LAWETA GOSTYNIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GOSTYNIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autW każdym przypadku przyjmujemy wezwanie ponieważ głównym naszym posłaniem będzie na pewno niesienie pomocy, natomiast musi się nadmienić, że naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa zatem temu powołaniu dedykujemy posiadany przez nas tabor i doświadczenie. Zawsze kontrahenta uważamy za przyjaciela zatem w taki sposób podchodzimy do pomocy jakiej dobry przyjaciel potrzebuje oczywiście nie bacząc jakie gabaryty ma jego auto. Zawsze przygotowani na holowanie pojazdów ciężarowych w bliźniaczym stopniu jak i pozostałych aut i wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce są adekwatnie zaopatrzone.


Problemy z pojazdem w podróży to naturalna sprawa. Jeżeli wydarzy się taki kłopot w bliskości naszego Gostynina wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu zupełnie dobre rozstrzygnięcie. Notabene nie musimy niezwłocznie holować samochodu. Absolutnie w pierwszej kolejności  można zastosować mobilny serwis, a nasze profesjonalnie wyspecjalizowane kadry powinny sobie dać radę z naprawą. I w rezultacie usterka zostanie skasowana na miejscu powstania.


Nawiasem mówiąc damy radę sobie z dowolną niesprawnością. Jak do tej pory regularnie rozwiązywaliśmy szczęśliwie zlecenia, nabraliśmy zatem przekonania choćby do naszych możliwości. Często jest tak, że przeciętna niesprawność wstrzymuje dalszą jazdę, lecz dla pomocy drogowej niewielka naprawa w terenie na szczęście nie jest problemem. Zawsze jesteśmy gotowi zająć się jakąkolwiek błahostką tak samo czy też to będą wycieraczki czy na przykład też nieodpalający napęd, pęknięta opona czy też brak paliwa, my błyskawicznie to załatwimy.


Wiedz! Kiedy przebywasz z odległego miejsca, nie martw się jak należy nam wyjaśnić gdzie miałeś awarię, ponieważ my jesteśmy z sąsiedztwa. Pamiętaj, iż posiadasz w nas przyjaciół, zatem nie dręcz się, iż nie kojarzysz gdzie oczekujesz my na sto procent cię zlokalizujemy. Oczywiście nie zastanawiaj się nad godziną doby wzywaj pomoc drogową niezwłocznie jeśli jesteśmy ci przydatni. Przyjaciele mogą być różni, doskonalsi, tandetni i pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie rozczarowuje. Ponieważ zarabiać musi się stosownie.


Możesz polegać na naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji , a także w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Postawienie pojazdu na kołach czy wyciągnięcie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego

NASZA GALERIA


Pełna oferta jest tutaj zaprezentowana w szczegółach czyli możesz rozproszyć wątpliwości. Jednak na przyjaciół z Gostynina będziesz mógł liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Istotą wszystkich naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, lecz nasza baza lawet czy autolawet jest przygotowana do przewozu każdego pojazdu. Uszkodzony pojazd stosunkowo łatwo oczywiście, w ramach samopomocy kierowców, podholować na linie holowniczej, chociaż odradzamy korzystanie z podobnego ryzyka kiedy nie ma się doświadczenia.


Bezwzględnie jest to konieczne z paru względów. Kluczowe są praktyka i kompetencję znaczące przy wykonaniu takiej usługi. Nigdy nie powinno się w stu procentach zaufać pospolitej lince holowniczej gdyż bywa ona niebezpieczna. Trzeba jeszcze mieć na uwadze, iż holowanie tego standardu na autostradzie i trasie szybkiego ruchu na sto procent jest zakazane. Stąd należałoby dobrać pomoc drogową MegaHol, ponieważ zarządzamy i właściwym sprzętem i fachową ekipą.


Czuwające w naszym taborze lawety lub autolawety pozwolą nam na przetransportowanie jakiegokolwiek rodzaju pojazdu. Bezpośrednio w miejscu powstania wypadku zjawimy się błyskawicznie dostarczając odpowiedni sprzęt do niezawodnego odtransportowania waszych aut oraz pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to wymyśliliśmy MegaHol. Przewóz aut ciężarowych oraz ciężarowa pomoc drogowa to dyscypliny w których planujemy być najlepsi. Zapewniamy różnorodną paletę , a także fachowe wykonanie prac. Awaria TIR-a na drodze potrafi stać się dużym kłopotem. Kiedy z powodu usterki na drodze dwupasmowej zamkniemy pojedynczy pas ruchu to oczywisty jest zator, nawet na parę kilometrów. Pokrewne, ewentualnie na pewno gorsze efekty jest w stanie taka niesprawność rozniecić na drugorzędnej, ale ruchliwej drodze. Toteż nieocenieni powinni być eksperci od szybkich remontów w terenie, no i bezpiecznego frachtu aut.


Wszystkim co zasadniczo celowe do likwidacji takich szkód gospodaruje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to znaczy holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, duży sprzęt do akcji dodatkowych. Jak widać posiadamy praktyczne możliwości przewozu trudnego pojazdu w miejsce, w którym bezkolizyjnie, wolno dokonać koniecznych remontów. Kompletny repertuar trudnych pojazdów: Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, skutecznie i solidnie, przez całą dobę, dostarczymy pod zdefiniowany adres.


Ale oczywiście klasa naszych usług gwarantowana jest przede wszystkim przez profesjonalną kadrę pełniącą dyżur nieustannie w naszych brygadach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Usunięcie kłopotu potrafi również okazać się maksymalnie indywidualne i holownik , a zarazem niskopodwoziówka na szczęście nie będą uzasadnione. Chociażby na drodze szybkiego ruchu efekty zdarzenia może zlikwidować mobilny serwis, jaki na miejsce przyjedzie skutecznie i przywiezie profesjonalnych mechaników.


Od wulkanizacji opon po minimalne naprawy silnika na to musi być gotów mobilny serwis. Jest tak dlatego, że przy odbieraniu zgłoszenia wykonujemy na tyle dokładny rekonesans żeby mechanik mobilnego serwisu mógł w trasę wyruszyć kompletnie zorganizowany do akcji. Rzecz jasna w przebiegu realizacji usługi zawsze może się pokazać, iż usterka jest groźniejsza niż wcześniejsze obliczenia i wtedy niezwłocznie jest sprowadzana, oczekująca na zlecenie autolawety bądź naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Rozumiemy, iż każdy incydent pewnie jest wyjątkowy w tej sytuacji przystępujemy do zleceń bardzo indywidualnie. Wszyscy kontrahenci maja prawo do nieprawidłowej diagnozy, to my jesteśmy fachowcami i umiemy odpuścić przyjaciołom oceniając każde zamówienie osobiście. Wolno nam tak działać ponieważ mamy luksus poparcia gruntownie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy   

Rożnego rodzaju lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w firmowym taborze mamy dostatecznie dużo, z tego powodu zdecydowaliśmy się na rozbudowanie firmowej palety usług o przewóz maszyn drogowych, maszyn budowlanych i rolniczych. Przystoi czerpać z kompetencji ekipy mimo, że akurat nie specjalizujemy się w takiej sferze przewozu, lecz wykorzystując kierowców o takim doświadczeniu jesteśmy wstanie zmniejszyć łączne koszty działalności, a tym samym poszczególne wyceny usług.


Frachty wykonujemy w kraju i zagranicą sprawnie dostarczając na wybrane położenie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do ciężkich choć niedużych wózków widłowych oraz pikapy i busy. Oczywiście także towary ponadnormatywne oraz ładunki dłużycowe.


W związku z tym, że zabezpieczenie ładunku jest absolutnie najważniejsze to przy utrzymaniu wszystkich środków bezpieczeństwa, dodatkowo w każdym przypadku ubezpieczamy frachty. Każdy fracht, przede wszystkim nietypowych towarów potrzebuje zezwoleń, uprawnień czy też sprawdzonej dokumentacji, jednakże nigdy nie obciążamy klienta uzyskaniem takich formalności.Dlaczego my?

Ponieważ na szczęście nie szukamy takiego impulsu, aby nie. No to niech będzie, że MegaHol. Możemy sobie tu pisać, iż zawsze jesteśmy najlepsi, lecz nikt kto w taki sposób pisze nie deprecjonuje wiedzy innych. Jesteśmy przekonani, że jakiekolwiek pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują niezmiennie profesjonalnie.


Należałoby też nie wprost na to popatrzeć. Ponieważ zdążyliśmy zdobyć, aż tylu partnerów to w takim wypadku prawdopodobieństwo posiadania adekwatnego sprzętu jest znacznie większe niż w pojedynczym zakładzie. Rzecz jasna nie zmiennie tak samo ma się rzecz z załogą o właściwych kompetencjach i z kierowcami o konkretnym doświadczeniu.  Jesteśmy niczym naczynie połączone, w którym wszystkie odziały stacjonujące w strefie zajścia współpracują ze sobą, żeby na miejsce wysłać całkowicie rzetelnie przygotowaną pomoc.


Maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która stanowi kwintesencję dostarczania naszych usług legitymizuje się przede wszystkim z tego powodu. Dotrze konkretnie do was odpowiednio wybrana grupa zawodowców, zapewne z małego warsztatu w którym budują ich więzy domowe lub przyjaźni, jednakże będą mogli liczyć na natychmiastową współpracę dużej platformy.


Niezależna wycena usług skutkuje tym, że niejednokrotnie będziecie mieć skromniejsze koszty niż oczekujecie. Naturalnie wykonujemy wszelkie zamówienia z OC oraz Assistance i w tym przypadku przeprowadzimy usługę bezkosztowo.


MegaHol, absolutnie nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być dokładnie taka. Zawsze Twój wrażliwy przyjaciel z Gostynina.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: