LAWETA JASTROWIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JASTROWIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy rozdział winien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak przecież zawsze jesteśmy gotowi i otwarci na każde zadanie. Dlatego formalnie nie kierujemy uwagi na gabaryt samochodu dlatego, że nasi kontrahenci powinni być naszymi dobrymi przyjaciółmi i staramy się, żeby nasze uczynki utwierdzały ich w przekonaniu, że przyjaciół odkrywa się w potrzebie. Jesteśmy przygotowani na holowanie pojazdów ciężarowych w identycznym stopniu jak i innych aut i wszystkie nasze warsztaty rozlokowane w całej Polsce zawsze są adekwatnie wyposażone.


Nie znajdziesz stref bezpiecznych i wszędzie można mieć niedyspozycję samochodu. Jest w stanie to się zdarzyć dokładnie w okolicy naszego Jastrowia, no i w takiej sytuacji będziesz mógł bezproblemowo zapytać o współpracę MegaHol, to idealne rozwiązanie. Nawiasem mówiąc może zdarzyć się, że nie wyniknie potrzeba holowania. Mobilny serwis to dziś jest wręcz obowiązkowa usługa, a gdy do serwisu dołożymy wykwalifikowaną załogę to dotrzemy do was z specjalistycznym warsztatem. Nasze czynności na miejscu zajścia doprowadzą do sprawnego wyeliminowania niesprawności.


Na szczęście nie ma takiej niesprawności z którą byśmy sobie nie dali rady. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która dziś umacnia nas w odczuciu, iż wybieramy odpowiednie decyzje w przebiegu realizacji przyjętych zamówień. Zdecydowana większość awarii jakie paraliżują kierowcom dalszą podróż dla przeszkolonych grup okazuje się nietrudnymi do naprawienia. Paliwo,opona, nie odpalający motor, wycieraczki i całe mrowie niezależnych drobiazgów, zajmiemy się jakąkolwiek drobnostką.


Nie myśl o tym, lecz miej to stale w pamięci. Gdy zupełnie nie orientujesz się w terenie, nie musisz się denerwować, gdyż my oczekujemy zaraz za miedzą. Przypadek, że z własnym problemem ugrzązłeś w lokum niemożliwym dla ciebie do zlokalizowania nie będzie przedstawiał dla nas znaczenia gdyż znamy tutaj każdy zakątek. Tylko nie rozważaj nad porą doby ściągaj nas bezzwłocznie jeśli potrafimy być tobie przydatni. Musisz mieć jasność co do tego, że jesteś naszym dobrym przyjacielem i w sytuacji jeśli absolutnie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już jest. Gdyż żyć powinno się godnie.


Tak samo i w dzień i w nocy możesz rozważać naszą usługę:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie pojazdu na drogę względnie stawianie go na kołach
  • Usunięcie błędnie zatankowanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki oraz w granicach Assistance
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


Sam zorientuj się co obejmuje nasza propozycja jeśli jeszcze nie masz ufności. Ale na przyjaciół z Jastrowia możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Kwintesencją wszystkich naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale bez wątpienia nasza infrastruktura lawet i autolawet jest skomponowana do przerzutu jakiegokolwiek samochodu. Uszkodzony pojazd wystarczy zapewne, w ramach samopomocy kierowców, podholować na linie holowniczej, natomiast odradzamy korzystanie z takiego zagrożenia bez doświadczenia.


Taką poradę powinno się przyjąć na poważnie. Decydujące są praktyka i profesjonalizm znaczące przy wykonaniu podobnej usługi. Zawodność typowych lin holowniczych zwraca opinię na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy podobnej usłudze. Holując pojazd należy omijać autostrady i trasy szybkiego ruchu co zdecydowanie skomplikuje i wydłuży przerzut. Prawdopodobnie nie musimy w zasadzie o tym mówić, jednakże akurat MegaHol posiada wszystko co może być pożądane, by prawidłowo odholować jakikolwiek samochód.


Mamy w posiadaniu lawety i autolawety przystosowane do transportu jakiegokolwiek typu samochodów, oraz pasażerów. O dowolnej godzinie umiemy, dość skutecznie przywieźć na miejsce kolizji stosowny tabor oraz pewnie przewieźć i sprzęt i pasażerów do określonego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam podwyższa inspirujące ciśnienie. W każdym przypadku rywalizujemy o palmę pierwszeństwa w transporcie samochodów ciężarowych jak również w ciężarowej pomocy drogowej. Ważnym krokiem do osiągnięcia tego ideału powinna być bogata propozycja oraz marka wszystkich usług. Kierowcy doskonale kojarzą jak poważną może być na szosie usterka TIR-a. Kilometrowe zatory są w stanie się budować choćby i na drodze dwupasmowej jeśli wyłączymy z ruchy jeden pas. Ale nie sądźmy, iż będzie łatwiej na peryferyjnych szosach bo bywają one nadzwyczaj często uczęszczane, a niesprawność TIR-a może je totalnie zatkać. Powinno się w tej sytuacji docenić speców od remontów bezpośrednio w rejonie zdarzenia no i profesjonalnego przewozu pojazdów.


W ofercie MegaHolholowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz branżowy sprzęt posiłkowy, w tym również stosowny sprzęt do wydobycia dużego pojazdu z dołu , a kiedy trzeba ulokowania go na kołach. Mamy zatem możliwość szybkiego odblokowania trasy oraz przewiezienia TIR-a w najdogodniejsze miejsce ułatwiające przystąpienie do bezpiecznej naprawy. Błyskawicznie i bezawaryjnie przewieziemy zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, to znaczy krótko mówiąc cały wachlarz ciężkich samochodów.


Jakkolwiek wartość naszych usług gwarantowana jest głównie przez doświadczoną załogę pełniącą dyżur zawsze w naszych brygadach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że akurat tym razem nie będą potrzebne holownik , a do kompletu niskopodwoziówka. Na miejsce zdarzenia zdecydowanie prędzej nadjedzie mobilny serwis i choćby i na autostradzie, przeszkoleni mechanicy efektywnie dokonają pożądanej naprawy.


Od wulkanizacji opon po niewielkie naprawy motoru na to jest gotów mobilny serwis. Zastęp mobilnego serwisu wyrusza absolutnie zorganizowany dzięki wnikliwemu wywiadowi, jaki wykonujemy w trakcie uznania zlecenia. Ma się rozumieć zawsze jesteśmy zabezpieczeni i na wezwanie wyczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu potrafi się okazać, że krótka naprawa jest nie możliwa.


Wiemy, że każdy epizod pewnie jest wyjątkowy więc przystępujemy do wezwań niezwykle indywidualnie. Nasi kontrahenci maja prawo do fałszywej diagnostyki, to my mamy obowiązek być fachowcami i możemy darować przyjaciołom oceniając każde zamówienie indywidualnie. Możemy tak działać dzięki ogromnemu zapleczu technicznemu przynoszącemu nam bezdyskusyjny luksus funkcjonowania.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w stałym taborze posiadamy pod dostatkiem, z tego powodu zdecydowaliśmy się na rozszerzenie firmowej oferty o transport maszyn rolniczych, maszyn budowlanych i drogowych. Mimo, iż oczywiście nie specjalizujemy się w takiej dziedzinie transportu to przecież pośród ekipy są eksperci, kierowcy z prawdziwym doświadczeniem w identycznych przewozach, my tylko wykorzystujemy ich umiejętności.


U nas nie tworzymy ograniczeń, w kraju czy zagranicą przywieziemy na wskazane miejsce pikapy, busy, koparki, walce drogowe czy też kombajny. Zatwierdzamy jeszcze wezwania na ładunki ponadnormatywne czy też przewozy dłużycowe.


Bezpośrednio w naszych rękach zawsze już będą całkiem bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak zawsze ubezpieczamy ładunek. Wszelkie procedury i dowody konieczne do specyfikacji powiązanej z wykonywaną przez nas pracą, każdorazowo bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Ponieważ na szczęście nie ma takiego czynnika, żeby nie. Jeżeli akurat nie znamy veta to może być MegaHol. Absolutnie nie planujemy aby pozostali czuli się gorsi, jednakże szczególnie mocno potrzebujemy być najlepsi. Niechybnie weryfikują się w działaniu wszelkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe chociaż istnieje ich w sektorze bardzo dużo.


Winno się właściwie rozważyć tą sytuację szerzej. Odosobniony warsztat prawdopodobnie nie będzie dysponował naprawdę tak rozległym zespołem pojazdów czy sprzętem jak grupa funkcjonująca jako część platformy budującej się z znacznej ilości partnerów. Rzecz jasna nie zmiennie tak samo ma się sprawa z załogą o wysokich kompetencjach i z kierowcami o dużym doświadczeniu. MegaHol to optymalne zestawienie małych warsztatów, które wzajemnie się wzmacniają działając jednocześnie niedaleko wydarzenia jednocześnie zarządzając niecodziennym wyborem zespołu pojazdów i sprzętu.


Bazę dostarczania naszych usług definiuje maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się przede wszystkim dlatego. Do zlecenia dotrą dobrzy specjaliści, prawdopodobnie z lokalnego zaprzyjaźnionego warsztatu, jednak będą posiadali na wyciągniecie ręki dostęp do współpracy rozległej firmowej platformy.


Nierzadko opłaty za zlecone nam prace mogą być niższe niż oczekujecie, a wynika to z tego, iż nigdy nie wspieramy się na cenniku, bo wartościujemy obojętnie jakie zlecenie na bazie realnych danych. Bardzo optymalną formą rozliczenia za nasze zlecenia wydaje się być proste rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, jednak wymogiem jest szansa wykonania usługi w granicach OC względnie Assistance.


To MegaHol – nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Przyjaciel z Jastrowia, który przyrzeka Ci dobrą jazdę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: