LAWETA JASŁO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JASŁO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach witryny MegaHol


Skoro to awaria względnie odmienne drogowe doświadczenie losowe skierowało Cię do nas, to w rejonie Jasła dotarłeś najpewniej najlepiej jak można. Sprawnie pomożemy, a jeśli będzie taka potrzeba zajmiemy się holowaniem. TIR-y, pozostałe samochody ciężarowe lub dostawcze w tej usłudze absolutnie nie kryją dla nas niewiadomych. Sto procent. Tak absolutna jest gwarancja kondycji i bezpieczeństwa usług przeprowadzonych lawetą zamówioną w MegaHol i to przez 24h na dobę.


Właściwie już w tej chwili wybierz nasz alarmowy numer, ponieważ w chwili kolizji absolutnie nie można marnotrawić ani sekundy na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem jeśli twoja gościna jest spowodowana szukaniem zaufania. Spodziewasz się na przyszłość stu procentowej gwarancji wysokiej próby usługi. w takim razie my zachęcamy do konsultacji. Abyś miał szansę zaznajomić się z naszą różnorodną paletą usług, która zdecydowanie nie dotyczy wyłącznie holowania. Gdyż MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to wyjątkowo kompletny usługodawca. Teraz wirtualnej rozmowy, jednak nic na szczęście nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Rozpocznijmy od sprawdzenia:Jak działa MegaHol?


MegaHol, choć próbuje podpowiadać to nazwa, nie obsługuje tylko TIR-ów. Nasza marka przygotowuje ogólnopolską sieć z drobnych warsztatów ciężarowej pomocy drogowej oferując pomoc zdecydowanie nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym. Holowanie aut osobowych, lawetowanie motocykli oraz mniejszych pojazdów przypuśćmy kładów, a przede wszystkim transporty lawetąautolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu. w dowolnej chwili jesteśmy wstanie podjąć się frachtu uciążliwych maszyn drogowych, budowlanych oraz rolniczych, ponieważ specjalizując się w TIR-ach w sposób naturalny jesteśmy w posiadaniu stosownych lawet oraz naczep niskopodwoziowych.

NASZA GALERIA


Dni rozruchy firmy w Dąbrowie Górniczej były wymagające, jednak teraz zadowoleni być możemy z poszerzenia niewielkiej początkowo aktywności na cały Górny Śląsk i ościenne województwa. Dzisiaj funkcjonujemy w Jaśle, ale także w wielu innych lokalizacjach na terenie Polski, a w każdym z tych miejsc można skorzystać z naszej kompetentnej pomocy.


W przyszłości zapewne już w całej Polsce.Co takiego kontrahent powinien zyskać na funkcjonowaniu sieci?


Przez 24h na dobę absolutną pewność wysokiej klasy i zaufania usługi. Gdy mówimy o holowaniu jest to najważniejsza wartość. Nawet zasobni interesanci przykładają znaczną miarę do wielkości wydatków na usługi, jednak tylko okazjonalnie dzieje się tak w przypadku wezwań pomocy drogowej. Dzięki sieci, MegaHol natychmiast dociera w rejon kolizji. Załogi MegaHol są w każdym przypadku doskonale przygotowane do zrealizowania określonego zadania pomocy drogowej, ponieważ dzięki sieci możemy dobrać ekipę odpowiednio dostosowaną ze wszystkich zdolnych do działania na określonym obszarze. o wiele prościej jest powiązać fachowców z innych ekip jeśli w jednym zamówieniu trzeba podejmować się prac w kilku dyscyplinach. Bezpośrednio w krytycznych sytuacjach zazwyczaj muszą sobie radzić ci którzy akurat dotarli i koniecznie trzeba sprowadzać inną firmę jeżeli, co zrozumiałe nie można rozwiązać problemu. w MegaHol równocześnie zjawią się wszyscy którzy są potrzebni chociażby trzeba było kojarzyć siły licznego grona warsztatów z platformy. Właściwie to platforma zabezpiecza nas w sprzęt o który trudno by było niewielkiej, jednostkowej firmie nie bacząc na to jak wysokiej jakości są jej usługi.Czy może jest prosty cennik usług?


Pomoc drogowa to uciążliwy przedmiot do określenia stabilnej opłaty za usługę tym bardziej, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są przed wyjazdem nie do zaplanowania. Każdorazowo rozpoczynamy od ustalenia pierwszej wyceny w zasadzie na poziomie aprobowania zlecenia. Początkowe oszacowanie kosztów potrafimy przygotować w czasie przyjmowania zamówienia usługi. Albowiem ze zleceniodawcą możemy omówić: typ samochodu, drogę w rejon zajścia i potencjalnego miejsca przewozu, rodzaj uszkodzeń, a w związku z tym rodzaj środka przewozu jaki będzie trzeba wyekspediować. Koordynator będzie na pewno wiedział o co ma zapytać, a takie dane zapewnią mu komplet tego co jest pomocne do pierwszej wyceny. Trudno niestety uciec od korekty kalkulacji w przypadku doświadczeń losowych, więc bezwzględnie trzeba uwzględniać podobną opcję. z góry jednak wolno państwu przewidzieć, że kalkulacja tej samej jakości usługi w naszej platformie będzie faktycznie mniejsza niż u skromniejszych operatorów. Do tego MegaHol realizuje również usługi bezgotówkowe dzięki umowie z licznymi ubezpieczycielami.Czy holowanie samochodów to jedyna oferta naszej firmy?


 • W MegaHol, faktycznie wyłącznie dzięki istnieniu w platformie, propozycja usług jest niezwykle różnorodna.
 • Pomoc drogowa to oczywiście holowanielawetowanie.
 • Awaryjny przerzut pasażerów autolawetą na przykład do 6 osób jadących wcześniej transportowanym autem.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów, różnych aut ciężarowych czy dostawczych, a jednocześnie pełny serwis aut osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w we wszystkich potencjalnych rozmiarach. Szczególnie TIR-y są naszą branżą.
 • Transport usługowy wszystkich pojazdów od aut osobowych po ciągniki.
 • Przewóz uciążliwego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Przewóz samochodów niekonwencjonalnych, ale też powiedzmy autokarów.
 • W umowach nie tylko stałych także usługa transportu dłużycowego.
 • Pewne dla auta wydostanie go z trudno dostępnego terenu.
 • Dowiezienie na trasie paliwa, a także innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Jest naturalne, że cały tabor jakim operujemy jest przekazany usłudze pomocy drogowej, jednak dzięki działaniu w sieci mamy komfort podtrzymania gotowości z równoczesnym wykorzystaniem taboru w usługach transportowych. w naszym przykładzie wykorzystujemy liczebność i różnorodność lawet, autolawet, a również naczep niskopodwoziowych o wszelakim zastosowaniu, jakimi dyrygujemy dzięki sieci. Liczba usług, które potrafimy wykonywać równocześnie, bez utraty jakości, nieustannie rośnie w miarę rozwijania platformy na nowe rejony. w MegaHol ponadplanowe usługi świadczymy na obszarze całego kraju i oczywiście Unii Europejskiej każdego dnia i 24h na dobę.Czy inicjuje się umowę, która zapewni nasz udział w udzielaniu pomocy.


Codziennością naszych działań jest błyskawiczny dojazd na dowolne wezwanie jedyne co konieczne to fakt, że do nas zadzwonicie. Jedynie przedtem zapiszcie nasz telefon. Jesteśmy zdecydowani na stałe umowy zapewniające udział naszej grupy w przedsięwzięciach pomocowych co szczególnie legitymizuje się w przykładzie kontrahentów flotowych. w każdym regionalnym oddziale, również tutaj w Jaśle, istnieje możliwość z MegaHol ratyfikować stałą umowę na obsługę floty TIR-ów i pozostałych aut ciężarowych ewentualnie dostawczych albo przypuśćmy firm taksówkowych. Ta umowa obliguje nas do niezwłocznego dojazdu w rejon wezwania co ułatwia nam sieciowa struktura. Znając typ taboru naszego klienta nie tylko dojdziemy szybciej, ale bez wątpienia ewidentnie również odpowiednio przygotowani. Choćby serwis mobilny. Gdy jest uprzednio skomponowany do pracy z danym taborem to niewątpliwie wzrasta i szybkość i jakość usługi, a co za tym idzie zmniejszają się straty zleceniodawcy. Instytucja, która z MegaHol podpisuje umowę nie musi być lokalna, a jeżeli jej tabor cyklicznie porusza się w regionie Jaśle po co mają ryzykować problemy z niewykluczoną konieczną pomocą? Przy incydencie kolizji powinno się mieć tuza w rękawie. No to niech nim okaże się nasza pomoc drogowa.


Holujemy po Wasz spokój – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: