LAWETA CIECHANOWIEC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CIECHANOWIEC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością witamy na witrynie MegaHol


Wygląda na to, że poszukujesz pomocy drogowej w strefie Ciechanowca. Trafiłeś znakomicie. W realiach awaryjnych, w wypadkach wszelkich doświadczeń losowych na szosie, a w szczególności w usługach holowania wszystkich aut poczynając od TIR-a przez inne pojazdy ciężarowe lub dostawcze, jesteśmy niezastąpieni. Laweta wynajęta z MegaHol to absolutna gwarancja szybkości oraz kondycji usługi 24h na dobę.


Wybierz nasz numer! Nie trać w tej sytuacji czasu na przeglądanie tej witryny gdy tkwisz gdzieś na trasie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Natomiast kiedy potrzebujesz zaufania zanim będzie już za późno. Osiągnięcia tego stanu przez zabezpieczenie sobie gwarancji w dalszej perspektywie. Teraz powinien być odpowiedni moment na rozpoczęcie konsultacji. Będziesz mógł nabrać ufności co do wyboru MegaHol. To jest ogólnopolska sieć zakładów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej o bardzo profesjonalnej ofercie dużo pełniejszej niż usługi holowania. Na początek do konwersacji wirtualnej, w której odpowiemy na kilka przeważnie stawianych pytań.


Jedno pytanie zadawane jest statystycznie jako pierwsze:Z kim rozmawiacie?


MegaHol postawił na zespolenie całego szeregu pojedynczych zespołów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Rzecz jasna nie oferujemy usług wyłącznie TIR-om i choćby nie tylko samochodom ciężarowym i dostawczym, jednakże przy naszej profesji próbujemy być siecią wielofunkcyjną pod względem podejmowanych usług. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy także pojazdy osobowe, dostarczamy usługi lawetowania motocykli i lżejszych pojazdów, przypuśćmy kładów i naturalnie dokonujemy frachtów lawetą oraz autolawetą.

NASZA GALERIA


Nikogo chyba raczej nie zaskoczymy informacją, że wśród proponowanych przez nas usług pojawia się dodatkowo fracht trudnego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych czy rolniczych. To rozsądna decyzja kiedy specjalizacją pomocy drogowej są TIR-y, a w mieniu grupy są niezbędne lawety i naczepy niskopodwoziowe. Rozpoczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej od lat efektywnie działamy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw sąsiednich. Nasza placówka w Ciechanowicu to skutek ekspansji profesjonalnych, jakościowych usług wprost do wielu miejsc w Polsce.


W całym kraju znajdziemy się wkrótce.Co kierowca powinien zyskać na istnieniu sieci?


Gwarancję niezawodnego standardu oraz zaufania powierzonych usług nieprzerwanie przez 24h na dobę. Jeżeli mówimy o holowaniu jest to najważniejsza deklaracja. Wycena, która w znacznej części przykładów ma prawo posiadać znaczący wpływ na wybór usługodawcy wcale nie musi być tak ważna przy decyzji wezwania konkretnej pomocy drogowej. Dzięki sieci, MegaHol tak szybko dociera na miejsce kolizji. Sieć MegaHol pozwala nam na daleko idącą specjalizacje konkretnych drużyn pomocy drogowej, a dzięki temu każde zamówienie łatwiej nam traktować jednostkowo i kierować tam ekipę najlepiej dopasowaną do tej roli. Nie będzie dla nas tematem wysłanie do wieloaspektowego zlecenia paru specjalistów, którzy na co dzień funkcjonują w różnych zespołach, ale funkcjonujących w granicach naszej sieci. Wyekspediowanie specjalistycznej lawety potrafi być niedostateczne bowiem TIR czy bus leży w wykopie i całkowicie odmienny sprzęt wraz z załogą są tutaj ekstra pomocni. Dzięki platformie dysponujemy sprzętem, którego mogą nie posiadać równocześnie na stanie niewielkie jednostkowe firmy.Jaka obowiązuje stawka za nasze usługi?


To normalne iż ma prawo się zdarzyć, że trzeba będzie podejmować czynności, których tym razem nie potrafiliśmy założyć dlatego stworzenie stałego cennika usług w przykładzie pomocy drogowej jest po prostu niełatwe. U nas podstawą jest tymczasowa symulacja kosztów usługi wykonana podczas aprobowania wezwania. Takie informacje jak rodzaj samochodu do którego wzywana jest pomoc drogowa, jego stopień uszkodzenia w przekonaniu klienta, trasa w okolice kolizji i miejsca potencjalnego przewozu to wiedza, którą staramy się zyskać na etapie pierwszej konsultacji. Dyspozytor będzie na pewno wiedział jakie ma obowiązek stawiać pytania i te dane dostarczą mu wszystko co jest konieczne do orientacyjnej wyceny. Jednak poprawka kalkulacji często może być nieunikniona po oględzinach bezpośrednio w rejonie kolizji. Sieć ma jednak dla finalnej wyceny usługi ogromne znaczenie, bo jak to zdarza się zwykle w podobnych przykładach pozwala zredukować wszelkie nakłady, a co za tym idzie podsumowującą kalkulację. MegaHol ma także poświadczone umowy z dużą liczbą ubezpieczycieli co umożliwia klientom rozliczenia bezgotówkowe za nasze usługi.Prócz holowania auta o jaką pomoc warto się do nas skierować?


 • Wachlarz usług MegaHol jest faktycznie znaczny dzięki funkcjonowaniu w platformie.
 • Pomoc drogowa to przede wszystkim holowanie i lawetowanie.
 • Awaryjny transport podróżnych autolawetą konkretnie do 6 osób jadących wcześniej transportowanym pojazdem.
 • Mobilny serwis ciężarowy otwarty w czasie 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Mający w kręgu zainteresowania poza TIR-ami i innymi samochodami ciężarowymi , a także dostawczymi jednocześnie samochody osobowe.
 • Kompletna mobilna wulkanizacja od Tir-a właściwie do osobówki.
 • Usługa przewozu pojazdów ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Transport kłopotliwego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Wśród możliwych usług przewozowych również transport pojazdów nietypowych takich choćby jak przyczepy mieszkalne, autobusy i tramwaje itp.
 • W ramach nie tylko długoterminowych umów dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy też przemysłu świadczymy usługi przewozu dłużycowego.
 • Wydobywanie z pobocza, kanału czy pola aut ciężarowych i zdecydowanie nie jedynie takich.
 • Usługa polegająca na dostarczeniu w terenie brakującego paliwa czy różnych innych płynów eksploatacyjnych.

Taki komfort kompletnej gotowości ciężarowej pomocy drogowej przy jednoczesnym dostarczaniu usług przewozowych gwarantuje nam konfiguracja sieci w jakiej funkcjonujemy. W MegaHol wykorzystujemy sumę oraz paletę specjalizacji lawet, autolawet, a również naczep niskopodwoziowych o wszelkim przeznaczeniu, jakimi rozporządzamy dzięki platformie. Ilość usług, które możemy realizować równolegle, nie tracąc jakości, nieustannie wzrasta w tempie poszerzania sieci na inne rejony. Specjalne usługi ponad pomoc drogową świadczymy w granicach całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, ale także 24h na dobę każdego dnia.W jaki sposób zagwarantować dla siebie tę kompetentną pomoc?


Rutyną naszych działań jest błyskawiczny dojazd na obojętnie jakie wezwanie wystarczy, że do nas zadzwonicie. Jedynie uprzednio zapamiętajcie nasz numer. MegaHol oferuje swoje usługi odbiorcom indywidualnym i flotowym i z każdym ma prawo ratyfikować długoterminową umowę obsługi. W dowolnym polskim oddziale, również tutaj w Ciechanowcu, można z nami parafować stałą umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów i innych samochodów ciężarowych ewentualnie dostawczych albo na przykład korporacji taksówkowych. Szybki przyjazd na w rejon zdarzenia to jest to co w pierwszym rzędzie umożliwia klientom stała umowa. Dzięki platformie dojdziemy do was właściwie natychmiast, a będąc przygotowanym na typ taboru z jakim zetkniemy się na miejscu sprawniej zrealizujemy naszą pracę. Poślemy powiedzmy z góry przygotowany do zadania serwis mobilny i wasza firma będzie miała mniejsze szkody. Jeśli wasza instytucja pracuje w obszarze Ciechanowca to umowa z nami powinna być zrozumiała, ale instytucje spoza naszego sektora, których samochody przemieszczają się w naszej przestrzeni dość często, także parafują z MegaHol umowy ograniczając zagrożenie strat. Gadają, że zdecydowanie nie ma niczego nieomylnego. To może idealnie będzie zagwarantować sobie choć pomoc drogową pod ręką w chwili niespodziewanego zajścia.


MegaHol – Holujemy zdecydowanie do sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: