LAWETA KĘPNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KĘPNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMusi się uczciwie zaakcentować, iż naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa, to na szczęście nie znaczy, iż odmawiamy wykonania odmiennych wezwań, ba wręcz odwrotnie administrując wyśmienicie zaopatrzoną infrastrukturą jesteśmy w stanie obsłużyć wiele zleceń równolegle. Absolutnie nie traktujemy was jak kontrahentów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy tylko dlatego, iż jeżdżą mniejszym samochodem. W związku z tym, każdy z naszych zespołów, rozmieszczonych po całej Polsce, musi być przygotowany w takim samym stopniu na holowanie samochodów ciężarowych jak i innego dowolnego auta.


Nie warto liczyć na fart, że w podróży przegapią nas usterki samochodu. Jeżeli wydarzy się taki kłopot w bliskości naszego Kępna wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to zupełnie niezawodne wyjście. Holowanie wcale nie każdorazowo bywa niezbędne. Absolutnie w pierwszej kolejności trzeba zastosować mobilny serwis, a nasze wyśmienicie wykwalifikowane kadry powinny sobie dać radę z reperacją. Miejsce wydarzenia nierzadko staje się miejscem pracy naszych mechaników, którzy tam właśnie skutecznie usuwają problem z niesprawnością auta.


Jakąkolwiek usterkę jesteśmy gotowi naprawić Zdobyte doświadczenie zbudowało naszą ufność w siebie, i to przenosi się na waszą satysfakcję z realizowanego przez nas zlecenia. Niewątpliwie nie istnieją takie reguły, jakkolwiek zwykle wiele wstrzymujących dalszą jazdę niesprawności okazuje się być prostymi usterkami, które przy drobnej naprawie w rejonie zajścia mogą być sprawnie likwidowane przez nasze ekipy. Pozwól, iż zainteresujemy się też drobnymi naprawami na trasie, jakie wstrzymują dalsza jazdę, a niestety nie potraficie ich sami skorygować. Niech ci się tylko nie wydaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z błahostką, bowiem na trasie chociażby niewielka awaria potrafi okazać się niemożliwa do indywidualnej naprawy, tak więc wycieraczki oraz opony, deficyt paliwa ewentualnie nieodpalający napęd także momentami potrzebują naszej usługi.


Nie myśl o tym, niemniej miej to na uwadze. Jeżeli podróżujesz z odległego miejsca, nie denerwuj się faktem, że nie umiesz nam wyłuszczyć gdzie miałeś kolizję, gdyż my jesteśmy z okolicy. Znamy w okolicy miasta każdy kąt dlatego nie jest ważne, gdzie stanąłeś ze swoją usterką my za chwilę cię wyszukamy. Wywołuj pomoc drogową o każdej godzinie dnia oraz nocy. Przyjaciele są rozmaici, lepsi, gorsi i pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie zdradza. Naturalnie tak zawsze mamy.Zawsze możesz kalkulować naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Postawienie pojazdu na kołach względnie wydostanie go na drogę
  • Usunięcie pomyłkowo wlanego paliwa lub transport niezbędnych ilości paliwa
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji jak również w granicach Assistance

NASZA GALERIA


Sam przekonaj się co obejmuje pełna oferta skoro wciąż nie czujesz pewności. Na przyjaciół jesteś w stanie czekać w każdym przypadku i gdziekolwiek, a przede wszystkim w tym Kępnie.LawetaAutoautolawety 24h

Podstawą wszystkich naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, lecz nasza baza lawet lub autolawet na sto procent jest skomponowana do przerzutu każdego auta. Jedną z form holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy przewożą samochód, przede wszystkim pojazdy osobowe przy wykorzystaniu liny holowniczej, lecz naszą radą jest zalecenie by zyskiwać w podobnym momencie profesjonalistów.


Zdecydowanie tą wskazówkę powinno się wziąć na poważnie. Kluczowe są praktyka oraz kompetencję znaczące przy realizacji tej usługi. Linka holownicza, jaką zazwyczaj użytkujemy do takiego rodzaju holowania bywa niestety tandetna. Holując auto musi się omijać autostrady i trasy szybkiego ruchu co bardzo utrudni i przedłuży kurs. Zatem perfekcyjnie wyposażone w właściwy sprzęt do lawetowania, fachowe oddziały pomocy drogowej MegaHol mogą być najwłaściwszym doborem.


Czuwające w profesjonalnym taborze lawety lub też autolawety pozwolą nam na przetransportowanie dowolnego typu auta. W miejscu powstania zdarzenia pojawimy się błyskawicznie kierując tu odpowiedni sprzęt do bezawaryjnego odtransportowania waszych samochodów i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest to co kochamy. Wciąż walczymy o palmę pierwszeństwa w przewozie aut ciężarowych jak również w ciężarowej pomocy drogowej. W takim samym zakresie w wartości naszych usług jak też w znacznej palecie. Większość kierowców przypuszczalnie musiała mieć już styczność z uszkodzonym na trasie TIR-em. Jeśli w sytuacji usterki na szosie dwupasmowej wyłączymy jeden pas ruchu to wiadomy będzie korek, nawet na wiele kilometrów. Rzecz jasna nie sądźmy, że będzie spokojniej na bocznych szosach bowiem zdarzają się one bardzo ruchliwe, a niesprawność TIR-a jest w stanie je kompletnie unieruchomić. Należy dlatego docenić fachowców od napraw bezpośrednio w miejscu zdarzenia i fachowego frachtu samochodów.


MegaHol gospodaruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz optymalnym sprzętem pomocniczym na przykład takim, który umożliwia wydostanie kłopotliwego TIR-a z parowu oraz umiejscowienie go na kołach. Na co dzień mamy więc możliwość natychmiastowego odblokowania trasy i przetransportowania TIR-a w najlepsze rejony ułatwiające podjęcie bezpiecznej formy remontu. Skutecznie oraz bezpiecznie dostarczymy cały wachlarz dokuczliwych samochodów w tym: zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki.


Jakkolwiek wartość naszych usług zabezpieczona jest przede wszystkim przez profesjonalną załogę czuwającą zawsze w naszych oddziałach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Możliwe, że nigdy nie będą uzasadnione holownik oraz niskopodwoziówka. Tak się zdarzy jeżeli skutki awarii uda się usunąć na na miejscu zdarzenia co, także na drodze szybkiego ruchu, sprawnie może wykonać wykwalifikowana ekipa mobilnego serwisu.


Mobilny serwis jest gotów równie na wulkanizację opon jak i na skromne naprawy silnika. Zastęp mobilnego serwisu odjeżdża doskonale przygotowany dzięki dokładnemu wywiadowi, jaki prowadzimy w czasie zaakceptowania zgłoszenia. Jest oczywiste, że jesteśmy zabezpieczeni i na hasło czeka autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu może się wyjaśnić, iż szybka reperacja jest nie realna.


Wiemy, iż każdy przykład pewnie jest wyjątkowy w tej sytuacji podchodzimy do zleceń szczególnie odrębnie. Traktujemy wszystkich klientów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich propozycje i wskazówki. Jesteśmy wstanie to robić bo odczuwamy luksus zasilenia świetnie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rożnego rodzaju lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w profesjonalnym taborze mamy pod dostatkiem, z tego powodu daliśmy sobie pozwolenie na rozszerzenie naszej profesjonalnej palety usług o przewóz maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych. To prawda, że w takiej dyscyplinie frachtu rzecz jasna nie specjalizujemy się, ale kiedy pośród wysokiej klasy kierowców otrzymuje się tylu z optymalnym doświadczeniem i praktyką nie można nie zagospodarować takiego potencjału.


Nawet nie planujemy obostrzeń, w kraju oraz zagranicą dowieziemy na wyznaczone miejsce przeznaczenia pikapy, busy, koparki, walce drogowe czy kombajny. Obiektem tej usługi mogą pozostać dodatkowo towary ponadnormatywne i frachty dłużycowe.


Wszystkie samochody i ładunki dostarczane w ramach realizowanych przez nas zleceń są całkowicie u nas zabezpieczone, jednak i tak w każdym przypadku ubezpieczamy frachty. To normalne, że dysponujemy kompletną specyfikacją niezbędną, by dostarczać profesjonalne usługi i dlatego ubezpieczamy się biorąc na siebie jakiekolwiek procedury związane z transportem.Dlaczego my?

Bowiem tym razem nie znamy takiego powodu, aby nie. Czemu akurat nie MegaHol? Raczej chcemy być najlepsi, ale przecież nigdy nie pragniemy aby pozostali czuli się gorsi. Przypuszczamy, że każda pomoc drogowa, jakich działa mnóstwo i każda ciężarowa pomoc drogowa , których zapewne jest trochę mniej, potwierdza się w efektach pracy.


Spróbuj się trochę wgryźć w ten temat. Jeżeli mamy, aż tylu kooperantów to w takim wypadku prawdopodobieństwo zdobycia stosownego sprzętu jest znacznie poważniejsze niż w pojedynczym zakładzie. Tak samo sprawa ma się z wyspecjalizowaną załogą, oraz z kierowcami o idealnych umiejętnościach lub praktyce. Sieć warsztatów umiejscowionych niedaleko zdarzenia, współdziałając nierozerwalnie ze sobą wykorzystuje zdolność wyekspediowania pomocy z najbardziej dostosowaną do okoliczności kadrą i optymalnym sprzętem.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się właśnie dlatego i jesteśmy usatysfakcjonowani, że określa regułę dostarczania naszych usług. Dojedzie do was odpowiednio dobrana formacja specjalistów, zapewne z niewielkiego punktu gdzie wiążą ich więzy prywatne lub przyjaźni, jednakże będą mogli czekać na natychmiastową pomoc dużej sieci.


Nigdy nie posiadamy cennika bo dowolne wezwanie szacujemy jednostkowo, a to tworzy swoje odbicie w nierzadko niższych stawkach niż możecie się spodziewać. W momencie usług realizowanych z OC lub Assistance nie musi się regulować opłat, gdyż rozliczamy się jedynie z ubezpieczycielem.


Oto MegaHol – absolutnie nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Przyjaciel z Kępna, który czeka na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: