LAWETA DOBRZYŃ NAD WISŁĄ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DOBRZYŃ NAD WISŁĄ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak winien wybrzmiewać tytuł tego rozdziału, lecz patrząc z innej perspektywy zdecydowani zawsze jesteśmy na jakiekolwiek zlecenia. Nie traktujemy was jak kontrahentów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy wyłącznie dlatego, że jeżdżą mniejszym autem. Zawsze przygotowani na holowanie pojazdów ciężarowych w identycznym stopniu jak i innych aut i wszystkie nasze warsztaty rozlokowane w całej Polsce zawsze są właściwie wyposażone.


Na ogół może ci się przytrafić defekt na trasie. W takiej sytuacji nie trwoń czasu na szukanie porady tylko od razu wybierz numer do MegaHol, w okolicy Dobrzynia nad Wisłą to pierwsza z najsolidniejszych pomocy drogowych. Holowanie wszak nie w każdym przypadku jest niezbędne. Niejako w pierwszej kolejności można wykorzystać mobilny serwis, a nasze doskonale wykwalifikowane załogi są w stanie sobie poradzić z naprawą. Dlatego, może się zdarzyć, że rozwikłamy awarię na miejscu wydarzenia.


Jakąkolwiek niesprawność zawsze jesteśmy w stanie naprawić Dotychczasowe doświadczenie zbudowało naszą pewność siebie, i to przenosi się na wasze zadowolenie z naszej pracy. Wiele awarii które paraliżują kierowcom dalszą drogę dla naszych ekip okazuje się nietrudnymi do wyeliminowania. Zakończyły się klimaty kiedy potrzebowałeś przewozić ze sobą kompletny warsztacik samochodowy bowiem obecnie niewielkimi naprawami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, odpalając zamarznięte napędy lub uzupełniając w burzę zniszczone wycieraczki.


Pilnuj by mieć to wciąż w pamięci. My jesteśmy u siebie, a ty mogłeś w okolice Dobrzynia nad Wisłą przyjechać chociażby z krańca kraju. Zapamiętaj, że posiadasz w nas przyjaciół, więc nie denerwuj się, że nie wiesz gdzie masz awarię my na pewno cię odszukamy. Wymagasz interwencji wtedy dzwonisz, co zrozumiałe nie ma znaczenia o której porze, twoi przyjaciele asekurują cię przez pełną dobę. Przyjaciele mogą być rozmaici, lepsi, tandetni oraz pomoc drogowa MegaHol, która nigdy nie zdradza. Istotnie tak właśnie mamy.Jesteśmy zdecydowani do dostarczania usług i w dzień i w nocy:

  • Postawienie samochodu na kołach albo przeciągnięcie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa lub usuniecie paliwa źle wlanego
  • Pomoc w granicach Assistance oraz bezpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Przejrzyj ofertę jeśli jeszcze czujesz rozterki! Ale na przyjaciół z Dobrzynia nad Wisłą możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Nasz tabor lawet lub też autolawet jest dopasowany do przerzutu każdego modelu auta, chociaż nie kryjemy, iż szczególnie przygotowani zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. I choć kultową strategią przerzutu niesprawnego auta osobowego jest holowanie, jakiego prawdopodobnie może się podjąć każdy prowadzący, to jednak polecalibyśmy skorzystać z profesjonalnej pomocy.


Znajdą się argumenty aby tę wskazówkę traktować poważnie. Decydujące są doświadczenie oraz fachowość istotne przy wykonaniu tej usługi. Nadzwyczaj istotny bezwzględnie jest sprzęt z jakiego w tej sytuacji korzystamy ponieważ prosta linka holownicza nierzadko bywa awaryjna. Na autostradah bądź trasach szybkiego ruchu holowanie na linie jest zakazane. Więc w tym wypadku dokładnie jest pole do popisu dla fachowego sprzętu i brygad pomocy drogowej MegaHol.


I nie musimy podkreślać, iż w stałej dyspozycji obecne są właściwe do tego lawety względnie autolawety. Czyż powinno się żądać czegoś lepszego niż gwarantowanego i sprawnego odtransportowania unieruchomionych aut i ich pasażerów na wyznaczone miejsce, no chyba nie, a my właśnie takimi problemami się paramy celująco.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To specjalizacja nas ekscytuje. Zawsze kroczymy po palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych jak również w ciężarowej pomocy drogowej. Zapewniamy wartościową paletę oraz profesjonalne przeprowadzenie prac. Z uszkodzonym TIR-em zagradzającym ulicę spotkał się zapewne każdy kierowca. Odłączenie jednego pasa ruchu jest zdolne stworzyć tasiemcowe korki choćby i na drodze dwupasmowej. Analogiczne, lub prawdopodobnie przykrzejsze efekty potrafi podobna awaria rozpętać na drugorzędnej, jakkolwiek uczęszczanej trasie. To jest powód dla jakiego naprawdę istotny jest sprawny , oraz fachowy przerzut tego auta, bądź jak najszybsza jego naprawa najlepiej w miejscu wydarzenia.


MegaHol dysponuje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i odpowiednim sprzętem pomocniczym na przykład takim, jaki pozwala na wyciągnięcie masywnego TIR-a z wykopu i ustawienie go na kołach. Awaryjnie zatrzymanego TIR-a możemy zatem efektywnie przetransportować w miejsce gdzie będziemy umieli go bezkolizyjnie wyremontować. Skutecznie oraz bezpiecznie przewieziemy pełen kalejdoskop dokuczliwych aut w tym: busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych oddziałach czuwa doświadczona załoga będąc również żyrantem naszej marki.Mobilny serwis 24h

Potrafi się okazać, że holownik oraz niskopodwoziówka absolutnie nie będę teraz potrzebne. Być może wystarczy mobilny serwis, który w okolice kolizji dotrze istotnie prędzej, a wykwalifikowani mechanicy skutecznie wyeliminują podstawę niesprawności, choćby i na drodze szybkiego ruchu.


Od nieznacznych napraw silnika po wulkanizację opon przeszkoleni mechanicy z mobilnego serwisu muszą być przygotowani na rożne typy niesprawności. Staramy się przed wyjazdem określić przyczynę niesprawności i z tego powodu prowadzimy skrupulatny sondaż w czasie podejmowania zamówienia, dzięki takiemu modelowi nasi mechanicy wyruszają absolutnie zorganizowani. Stale posiadamy możliwość zamówienia lawety czy holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w zapasie na wypadek gdyby szybka reperacja okazała się iluzoryczna.


Usterki, chociaż podobne często są właściwie bardzo rożne, dlatego też do wszelkich zleceń podchodzimy indywidualnie. Wszyscy klienci maja prawo do złej diagnostyki, to my jesteśmy zawodowcami i potrafimy przebaczyć przyjaciołom traktując każde zadanie jednostkowo. Wolno nam tak postępować dzięki ogromnemu zapleczu technicznemu przynoszącemu nam niezaprzeczalny komfort wykonania usługi.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w stałym taborze posiadamy dużo, więc pozwoliliśmy sobie na rozbudowanie stałej propozycji usług o przewóz maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych. Wbrew temu, że nie specjalizujemy się w podobnej domenie przewozu to właściwie wśród kadry są eksperci, kierowcy z istotnym doświadczeniem w identycznych przewozach, dlatego polecamy ich potencjał.


Dostarczamy na terenie kraju i zagranicę wszystkie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do trudnych chociaż niewielkich wózków widłowych. Plus ładunki ponadnormatywne czy ładunki dłużycowe.


Każdorazowo ubezpieczamy ładunki mimo że zawsze jesteśmy spokojni, iż w naszych profesjonalnych rękach muszą być bezpieczne. Bierzemy na siebie wszystkie formalności powiązane z transportem w tym potencjalne, niezbędne pozwolenia wykazując się w ten sposób pełną specyfikacją niezbędną do dostarczania tej pracy.Dlaczego my?

Mianowicie czemu tym razem nie? Czemu akurat nie MegaHol? Absolutnie nie pragniemy żeby inni czuli się gorsi, jednakże szczególnie mocno chcemy być najlepsi. Jesteśmy przekonani, że jakiekolwiek pomoce drogowe czy ciężarowe pomoce drogowe działają niezmiennie dobrze.


Spójrz na to jednak nie wprost. Skoro posiadamy, aż tylu partnerów to w tej sytuacji prawdopodobieństwo posiadania idealnego sprzętu powinno być dużo poważniejsze niż w jednostkowym warsztacie. O przeszkolonych mechaników czy profesjonalnych kierowców także zapewne jest łatwiej bezpośrednio w markowej pajęczynie niż w jednostkowym warsztacie. MegaHol to harmonijne zestawienie małych zakładów, które równocześnie się wspierają będąc synchronicznie w pobliżu wydarzenia i gospodarując spektakularnym doborem taboru i sprzętu.


Dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która czyni bazę dostarczania naszych usług potwierdza się przede wszystkim w związku z tym. Pełna firmowa pajęczyna jest zobligowana by tworzyć ochronny parasol nad działalnością wyprawionej grupy fachowców, którzy będą załogą z niewielkiego zakładu, prawdopodobnie powiązaną familijnie lub przyjaźniami, jednak będą skuteczni gdy za plecami będą mieli takie wzmocnienie.


Każde zlecenie otrzymuje własną kalkulację dzięki temu nierzadko u nas ceny za pracę bywają niższe niż się spodziewacie. Prace które regulujemy osobiście z ubezpieczycielem, to znaczy przeprowadzone z OC względnie Assistance nigdy nie wymagają żadnych dopłat klienta.


To MegaHol – na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Stale Twój przewidujący przyjaciel z Dobrzynia nad Wisłą.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: