LAWETA JANIKOWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JANIKOWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze wykonujemy wezwanie ponieważ głównym naszym zadaniem powinno być niesienie pomocy, jednak powinno się nadmienić, iż naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu powołaniu podporządkowujemy posiadany przez nas sprzęt i umiejętności. Nie traktujemy was tak jak klientów wyłącznie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy jedynie z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym autem. Jesteśmy przygotowani na holowanie aut ciężarowych w identycznym stopniu jak i innych pojazdów i wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce zawsze są właściwie wyekwipowane.


Zawsze może ci się przytrafić kłopot na autostradzie. Gdy stanie się taki kłopot w przestrzeni naszego Janikowa dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu absolutnie pewne rozwiązanie. Notabene nie musimy niezwłocznie holować auta. Mobilny serwis to współcześnie bezwzględnie jest właściwie obowiązkowa usługa, ale kiedy do tego dorzucimy wykwalifikowaną załogę to przyjedziemy do was z specjalistycznym warsztatem. Zatem w rezultacie awaria zostanie usunięta na miejscu zdarzenia.


Musimy być pewni, iż pokonamy każdy problem. Jak do chwili obecnej w każdym przypadku zamykaliśmy szczęśliwie problemy, nabraliśmy zatem przekonania do naszych możliwości. Naturalnie nie ma reguły, jakkolwiek przeważnie wiele wstrzymujących dalszą jazdę usterek okazuje się być trywialnymi usterkami, jakie przy drobnej naprawie na miejscu zajścia zawsze są precyzyjnie likwidowane przez nasze wykwalifikowane ekipy. Pozwól, że zajmiemy się jeszcze drobnymi naprawami na trasie, które utrudniają dalsza podróż, a oczywiście nie umiecie ich sami zreperować. Niech ci się tylko nie zdaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, ponieważ na trasie i drobna usterka może okazać się nierealna do osobistej reperacji, dlatego wycieraczki jak również opony, brak paliwa czy nieodpalający napęd także momentami oczekują naszej pomocy.


To jest znaczące! My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, zaś ty mogłeś tutaj dotrzeć choćby z końca Polski. Nieważne gdzie znalazły cię problemy bez problemów to miejsce zlokalizujemy, zatem błyskawicznie zaproponujemy ci życzliwą dłoń. Zdarza się problem to należy pomagać, pora nie jest kluczowa bo znaczący są przyjaciele zdeterminowani do interwencji, więc będziesz mógł do pomocy drogowej zatelefonować o każdej porze. Dotrzemy na pewno bowiem to pomoc drogowa MegaHol. Tacy zawsze jesteśmy.


  • Dowóz paliwa bądź usuniecie paliwa błędnie wlanego
  • Pomoc w ramach Assistance oraz darmowe usługi z OC stłuczki.
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię czy postawienie go na kołach

NASZA GALERIA


Nasza paleta możliwości jest tu rozpisana w szczegółach zatem jesteś w stanie rozproszyć wątpliwości. Ale tu w Janikowie możesz polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno trzymała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie oznacza to jeszcze, iż nasze lawety czy autolawety nie mogą być przystosowane do transportu różnych aut. Holowania auta osobowego może podjąć się każdy prowadzący używając liny holowniczej, my jednak zachęcamy by zawsze w podobnych chwilach korzystać z ekspertów.


Zdecydowanie tą wskazówkę warto wziąć na serio. Praktyka no i kompetencje zawsze są nieodzowne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Oczywiście nie powinno się w stu procentach zaufać zwykłej lince holowniczej bowiem zdarza się ona tandetna. Zaś w okolicznościach kiedy odległe wyjazdy coraz powszechniej podejmujemy autostradą lub trasą szybkiego ruchu, powinno się wiedzieć, że na tych trasach holowanie na sto procent jest wzbronione. Z tego powodu pomoc drogowa MegaHol dysponująca profesjonalnymi składami, oraz właściwym sprzętem do lawetowania jest najtrafniejszym doborem.


Nawet nie potrzebujemy podkreślać, iż w stałej dyspozycji są idealne do tego lawety czy autolawety. Bezpośrednio w rejonie lokalizacji zajścia zjawimy się bardzo szybko zapewniając przepisowy sprzęt do solidnego przewiezienia waszych aut oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka praca nas zajmuje. Nieustannie walczymy o palmę pierwszeństwa w transporcie aut ciężarowych jak również w ciężarowej pomocy drogowej. Zabezpieczamy wartościową propozycję , ale też profesjonalne zrealizowanie usług. Większość użytkowników dróg na sto procent musiała mieć kiedyś styczność z uszkodzonym na drodze TIR-em. Długie korki są w stanie się tworzyć też na trasie dwupasmowej jeśli wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Jest również oczywiste, iż rezultat może być poniekąd groźniejszy w skutkach na uczęszczanej, peryferyjnej drodze. Powinno się zatem zauważyć zawodowców od reperacji w rejonie zdarzenia i kompetentnego frachtu aut.


Bezpośrednio w taborze MegaHol znajdują się holowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i branżowy sprzęt pomocniczy, w tym również właściwy sprzęt do wyciągnięcia ciężkiego pojazdu z wykopu czy też postawienia go na kołach. Administrujemy więc dostatecznymi zasobami aby szybko otworzyć trasę na tyle aby wolno było bezpiecznie przeprowadzić reperacje. Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, kompletny arsenał uciążliwych pojazdów dostarczymy szybko oraz solidnie przez 24 godziny na dobę.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych brygadach pełni dyżur doświadczona załoga będąc oczywiście żyrantem naszej wysokiej klasy.Mobilny serwis 24h

Możliwe, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka tym razem nie będą celowe. Tak się zdarzy jeżeli skutki kolizji da się usunąć na na miejscu zajścia co, także na autostradzie, szybko potrafi wykonać wyspecjalizowana obsada mobilnego serwisu.


Czy to okaże się kwestia wulkanizacji opony czy też pomocy przy małych awariach silnika, niezmiennie jesteśmy na to gotowi. Zespół mobilnego serwisu odjeżdża doskonale przygotowany , a zawdzięcza to obszernemu rekonesansowi, który wykonujemy w chwili podjęcia zgłoszenia. Istotnie w czasie naprawy zawsze może się okazać, iż usterka jest uciążliwsza niż sugerowały prognozy , ale w takiej sytuacji szybko jest ściągana, oczekująca na zlecenie autolawety lub naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Chcemy do zleceń przystępować bardzo jednostkowo ponieważ mamy świadomość, że każdy przykład musi być niezależny. Kompetentni mechanicy potrafią z wskazówek klientów wyłowić właściwe wskazówki bez przytyku, choćby i wtedy kiedy zleceniodawcy wikłają się w ocenie usterki. Podobne nastawienie tylko wspomaga nas w luksusie wykonania usługi gdyż podstawę zapewnia nam profesjonalnie zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Swoją propozycję usług rozszerzyliśmy o przewóz wielkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych gdyż szeroka baza lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników pozwoliła nam na przyjęte rozstrzygnięcie bez strat dla kluczowych usług. To absolutnie poważna decyzja, ponieważ czerpie z potencjału swoich zawodowych kierowców i sprzętu, a tym samy ogranicza koszty działalności pośrednio oddziałując na ograniczenie cen podstawowych prac.


Efektywnie przywieziemy na wskazane położenie walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, koparki, na terenie całego kraju i zagranicą. Zatwierdzamy ponadto usługi na towary ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


Wszelkie samochody i ładunki dostarczane w ramach realizowanych przez nas usług są u nas zabezpieczone, lecz dodatkowo każdorazowo ubezpieczamy przewozy. Każdy przerzut, tym bardziej nietypowych towarów wymaga zatwierdzeń, uprawnień bądź właściwej specyfikacji, jednak nigdy nie obciążamy kontrahenta załatwieniem wszystkich procedur.Dlaczego my?

Istnieje jakikolwiek powód, aby tym razem nie? Czemu akurat nie MegaHol? Akurat nie staramy się deprecjonować umiejętności innym, ale także nikt niczego podobnego rzecz jasna nie robi pisząc, że jest najlepszy. Trudno przyjmować, że coś nie funkcjonuje prawidłowo w branży pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej jeśli faktycznie dużo tego typu zakładów broni się na rynku.


Popatrz na to jednak odmiennie. Prawdopodobieństwo posiadania adekwatnego sprzętu w naszym wypadku jest zdecydowanie poważniejsze niż w pojedynczym warsztacie bodaj ze względu na liczbę kooperantów. Absolutnie nie inaczej ma się sprawa z kadrą o wysokich kwalifikacjach czy z kierowcami o konkretnym doświadczeniu. Pajęczyna oddziałów umiejscowionych niedaleko zajścia, współpracując ściśle ze sobą wykorzystuje zdolność wysłania pomocy z najbardziej przystosowaną do okoliczności kadrą oraz optymalnym sprzętem.


Dokładnie dlatego sprawdza nam się wyśmienicie, jako opoka dostarczania firmowych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Przybędzie do was najlepiej wybrana grupa fachowców, najpewniej z lokalnego punktu gdzie budują ich więzy domowe względnie przyjaźni, jednakże będą mogli oczekiwać na błyskawiczną interwencję całej sieci.


Dowolne wezwanie otrzymuje indywidualną kalkulację dzięki temu nierzadko u nas stawki za pracę mogą być niższe niż się oczekuje. Bardzo dogodną procedurą fakturowania za nasze usługi jest bezpośrednie rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale wymogiem jest zdolność wykonania pracy w ramach OC ewentualnie Assistance.


Oto jest istotnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Jak nikt Twój przenikliwy przyjaciel z Janikowa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: