LAWETA JĘDRZEJÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JĘDRZEJÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien brzmieć tytuł niniejszego rozdziału, mimo, że z drugiej strony otwarci jesteśmy na jakiekolwiek zlecenia. Jeśli chodzi o nas to klienta postrzegamy jak przyjaciela dlatego w ten sposób podchodzimy do pomocy jakiej dobry przyjaciel potrzebuje oczywiście nie patrząc jakie gabaryty posiada jego auto. Biorąc to pod uwagę, dowolny z naszych zespołów, rozsianych po całej Polsce, jest przygotowany w bliźniaczym zakresie na holowanie aut ciężarowych jak i każdego innego samochodu.


Na ogół może ci się przytrafić kłopot na drodze. Korzystnym panaceum bezwzględnie jest wtedy zadzwonić do MegaHol, a szczególnie jeżeli przydarzy ci się to w bliskości Jędrzejowa, ponieważ to zaufana pomoc drogowa. Ponadto nie musimy niezwłocznie holować auta. W naszych zespołach operujemy mobilnymi serwisami, i profesjonalnie wykwalifikowaną załogą. Miejsce zdarzenia na pewien moment objawi się specjalistycznym punktem warsztatowym, a w tenże sposób wygospodarujemy czas i zmniejszymy koszt niesprawności.


Nawiasem mówiąc poradzimy sobie z dowolną usterką. W zasadzie do tej chwili w każdym przypadku zamykaliśmy skutecznie zlecenia, nabraliśmy w związku z tym zaufania choćby do naszych rozwiązań. Wiele usterek które utrudniają kierowcom dalszą podróż dla wykwalifikowanych ekip okazuje się trywialnymi do naprawienia. Nasz profesjonalne brygady zainteresują się każdą błahostką w tej sytuacji już na szczęście nie musisz się martwić o wycieraczki, opony, paliwo bowiem pod stałą kuratelą będziesz bezpieczny na drodze.


To jest znaczące! Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie, natomiast ty mogłeś w to miejsce przyjechać nawet z krańca Europy. Nieważne gdzie zatrzymały cię problemy my to miejsce znajdziemy, więc szybko podamy ci przyjacielską rękę. Wybierz numer jeśli jesteś w opresji bez oglądania się na godzinę. Powinieneś mieć świadomość, iż masz prawo być naszym bliskim przyjacielem nawet wówczas jeżeli właściwie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właściwie się funkcjonuje. Tak już mamy.Możemy objąć Cię ochroną przez całą dobę:

  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki , a także w granicach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię albo postawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo wlanego lub uzupełnienie ubytku paliwa w baku

NASZA GALERIA


Cała oferta jest tutaj rozpisana w drobiazgach czyli możesz rozproszyć wątpliwości. Ale oczywiście tutaj w Jędrzejowie będziesz mógł polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Zdecydowanie warto stwierdzić, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, jednak nie ma widocznych przeciwwskazań, żeby naszymi profesjonalnymi autolawetymi lub też autoautolawetymi transportować jakikolwiek inny rodzaj pojazdów. Uszkodzony pojazd potrafimy pewnie, w zakresie samopomocy kierowców, podholować na linie holowniczej, chociaż odradzamy wybieranie podobnego ryzyka bez doświadczenia.


Jest to korzystne z wielu względów. Praktyka no i profesjonalizm zdają się obowiązkowe dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Nigdy nie można w stu procentach zaufać przeciętnej linie holowniczej gdyż zdarza się ona niepewna. Teraz kiedy wszystkie wyjazdy w poważnej mierze odbywają się po drogach szybkiego ruchu oraz autostradach ważną wiadomością bezwzględnie jest fakt, że holowanie na tych drogach na pewno jest zabronione. Zatem należałoby wybrać pomoc drogową MegaHol, ponieważ zarządzamy i optymalnym sprzętem i specjalistyczną kadrą.


Bezpośrednio w profesjonalnym taborze znajdują się lawety, i autolawety dobrane do jakiegokolwiek rodzaju samochodów. Czyż można wyczekiwać czegoś ponad to niż gwarantowanego oraz sprawnego odtransportowania awaryjnych aut i ich podróżnych na ustalone miejsce, no raczej nie, a my dokładnie tym się zajmujemy rzetelnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka działalność nas pociąga. Zawsze w przewozie aut ciężarowych, ale też w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy stać zwykle wśród najdoskonalszych. Różnorodna oferta oraz gwarancja wysokiej jakości naszych usług jest istotnym etapem w stronę zrealizowania podobnego ideału. Wszyscy doskonale kojarzą jaką dotkliwą jest na drodze awaria TIR-a. Wyizolowanie jednego pasa ruchu potrafi sprawić przewlekłe zatory nawet na drodze dwupasmowej. Jednak skutek może być groźniejszy gdy na przykład do zdarzenia dojdzie na peryferyjnej, lecz uczęszczanej trasie. I to jest powód dla jakiego doceniać powinno się sprawne, profesjonalne remonty na miejscu powstania zdarzenia, oraz kompetentny transport podobnych samochodów.


Bezpośrednio w taborze MegaHol znajdziecie holowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz profesjonalny sprzęt dodatkowy, w tym oczywiście odpowiedni sprzęt do wyciągnięcia dużego pojazdu z wykopu czy też postawienia go na kołach. Posiadamy, zatem niezbędne akcesoria, żeby wykonać zabieg bezkolizyjnej formy remontu po poprzednim oczyszczeniu drogi z awaryjnie unieruchomionego, ciężkiego pojazdu. Cały wachlarz uciążliwych pojazdów: Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, prędko i bezpiecznie, przez całą dobę, przewieziemy pod uzgodniony adres.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu w naszych oddziałach czuwa profesjonalna kadra będąc oczywiście gwarantem naszej wysokiej klasy.Mobilny serwis 24h

Może nigdy tym razem nie będą konieczne holownik , a do kompletu niskopodwoziówka. Tak się zdarzy gdy skutki usterki uda się usunąć na na miejscu zderzenia co, też na autostradzie, sprawnie może załatwić wyspecjalizowana obsada mobilnego serwisu.


Od wulkanizacji opon po drobne reperacje motoru na to jest przygotowany mobilny serwis. Oczywiście to zasługa kompletnego sondażu wykonanego podczas uznania zgłoszenia. Rzecz jasna w sposób naturalny potrafi wypaść coś niespodziewanego i błyskawiczna naprawa nie będzie osiągalna, jednak wówczas niezwłocznie podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka czekająca tylko na polecenie.


Staramy się do zleceń podchodzić szczególnie odrębnie bo mamy doświadczenie, iż każdy dowolny przypadek potrafi być niezależny. Kontrahent ma prawo nawet nie mieć racji przynajmniej co do diagnozy okoliczności zdarzenia, jednakże my umiemy wsłuchać się w jego propozycje i podpowiedzi, a następnie wysnuć konieczne wnioski, bo w ten sposób działa się z przyjaciółmi. Komfort pracy zapewnia nam profesjonalnie zaopatrzone zaplecze, przeto wysłuchanie zleceniodawcy powinno nam jedynie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Utrzymując w dyspozycji tak istotną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy też ciągników naturalnym było dla nas rozwiązanie z możliwością przerzutu ogromnych maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych. To jak najbardziej rozważna decyzja, gdyż wykorzystuje potencjał firmowych zawodowych kierowców i taboru, i tym samy redukuje koszty działalności tak wpływając na zmniejszenie stawek standardowych usług.


Dostarczamy na terenie Polski i zagranicę różne maszyny począwszy od ciężkich chociaż niewielkich wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Także wyroby w formie towarów ponadnormatywnych czy też przewozów dłużycowych będą mogły być obiektem tejże usługi.


Bezpośrednio pod naszą opieką zawsze są one całkiem bezpieczne, natomiast i tak zawsze ubezpieczamy ładunek. Przyjmujemy na siebie wszelkie procedury połączone z przewozem w tym prawdopodobne, niezbędne zezwolenia okazując się w ten sposób całkowitą dokumentacją potrzebną do dostarczania podobnej pracy.Dlaczego my?

Lecz dlaczego tym razem nie? Czemu nie MegaHol? Każdy umie zapisać, iż jest najlepszy, jednak my na szczęście nie potrzebujemy odbierać pozostałym predyspozycji. Jesteśmy przekonani, iż potencjalne pomoce drogowe lub ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują niezmiennie starannie.


Warto jednak nie wprost na to zagadnienie zerknąć. Nasza kompletna pajęczyna warsztatów to grupa na którą składa się wielu wspólników, a to przynosi nam uprawnienie by przedkładać w ofercie znacznie bardziej wszechstronny zespół pojazdów niż możliwość pojedynczego warsztatu. O przeszkolonych mechaników lub sprawdzonych kierowców również jest łatwiej w samej firmowej sieci niż w indywidualnym zakładzie. Indywidualny warsztat nie ma wachlarza sprzętu, my modyfikujemy się do sprawy i wysyłamy stosowny sprzęt i dobranych fachmanów, a gwarantuje nam to firmowa sieć warsztatów pracująca niczym naczynia połączone.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się dokładnie z tego powodu i jesteśmy usatysfakcjonowani, że określa regułę dostarczania naszych usług. Konkretnie do zamówienia przyjeżdża prawidłowo wybrana ekipa pracowników z niewielkiego warsztatu związana przyjaźniami lub wprost familijnie, ale to formacja jaka może na pewno w dowolnej chwili, liczyć na pomoc dużej sieci podobnych zakładów.


Niezależna kalkulacja prac sprawia, iż wielokrotnie ponosicie mniejsze nakłady niż się spodziewacie. Wyjątkowo wygodną procedurą rozliczenia za nasze zlecenia jest proste rozliczenie kosztów z ubezpieczycielem, ale warunkiem jest szansa wykonania pracy w zakresie OC lub Assistance.


To jest faktycznie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Zawsze Twój przenikliwy przyjaciel z Jędrzejowa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: