LAWETA CZŁOPA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CZŁOPA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie aut



Uprzejmie witamy na MegaHol.pl portalu poświęconym szeroko rozumianej pomocy drogowej. W każdej podróży powinno się być przygotowanym na ewentualność uczestnictwa w wypadku czy kolizji lub pojawienia się niesprawności nawet w nowoczesnym samochodzie. Wówczas najczęściej dobrze jest mieć wsparcie pomocy drogowej. Drobna naprawa na miejscu niesprawności uniemożliwiającej jazdę, wymiana koła lub wulkanizacja opony, holowanie standardowe bądź na sztywnym holu, transport lawetą… Takie kłopoty mają różne samochody od osobówki do wielkich TIR-ów. Na stronach tego portalu MegaHol.pl łączymy specjalistów z kierowcami. Nasi fachowcy, codziennie w bardzo różnorodnych sytuacjach udzielają profesjonalnej pomocy. Rozporządzają mobilnym serwisem i wulkanizacją, każdym transportem tak samo lekkich samochodów tak jak i wielkich zestawów ciężarowych czy maszyn. Aktualnie bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy patrzą na nich jak na najbliższych przyjaciół.


Naokoło są po prostu firmy my jesteśmy inni. W nas znajdziesz to co posiada Twój najdroższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa zawsze wspomoże cię zdecydowanym ramieniem. Przyjaciel godny zaufania wręcz przygotowany na wszystkie okoliczności.


Przytrafił się problem z pojazdem właśnie nieopodal Człopa? Wybierz numer do MegaHol – do przyjaciela, który poradzi jak wyeliminować awarię i sprosta skutkom stłuczki. Pojawimy się błyskawicznie. W naszej kadrze są fachmani którzy przywiozą mobilny serwis.


Absolutnie nie będą dla nas komplikacją drobne naprawy na drodze. Nie sądź, że nie dojedziemy do błahostki jaką wydaje się być zmiana koła. Pomożemy choćby przy ratunkowej zmianie wycieraczek, dowieziemy paliwo i oczywiście odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi posłuszeństwa. Każdorazowo też jesteśmy zdecydowani na okoliczność, że niezbędna będzie autolawety, autoautolawety względnie holowanie. W okolicy kraksy bądź awarii zdecydowanie ułatwiamy skutecznie ją zabezpieczyć. Nie rozmyślaj o lokalizacji, w której stanąłeś. Droga gminna czy autostrada u nas to nie skutkuje pojawieniem się kłopotu Potrzebujemy kilku minut żeby Cię znaleźć, a przede wszystkim udzielić skutecznej pomocy. Bo jesteśmy u siebie stąd znamy tu dowolną drogę.

NASZA GALERIA


Zapamiętaj ten kontakt. To jest kontakt do przyjaciela! W całym kraju może być rzeczywiście potrzebny. Jest jasne, że nie ma za późnej godziny ani nie ma nieodpowiedniego dnia na telefon. Pojawimy się – bez wątpienia! W taki sposób funkcjonuje prawdziwa pomoc drogowa. MegaHol myśli o was. Tacy muszą być przyjaciele.



Zarówno dzień i w nocy możesz na nas polegać:

  • Transport, transport na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wydostanie pojazdu na jezdnię czy postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie błędnie zatankowanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa
  • Pomoc w granicach Assistance, a także bezpłatne usługi z OC stłuczki

Jeżeli masz czas zbadaj fakty! Przyjaciel z Człopa czuwa dyspozycyjny do roboty!



AutolawetyAutoautolawety 24h


Najszybszy i najłatwiejszy sposób przetransportowania naruszonego samochodu to autoautolawety bądź autolawety. Na autostradzie tylko z takiej metody przewozu jesteśmy w stanie skorzystać gdyż holowanie jest tu oficjalnie zabronione. Branżowe pojazdy i kompetentna kadra. Pomoc drogowa w okolicy Człopa ma podstawy by być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do wykorzystania jest jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Samochód będzie pod opieką naszych pracowników zupełnie zabezpieczony w przebiegu załadunku oraz w czasie przewozu. Wszyscy podróżni oraz oczywiście samochód całodobowo będą dowiezieni na określone miejsce.


Każdorazowo wolno Państwu zdecydować się na holowanie, oczywiście jeżeli umożliwia to stan techniczny samochodu i przepisy kodeksu drogowego. Z szybkością 60 km/h może poruszać się na drodze ten zespół, holowanie więc jest po prostu wolniejsze.



Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest sporym problemem i my zdajemy sobie z tego sprawę, awaria samochodu ciężarowego na trasie. Niesprawny TIR na wiele godzin może pogmatwać ruch na drodze. Jeżeli taka niesprawność utrzymuje się za długo nierzadko należy zdecydować się na holowanie. Z takim problemem już mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy kwestię natychmiast i skutecznie.


Specjalistyczny sprzęt pozwala nam na holowanie każdego modelu samochodu. Potrafimy pewnie i odpowiedzialnie dostarczyć na wskazane miejsce choćby zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy lub dostawczy, a umożliwia nam to wysokiej klasy naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i sztywny hol. Każdy samochód możemy umieścić na kołach przedtem wydobywszy go z jaru nawet TIR-a, choćby był w technicznie złym stanie i w trudno dostępnym stanowisku.


Załatwimy również przewóz produktów z naruszonego pojazdu. Zorganizujemy niezwłocznie przewóz zastępczy oraz ekipę, która umiejętnie przeładuje materiały.


Wykwalifikowana, kompetentna kadra przez całą dobę dyżuruje aby zabezpieczyć Wam spokój i bezpieczeństwo. Nie zwracamy uwagi na sytuację pogodową bo dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie zrealizować obojętnie jakie zamówienie i to w każdym momencie doby.



Mobilny serwis 24h


Nieskomplikowane do usunięcia niesprawności bywają nagminnie. Przebita opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa czy też wlanie do zbiornika złego paliwa, uszkodzone wycieraczki i sporo innych paraliżujących dalszą drogę, lecz takich które dało by się rozwiązać od ręki. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis właśnie w tych epizodach umie się przez całą dobę wykazać efektywnością. Zadań dla lawety nie można w tym wypadku przewidywać. Szybki dojazd to zaleta naszego serwisu szczególnie kiedy konieczny jest mobilny punkt wulkanizacji, który 24 godziny na dobę jest w wachlarzu usług.


Ekipa, jaka hołubi mobilny serwis wyróżnia się prawdziwym profesjonalizmem. Zakres drobnych napraw których są w stanie się podjąć na drodze, niezależnie od tego jak jest marka i typ pojazdu, jest prawdziwie szeroki.


Wystarczy jeden telefon. Wskazówki, które powinny być nam potrzebne to szczegóły niesprawności, marka samochodu i rzecz jasna lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu zdarzenia najpewniej w kilkanaście minut. Analogiczna awaria ma prawa mieć rozmaite skutki z tego powodu, by w największym stopniu dopomóc kierowcy do konkretnych wezwań przystępujemy kompleksowo.



Transport niskopodwoziowy


Filozofią naszych usług jest wychodzenie na przeciw życzeń kontrahentów stąd też w ofercie usług odnajdziecie Państwo również transport maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe lub spychacze będą miały u nas zagwarantowany dogodny transport. Maszyny rolnicze, zwłaszcza takie zmuszające do indywidualnej dbałości, podobnie są w naszej ewidencji pojazdów, do których przewozu przystępujemy. Nasza załoga jest wszechstronnie przeszkolona też do transportu drobnych, ale wagowo uciążliwych pojazdów na przykład wózków widłowych. Przewóz towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy również są aktualną pozycją w tej propozycji usług. Gdy Masz problem z nietypowym ładunkiem, powiedzmy duży gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu zwracaj się do nas.


Nie wyłącznie w kraju, jednak również i zagranicą wykonujemy takie usługi. Nasza grupa dysponuje wyczerpującą dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia tego typu usług. Potencjalne przewożone ładunki są ubezpieczone.



Dlaczego my?


Z tego powodu że nie jest prosto dać porękę na udzielenie Ci rzetelnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, ale MegaHol ją gwarantuje. Gdyż nasza roztropność to ilość doświadczeń i rzecz jasna praktyki wyspecjalizowanych fachmanów z całego szeregu ośrodków. Organizując ten projekt spodziewaliśmy się skutku w postaci doskonałej skuteczności i jakości usług przy korzystnym stosunku ceny.


Niezależnej kalkulacji podlega każda usługa. Wartość uzależniona jest od następujących czynników: model samochodu który obsługujemy, użycie części zamiennych, zakres prac przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik i miejsce zdarzenia.


Gdy Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, bądź do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi mogą być wolne od opłat, bowiem straty pokryte zostaną z OC winnego kraksy ewentualnie ubezpieczeniowej pomocy.


Funkcjonujemy w sąsiedztwie!
Na smutki Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Człopa oczekuje pod telefonem zdeterminowany żeby Ci pomoc.



SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: