LAWETA GŁUCHOŁAZY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GŁUCHOŁAZY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością witamy na stronie MegaHol


Wygląda na to, że poszukujesz pomocy w strefie Głuchołazów. Trafiłeś doskonale. w realiach awaryjnych, w wypadkach jakichkolwiek doświadczeń losowych na autostradzie, a w szczególności w usługach holowania wszelakich aut poczynając od TIR-a przez pozostałe pojazdy ciężarowe lub dostawcze, należymy do czołówki w tej dziedzinie. Absolutnie nie można zaproponować więcej aniżeli sto procent. Lawety wynajęte z MegaHol gwarantują taki stopień klasy oraz bezpieczeństwa przez 24h na dobę.


Jeżeli to kolizja dzwoń natychmiast. w tym momencie absolutnie nie marnuj już ani sekundy na czytanie. Znajdziemy moment aby się później zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Co innego jeżeli twoja gościna jest podyktowana tropieniem bezpieczeństwa. Oczekujesz na dalszą perspektywę stu procentowej gwarancji sprawdzonej klasy usługi. w związku z tym zapraszamy Cię do konwersacji w przedmiocie bogatej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma warsztatów, które oferują dużo więcej niż wyłącznie holowanie samochodów. Na tej stronie będzie to konsultacja wirtualna, ale z zawodowym profesjonalizmem porozmawiamy z Tobą telefonicznie ewentualnie osobiście.


Na start proste pytanie:Czym chce być MegaHol?


MegaHol pod swoje skrzydła przyjął szeroką społeczność warsztatów, które interesują się ciężarową pomoc drogową, lecz zdecydowanie nie sprowadzają działalności tylko do pomocy dla TIR-ów, a swoje usługi świadczą na rzecz wszystkich pojazdów ciężarowychdostawczych, i dodatkowo dla samochodów osobowych oraz pozostałych pojazdów. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy ponadto pojazdy osobowe, świadczymy usługi lawetowania popularnych skuterów i mniejszych pojazdów, powiedzmy kładów i oczywiście dokonujemy transportów lawetąautolawetą.

NASZA GALERIA


Nikogo prawdopodobnie raczej nie zdziwimy informacją, że wśród oferowanych przez naszą pomoc drogową usług odnajduje się dodatkowo przewóz ciężkiego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To zrozumiała decyzja kiedy branżą pomocy drogowejTIR-y, a w posiadaniu firmy są odpowiednie lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Sporo lat temu rozpoczynaliśmy od małej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a obecnie funkcjonujemy w całym Górnym Śląsku i w województwach ościennych. Dziś jesteśmy w Głuchołazach, ale także w wielu nowych lokalizacjach na terenie Polski, a wszędzie tam można skorzystać z naszej kompetentnej pomocy.


Na całym terytorium Polski pojawimy się niebawem.Co też zyskasz na skutek działania platformy MegaHol?


Usługę o pewnej klasie i bezpieczeństwie w trakcie 24h na dobę. Czy aby powinno się oczekiwać więcej w wachlarzu usług holowania? Szczególną cechą usługi determinującą nasze priorytety jest przeważnie cena, ale wyraźnie częściej epizodycznie przy decyzji o wyborze pomocy drogowej. To dzięki sieci, MegaHol błyskawicznie dojeżdża w rejon wypadku. Sieć MegaHol zezwala nam na daleko idącą specjalizacje poszczególnych załóg pomocy drogowej, a dzięki temu każde wezwanie łatwiej nam rozpatrywać jednostkowo i kierować tam kadrę najlepiej dopasowaną do tej usługi. Stosunkowo łatwiej jest powiązać fachowców z innych grup jeżeli w pojedynczym zamówieniu należy podejmować się prac w paru specjalizacjach. To potrafi zdarzyć się równolegle konieczność wyekspediowania mocnego ciągnika aby wydobyć TIR-a z wykopu i ciężarowego serwisu mobilnego lub wulkanizacyjnego. w zasadzie to platforma zabezpiecza nas w sprzęt o jaki ciężko by było małej, indywidualnie działającej firmie bez względu na to jak znakomitej jakości są jej usługi.Czy na skutek działania w sieci wartość usługi się redukuje?


Pomoc drogowa to trudny materiał do zdefiniowania nie zmiennej opłaty za usługę szczególnie, że za każdym razem podejmujemy się szeregu przedsięwzięć, które są wcześniej nieprzewidywalne. Kanonem u nas jest sytuacja, że nasz koordynator tymczasowo negocjuje prognozowaną stawkę z usługobiorcą. Już wówczas wiemy mniej więcej jaka jest odległość do miejsca kolizji, jakich usług będziemy musieli się podjąć na stanowisku, na jaką odległość należy przewozić konkretny pojazd, czy dodatkowo trzeba będzie skorzystać z mobilnego serwisu, jaki rodzaj lawety, lub naczepy będzie nieodzowny. Dyspozytor będzie wiedział o co ma zapytać, a takie dane zapewnią mu wszystko co jest niezbędne do wczesnej kalkulacji. Jednak musimy mieć na uwadze, że na miejscu kolizji potrafi pojawić się sporo kolejnych problemów, które zmuszą MegaHol do poprawki wyceny. Pamiętajmy natomiast, że dokładnie podobnie do wielkich sieci handlowych, w naszej platformie usługi bliźniaczej klasy są zazwyczaj niżej skalkulowane niż u indywidualnie podejmującej zadania konkurencji. Trzeba także pamiętać, że dzięki umowom z znaczną rodziną ubezpieczycieli MegaHol realizuje również usługi bezgotówkowe.Jakie zlecenia wykonujecie obok holowania pojazdów?


Dzięki sieci arsenał usług MegaHol jest ogromny.


  • Flagową usługą jest holowanielawetowanie wszystkich samochodów.
  • Awaryjny przewóz pasażerów autolawetą na przykład do 6 osób.
  • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów, innych aut ciężarowych czy dostawczych, a dodatkowo kompletny serwis samochodów osobowych.
  • Mobilna wulkanizacja opon w dowolnym rozmiarze. Przede wszystkim TIR-y są naszym oczkiem w głowie.
  • Przewóz wszystkich aut w ramach usług dla przedsiębiorców i kontrahentów prywatnych.
  • Usługowy fracht, jednostkowy i w ramach umów stałych, uciążliwego sprzętu rolniczego, drogowego czy budowlanego.
  • Wśród dodatkowych usług przewozowych także przerzut aut nietypowych takich na przykład jak autobusy, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
  • W ramach nie tylko długoterminowych umów nie tylko dla leśnictwa, budownictwa, energetyki oraz przemysłu oferujemy usługi frachtu dłużycowego.
  • Bezpieczne dla auta wydobycie go z słabo dostępnego terenu.
  • Dowiezienie na drodze paliwa i oczywiście innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Taki komfort całkowitej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy równoległym oferowaniu usług przewozowych zapewnia nam konfiguracja platformy w której funkcjonujemy. Na skutek funkcjonowania w platformie zdołaliśmy zbudować znaczący zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście innego sprzętu transportowego będącego własnością poszczególnych warsztatów i zdywersyfikowanego w zakresie MegaHol. Skuteczność platformy przenosi się również na ewentualność rozpoczęcia wielu zadań jednocześnie absolutnie nie mając strat na marce oraz bezpieczeństwie realizowanych prac. Wszelkie ponadplanowe usługi świadczymy 24h na dobę i 7 dni w tygodniu zdecydowanie nie tylko na obszarze kraju, ale także zagranicą na obszarze Unii Europejskiej.Czy zakłada się umowę, która zarezerwuje nasz udział w świadczeniu pomocy.


Jeżeli uprzednio ktoś zarejestruje sobie nasz kontakt to zdecydowanie nie będzie żadnej przeszkody by MegaHol przywołać w momencie zaistnienia problemu. MegaHol dostarcza swoje usługi klientom indywidualnym i flotowym i ze wszystkimi może ratyfikować długoterminową umowę obsługi. Nic nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę parafować i tutaj w Głuchołazach. Tworzymy takie rozwiązania z firmami posiadającymi flotę TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów lub taksówek. Długoterminowa opieka zaręcza, że do usterki aut z floty dojedziemy sprawniej niż zwykle. Mając wiedzę na temat modelu taboru stałego klienta zdecydowanie nie tylko przyjdziemy szybciej, ale ewidentnie także dokładniej przygotowani. Wzorem może być tutaj usługa serwisu mobilnego, który kiedy jest wyposażony pod wiadomy nam tabor kontrahenta funkcjonuje po prostu operatywniej i tym samym ogranicza jego straty. Jeśli wasza instytucja pracuje w obszarze Głuchołazów to umowa z nami powinna być naturalna, ale marki spoza regionu, których pojazdy przemieszczają się w tej przestrzeni raczej często, także parafują z nami umowy zmniejszając ryzyko szkód. Gadają, iż nie ma niczego nieomylnego. To może idealnie będzie zastrzec sobie przynajmniej pomoc drogową pod ręką w przypadku niespodziewanego wypadku.


HolowanieMegaHol to jazda po spokój!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: