LAWETA CEDYNIA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CEDYNIA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, może następować w wyniku niemiłego zajścia jakie przytrafić potrafi się w podróży, aczkolwiek jest nam przyjemnie, iż zechcieli Państwo skorzystać z usług MegaHol. Ktokolwiek rusza, nawet w najbliższą trasę zdecydowanie powinien liczyć się z możliwością usterki, stłuczki albo wypadkiem. W większości takich incydentów potrzebne może być wówczas wsparcie kompetentnej pomocy drogowej. Drobna naprawa na miejscu powstania usterki uniemożliwiającej podróż, wymiana koła lub wulkanizacja opony, holowanie standardowe bądź na sztywnym holu, transport lawetą… Takie defekty odczuwają wszystkie samochody od osobówki do ogromnych TIR-ów. Portal MegaHol.pl jest miejscem w którym kierowca w biedzie zastanie specjalistów. Są zawodowcami, którzy regularnie udzielają rzetelnej pomocy w bardzo różnych sytuacjach. Rozporządzają wystarczającym transportem przystosowanym do lekkich samochodów czy ciężarowych składów, oczywiście zawsze mają pod ręką mobilny serwis i mobilną wulkanizację. Obdarowało nas zaufaniem sporo kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim podejściem.


Na bezwzględne jednostki możesz trafić gdziekolwiek. Nasza pomoc drogowa będzie na pewno taka jak najdroższy przyjaciel, który podąży niezwłocznie by udzielić Tobie pomocy. Taki przyjaciel, jaki jest gotów na każdą sytuację więc powinno się mu w zupełności zawierzyć.


Przebywając obok Cedyni uczestniczyłeś w kolizji lub dotknęła Cię się niesprawność samochodu? Wybierz numer do przyjaciele – do MegaHol. On ciągle czeka w sąsiedztwie i na pewno wie jakie kroki trzeba podjąć Zjawimy się na miejscu zaskakująco szybko. W razie potrzeby dowieziemy mobilny serwis, a przede wszystkim obsadę specjalistów.


Nie ma takiej przeciwności żebyśmy na ulicy musieli odpuścić sobie drobne naprawy. Życzymy wam byście niezawodnie przemierzali krajowe drogie, lecz wiemy, że bywają przekłute opony, silniki które nie mogą odpalić, nieoczekiwane deficyty paliwa w zbiorniku lub popsuty mechanizm wycieraczek w dżdżysty dzień. Wtedy z satysfakcją dotrzemy ażeby usunąć awarię na miejscu zdarzenia. A jeśli stanie się tak, że będzie wskazana autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie to jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. Jeżeli to tylko będzie konieczne od początku zabezpieczamy rejon awarii albo wypadku. Możesz mieć usterkę wszędzie. Czy to miejsce to autostrada lub może ścieżka komunalna – to jest nie istotne. Dostarczymy pomoc w dowolnym rejonie. Bo jesteśmy u siebie więc zlokalizujemy tutaj dowolną ścieżkę.

NASZA GALERIA


Nie wypieraj z pamięci numeru do przyjaciela. W całym kraju może być ewidentnie przydatny. Dzwoń. Moment jest bez znaczenia gdy znalazłeś się w kłopotach. Dojedziemy – na sto procent! Gdyż pomoc drogowa MegaHol dokładnie tak pracuje. Przyjaciele stanowczo tacy są.W dzień i w nocy możesz rozważać naszą współpracę:

  • Postawienie samochodu na kołach albo wydobycie go na drogę
  • Usunięcie mylnie wlanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji, a także w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

Jeżeli masz czas zaglądnij w detale! Przyjaciel z Cedyni bezwzględnie jest dyspozycyjny do wykonania usługi!AutolawetyAutoautolawety 24h


Autolawety czy autoautolawety to oczywiście najszybszy i najpopularniejszy sposób przewiezienia uszkodzonego pojazdu. Możemy jeszcze zdecydować się na holowanie, ale już na autostradzie wygląda to zdecydowanie inaczej ponieważ tutaj ten model transportu pojazdów jest legislacyjnie zabroniony. W regionie Cedyni dysponujemy znakomicie zaopatrzonymi branżowymi pojazdami z kompetentną ekipą. W zespół floty wchodzi dodatkowo autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zapewnia nam to pewność do poręczenia pełnego bezpieczeństwa załadunku i przewozu samochodu. Pojazdy oraz potencjalni podróżni będą 24 godziny na dobę przewiezieni na określone miejsce.


Każdorazowo można zdecydować się na holowanie, oczywiście jeżeli dopuszcza to stan techniczny pojazdu i przepisy. Holowanie bezwzględnie jest niestety wolniejsze. Ten zestaw samochodów nie ma prawa przekroczyć na drodze 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kolizja samochodu ciężarowego na jezdni, co przecież nie jest tajemnicą, to poważny problem. Duży TIR potrafi pogmatwać ruch na wiele godzin. Często dobrym ratunkiem odblokowania drogi wydaje się być holowanie. Pomoc drogowa z Cedyni poradzi sobie profesjonalnie z tym problemem.


Specjalistyczny sprzęt będący na naszym stanie przyzwala na holowanie jakiegokolwiek samochodu. W momencie kiedy może być to konieczne doskonałej próby wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol umożliwiają nam solidnie i sprawnie przewieźć samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Ani wymagający dojazd, ani stan pojazdu nie uniemożliwi nam wyciągnięcia TIR-a z kanału, a potem ulokowania go na kołach.


Awaryjny pojazd może czasem transportować towary, które nie podległy zniszczeniu, lecz wymagają przewiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy gotowi na powołanie takiej usługi. Przepakujemy je i przywieziemy na zlecone miejsce.


Przez całą dobę fachowa, wykwalifikowana załoga dyżuruje żeby zagwarantować Wam zabezpieczenie i wewnętrzny spokój. Bez względu na realia pogodowe w jakiejkolwiek fazie dnia i nocy zawsze jesteśmy w gotowości wypełnić którekolwiek wezwanie dzięki rozwojowemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Nietrudne w naprawie usterki zdarzają się wcale nierzadko. To takie usterki niweczące dalszą podróż, ale nieskomplikowane do usunięcia na poczekaniu. Choćby uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przebita opona albo ubytek oleju, paliwa bądź też wlanie do zbiornika złego paliwa. Wzywaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który szybkie naprawy realizuje w terenie 24 godziny na dobę. Okaże się ewidentne, że nie ma powodu by korzystać z lawety. W całodobowej ofercie pomocy funkcjonuje dodatkowo mobilny punkt wulkanizacji, z którym ten serwis przyjedzie najszybciej.


Profesjonalizm mechaników jest kwintesencją usług jakie oferuje mobilny serwis. Czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy też ciężarowy, bez względu na markę będą mogli się podjąć na ulicy drobnych napraw w szczególnie bogatym przekroju.


Zadzwonić starczy jedynie raz. Chwila konsultacji to moment, który jest nam potrzebny do określenia szczegółów niesprawności, marki samochodu i rejonu zdarzenia, a następnie w kilkanaście minut będziemy na miejscu zdarzenia. Nie ma bliźniaczych usterek zatem do dowolnego epizodu przystępujemy kompleksowo by w największym stopniu dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Opinie kontrahentów budują różnorodną paletę naszych usług między innymi transport maszyn budowanych. Przewieziemy którąkolwiek ciężką maszynę drogową bezpiecznie oraz skutecznie czy to będzie spychacz czy też koparka gąsienicowa. Nie przedstawia dla nas problemu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Wózki widłowe przewozi się drobniejszymi samochodami, jednak wymagają specyficznej dbałości gdyż są to pojazdy istotnie małe, ale wagowo kłopotliwe. Z tego powodu przeszkoliliśmy kierowców którzy prowadzą tę usługę. Przewóz ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy podobnie znajdują się w tej propozycji usług. Trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i rzecz jasna… wielokrotnie więcej różnych niekonwencjonalnych ładunków.


Nie tylko w kraju, a także i zagranicą przeprowadzamy takie usługi. Mamy w posiadaniu kompletną dokumentację niezbędną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone towary.Dlaczego my?


Otóż jesteśmy czynni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie wyłącznie w pobliskim rejonie, ale w całym kraju. Bo wiele ośrodków umożliwiło swoim ekspertom skonsolidować tu doświadczenie, umiejętności oraz naukę. Z tego powodu w umiarkowanej wycenie odbieracie usługi na wysokim, specjalistycznym poziomie.


Wszelką usługę szacujemy indywidualnie. Pod obserwację przy kalkulacji bierze się: czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, zakres czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, wykorzystanie części zamiennych, model samochodu, który serwisujemy i rzecz jasna miejsce zdarzenia.


Nasze usługi mają dobre ceny, lecz potrafią być darmowe jeżeli Państwo nabędą odpowiednie ubezpieczenie Assistance bądź gdy nasza działalność jest wywołana wcześniejszą kolizją do jakiej doszło z nieuwagi osób trzecich i oczywiście wydatki opłaca się z OC sprawcy.


Ciągle masz nas pod ręką!
Zdarzył się problem ściągaj Pomoc drogową MegaHol – twój przyjaciel z Cedyni jest zdeklarowany do pomocy i oczekuje na telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: