LAWETA KLECZEW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KLECZEW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba się zastanawiać czy też być może nie zdecydowanie bardziej trafnym tytułem dla owego akapitu nie będzie wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” dlatego, że dokładnie w takiej pomocy się specjalizujemy, chociaż na pewno nie odmawiamy podobnej usługi przy innych wezwaniach. Więc właściwie nie kierujemy uwagi na rozmiar samochodu ponieważ nasi kontrahenci powinni być naszymi dobrymi przyjaciółmi i pragniemy, żeby nasze czyny wzmacniały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół poznaje się w potrzebie. Podkreślamy to, że naszą specjalnością bezwzględnie jest holowanie aut ciężarowych, jednak wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce muszą być na tyle wyposażone żeby sprostać jakiemukolwiek zleceniu w odpowiedni sposób.


Nie ma miejsc gwarantujących spokój i zawsze można mieć niedyspozycję pojazdu. Optymalnym rozstrzygnięciem powinno być wówczas zadzwonić do MegaHol, a szczególnie jeśli przydarzy ci się taka przygoda w przestrzeni Kleczewa, dlatego, że to niezawodna pomoc drogowa. Nawiasem mówiąc prawdopodobne jest, że nie zajdzie przymus holowania. Zawsze potrafi się wyklarować, że jedyne co potrzeba to praca mobilnego serwisu poparta wyspecjalizowaną załogą. Miejsce zajścia na krótki czas objawi się specjalistycznym zakładem mechaniki samochodowej, i w tenże sposób zaoszczędzimy czas i zmniejszymy wydatek na usunięcie awarii.


Musimy być przekonani, iż pokonamy jakikolwiek problem. Do tej chwili obojętnie jakie zlecenie zamykaliśmy szczęśliwie i na szczęście nie znamy powodu by jakoś to się zmieniło. Niejednokrotnie jest tak, iż przeciętna usterka uniemożliwia dalszą podróż, lecz dla pomocy drogowej drobna reperacja bezpośrednio w miejscu zdarzenia nie jest problemem. Nasz profesjonalne załogi zainteresują się jakąkolwiek błahostką dlatego wręcz na szczęście nie musisz się martwić o wycieraczki, opony, paliwo bo pod stałą opieką będziesz bezpieczny na trasie.


Staraj się to mieć na uwadze. Ty, być może przybyłeś do nas z dalekiego krańca Europy, natomiast jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie. Przyjaciel cię nie rozczaruje, potrafi rozpoznać tutaj wszelkie zakamarki i znajdzie cię nawet gdybyś sam nie wiedział gdzie masz awarię. Dzwoń gdy jesteś w opresji bez zwracania uwagi na godzinę. Przyjaciele mogą być różni, doskonalsi, tandetni i pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie zdradza. To stały sposób na funkcjonowanie.Zabezpieczamy współpracę o każdej porze dnia czy nocy:

  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki jak również w granicach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Stawianie samochodu na kołach czy przeciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie mylnie zatankowanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa

NASZA GALERIA


Tu na naszym portalu możesz zapoznać się ze szczegółami naszej oferty to ułatwi ci podjęcie finalnej decyzji o możliwej współpracy. Masz rację, iż ciężko zawierzyć wyłącznie słowom, ale przypomnij sobie, że tu w Kleczewie liczyć możesz na przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest istotą wszystkich naszych usług, natomiast jak wcześniej wspomnieliśmy zawsze jesteśmy gotowi do transportu lawetą lub autolawetą dowolnego samochodu. Holowania samochodu osobowego próbuje podjąć się nawet nie doświadczony kierowca korzystając z liny holowniczej, my właściwie zachęcalibyśmy w takich chwilach przyjmować pomoc od profesjonalistów.


Bezwzględnie jest to wskazane z wielu względów. Nie zawodowy kierowca po prostu nie przypuszcza jakże ważne przy holowaniu mogą być doświadczenie i profesjonalizm. Dodatkowo optymalny sprzęt, albowiem przeciętna linka holownicza umie stać się awaryjna. Trzeba również pamiętać, iż holowanie tego standardu na autostradzie lub trasie szybkiego ruchu na sto procent jest wzbronione. Z tego powodu kompletnie wyekwipowane w optymalny sprzęt do lawetowania, fachowe oddziały pomocy drogowej MegaHol powinny być najtrafniejszym wyborem.


W naszym taborze mamy lawety, lub autolawety dostosowane do jakiegokolwiek typu pojazdów. Przepisowy transport przywieziemy natychmiast w rejon zajścia i bezawaryjnie dowieziemy na wybrane położenie i pojazd i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Dlatego wymyśliliśmy MegaHol. Naszym celem jest być najskuteczniejszym w przerzucie samochodów ciężarowych a także ciężarowej pomocy drogowej. Istotnym ruchem do wypracowania podobnego finału powinna być świetna propozycja i klasa naszych usług. Większość kierowców prawdopodobnie miała kiedyś spotkanie z uszkodzonym na trasie TIR-em. Zamknięcie jednego pasa ruchu może utworzyć tasiemcowe zatory nawet na drodze dwupasmowej. A efekt jest w stanie być groźniejszy gdy na przykład do zdarzenia dojdzie na peryferyjnej, jednak ruchliwej szosie. Zatem warci uwagi są fachowcy od błyskawicznych reperacji w rejonie zdarzenia, i niezawodnego transportu pojazdów.


Wszystkim co zasadniczo oczekiwane do eliminacji podobnych awarii gospodaruje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, duży sprzęt do akcji posiłkowych. Awaryjnie zablokowanego TIR-a umiemy więc skutecznie przetransportować w rejon w którym będziemy mogli go bezkolizyjnie wyremontować. Kompletny kalejdoskop trudnych aut: Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, prędko i solidnie, przez 24 godziny na dobę, dostarczymy pod uzgodniony adres.


Gwarancją klasy naszych usług jest również specjalistyczna załoga osiągalna dla was przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może zdecydowanie u nas nie będą wskazane holownik i niskopodwoziówka. Niesprawność mogą wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, który w okolice zajścia dotrze zdecydowanie szybciej.


My zawsze jesteśmy zabezpieczeni na wiele rodzajów awarii od wulkanizacji opon po naprawy silnika. Personel mobilnego serwisu startuje dokładnie gotów do pracy , a zawdzięcza to gruntownemu rekonesansowi, jaki wykonujemy w czasie zatwierdzenia zgłoszenia. Zdarza się, że wywiad telefoniczny jest niewystarczający i personel mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie dokonać natychmiastowej naprawy, tym razem nie jest to jeszcze problem ponieważ w zapasie w każdym przypadku wyczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Wiemy, że każdy incydent pewnie jest inny dlatego podchodzimy do wezwań niezwykle osobiście. Kontrahent ma prawo akurat nie mieć racji przynajmniej co do diagnozy sytuacji, ale my możemy wsłuchać się w jego potrzeby i podpowiedzi, a potem wysnuć stosowne wnioski, bowiem w taki sposób działa się z przyjaciółmi. Wolno nam tak działać dzięki wspaniałemu zapleczu technicznemu zapewniającemu nam niepodważalny luksus pracy.Transport niskopodwoziowy

Zarządzamy solidną bazą lawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście ciągników w związku z tym zdało się być wyrazistym zwiększenie firmowej palety usług o przywóz wielkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych i drogowych. Pomimo, iż nie specjalizujemy się w takiej gałęzi przewozu to właściwie wśród drużyny zawsze są eksperci, kierowcy z konkretnym doświadczeniem w podobnych przewozach, dlatego wykorzystujemy ich wiedzę.


Przewozy prowadzimy w kraju i zagranicą skutecznie dowożąc na określone położenie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do ciężkich choć niewielkich wózków widłowych oraz pikapy i busy. Również ładunki ponadnormatywne czy też ładunki dłużycowe.


Będąc pod naszą opieką zawsze są one zupełnie bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak w każdym przypadku ubezpieczamy fracht. Jakikolwiek przerzut, tym bardziej niestandardowych ładunków domaga się zatwierdzeń, upoważnień bądź odpowiedniej dokumentacji, jednakże przenigdy nie zarzucamy kontrahenta pozyskaniem wszystkich formalności.Dlaczego my?

Nawiasem mówiąc dlaczego akurat nie? Jak się zdaje ma prawo być MegaHol. Nie pragniemy ujmować umiejętności pozostałym, jednakże oczywiście nikt tego rzecz jasna nie uprawia pisząc, iż jest najlepszy. Funkcjonuje dużo pomocy drogowych znacznie mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże pewnie każda realizuje wszystkie zadania.


Trzeba jednak nie wprost na to zerknąć. Pojedynczy warsztat na pewno nie będzie operował na tyle wielofunkcyjnym zespołem pojazdów i takim sprzętem jak firma będąca elementem sieci budującej się z znacznej ilości partnerów. To identycznie dotyczy zawodowych kierowców i wykwalifikowanych mechaników. Jednostkowy zakład nigdy nie posiada całego asortymentu sprzętu, my dostosowujemy się do sytuacji i wysyłamy odpowiedni sprzęt i dobranych fachowców, a umożliwia nam to firmowa platforma zespołów działająca niczym naczynia połączone.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się dokładnie dlatego i jesteśmy szczęśliwi, że definiuje regułę dostarczania naszych usług. Prawdopodobnie z pomocą dotrze mała, rodzinna obsada fachmanów, ale wspomagana siłą naszej firmowej sieci.


Cennika u nas nie mamy, ale powinniście oczekiwać na rzetelną wycenę, niejednokrotnie niższą niż oczekujecie, a to w związku z tym, iż wartościujemy usługi na bazie realnych danych. Naturalnie przeprowadzamy potencjalne wezwania z OC oraz Assistance i w tym wypadku przeprowadzimy usługę bezkosztowo.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie jedynie. Przyjaciel z Kleczewa, który zabezpiecza Ci spokojną drogę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: