LAWETA GLINOJECK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GLINOJECK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze wykonujemy interwencję bo zasadniczym naszym posłaniem powinno być świadczenie usługi pomocy, natomiast powinno się dodać, że naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa zatem takiemu zadaniu podporządkowujemy posiadany przez nas tabor i doświadczenie. My kontrahenta uważamy za przyjaciela dlatego tak podchodzimy do pomocy jakiej nasz przyjaciel oczekuje rzecz jasna nie patrząc jakie gabaryty posiada jego pojazd. Biorąc to pod uwagę,  każdy z naszych zespołów, rozłożonych po całej Polsce, jest gotów w bliźniaczym stopniu na holowanie pojazdów ciężarowych jak i innego dowolnego pojazdu.


Nie ma stref gwarantujących spokój i wszędzie stosunkowo łatwo jest mieć niedyspozycję pojazdu. Gdy stanie się to w okolicy naszego miasta Glinojeck dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu całkowicie pewne wyjście. Choć praktycznie holowanie pojazdu bywa zbędne. Każdorazowo może się wyklarować, iż wystarczy usługa mobilnego serwisu poparta wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce zajścia na pewien czas będzie profesjonalnym punktem warsztatowym, a w taki sposób zaoszczędzimy czas i zminimalizujemy koszt awarii.


A poradzimy sobie z jakąkolwiek awarią. Przez lata nabraliśmy pewności siebie, która obecnie utwierdza nas w odczuciu, że wybieramy stosowne decyzje na etapie realizacji zdobytych zleceń. Często bywa tak, iż banalna niesprawność uniemożliwia dalszą jazdę, jednak dla pomocy drogowej mała naprawa praktycznie w rejonie zdarzenia nie wydaje się być problemem. Niech ci się nie wydaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, bo na trasie też skromna usterka często okazuje się niemożliwa do osobistej reperacji, w związku z tym wycieraczki jak również opony, ubytek paliwa czy też nieodpalający silnik także czasami wymagają naszej usługi.


Miej to wciąż z tyłu głowy. Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy z okolicy, dlatego kiedy niestety nie potrafisz wytłumaczyć w którym miejscu masz awarię absolutnie nie musisz się niepokoić. Przyjaciel cię nie zawiedzie, potrafi rozpoznać w naszym rejonie wszelkie zakamarki i znajdzie cię nawet gdybyś sam nie kojarzył gdzie jesteś zlokalizowany. Jest problem to potrzeba pomagać, chwila rzecz jasna nie jest ważna bo znaczący są przyjaciele przekonani do pomocy, więc możesz do pomocy drogowej zadzwonić o dowolnej porze. Zjawimy się na miejscu na sto procent dlatego, że to pomoc drogowa MegaHol. Istotnie tak właśnie mamy.24 godziny na dobę zawsze możesz na nas oczekiwać:

  • Ustawienie samochodu na kołach albo wydobycie go na drogę
  • Usunięcie mylnie wlanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji jak również w granicach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


By jakoś rozproszyć wszelkie wątpliwości na naszej stronie możesz zapoznać się z naszą kompletną ofertą. Ale tutaj w Glinojeck jesteś w stanie polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Podstawą naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale nasza infrastruktura lawet lub autolawet na sto procent jest gotowa do transportu jakiegokolwiek samochodu. Holowania pojazdu osobowego próbuje podjąć się każdy prowadzący korzystając z liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to jednak zachęcalibyśmy w takich chwilach wykorzystywać zawodowców.


Tę wskazówkę powinno się przyjąć na serio. Kwalifikacje no i kompetencje zawsze są obowiązkowe dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Ponadto dobry sprzęt, ponieważ zwykła linka holownicza potrafi stać się zawodna. Holując auto kierowca musi pomijać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co zasadniczo utrudni jak i wydłuży przewóz. Oczywiście tutaj dokładnie powinno być pole do popisu dla specjalistycznego sprzętu i obsad pomocy drogowej MegaHol.


Czuwające w naszym taborze lawety lub autolawety pozwolą nam na przewiezienie każdego rodzaju auta. O każdej porze potrafimy, bardzo skutecznie dostarczyć na miejsce zderzenia odpowiedni transport oraz pewnie dowieźć i sprzęt i pasażerów do wskazanego miejsca.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka specjalizacja nas urzeka. Naszym celem jest być najskuteczniejszym w przewozie samochodów ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej. Wartościowa oferta i gwarancja doskonałej marki profesjonalnych prac jest ważnym ruchem w kierunku osiągnięcia takiego finału. Kierowcy dobrze kojarzą jakże trudną jest na ulicy niesprawność TIR-a. Gdy z powodu niesprawności na drodze dwupasmowej zamkniemy pojedynczy pas ruchu to pewny będzie korek, nawet na wiele kilometrów. Jednak wynik potrafi być bardziej czasochłonny gdy do awarii dojdzie na podrzędnej, ale uczęszczanej szosie. Trzeba zatem docenić speców od remontów bezpośrednio w rejonie zdarzenia a także fachowego transportu aut.


W ofercie MegaHol znajdziecie holowniki oraz naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i fachowy sprzęt dodatkowy, w tym także adekwatny sprzęt do wydostania ciężkiego pojazdu z kanału , a kiedy trzeba ulokowania go na kołach. Awaryjnie sparaliżowanego TIR-a potrafimy w takim razie właściwie przewieźć w rejon w którym będziemy potrafili go bezkolizyjnie zreperować. Kompletny arsenał dokuczliwych aut: Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, szybko i bezpiecznie, przez 24 godziny na dobę, przewieziemy pod uzgodniony adres.


Gwarantuje to również profesjonalna kadra, która odbywając dyżury w naszych oddziałach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój i bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Zawsze może się wyklarować, że akurat nie będzie zlecenia na holownik no i niskopodwoziówkę. Faktycznie się wydarzy jeżeli skutki awarii uda się naprawić na w rejonie wypadku co, chociażby na autostradzie, sprawnie może wykonać wykwalifikowana obsada mobilnego serwisu.


Mobilny serwis jest gotów równie na wulkanizację opon jak i na niewielkie poprawki napędu. Jest tak dlatego, iż przy zgłoszeniu odbywamy na tyle skrupulatny rekonesans by mechanik mobilnego serwisu mógł w trasę wyruszyć zupełnie przygotowany do pracy. Każdorazowo posiadamy sposobność zamówienia lawety czy holownika z naczepą niskopodwoziową czekających w odwodzie na wypadek gdyby szybka naprawa okazała się iluzoryczna.


Usterki, chociaż podobne często są jednakże wyjątkowo rożne, z tego powodu też do potencjalnych zadań podchodzimy odrębnie. Traktujemy wszystkich kontrahentów jak przyjaciół i z tego powodu wsłuchujemy się w ich prośby i podpowiedzi. Takie zachowanie jedynie wspiera nas w luksusie wykonania usługi ponieważ pewność zapewnia nam profesjonalnie wyposażone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Swoją propozycję usług rozszerzyliśmy o transport wielkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy też rolniczych ponieważ różnorodna baza lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników umożliwiła nam to rozwiązanie bez strat dla standardowych usług. To ze wszech miar właściwa decyzja, bowiem wykorzystuje potencjał firmowych zawodowych kierowców i taboru, a tym samy obniża koszty funkcjonowania pośrednio wpływając na obniżenie wycen wyjściowych usług.


Przewozy przeprowadzamy w kraju i zagranicą profesjonalnie dowożąc na wskazane miejsce przeznaczenia maszyny począwszy od masywnych choć małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz pikapy i busy. Obiektem takiej usługi mogą pozostać również towary ponadnormatywne i frachty dłużycowe.


Bezpośrednio pod naszą opieką zawsze są one całkowicie bezpieczne, natomiast i tak regularnie ubezpieczamy fracht. Przyjmujemy na siebie wszelkie procedury związane z przewozem w tym możliwe, nieodzowne zezwolenia wykazując się w ten sposób całkowitą dokumentacją niezbędną do oferowania takiej pracy.Dlaczego my?

Czy jest jakiś pretekst, aby tym razem nie? Dlaczego akurat nie MegaHol? Pewnie, że planujemy być najlepsi, ale ostatecznie akurat nie pragniemy żeby inni czuli się gorsi. Istnieje dużo pomocy drogowych raczej mniej ciężarowych pomocy drogowych, ale niewątpliwie każda wypełnia swoje zadania.


Winno się jednak rozważyć to szerzej. Prawdopodobieństwo posiadania niezbędnego sprzętu w naszym wypadku jest zdecydowanie większe niż w pojedynczym warsztacie chociażby ze względu na liczebność partnerów. O przeszkolonych mechaników lub sprawdzonych kierowców też zapewne jest łatwiej w samej firmowej platformie niż w indywidualnym zakładzie.  Tworzymy świetne zespolenie wzajemnie wspomagających się niedużych warsztatów, których siłą jest bliska odległość od lokalizacji wydarzenia oraz nieprawdopodobny dostęp do sprzętu i technologi.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” legitymizuje się dokładnie dlatego i jesteśmy szczęśliwi, że definiuje regułę oferowania naszych usług. Dojedzie do was starannie wybrana formacja fachmanów, prawdopodobnie z niewielkiego warsztatu w którym wiążą ich więzy domowe lub przyjaźni, ale będą mogli czekać na błyskawiczną interwencję dużej pajęczyny.


Nie korzystamy z cennika bo każde wezwanie szacujemy jednostkowo, tymczasem to posiada swoje odzwierciedlenie w niejednokrotnie mniejszych stawkach niż zwykle się spodziewacie. Wezwania z OC i Assistance prowadzimy w limicie ubezpieczenia.


Oto jest istotnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Niezmiennie Twój uważny przyjaciel z Glinojeck.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: