LAWETA DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DĄBROWA BIAŁOSTOCKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa witryna działa tylko dla Was. Witamy!


Słusznie, że tu się znalazłeś! To najdoskonalsze miejsce w okolicy Dąbrowy Białostockiej do jakiego mogłeś dotrzeć. Pomagamy w potencjalnych przypadkach losowych, które mogą przytrafić się na autostradzie. Skasujemy dowolną niesprawność. Z sukcesem odciążymy Cię w holowaniu TIR-a lub innych pojazdów ciężarowych lub dostawczych. 24h na dobę, niepodważalną porękę kondycji , a także zaufania zapewnia autolawety wynajęta z MegaHol.


Absolutnie nie potrzebujesz w tej chwili czytać wszystkiego. Dzwoń do nas po pomoc drogową. Bliżej poznamy się po pracy.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Co innego gdy ta gościna jest podyktowana tropieniem zaufania. Uzyskania solidnej gwarancji pomocy w przyszłości. W tej sytuacji namawiamy Cię do konwersacji w przedmiocie zróżnicowanej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska sieć zespołów, które proponują dużo bogatszy wachlarz usług niż tylko holowanie pojazdów. Na tej stronie będzie to konsultacja wirtualna, ale z satysfakcją porozmawiamy z Tobą telefonicznie lub osobiście.


Zainicjujmy tę rozmowę od wyjaśnienia:Teraz parę informacji o MegaHol.


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak wiele zakładów, jakie zdecydowały się pod naszym logo zgrupować sprawdzone możliwości w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie świadczymy usług tylko flotom TIR-ów. Nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowych i dostawczych, ale wyraźnie zwiększamy swoją paletę usług. Przewóz lawetą lub autolawetą oraz holowanie samochodów osobowych, lawetowanie popularnych skuterów oraz mniejszych pojazdów takich jak na przykład kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Naszą specjalizacją jest TIR, a ogólnie samochody ciężarowe, więc naturalnie w wachlarzu naszych usług znalazł się dodatkowo transport maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych do których frachtu mamy w naszej platformie odpowiednie lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Początki w Dąbrowie Górniczej były wymagające, natomiast dzisiaj zadowoleni być możemy z rozwinięcia naszej działalności na cały Górny Śląsk i pobliskie województwa. Aktualnie można doświadczyć naszej profesjonalnej pomocy również w Dąbrowie Białostockiej i w całym szeregu nowych miejscach w Kraju.


W całym kraju będziemy widoczni szybko.Co dostaniesz dzięki sieci MegaHol?


Pewność wysokiej klasy oraz bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę. Czy powinno się oczekiwać więcej w palecie usług holowania? Przeważnie cena usługi ma ogromny wpływ na nasze decyzje, natomiast o wiele skromniejszy w przykładzie usług pomocy drogowej. To sieć powoduje, że MegaHol dojeżdża do kontrahenta sprawniej niż inni. Doskonale wyszkolone do pracy załogi MegaHol maja swoje specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci łatwo jest na określone zamówienie wysłać pomoc drogową najlepiej przygotowaną do zapotrzebowania. Chętni też jesteśmy na znacznie trudne usługi potrzebujące specjalistów z wielu branż, bo dzięki platformie dysponujemy nie wyłącznie uniwersalnymi, ale i profesjonalistami skoncentrowanymi na jednej dziedzinie. No powiedzmy ekstra grupę serwisu mobilnego i specjalistyczny ciągnik siodłowy, który wydostanie TIR-a z pobocza i oczywiście przyślemy lawetę o optymalnych parametrach. Dzięki sieci zarządzamy sprzętem, którego mogą akurat nie posiadać równolegle na stanie małe jednostkowe warsztaty.Ile taka usługa w MegaHol będzie kosztować?


Pomoc drogowa to szczególna usługa. Raczej nie ma tutaj całego szeregu stałych na których wolno oprzeć symulację nie zmiennej ceny zlecenia, gdyż zawsze w terenie często trzeba przedsiębrać mnóstwo nieoczekiwanych wcześniej decyzji. Kanonem u nas jest okoliczność, że nasz dyspozytor wyjściowo negocjuje prognozowaną stawkę z zamawiającym. Właśnie wtedy potrafimy określić mniej więcej jaka jest odległość do miejsca zdarzenia, jakich działań będziemy musieli się podjąć na stanowisku, na jaką odległość należy przewozić objęty usługą pojazd, czy dodatkowo potrzeba będzie użyć mobilnego serwisu, jaki model lawety, a może naczepy okaże się nieunikniony. W celu orientacyjnej kalkulacji kosztów usługi to wystarczające informacje. Natomiast w przypadku wydarzeń losowych jest całkowicie możliwa korekta wyceny już w okolicy zajścia. Warto wiedzieć jednak, że zdecydowanie podobnie do tanich sieci handlowych, w naszej platformie usługi tej samej jakości są zazwyczaj niżej skalkulowane niż u indywidualnie podejmującej zadania konkurencji. Dodatkowo MegaHol realizuje jednocześnie usługi bezgotówkowe , a zawdzięcza to umowom z wieloma ubezpieczycielami.Co oferujecie poza holowaniem?


 • Arsenał usług MegaHol jest faktycznie znaczny dzięki funkcjonowaniu w sieci.
 • Znacząco zaawansowaną usługą w tej sieci bezwzględnie jest holowanie i lawetowanie.
 • Transport autolawetą jednocześnie pasażerów, konkretnie do 6 osób.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów , innych aut ciężarowych oraz dostawczych, a dodatkowo pełny serwis pojazdów osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w dowolnym rozmiarze. Zwłaszcza TIR-y są naszym oczkiem w głowie.
 • Usługowy przewóz pojazdów drogowych wszystkich modeli.
 • Transport maszyn drogowych, budowlanych jak również rolniczych.
 • Usługa transportu wszystkich aut nietypowych, autokarów, przyczep, tramwajów itp.
 • Usługa transportu elementów dłużycowych nie tylko dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy przemysłu.
 • Bezawaryjne dla samochodu wyciągnięcie go z słabo dostępnego miejsca.
 • Kompletna wymiana w terenie wszelkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Jest logiczne, iż kompletny tabor którym zarządzamy jest przekazany usłudze pomocy drogowej, równoważnie dzięki funkcjonowaniu w sieci mamy komfort utrzymania gotowości z jednoczesnym wykorzystaniem taboru w usługach przewozowych. To efekt ilości i różnorodności posiadanego taboru lawet, autolawet czy naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest realne tylko w sieci, gdzie można odpowiednio zróżnicować aktywa konkretnych, zintegrowanych w sieci oddziałów. Jesteśmy wstanie realizować kilka usług równolegle zdecydowanie nie tracąc na marce i czasie. Dodatkowe usługi wychodzące poza pomoc drogową dostarczamy w granicach całego kraju i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej, lecz także 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.Czy jest alternatywa zapewnienia sobie tej profesjonalnej interwencji?


Codziennością naszych działań jest szybki dojazd na każde zgłoszenie wystarczy, że do MegaHol zadzwonicie. Jedynie wcześniej zanotujcie nasz telefon. Dzięki ofercie sieciowej MegaHol jest doskonałą firmą świadczącą pomoc drogową nie jedynie zleceniodawcom indywidualnym, ale także obsługującą klientów flotowych. Stabilną umowę na obsługę floty TIR-ów oraz pozostałych samochodów ciężarowych i dostawczych stosunkowo łatwo z MegaHol podpisać na korzystnych warunkach chociażby w Dąbrowie Białostockiej. Taka umowa zobowiązuje MegaHol do natychmiastowego przyjazdu na miejsce wezwania co umożliwia nam sieciowa architektura. Wartością długoterminowej umowy staje się także odpowiedniejsze przygotowanie do zrealizowania usługi, ponieważ będziemy z pewnością znać model taboru naszego kontrahenta. W przypadku awarii szkody mogą stać się istotniejsze gdy decydujący jest czas. Efektywna usługa serwisu mobilnego w takim przypadku może mieć decydujący wpływ. Warto więc by ów serwis był wcześniej przygotowany na obsługę taboru stałego kontrahenta. Powstrzymania zagrożenia strat przez parafowanie z MegaHol umowy powinny dopiąć zdecydowanie nie tylko instytucje z regionu Dąbrowy Białostockiej, ale na bliźniaczych regułach firmy, których tabor systematycznie porusza się w naszym terenie. Mówią, iż nie ma niczego nieomylnego. To może pożądane jest zastrzec sobie choćby pomoc drogową od ręki w chwili niespodziewanego kolizji.


Holowanie z MegaHol – łatwa droga w okolice sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: