LAWETA DROBIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DROBIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien brzmieć tytuł niniejszego działu, choć patrząc z innej perspektywy otwarci jesteśmy na jakiekolwiek usługi. Wszystkich klientów traktujemy niczym przyjaciół, a to pierwszy krok do zapewnienia pomocy również tym którzy poruszają się znacznie mniejszymi wozami. Nasze zespoły rozmieszczone są w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnych samochodów oczywiście ze świadomym dostrojeniem na samochody ciężarowe.


Usterka pojazdu potrafi zszokować cię w każdej sytuacji w najmniej prawdopodobnym czasie. Może to się wydarzyć akurat w bliskości naszego miasta Drobin, i wtedy będziesz mógł szybko zapytać o współpracę MegaHol, to dobre rozwiązanie. Zresztą nie musi się niezwłocznie holować pojazdu. W naszych warsztatach operujemy mobilnymi serwisami, i doskonale wyspecjalizowaną załogą. Miejsce wydarzenia nierzadko okazuje się być środowiskiem pracy naszych mechaników, którzy tam właśnie sprawnie eliminują problem z niesprawnością auta.


Jakąkolwiek niesprawność jesteśmy gotowi w stu procentach naprawić Do tej chwili każde zlecenie zamykaliśmy szczęśliwie i oczywiście nie znamy powodu żeby to się odwróciło. Nierzadko jest tak, że banalna niesprawność hamuje dalszą jazdę, ale dla nas drobna naprawa praktycznie w rejonie zdarzenia na szczęście nie wydaje się być problemem. Nasz profesjonalne ekipy zainteresują się dowolną błahostką więc już nie potrzebujesz się martwić o wycieraczki, opony, paliwo dlatego, że pod naszą kuratelą będziesz bezpieczny na trasie.


To istotne! Kiedy kompletnie nie umiesz odnaleźć się w terenie, nie musisz się trapić, gdyż my czekamy zaraz za miedzą. Przyjaciel cię nie rozczaruje, zna tutaj wszelkie zakątki i zlokalizuje cię nawet gdybyś sam nie wiedział gdzie jesteś. Oczekujesz interwencji to dzwonisz, co zrozumiałe nie ważne o której porze, twoi przyjaciele trwają na posterunku przez pełną dobę. Przyjedziemy na pewno dlatego, że to pomoc drogowa MegaHol. Tacy jak my istnieją.


Potrafimy otoczyć Cię pieczą przez pełną dobę:

  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię albo ustawienie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa względnie wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy i w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszym portalu jesteś w stanie zaznajomić się ze detalami pełnej oferty to pozwoli ci podjąć ostatnią decyzję o możliwej współpracy. Ale oczywiście tutaj w mieście Drobin będziesz mógł liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie miała u nas palmę pierwszeństwa, nie znaczy to wcale, iż nasze profesjonalne lawety lub autolawety nie mogą być przystosowane do transportu różnych samochodów. Awaryjny pojazd potrafimy niewątpliwie, w ramach samopomocy kierowców, podholować na lince holowniczej, jednak hamujemy animusz kiedy pojawia się wybieranie podobnego ryzyka kiedy nie ma się doświadczenia.


Zdecydowanie tą wskazówkę warto wziąć na poważnie. Kluczowe są praktyka i kompetencję istotne przy realizacji takiej usługi. Linka holownicza, jaką zazwyczaj wykorzystujemy do tego standardu holowania bywa często zawodna. Na autostradach bądź trasach szybkiego ruchu holowanie na lince bezwzględnie jest wzbronione. Prawdopodobnie nie potrzebujemy już o tym przypominać, jednakże akurat MegaHol utrzymuje wszystko co jest konieczne, aby fachowo odholować jakikolwiek samochód.


Będące w naszym taborze lawety lub autolawety pozwalają nam na przetransportowanie każdego typu auta. Optymalny transport zapewnimy natychmiast na miejsce zajścia i bezpiecznie dowieziemy na wybrane miejsce i pojazd i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podnosi inspirujące ciśnienie. Każdy planuje stać się najskuteczniejszym w swojej branży, a my w przewozie samochodów ciężarowych jak i ciężarowej pomocy drogowej jesteśmy niedaleko tego stanu. Ważnym gestem do osiągnięcia takiego finału musi być różnorodna paleta i forma wszystkich usług. Większość użytkowników dróg na pewno musiała mieć już możliwość spotkania z zepsutym na drodze TIR-em. Kiedy z powodu zdarzenia na trasie dwupasmowej wyłączymy jeden pas ruchu to pewny jest korek, być może na wiele kilometrów. Ale nie wierzmy, że będzie łatwiej na peryferyjnych szosach gdyż bywają one wyjątkowo często uczęszczane, tymczasem niesprawność TIR-a może je całkowicie zablokować. Z tego powodu warci uwagi są eksperci od krótkich napraw w miejscu zdarzenia, i bezpiecznego przerzutu pojazdów.


Bezpośrednio w taborze MegaHol holowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz fachowy sprzęt pomocniczy, w tym także odpowiedni sprzęt do wydobycia dużego samochodu z rowu , a kiedy trzeba ustawienia go na kołach. Mamy, więc konieczne urządzenia, aby wykonać zabieg bezpiecznej naprawy po pierwotnym oczyszczeniu ulicy z awaryjnie unieruchomionego, trudnego pojazdu. Naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, pełny wachlarz kłopotliwych aut przewieziemy szybko i bezpiecznie przez 24 godziny na dobę.


Ale oczywiście marka naszych prac gwarantowana jest przede wszystkim przez zawodową kadrę czuwającą zawsze w naszych brygadach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może całkiem nie będą uzasadnione holownik , a do kompletu niskopodwoziówka. Tak się zdarzy kiedy efekty usterki da się usunąć na w rejonie wydarzenia co, także na drodze szybkiego ruchu, skutecznie może wykonać wyspecjalizowana załoga mobilnego serwisu.


Od drobnych remontów silnika po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu są przygotowani na rożne rodzaje niesprawności. Na każdym szczeblu walczymy by zrealizować wszystko co prawdopodobne, z tego powodu ruszamy po przeprowadzeniu dokładnego sondażu w trakcie podejmowania zlecenia. Jest oczywiste, że zawsze jesteśmy ubezpieczeni i na wezwanie wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu może się wyjaśnić, że natychmiastowa reperacja jest nie wykonalna.


Rozumiemy, że każdy przykład jest wyjątkowy zatem podchodzimy do wezwań bardzo jednostkowo. Kompetentni mechanicy mogą z sugestii kontrahentów wychwycić ważne wiadomości bez komentarza, choćby i wtedy kiedy zleceniodawcy mylą się w klasyfikacji niesprawności. Nasi mechanicy, dostając pomoc wyśmienicie wyposażonego zaplecza technicznego, wydobywają z takich polemik jedynie odpowiednie porady.Transport niskopodwoziowy       

Poszerzyliśmy naszą propozycję, jednak podstawowe usługi na tym zgoła nie tracą, gdyż przerzut maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy też rolniczych wynika z dużej infrastruktury lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników znajdujących się w naszym profesjonalnym padoku. To ze wszech miar mądra decyzja, bowiem wykorzystuje potencjał swoich doświadczonych kierowców i taboru, i tym samy obniża koszty działalności pośrednio wpływając na zmniejszenie wycen standardowych prac.


Transporty wykonujemy w kraju i zagranicą sprawnie odstawiając na ustalone miejsce maszyny począwszy od masywnych mimo, że małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz busy czy pikapy. Realizujemy także zamówienia na ładunki ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Jako, że bezpieczeństwo transportu jest tu najważniejsze to przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa, oczywiście i tak regularnie ubezpieczamy frachty. Przyjmujemy na siebie jakiekolwiek formalności związane z przewozem w tym możliwe, obowiązkowe uprawnienia wykazując się tym samym całkowitą specyfikacją niezbędną do dostarczania takiej pracy.Dlaczego my?

Nawiasem mówiąc dlaczego akurat nie? No to niech będzie, że MegaHol. Nie chcemy żeby pozostali odbierali się gorsi, jednak bardzo pragniemy być najlepsi. Nie powinno się zakładać, że coś nie funkcjonuje sprawnie w branży pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej kiedy faktycznie mnóstwo takiego standardu warsztatów trzyma się na rynku.


Proponujemy przyjrzyj się temu z trochę nowej strony. Jeżeli tworzymy sieć, aż tylu kooperantów to w takim wypadku prawdopodobieństwo zadysponowania wystarczającego sprzętu powinno być zdecydowanie wyższe niż w jednostkowym warsztacie. Rzecz jasna nie zmiennie tak samo ma się rzecz z kadrą o odpowiednich kompetencjach czy z kierowcami o konkretnym doświadczeniu.  Jednostkowy warsztat nie posiada wachlarza sprzętu, my dostosowujemy się do okoliczności i wysyłamy odpowiedni sprzęt oraz wytypowanych zawodowców, a zapewnia nam to firmowa pajęczyna oddziałów działająca niczym naczynia połączone.


Podstawę dostarczania naszych usług definiuje maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się przede wszystkim dlatego. Przyjedzie konkretnie do was właściwie dobrana grupa fachowców, najpewniej z małego warsztatu gdzie wiążą ich więzy domowe względnie przyjaźni, jednakże będą mogli oczekiwać na szybką współpracę całej sieci.


Cennika nie posiadamy, jednak możecie przewidywać rozsądną stawkę, niejednokrotnie mniejszą niż się spodziewacie, a to z tego powodu że wartościujemy usługi jednostkowo. W sytuacji prac realizowanych z OC lub Assistance nie musi się uiszczać opłat, ponieważ rozliczamy się jedynie z ubezpieczycielem.


Oto MegaHol – nie tylko ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Przyjaciel z miasta Drobin, który umożliwia Ci dobrą podróż.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: