LAWETA GNIEWKOWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GNIEWKOWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy dział powinien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że ostatecznie jesteśmy przygotowani i otwarci na dowolne zadanie. Czujcie się naszymi dobrymi przyjaciółmi, a w każdym razie jeśli chodzi o nas to próbujemy w taki sposób zrealizować usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najdroższego przyjaciela i stąd nie wycofujemy się ze zleceń na inne pojazdy niż ciężarówki. Holowanie pojazdów ciężarowych to nasza sztandarowa usługa, natomiast oddziały rozmieszczone po całej Polsce są przygotowane na to żeby poradzić sobie z jakimkolwiek zleceniem.


Usterka auta jest w stanie zaskoczyć cię w dowolnej sytuacji w prawie nie oczekiwanym punkcie. Gdy zdarzy się to w przestrzeni naszego Gniewkowa wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu całkowicie bezpieczne rozstrzygnięcie. Holowanie właściwie nie w każdym przypadku bywa wskazane. W naszych oddziałach dysponujemy mobilnymi serwisami, jak również znakomicie wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce wydarzenia niejednokrotnie okazuje się miejscem działalności naszych mechaników, którzy tam akurat efektywnie naprawiają problem z niesprawnością auta.


Każdą usterkę zawsze jesteśmy w stanie usunąć W zasadzie do tej chwili regularnie zamykaliśmy skutecznie kłopoty, nabraliśmy zatem zaufania choćby do stosowanych przez nas możliwości. Drobne naprawy, które stosunkowo łatwo przeprowadzić w terenie to dla nas zazwyczaj proste usterki, mimo, że klientom utrudniają dalszą podróż. Niech ci się tylko nie zdaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, ponieważ na trasie także niewielka usterka może okazać się niemożliwa do samodzielnej naprawy, tak więc wycieraczki jak również opony, ubytek paliwa podobnie jak nieodpalający silnik też czasami potrzebują naszej porady.


To jest istotne! Jeśli chodzi o nas to jesteśmy stąd, w związku z tym jeżeli , co zrozumiałe, nie umiesz wyjaśnić gdzie masz awarię nie ma potrzeby się trapić. Przypadek, że ze swoim kłopotem ugrzązłeś w miejscu zdarzenia niezrozumiałym dla ciebie do zlokalizowania nie będzie posiadał dla nas znaczenia ponieważ znamy w tym wypadku dowolny kąt. Jest awaria to musi się działać, pora rzecz jasna nie jest kluczowa ponieważ istotni zawsze są przyjaciele zdecydowani do interwencji, zatem możesz do pomocy drogowej zadzwonić o każdej porze. Musisz mieć świadomość, że masz prawo być naszym bliskim przyjacielem nawet jeżeli absolutnie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie jest. Tacy jak my funkcjonują.24 godziny na dobę zawsze możesz kalkulować naszą pomoc:

  • Wyeliminowanie pomyłkowo zatankowanego paliwa bądź dowóz paliwa
  • Usługi w ramach Assistance oraz niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach albo przeciągnięcie go na drogę

NASZA GALERIA


Nasza paleta możliwości jest tutaj rozpisana w drobiazgach toteż jesteś w stanie rozwiać obiekcje. Tymczasem na sto procent jesteś w stanie w Gniewkowie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie znaczy to wcale, iż nasze profesjonalne lawety i autolawety nie mogą być dostosowane do przewozu innych aut. Jedną z odmian holowania jest samopomoc kierowców którzy holują pojazd, szczególnie samochody osobowe przy zastosowaniu linki holowniczej, jednak naszą radą jest zalecenie by wykorzystywać w takim momencie fachowców.


Funkcjonuje niemało argumentów dla jakich powinno się odczytać tą radę poważnie. Praktyka i profesjonalizm są obligatoryjne dla zaufania przy holowaniu. Wyjątkowo kluczowy jest sprzęt z którego wtedy korzystamy ponieważ normalna lina holownicza niejednokrotnie bywa ryzykowna. Holując pojazd musi się objeżdżać autostrady i trasy szybkiego ruchu co zasadniczo utrudni no i wydłuży przerzut. Stąd pomoc drogowa MegaHol dysponująca profesjonalnymi zespołami, i stosownym sprzętem do lawetowania powinna być najlepszym wyborem.


Mamy w posiadaniu lawety lub też autolawety przystosowane do przerzutu każdego rodzaju samochodów, i podróżnych. O każdej porze potrafimy, nadzwyczaj skutecznie dostarczyć na miejsce zdarzenia optymalny transport i solidnie dowieźć i pojazd i podróżnych do wskazanego miejsca.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co lubimy. Zawsze w przewozie aut ciężarowych, ale też w ciężarowej pomocy drogowej staramy się stać zwykle wśród najdoskonalszych. Świetna oferta oraz gwarancja doskonałej jakości naszych prac jest sensownym krokiem w stronę uzyskania takiego finału. Kierowcy dobrze rozumieją jaką przykrą jest na drodze usterka TIR-a. Nawet kiedy usterka znajdzie sobie usytuowanie na dwupasmowych trasach czasem wyłączenie jednego pasa ruchu na kilka godzin potrafi sprawić wielokilometrowe zatory. Pokrewne, ewentualnie prawdopodobnie gorsze efekty potrafi taka kolizja wywołać na podrzędnej, lecz uczęszczanej trasie. Z tego powodu istotni zawsze są spece od krótkich napraw w rejonie zdarzenia, jak również niezawodnego transportu pojazdów.


Wszystkim co zasadniczo oczekiwane do eliminacji podobnych awarii rozporządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to znaczy holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, ciężki sprzęt do robót pomocniczych. Posiadamy w tej sytuacji swobodę szybkiego odblokowania trasy , a także przewiezienia TIR-a w najdogodniejsze położenie zapewniające przystąpienie do bezpiecznej naprawy. Prędko i bezpiecznie dostarczymy pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, to znaczy jak widać kompletny wachlarz masywnych samochodów.


Rękojmią klasy naszych usług jest przede wszystkim specjalistyczna kadra osiągalna dla was przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, że holownik no i niskopodwoziówka absolutnie nie będę tu obligatoryjne. Być może jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w lokalizację kolizji dotrze istotnie szybciej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie skasują przyczynę awarii, choćby na autostradzie.


Od wulkanizacji opon po małe remonty silnika na to musi być gotów mobilny serwis. Mechanik mobilnego serwisu wyrusza zupełnie zorganizowany dzięki specjalnemu wywiadowi, który prowadzimy w czasie zaakceptowania zgłoszenia. Rzecz oczywista, że w każdym przypadku może wyskoczyć coś zaskakującego i tak sprawna naprawa nie stanie się osiągalna, jakkolwiek wówczas szybko podjeżdża autolawety czy może niskopodwoziówka czekająca jedynie na polecenie.


Niesprawności, chociaż bliźniacze często są jednakże bardzo rożne, w związku z tym też do potencjalnych zleceń podchodzimy osobiście. Traktujemy wszystkich klientów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich propozycje i wskazówki. Wolno nam to robić gdyż odczuwamy luksus dobrodziejstwa profesjonalnie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Mając w zdolności technicznej ewidentnie szeroką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników naturalnym było dla nas wyjście z możliwością frachtu sporych maszyn budowlanych czy też maszyn rolniczych. Właściwe wykorzystanie potencjału załogi minimalizuje globalne koszty działalności, oraz tym samym zmniejsza stawkę za usługi dla indywidualnego kontrahenta, zdecydowanie było by osobliwe gdybyśmy tego potencjału nie dostrzegli.


Umiejętnie dostarczymy na ustalone miejsce przeznaczenia kombajny, pikapy i busy, koparki, walce drogowe, na obszarze całego kraju i zagranicą. Przedmiotem tej usługi mogą zostać oczywiście ładunki ponadnormatywne i frachty dłużycowe.


Każdorazowo ubezpieczamy frachty jednak jesteśmy przekonani, że w naszych rękach są bezpieczne. To normalne, że operujemy całkowitą dokumentacją potrzebną, aby dostarczać zlecone usługi i w związku z tym chronimy się przyjmując na siebie wszelkie procedury połączone z frachtem.Dlaczego my?

Tylko dlaczego akurat nie? Czemu akurat nie MegaHol? Akurat nie potrzebujemy ujmować umiejętności innym, lecz też nikt niczego podobnego rzecz jasna nie uprawia mówiąc, że jest najlepszy. Jesteśmy pewni, że jakiekolwiek pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe działają wyraźnie pozytywnie.


Powinno się jednak odmiennie na to zagadnienie popatrzeć. Skoro posiadamy, aż tylu partnerów to prawdopodobieństwo posiadania właściwego sprzętu musi być o wiele większe niż w jednostkowym warsztacie. Rzecz jasna nie inaczej ma się rzecz z załogą o odpowiednich kwalifikacjach i z kierowcami o istotnym doświadczeniu. MegaHol to harmonijne zespolenie niedużych zakładów, które nawzajem się wspierają działając jednocześnie nieopodal zajścia przy tym zarządzając spektakularnym wyborem zespołu pojazdów i oczywiście sprzętu.


Podwalinę dostarczania naszych usług wyznacza dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się dokładnie z tego powodu. Do wezwania dotrą prawdziwi profesjonaliści, zapewne z niewielkiego familijnego zakładu, jednak będą mieli na wyciągniecie ręki otwarte drzwi do zaplecza rozległej firmowej pajęczyny.


U nas nie posiadamy cennika gdyż jakiekolwiek zlecenie wyceniamy indywidualnie, tymczasem to tworzy bezpośrednie odzwierciedlenie w regularnie niższych wycenach niż zwykle się spodziewacie. Wezwania z OC oraz Assistance wykonujemy w ramach ubezpieczenia.


Oto jest właśnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Gniewkowa, który w sposób naturalny zjawi się jeśli znajdziesz się w kłopocie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: