LAWETA CZARNA BIAŁOSTOCKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CZARNA BIAŁOSTOCKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Posiadamy skuteczną koncesję na pomaganie


Jeżeli to niesprawność lub odmienne drogowe zdarzenie losowe sprowadziło Cię tutaj, to w strefie Czarnej  Białostockiej trafiłeś najlepiej jak to możliwe. Z sukcesem pomożemy, a jeżeli będzie taka potrzeba zajmiemy się holowaniem. TIR-y, pozostałe samochody ciężarowe i dostawcze w tej sprawie akurat nie mają dla nas zagadek. Absolutnie nie da się zaproponować więcej aniżeli sto procent. Lawety zamówione w MegaHol umożliwiają taki poziom kondycji i zaufania przez 24h na dobę.


Skoro to tak absolutnie poważna potrzeba to lepiej nie trwoń więcej czasu i dzwoń pod nasz numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna rzecz jeśli pojawiłeś się na tej stronie w celu zlokalizowania stabilnej pomocy na wypadek awarii. Uzyskania tego efektu przez zagwarantowanie sobie gwarancji w dalszym horyzoncie. W takim razie my zapraszamy do konsultacji. Abyś miał szansę zapoznać się z firmową profesjonalną ofertą usług, która nie tyczy wyłącznie holowania. Ponieważ MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów związanych z ciężarową pomocą drogową to bardzo uniwersalny usługodawca. Wirtualnej konsultacji, w której z zawodowym profesjonalizmem odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


Powiedzmy nieco o sobie:Kim jesteśmy?


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej tak jak wiele zakładów, jakie zdecydowały się pod tym szyldem połączyć indywidualne możliwości w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie oferujemy usług jedynie flotom TIR-ów. Zdecydowanie nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowych i dostawczych, ale wyraźnie rozszerzamy swoją ofertę. Przewóz lawetą ewentualnie autolawetą i oczywiście holowanie aut osobowych, lawetowanie motocykli oraz mniejszych pojazdów takich jak na przykład kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W dowolnej sytuacji jesteśmy wstanie podjąć się przewozu ciężkich maszyn drogowych, budowlanych oraz rolniczych, bowiem specjalizując się w TIR-ach w sposób naturalny jesteśmy w posiadaniu właściwych lawet czy naczep niskopodwoziowych. Rozrastamy się zawsze dla dobra klienta od małej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po sporą platformę pracującą w całym Górnym Śląsku i w ościennych województwach. Konsekwentny rozwój doprowadził MegaHol do uruchomienia naszej sieci w Czarnej Białostockiej i w wielu nowych lokalizacjach w Kraju, w których oferujemy nasze jakościowe usługi.


Należałoby o nas wspominać, bowiem prędko pojawimy się praktycznie w całej Polsce.Co z podobnej sieci mogą mieć klienci?


Pewność doskonałego standardu oraz bezpieczeństwa zleconych usług zawsze przez 24h na dobę. Czy można spodziewać się więcej w propozycji usług holowania? Wycena, która w znacznej części przypadków ma prawo mieć znaczący wpływ na wybór usługodawcy wcale nie musi być tak istotna przy decyzji wezwania konkretnej pomocy drogowej. Metoda funkcjonowania platformy MegaHol zmniejsza czas dojechania w rejon przywołania usługi. Wyśmienicie przygotowane do pracy drużyny MegaHol maja swoje specjalizacje, ale dzięki działaniu w sieci możemy na określone zamówienie wysłać pomoc drogową najlepiej zaaranżowaną do zlecenia. Pojawiają się usterki wymagające wszechstronnych mechaników lub, co dokładnie w MegaHol jest możliwe, kilku mechaników z różnych specjalności. Bezpośrednio w krytycznych sytuacjach najczęściej muszą sobie radzić ci którzy akurat przyjechali i trzeba wzywać następną firmę jeśli, nie można rozwiązać problemu. W MegaHol jednocześnie pojawią się wszyscy którzy powinni być pomocni nawet gdyby konieczne było łączyć możliwości całego szeregu zespołów z sieci. To sieć zabezpiecza nas w sprzęt o jaki trudno by było lokalnej, samodzielnie działającej firmie nie bacząc na to jak doskonałej jakości są jej usługi.Czy na skutek działania w platformie należność za usługi się obniża?


Na ogół może się pojawić sytuacja, że potrzeba będzie podejmować prace, których tym razem nie potrafiliśmy założyć dlatego przygotowanie sztywnego cennika usług w przypadku pomocy drogowej jest zwyczajnie wymagające. W każdym przypadku rozpoczynamy od ustalenia tymczasowej wartości w zasadzie na poziomie podejmowania wezwania. Kluczowe ustalenia można poczynić w czasie przyjmowania zlecenia usługi. Ponieważ z klientem możemy ustalić: typ pojazdu, trasę do miejsca kolizji i potencjalnego miejsca przewozu, charakter zniszczeń, a w konsekwencji rodzaj środka transportu jaki będzie trzeba zadysponować. Koordynator będzie wiedział jakie musi zadawać pytania , a pozyskane dane dostarczą mu komplet tego co jest potrzebne do orientacyjnej kalkulacji. Natomiast korekta kalkulacji może być niezbędna po oględzinach na miejscu zajścia. Na szczęście siła platformy polega również na tym, że stawki za poszczególne usługi tanieją, więc prawdopodobnie będą korzystne względem cenników małych operatorów. Warto też mieć w pamięci, iż dzięki umowom z znaczną rodziną ubezpieczycieli MegaHol wykonuje zazwyczaj usługi bezgotówkowe.Jakie usługi oferujecie poza holowaniem?


 • Dzięki platformie arsenał usług MegaHol jest znaczący.
 • Holowanie i lawetowanie pojazdów jest podstawą naszych usług.
 • Usługa przerzutu właściwie do 6 osób odpowiednią autolawetą wraz z uszkodzonym autem.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. Obejmujący TIR i samochody dostawcze.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja dostępna 24h na dobę obsługująca także samochody osobowe.
 • Transport wszelkich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak też aut osobowych.
 • Usługa przewozu maszyn samobieżnych drogowych, budowlanych i rolniczych.
 • Usługa transportu wszelkich aut nietypowych, autobusów, naczep, tramwajów itp.
 • W umowach nie tylko długoterminowych także usługa transportu dłużycowego.
 • Dynamiczne i bezpieczne dla pojazdu uwalnianie go z pobocza, kanału, pola czy innego ciężko dostępnego terenu.
 • Dostarczanie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, wręcz w terenie.

Jest logiczne, że kompletny tabor którym rozporządzamy jest poświęcony do pracy dla pomocy drogowej, jednak dzięki istnieniu w platformie mamy komfort utrzymania gotowości z jednoczesnym użyciem naszych pojazdów w usługach transportowych. W naszym przypadku wykorzystujemy sumę i różnorodność lawet, autolawet, a ponadto naczep niskopodwoziowych o wszelkim zastosowaniu, którymi zarządzamy dzięki platformie. W tym samym momencie, nie kosztem marki i czasu usługi, potrafimy prowadzić kilkanaście zleceń. Swoje usługi dostarczamy 24h na dobę, każdego dnia w granicach całego kraju i w granicach Unii Europejskiej.Co zrobić by zyskać gwarancję, że pomocy udzieli wam MegaHol?


Raczej wystarczy zapisać sobie nasz numer i zadzwonić w przypadku potrzeby. Dzięki ofercie sieciowej MegaHol jest nie zastąpioną firmą oferującą pomoc drogową nie jedynie zleceniodawcom indywidualnym, ale także obsługującą klientów flotowych. Nic zdecydowanie nie stoi na przeszkodzie by taką długoterminową umowę ratyfikować i tu w Czarnej Białostockiej. Praktykujemy takie rozwiązania z firmami dysponującymi flotą TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów lub taksówek. Umowa zabezpiecza klientom nasz natychmiastowy przyjazd na miejsce zajścia. Zasługą stabilnej umowy może być także lepsze przygotowanie do realizacji usługi, ponieważ będziemy z góry znać typ taboru stałego kontrahenta. Na przykład serwis mobilny. Gdy jest uprzednio przygotowany do pracy z konkretnym taborem to zdecydowanie rośnie i szybkość i jakość usługi , a co za tym idzie będą mniej dokuczliwe szkody zleceniodawcy. Jeśli wasza firma pracuje w rejonie Czarnej Białostockiej to umowa z nami powinna być zrozumiała, ale instytucje spoza regionu, których samochody poruszają się w tej dzielnicy kraju raczej często, też zawierają z MegaHol umowy redukując niebezpieczeństwo szkód. W przypadku usterki dobrze mieć pomoc drogową pod ręką.


Holujemy po Wasz dostatek – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: