LAWETA KOBYŁKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOBYŁKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy dział powinien mieć nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak wciąż zawsze jesteśmy przygotowani i otwarci na każde działanie. Nie traktujemy was jak klientów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy wyłącznie dlatego, iż jeżdżą mniejszym autem. Nasze zespoły rozlokowane są praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnych pojazdów absolutnie ze szczególnym nastawieniem na auta ciężarowe.


Nie ma miejsc bezpiecznych i na ogół można mieć awarię auta. Ewentualnie może to się wydarzyć akurat w bliskości naszej Kobyłki, a wtedy będziesz mógł błyskawicznie prosić o współpracę MegaHol, to optymalne uporanie się z kłopotem. Holowanie wszak nie każdorazowo bezwzględnie jest potrzebne. Mobilny serwis to aktualnie bezwzględnie jest absolutnie podstawowa usługa, a kiedy do tego dołączymy wyspecjalizowaną załogę to dotrzemy do was z rzetelnym warsztatem. Miejsce zdarzenia na krótki moment stanie się profesjonalnym punktem warsztatowym, no i w taki sposób zaoszczędzimy czas i ograniczymy wydatek na usunięcie awarii.


Każdą usterkę jesteśmy gotowi usunąć Jak do chwili obecnej w każdym przypadku rozstrzygaliśmy pomyślnie kłopoty, nabraliśmy w związku z tym zaufania do wykorzystanych możliwości. Zapewne nie ma reguły, ale zwykle dużo paraliżujących dalszą jazdę awarii okazuje się być typowymi usterkami, jakie przy drobnej naprawie w rejonie zajścia mogą być precyzyjnie usuwane przez nasze profesjonalne ekipy. Zezwól, że zainteresujemy się także drobnymi naprawami na drodze, które utrudniają dalsza podróż, a nie możecie ich sami naprawić. Paliwo,opona, nie odpalający motor, wycieraczki lub całe bogactwo kolejnych niuansów, zajmiemy się jakąkolwiek błahostką.


To jest znaczące! Gdy kompletnie nie orientujesz się w topografii miejsca zdarzenia, nie musisz się martwić, bowiem my czekamy tuż za miedzą. Nieważne gdzie znalazły cię kłopoty my to miejsce zlokalizujemy, więc błyskawicznie podamy ci pomocną dłoń. Jest kłopot to należy pomagać, chwila nie jest istotna ponieważ ważni są przyjaciele zdecydowani do pomocy, więc jesteś w stanie do nas zadzwonić o każdej godzinie. Musisz mieć jasność co do tego, że możesz być naszym przyjacielem nawet gdy właściwie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie bywa. Naturalnie tak właśnie mamy.Oczywiście i w dzień i w nocy możesz  kalkulować naszą pomoc:

  • Usunięcie paliwa błędnie zatankowanego lub dolanie niedoboru paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC sprawcy oraz w ramach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Stawianie pojazdu na kołach względnie wyciągnięcie go na drogę

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszym portalu możesz zapoznać się ze szczegółami pełnej oferty to ułatwi ci podjęcie finalnej decyzji o ewentualnej naszej pomocy. Jednak na przyjaciół z Kobyłki będziesz mógł liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Pewnie można stwierdzić, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, chociaż nie ma widocznych przeciwwskazań, żeby naszymi autolawetymi lub autoautolawetymi transportować jakiś inny charakter samochodów. I mimo, że rozpowszechnioną formą przewozu niesprawnego pojazdu osobowego jest holowanie, którego może się podjąć każdy kierowca, to jednak sugerowalibyśmy skorzystać z doświadczonej usługi.


Są czynniki żeby naszą wskazówkę rozważać dosłownie. Nie zawodowy kierowca zwyczajnie niestety nie rozumie jakże istotne przy holowaniu potrafią być doświadczenie i fachowość. Nawet nie powinno się w stu procentach zaufać zwykłej lince holowniczej gdyż jest ona awaryjna. Holując auto trzeba pomijać autostrady i trasy szybkiego ruchu co znacznie skomplikuje oraz przeciągnie przerzut. Zatem w tym wypadku dokładnie może być miejsce dla specjalistycznego sprzętu i załóg pomocy drogowej MegaHol.


Każdy typ aut możemy przewieźć czerpiąc z naszych lawet, czy autolawet. Właściwy transport dostarczymy szybko w rejon kolizji i bezpiecznie dowieziemy na wyznaczone miejsce i sprzęt i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To robota nas fascynuje. Transport samochodów ciężarowych również ciężarowa pomoc drogowa to dyscypliny w jakich zamierzamy być najdoskonalsi. Zabezpieczamy dużą ofertę i profesjonalne zrealizowanie usług. Niesprawność Tir-a na drodze, tego nie zazdrościmy nikomu, jednak przecież jak umiemy sobie wyobrazić, tak się zdarza. I w sytuacji kiedy niesprawność znajdzie sobie miejsce na dwupasmowych trasach czasem zamknięcie jednego pasa ruchu na wiele godzin potrafi przynieść wielokilometrowe zatory. Rzecz jasna nie sądźmy, iż będzie lepiej na bocznych trasach bowiem bywają one nadzwyczaj ruchliwe, tymczasem niesprawność TIR-a potrafi je całkiem zatkać. Należy dlatego docenić speców od reperacji bezpośrednio w miejscu zdarzenia a także kompetentnego frachtu pojazdów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol są na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do podnoszenia trudnych pojazdów z wykopu i pozwalający na postawienie ich na kołach. Mamy zatem szansę szybkiego otwarcia drogi i przewiezienia TIR-a w najbliższe miejsce zapewniające rozpoczęcie bezpiecznej formy remontu. Szybko oraz bezpiecznie przewieziemy busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, czyli jak widać pełny kalejdoskop,asortyment ciężkich samochodów.


Jakkolwiek klasa naszych usług zabezpieczona jest głównie przez specjalistyczną kadrę czuwającą w naszych zespołach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Czasami holownik no i niskopodwoziówka tym razem nie będą celowe. Niesprawność potrafią wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w odpowiedni rejon zajedzie istotnie prędzej.


Mobilny serwis jest przygotowany równie na wulkanizację opon jak i na niewielkie remonty napędu. Jest tak z tego powodu, że przy odbieraniu zgłoszenia przeprowadzamy na tyle obszerny wywiad żeby mechanik mobilnego serwisu mógł w trasę wyjechać kompletnie przygotowany do akcji. Może zdarzyć się, że zwiad telefoniczny może być niewystarczający i personel mobilnego serwisu jednak nie potrafi zrealizować błyskawicznej reperacji, tym razem nie jest to jeszcze problem ponieważ w odwodzie w każdym przypadku czeka autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Preferowane przez nas jednostkowe nastawienie do wezwań wywodzi się z faktu, że awarie mimo, że pokrewne zazwyczaj pozostają wyjątkowo odmienne. Dobrzy mechanicy zdołają z podpowiedzi klientów wychwycić praktyczne wiadomości bez komentarza, choćby i wtedy jeżeli zleceniodawcy plątają się w diagnostyce awarii. Wolno nam tak funkcjonować dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu dającemu nam niezaprzeczalny komfort funkcjonowania.Transport niskopodwoziowy

Poszerzyliśmy firmową paletę, jednakże standardowe usługi na takim rozwiązaniu kompletnie nie cierpią, ponieważ transport maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy drogowych wynika z poważnej podwaliny w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników funkcjonujących w naszym profesjonalnym padoku. Pomimo, iż akurat nie specjalizujemy się w tej dziedzinie transportu to przecież pośród ekipy muszą być specjaliści, kierowcy z prawdziwym doświadczeniem w identycznych przewozach, my tylko wykorzystujemy ich umiejętności.


Efektywnie dostarczymy na wyznaczone miejsce przeznaczenia kombajny, pikapy i busy, koparki, walce drogowe, na obszarze całego kraju i zagranicą. Ponadto artykuły w postaci towarów ponadnormatywnych czy też przewozów dłużycowych mogą być przedmiotem podobnej usługi.


Jako, że bezpieczeństwo transportu jest absolutnie najważniejsze to przy wzięciu pod uwagę wszystkich środków bezpieczeństwa, nawet wówczas regularnie ubezpieczamy frachty. Każdy fracht, zwłaszcza nietypowych towarów domaga się zatwierdzeń, upoważnień bądź sprawdzonej dokumentacji, lecz na pewno nie zarzucamy klienta pozyskaniem tych procedur.Dlaczego my?

Gdyż tym razem nie znamy takiego argumentu, aby nie. Czemuż nie MegaHol? Absolutnie nie potrzebujemy odbierać umiejętności innym, ale również nikt niczego podobnego rzecz jasna nie uprawia pisząc, iż jest najlepszy. Niewątpliwie sprawdzają się w efektach pracy potencjalne pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe choć jest ich w branży nadzwyczaj dużo.


Spróbuj się jednak zanurzyć w ten wątek. Jednostkowy warsztat na pewno nie będzie zarządzał na tyle uniwersalnym zespołem pojazdów oraz sprzętem jak marka funkcjonująca jako część sieci budującej się z znacznej ilości kooperantów. O przeszkolonych mechaników czy doświadczonych kierowców także bywa zdecydowanie łatwiej w naszej firmowej pajęczynie niż w pojedynczym warsztacie.  Jednostkowy warsztat nie posiada wachlarza sprzętu, my modyfikujemy się do okoliczności i wysyłamy optymalny sprzęt plus dobranych fachmanów, a gwarantuje nam to firmowa sieć oddziałów pracująca niczym naczynia połączone.


Idea „Bądź przyjacielem klienta”, która stanowi bazę świadczenia naszych usług legitymizuje się dokładnie dlatego. Do zlecenia zajeżdża odpowiednio dopasowana drużyna mechaników z niewielkiego zakładu połączona przyjaźniami albo wprost familijnie, jednak to grupa która ma prawo, w dowolnej chwili, dostać wsparcie całej pajęczyny podobnych warsztatów.


Taryfikatora nie posiadamy, ale oczywiście macie prawo oczekiwać na rozsądną cenę, nierzadko niższą niż się spodziewacie, a to w związku z tym, że wyceniamy usługi na bazie realnych danych. Zdecydowanie realizujemy potencjalne wezwania z OC i Assistance i w podobnym wypadku zrealizujemy usługę bezkosztowo.


A oto nasz MegaHol, na szczęście nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Kobyłki, który każdorazowo zjawi się skoro będziesz w potrzebie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: