LAWETA JANKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JANKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze przyjmujemy interwencję ze względu na to, że pryncypialnym naszym założeniem jest niesienie pomocy, natomiast powinno się nadmienić, że naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu powołaniu podporządkowujemy nasz tabor i kwalifikacje. Jesteście naszymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić my staramy się w taki sposób zrealizować usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najbliższego przyjaciela i dlatego nie odrzucamy zleceń na inne samochody niż ciężarówki. Wszystkie nasze zespoły rozmieszczone są w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnych samochodów naturalnie ze szczególnym dostrojeniem na auta ciężarowe.


Niesprawność samochodu potrafi zszokować cię w każdej sekundzie w prawie nie spodziewanym punkcie. Zawsze w podobnej chwili nie trać czasu na wyszukiwanie pomocy jedynie od początku wybierz numer do MegaHol, w bliskości Janek to jedna z najskuteczniejszych pomocy drogowych. Holowanie jednakże nie każdorazowo jest uzasadnione. W naszych warsztatach dysponujemy mobilnymi serwisami, jak również wyśmienicie wykwalifikowaną kadrą. Nasze poczynania na miejscu zdarzenia doprowadzą do szybkiego wyeliminowania niesprawności.


Bynajmniej nie obawiamy się, że coś nas zaskoczy bowiem mamy stosunkowo dużo fantazji, żeby nawet z wyrafinowanymi usterkami sobie poradzić. Jak do tej pory każdorazowo zamykaliśmy szczęśliwie kłopoty, nabraliśmy zatem zaufania do własnych możliwości. Drobne naprawy, które wolno wykonać w terenie to dla nas przeważnie tuzinkowe usterki, mimo, że kierowcom utrudniają dalszą drogę. Skończyły się czasy gdy musiałeś przewozić ze sobą duży warsztacik samochodowy bowiem aktualnie drobnymi reperacjami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, odpalając zamarznięte napędy czy też wymieniając w mżawkę uszkodzone wycieraczki.


Staraj się to mieć w pamięci. Jeśli jesteś z odległego miejsca, nie denerwuj się faktem, że nie umiesz nam wyjaśnić gdzie miałeś kolizję, bowiem my przybędziemy z okolicy. Wiedz, że masz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, zatem nie denerwuj się, iż nie kojarzysz gdzie jesteś my na pewno cię odszukamy. Wydzwaniaj gdy jesteś w potrzebie bez względu na godzinę. Pamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol ma wielu przyjaciół i nigdy żadnego rzecz jasna nie zawiodła. Tacy jak my funkcjonują.


Zapewniamy współpracę o każdej porze dnia lub nocy:

  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Ulokowanie samochodu na kołach względnie wydostanie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego lub dolanie deficytu paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji oraz w zakresie usług Assistance
  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


By jakoś rozwiać wszelkie obiekcje na naszym portalu możesz zapoznać się z naszą całą paletą możliwości. Na przyjaciół możesz czekać w każdym przypadku i gdziekolwiek, a przede wszystkim w Jankach.


LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest istotą naszych usług, natomiast w zasadzie jak wcześniej nadmieniliśmy zawsze jesteśmy przygotowani do przerzutu lawetą względnie autolawetą każdego auta. Mamy świadomość, że popularną procedurą interwencji jest holowanie, zwłaszcza kiedy mowa o pojazdach osobowych. Przy wykorzystaniu linki holowniczej umie się podobnej pomocy podjąć każdy kierowca, my jednak proponujemy skorzystanie z usługi profesjonalistów.

Nie omijajcie takiej uwagi. Na pewno najistotniejszym wydaje się być praktyka i profesjonalizm usługi. Ogromnie istotny jest sprzęt z którego w tej sytuacji korzystamy ponieważ pospolita linka holownicza powszechnie jest niedoskonała. Na autostradach bądź drogach szybkiego ruchu holowanie na linie na sto procent jest wzbronione. Z tego powodu wyśmienicie wyekwipowane w stosowny sprzęt do lawetowania, kompetentne zastępy pomocy drogowej MegaHol  są najwłaściwszym wyborem.

Jakikolwiek rodzaj samochodów jesteśmy wstanie przewieźć czerpiąc z naszych lawet, czy też autolawet. Optymalny transport zapewnimy szybko na miejsce wypadku i bezpiecznie dowieziemy na wybrane położenie i pojazd i oczywiście pasażerów.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam dopala inspirujące ciśnienie. Każdy planuje być najlepszym w swojej dyscyplinie, tymczasem my w transporcie samochodów ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej znajdujemy się niedaleko tego celu. Zarówno w palecie usług jak również w klasie ich wykonania. Niesprawność Tir-a na drodze, podobnego zdarzenia oczywiście nie zazdrościmy nikomu, lecz ostatecznie jak rozumiemy, to się może zdarzyć. Wyizolowanie jednego pasa ruchu jest w stanie stworzyć długie zatory nawet na szosie dwupasmowej. Ale nie oczekujmy, iż będzie spokojniej na peryferyjnych trasach bowiem bywają one bardzo często uczęszczane, tymczasem usterka TIR-a potrafi je totalnie zatkać. Dlatego warci uwagi powinni być spece od natychmiastowych remontów w terenie, oraz niezawodnego transportu aut.

MegaHol gospodaruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i koniecznym sprzętem pomocniczym na przykład takim, jaki zapewnia wydobycie kłopotliwego TIR-a z kanału i umiejscowienie go na kołach. Awaryjnie sparaliżowanego TIR-a możemy w takim razie skutecznie przetransportować w miejsce w którym będziemy mogli go bezpiecznie zreperować. Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, kompletny kalejdoskop kłopotliwych samochodów dostarczymy prędko i solidnie przez 24 godziny na dobę.

Ale bez wątpienia kondycja naszych prac zabezpieczona jest głównie przez profesjonalną załogę pełniącą dyżur w naszych oddziałach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.


Mobilny serwis 24h

Możliwe, że nigdy na szczęście nie będą przydatne holownik i niskopodwoziówka. W rejon awarii zdecydowanie skuteczniej dojedzie mobilny serwis no i nawet na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie dokonają nieodzownej reperacji..

Od wulkanizacji opon po minimalne remonty napędu na takie zdarzenia jest przygotowany mobilny serwis. Na każdym kroku walczymy by zrobić wszystko co możliwe, z tego powodu odjeżdżamy po dokonaniu wnikliwego sondażu w trakcie akceptowania zlecenia. Jest oczywiste, że jesteśmy ubezpieczeni i na żądanie oczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu bywa, że lubi się się wyjaśnić, że krótka naprawa jest akurat nie osiągalna.

Rozumiemy, iż każdy incydent pewnie jest wyjątkowy więc przystępujemy do wezwań niezwykle jednostkowo. Nasi kontrahenci maja prawo do złej opinii, to my musimy być specjalistami i umiemy przebaczyć przyjaciołom oceniając każde zlecenie indywidualnie. Jesteśmy wstanie tak postępować gdyż odczuwamy luksus poparcia perfekcyjnie wyposażonego zaplecza.


Transport niskopodwoziowy

Zarządzamy dużą infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników więc zdało się być normalnym zwiększenie własnej oferty o fracht ciężkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych jak również drogowych. Idealne użytkowanie potencjału obsady ogranicza powszechne koszty działalności, a tym samym redukuje stawkę za usługi dla poszczególnego klienta, było by zadziwiające gdybyśmy tego potencjału nie dostrzegli.

Transporty przeprowadzamy w kraju i zagranicą skutecznie odstawiając na wybrane miejsce przeznaczenia maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do kłopotliwych jakkolwiek niedużych wózków widłowych oraz pikapy czy też busy. Oraz frachty ponadnormatywne bądź transporty dłużycowe.

Jesteśmy pewni firmowych kierowców jak również sprzętu z którego korzystają, a jednak od początku nasze profesjonalne frachty są całkowicie ubezpieczone. Każdy przewóz, szczególnie niestandardowych ładunków potrzebuje zezwoleń, upoważnień bądź właściwej dokumentacji, jednakże absolutnie nie zarzucamy kontrahenta uzyskaniem takich procedur.


Dlaczego my?

Ale czemuż akurat nie? Dlaczego nie MegaHol? Każdy potrafi napisać, iż jest najlepszy, jakkolwiek my co zrozumiałe nie chcemy minimalizować pozostałym wiedzy. Jesteśmy przekonani, iż jakiekolwiek pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują niezmiennie profesjonalnie.

Proponujemy spójrz na to z nieco przeciwnej flanki. Jednostkowy zakład na pewno nie będzie dysponował tak wielofunkcyjnym zespołem pojazdów oraz sprzętem jak instytucja funkcjonująca jako część platformy tworzącej się z całego szeregu kooperantów. Oczywiście to identycznie sprawdza się przy wyborze doświadczonych kierowców lub wykwalifikowanych mechaników. Jesteśmy niby jak naczynie połączone, w którym wszystkie odziały czuwające w okolicy wydarzenia współpracują ze sobą, żeby na stanowisko posłać absolutnie właściwie przygotowaną pomoc.

Bazę oferowania naszych usług wyznacza idea „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się właśnie w związku z tym. Właściwie do zamówienia przybywa właściwie dopasowana grupa ludzi z lokalnego zakładu związana emocjami albo wprost rodzinnie, lecz to drużyna jaka może, w każdej minucie zlecenia, dostać pomoc naszej sieci identycznych oddziałów.

Cennika nie potrzebujemy, jednak możecie przewidywać rozsądną cenę, często niższą niż oczekujecie, a to z tego powodu że szacujemy prace na bazie realnych danych. Wyjątkowo dogodną procedurą rozliczenia za nasze usługi jest proste rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale wymogiem jest szansa zrealizowania pracy w zakresie OC względnie Assistance.

Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie jedynie. Przyjaciel z Janek, który liczy na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: