LAWETA GUBIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GUBIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na stronach naszej regionalnej witryny


To rozsądnie, że tutaj się znalazłeś! To najlepsze miejsce w przestrzeni Gubina do jakiego mogłeś dotrzeć. Pomagamy w potencjalnych incydentach losowych, które mogą wydarzyć się na trasie. Skasujemy dowolną dysfunkcję. Efektywnie pomożemy w holowaniu TIR-a oraz innych samochodów ciężarowych ewentualnie dostawczych. 24h na dobę, bezsporną rękojmię jakości, a także bezpieczeństwa gwarantuje autolawety wynajęta z MegaHol.


Jeżeli to taka pilna potrzeba to teraz nie trwoń więcej czasu i wystukaj nasz firmowy numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Aczkolwiek w chwili gdy nie jesteś na „musiku”, a dopiero szukasz bezpieczeństwa. Ochrony na przyszłość. w takim razie my namawiamy do konsultacji. Żebyś mógł zapoznać się z firmową bogatą ofertą usług, która rzecz jasna nie tyczy wyłącznie holowania. Ponieważ MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów związanych z ciężarową pomocą drogową to bardzo wszechstronny usługodawca. Wstępnie do konwersacji wirtualnej, w której odpowiemy na kilka przeważnie stawianych pytań.


Na start typowe pytanie:MegaHol – objaśnijmy co to za formuła?


MegaHol kojarzy sporą liczbę małych zakładów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej nie tylko dla aut ciężarowych, TIR oraz dostawczych, jednak w o wiele szerszym aspekcie. Fracht lawetą względnie autolawetą, ale też holowanie aut osobowych, lawetowanie jednośladów oraz mniejszych pojazdów takich jak na przykład kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W każdej sytuacji potrafimy przyjąć zlecenie przewozu wielkich maszyn drogowych, budowlanych oraz rolniczych, gdyż specjalizując się w TIR-ach w sposób naturalny jesteśmy w pewnym sensie właścicielami odpowiednich lawet oraz naczep niskopodwoziowych. Jakiś czas temu zaczynaliśmy od miejscowej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a obecnie funkcjonujemy na całym Górnym Śląsku i w województwach przyległych. Ciągły postęp doprowadził MegaHol do otwarcia naszej platformy w Gubinie i w wielu innych miejscach w Polsce, w których oferujemy kompetentne, jakościowe usługi.


Idziemy do tego, aby odnaleźć swoje lokum w całym kraju.Jakie wartości gwarantuje taka sieć kierowcom?


Pewność niezawodnego standardu oraz bezpieczeństwa zleconych usług zawsze w czasie 24h na dobę. Gdy rozmawiamy o holowaniu jest to najważniejsza deklaracja. Nawet zamożni klienci dokładają znaczną wagę do wysokości wydatków na usługi, ale bardzo rzadko zdarza się tak w przypadku wezwań pomocy drogowej. Właśnie platforma pomaga ciężarowej pomocy drogowej MegaHol przybyć w rejon zdarzenia szybciej. Ekipy MegaHol są w każdym przypadku profesjonalnie gotowe do wykonania konkretnego zadania pomocy drogowej, gdyż dzięki platformie jesteśmy wstanie wybrać załogę odpowiednio dobraną ze wszystkich gotowych do działania na tym terenie. Zdecydowani również jesteśmy na wyjątkowo trudne usługi domagające się ekspertów z wielu dziedzin, bo dzięki platformie dysponujemy nie wyłącznie uniwersalnymi, ale i specjalistami skoncentrowanymi na pojedynczej dyscyplinie. Nieustannie w kryzysowych okolicznościach zwykle zmuszeni są do działania ci którzy akuratnie dotarli i trzeba zapraszać kolejną firmę jeśli, co zrozumiałe nie można ominąć kłopotu. w MegaHol jednocześnie dojadą wszyscy którzy mogą być pomocni chociażby konieczne było łączyć możliwości całego szeregu zespołów z sieci. Dzięki sieci już posiadamy wspólników, którzy potrafią się wzajemnie wesprzeć w stosowny sprzęt i fachowców. Partnerów, których skromniejsze firmy potrzebują dopiero szukać w chwili gdy już stają się niezbędni.Wycena usługi jest ważna.


Na ogół ma prawo się zdarzyć, że potrzeba będzie prowadzić prace, których tym razem nie mogliśmy przewidzieć dlatego zrobienie stałego cennika usług w wypadku pomocy drogowej jest zwyczajnie trudne. To normalne, że rozpoczynamy od sprecyzowania wstępnej wartości właściwie na etapie przyjmowania zamówienia. Takie informacje jak typ pojazdu do którego wzywana jest pomoc drogowa, jego stopień uszkodzenia w przekonaniu klienta, trasa do miejsca kolizji i miejsca możliwego przewozu to ważne informacje, które możemy pozyskać na etapie pierwszej konsultacji. Koordynator będzie wiedział o jakie rzeczy winien zapytać, a takie informacje zapewnią mu wszystko co jest pomocne do orientacyjnej wyceny. Natomiast musimy wspomnieć, że na miejscu kolizji może zaistnieć wiele nadzwyczajnych kłopotów, które zmuszą nas do poprawki wyceny. Zdecydowanie jednak moc platformy polega również na tym, że wyceny za konkretne usługi spadają, w związku z tym potencjalnie będą korzystne względem taryfikatorów drobniejszych operatorów. Dodatkowo w MegaHol występuje ewentualność rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z znaczną rodziną ubezpieczycieli.Jakie usługi proponujecie obok holowania samochodów?


 • Na skutek działania w platformie kalejdoskop usług MegaHol wydaje się być ogromny.
 • Szczególnie rozwiniętą usługą w tej sieci jest holowanielawetowanie.
 • Przerzut autolawetą dodatkowo podróżnych, do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. w kręgu zainteresowania TIR i samochody dostawcze.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja dostępna non-stop obsługująca również samochody osobowe.
 • Fracht usługowy wszystkich pojazdów od aut osobowych po ciężarówki.
 • Jednorazowe i ciągłe umowy na przewóz maszyn samobieżnych budowlanych, rolniczych i oczywiście drogowych.
 • Usługi transportowe obejmują również przyczepy mieszkalne, autokary, tramwaje i pozostałe nietypowe pojazdy.
 • Usługa frachtu detali dłużycowych dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy też leśnictwa.
 • Wydobywanie samochodów z ciężko dostępnych stanowisk.
 • Uzupełnianie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, bezpośrednio na drodze.

Gwarantując pomocy drogowej kompletną możliwość działania potrafimy, dzięki istnieniu w platformie, łącznie i bezkonfliktowo pozwolić sobie na świadczenie usług przewozowych. Na skutek działania w sieci zdołaliśmy zbudować poważny zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście innego sprzętu transportowego będącego własnością konkretnych oddziałów i zdywersyfikowanego w zakresie naszej struktury. Możemy nawet wykonywać więcej usług jednocześnie nie tracąc na jakości i czasie. w MegaHol specjalne usługi świadczymy na obszarze całego kraju oraz Unii Europejskiej każdego dnia i 24h na dobę.Czy istnieje rękojmia usługi z warunkiem udziału MegaHol?


Jeśli uprzednio ktoś zapisze sobie nasz numer to zdecydowanie nie będzie na pewno jakiejkolwiek przeszkody by MegaHol zamówić w razie potrzeby. Na pewno na taką porękę decydują się kontrahenci flotowi i z tego powodu dla nich posiadamy zbudowaną właściwą umowę. Stabilne umowy gwarantujące pomoc drogową to w tej gałęzi codzienna rutyna. Tak samo floty TIR jak i mniejszych aut ciężarowych lub dostawczych oraz busów, a bywa że i korporacje taksówkowe, zabiegają o zawarcie takich umów, a my mamy je w naszym wachlarzu usług. Te umowy są dla MegaHol możliwe z powodu funkcjonowania w platformie ponieważ ona umożliwia nam realizacje głównego przedmiotu umowy – błyskawicznego przyjazdu na miejsce wezwania. Zasługą stabilnej umowy może być również doskonalsze przygotowanie do realizacji usługi, ponieważ będziemy z założenia znać rodzaj taboru naszego kontrahenta. Chociażby serwis mobilny. Kiedy jest zawczasu gotowy do pracy z konkretnym taborem to oczywiście wzrasta i sprawność i klasa usługi, a co za tym idzie ograniczają się szkody klienta. Należałoby pamiętać, że grupa którą serwisujemy absolutnie nie musi być z okolic Gubina. Wystarczy, że przemieszcza się regularnie w naszym terenie, a ta umowa minimalizuje ryzyko. Niezawodna pomoc drogowa pod ręką to luksus w momencie usterki.


HolowanieMegaHol to podróż w granice spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: