jaki w lokalizację zdarzenia dojedzie prędzej oraz przywiezie wykwalifikowanych mechaników.


Od wulkanizacji opon po minimalne remonty motoru na to musi być przygotowany mobilny serwis. Udaje się to w związku z tym, iż przy zgłoszeniu odbywamy na tyle skrupulatny rekonesans żeby personel mobilnego serwisu mógł w drogę wyruszyć całkowicie zorganizowany do pracy. Od początku mamy sposobność wezwania lawety czy też holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w odwodzie na wypadek jeśliby natychmiastowa naprawa okazała się niemożliwa.


Awarie, choć podobne bywają jednak bardzo rożne, w związku z tym też do wszystkich wezwań przystępujemy odrębnie. Kompetentni mechanicy zdołają z próśb kontrahentów wyłuskać praktyczne dane bez przytyku, nawet jeżeli zleceniodawcy wikłają się w analizie awarii. Wolno nam tak postępować bowiem czujemy luksus oparcia doskonale zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Naszą propozycję usług rozszerzyliśmy o przewóz wielkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych i drogowych bowiem szeroka podwalina w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników pozwoliła nam na to rozwiązanie bez uszczerbku dla standardowych zleceń. Pomimo, że nie specjalizujemy się w tej dyscyplinie transportu to wszakże wśród drużyny zawsze są fachowcy, kierowcy z istotnym doświadczeniem w takich transportach, w związku z tym wykorzystujemy ich wiedzę.


Oczywiście nie mamy ograniczeń, w kraju czy zagranicą dowieziemy na określone miejsce koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy. Realizujemy jeszcze usługi na ładunki ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Bezpośrednio w naszych rękach są one bezwarunkowo bezpieczne, natomiast i tak każdorazowo ubezpieczamy fracht. Wcale nie obciążamy naszych kontrahentów załatwianiem formalności i uzyskiwaniem atestów nieodzownych do wykonania zamówionego transportu.Dlaczego my?

Mianowicie dlaczego nie? No to niech okaże się, że MegaHol. Każdy umie zapisać, iż jest najlepszy, lecz my absolutnie nie chcemy minimalizować innym kompetencji. Funkcjonuje dużo pomocy drogowych trochę mniej ciężarowych pomocy drogowych, lecz prawdopodobnie każda wypełnia swoje zadania.


Odważ się trochę zanurzyć w niniejszy wątek. Nasza kompletna sieć zespołów to grupa skupiająca znaczną ilość partnerów, co zabezpiecza nam uprawnienie by proponować w ofercie o wiele bardziej wielofunkcyjny zespół pojazdów niż możliwość pojedynczego zakładu. Absolutnie nie zmiennie tak samo ma się sytuacja z kadrą o odpowiednich kompetencjach oraz z kierowcami o dużym doświadczeniu. Pojedynczy zakład nigdy nie ma wachlarza sprzętu, my modyfikujemy się do zlecenia i wysyłamy odpowiedni sprzęt plus dobranych profesjonalistów, a zapewnia nam to firmowa pajęczyna zespołów reagująca tak jak naczynia połączone.


Jako podwalina ustalająca regułę świadczenia naszych usług znakomicie potwierdza się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Pełna firmowa platforma będzie tworzyć ochronny parasol nad pracą wysłanej obsady zawodowców, którzy będą załogą z lokalnego warsztatu, pewnie powiązaną rodzinnie względnie przyjaźniami, jednak będą pewni czując takie wzmocnienie.


Niejednokrotnie opłaty za zlecone nam usługi zdarzają się niższe niż się spodziewacie, a wynika to z tego, iż nie opieramy się na taryfikatorze, a wartościujemy dowolne zamówienie na bazie realnych danych. Zdecydowanie przeprowadzamy wszystkie wezwania z OC i Assistance i w podobnym przypadku przeprowadzimy usługę bezpłatnie.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie tylko. Oczekujący na Twój telefon przyjaciel z miasta Bydgoszcz.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: