LAWETA KÓRNIK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KÓRNIK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMusi się rzetelnie zaakcentować, że naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, zasadniczo to rzecz jasna nie oznacza, iż rezygnujemy z realizacji odmiennych wezwań, ba wręcz przeciwnie gospodarując kompletnie zaopatrzoną infrastrukturą potrafimy obsłużyć parę zamówień równolegle. Więc formalnie nie zwracamy uwagi na gabaryt pojazdu bo nasi kontrahenci zawsze są naszymi przyjaciółmi i staramy się, by nasze czyny utwierdzały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół poznaje się w potrzebie. Nasze zespoły rozlokowane są obecnie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnorodnych pojazdów oczywiście ze szczególnym dostrojeniem na samochody ciężarowe.


Oczywiście nie wolno liczyć na szczęście, że w drodze ominą nas problemy z niesprawnością pojazdu. Niesprawność ewentualnie może wam się trafić w okolicach miasta Kórnik, jednak zachowaj spokój bowiem i w tym mieście posiadamy własny zespół, zatem spokojnie wybierz numer do MegaHol znajdziemy się na miejscu zdarzenia wyjątkowo prędko. Tymczasem prawdopodobne jest, że nie wystąpi zasadność holowania. W naszych oddziałach operujemy mobilnymi serwisami, jak również doskonale wykwalifikowaną załogą. Miejsce zajścia na jakiś czas stanie się specjalistycznym punktem warsztatowym, a w tenże sposób zaoszczędzimy czas i obniżymy nakład na usunięcie awarii.


A poradzimy sobie z jakąkolwiek usterką. Do tej pory obojętnie jakie wezwanie zamykaliśmy pomyślnie i oczywiście nie ma żadnego czynnika aby to się odmieniło. Zapewne nie istnieją takie reguły, jednak często wiele wstrzymujących dalszą podróż niesprawności okazuje się być trywialnymi usterkami, które po drobnej naprawie w rejonie zdarzenia zawsze są skutecznie usuwane przez nasze profesjonalne ekipy. Zezwól, że zainteresujemy się także drobnymi naprawami na drodze, które hamują dalsza jazdę, a niestety nie potraficie ich sami naprawić. Zawsze jesteśmy gotowi zająć się każdą drobnostką czy to będą wycieraczki czy może nieodpalający silnik, rozerwana opona lub ubytek paliwa, my skutecznie to zlikwidujemy.


Czuwaj by mieć to na myśli. Ty, całkiem możliwe, że przybyłeś w nasz rejon z odległego krańca Polski, natomiast my jesteśmy u siebie. Nieistotne gdzie dopadły cię problemy bez kłopotów to miejsce zlokalizujemy, więc szybko podamy ci pomocną rękę. Potrzebujesz interwencji wtedy dzwonisz, co zrozumiałe nie istotne o jakiej porze, twoi przyjaciele trwają na posterunku przez pełną dobę. Przyjaciele mogą być rozmaici, lepsi, gorsi oraz pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie zdradza. Tacy jak my istnieją.


24 godziny na dobę będziesz mógł zaplanować naszą usługę:

  • Przeciągnięcie samochodu na jezdnię albo ustawienie go na kołach
  • Usunięcie błędnie wlanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Darmowe usługi z OC sprawcy jak również w zakresie usług Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
    Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszej stronie możesz zaznajomić się ze elementami kompletnej oferty to pozwoli ci podjąć kluczową decyzję o ewentualnej współpracy. Masz prawo myśleć, że trudno zaufać jedynie zapewnieniom, ale pamiętaj, że tutaj w mieście Kórnik liczyć możesz na przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie posiadała u nas palmę pierwszeństwa, na szczęście nie oznacza to wcale, że nasze profesjonalne lawety i autolawety nie mogą być dostosowane do przewozu różnych samochodów. Holowania samochodu osobowego potrafi podjąć się każdy kierowca korzystając z liny holowniczej, my jednak zachęcalibyśmy w podobnych chwilach sięgać po profesjonalistów.


Tą wskazówkę trzeba przyjąć na poważnie. Po pierwsze praktyka i profesjonalizm ważne przy realizacji tej usługi. Nadzwyczaj istotny bezwzględnie jest sprzęt z którego wówczas korzystamy albowiem zwyczajna lina holownicza regularnie bywa ryzykowna. Powinno się też pamiętać, iż holowanie takiego standardu na autostradzie i trasie szybkiego ruchu jest zabronione. Stąd pomoc drogowa MegaHol administrująca zawodowymi składami, oraz koniecznym sprzętem do lawetowania wydaje się być najodpowiedniejszym wyborem.


W profesjonalnym taborze mamy lawety, albo autolawety przystosowane do jakiegokolwiek rodzaju aut. Czyż wolno wyczekiwać czegoś ponad to niż niezawodnego , a do tego szybkiego odtransportowania niesprawnych samochodów i ich pasażerów na ustalone miejsce, no chyba nie, tymczasem my dokładnie tym się paramy profesjonalnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To bezwzględnie jest to co uwielbiamy. W przewozie aut ciężarowych, czy też w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy być zawsze wśród najlepszych. Podobnie w ofercie usług jak również w wartości ich wykonania. Większość użytkowników dróg prawdopodobnie musiała mieć kiedyś spotkanie z uszkodzonym na trasie TIR-em. Gdy z powodu niesprawności na trasie dwupasmowej wyłączymy jeden pas ruchu to wiadomy jest korek, być może na kilka kilometrów. Identyczne, lub na pewno gorsze rezultaty potrafi taka kolizja wywołać na pośledniej, jednakże ruchliwej trasie. Trzeba dlatego docenić fachowców od reperacji bezpośrednio w miejscu zdarzenia a także profesjonalnego przewozu aut.


MegaHol rozporządza holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także optymalnym sprzętem posiłkowym takim, który wspiera wydostanie ciężkiego TIR-a z dołu oraz ustawienie go na kołach. Trudno nie zauważyć, że posiadamy fizyczne możliwości transportu ciężkiego samochodu w miejsce, gdzie bezkolizyjnie, można dopełnić potrzebnych remontów. Naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, cały arsenał kłopotliwych aut przewieziemy skutecznie oraz solidnie przez całą dobę.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zawsze w naszych oddziałach czuwa doświadczona kadra będąc także żyrantem naszej wysokiej klasy.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że holownik no i niskopodwoziówka nigdy nie będą potrzebne. Istotnie tak się zdarzy gdy rezultaty awarii uda się usunąć na w rejonie kolizji co, chociażby na autostradzie, sprawnie może załatwić wyspecjalizowana kadra mobilnego serwisu.


Od nieznacznych reperacji silnika po wulkanizację opon wyspecjalizowani mechanicy z mobilnego serwisu są gotowi na rożne typy usterki. Na każdym poziomie staramy się przygotować wszystko co realne, w związku z tym odjeżdżamy po dokonaniu kompletnego rekonesansu w trakcie przyjmowania zamówienia. Zdarza się, iż sondaż telefoniczny jest niezadowalający i zespół mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie dokonać natychmiastowej reperacji, na szczęście nie jest to jeszcze kłopot gdyż w zapasie w każdym przypadku oczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Wiemy, iż każdy epizod pewnie jest inny w tej sytuacji przystępujemy do zleceń szczególnie osobiście. Klient ma prawo akurat nie mieć racji przynajmniej co do analizy okoliczności zdarzenia, jednakże my możemy wsłuchać się w jego potrzeby i podpowiedzi, a dalej wysnuć stosowne wnioski, ponieważ w ten sposób postępuje się z przyjaciółmi. Możemy to robić bo czujemy luksus zasilenia kompletnie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Utrzymując w zdolności technicznej faktycznie poważną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy też ciągników zdrowym było dla nas rozwiązanie z ofertą transportu ogromnych maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych. To fakt, że w tej dziedzinie przewozu rzecz jasna nie specjalizujemy się, lecz gdy wśród doskonałych kierowców otrzymuje się tylu z koniecznym doświadczeniem nie wolno nie wykorzystać tego potencjału.


Walce drogowe, kombajny, koparki, busy i pikapy, aż do trudnych mimo, że niedużych wózków widłowych, wszelkie samochody jesteśmy wstanie dostarczyć na wskazane miejsce na obszarze Polski i zagranicę. Łatwo oczywiście powierzyć nam fracht towarów ponadnormatywnych czy dłużycowych.


Wszelkie pojazdy i frachty transportowane w ramach naszych usług są u nas zabezpieczone, choć oczywiście w każdym przypadku ubezpieczamy transporty. Przyjmujemy na siebie wszystkie procedury połączone z frachtem w tym możliwe, obowiązkowe zaświadczenia wykazując się tym samym kompletną dokumentacją konieczną do świadczenia tej pracy.Dlaczego my?

Tylko dlaczego tym razem nie? Zatem ma prawo być MegaHol. Zapewne zabiegamy o to by być najlepsi, jednak ostatecznie nie potrzebujemy żeby inni odbierali się gorsi. Sądzimy, iż każda pomoc drogowa, których działa sporo i każda ciężarowa pomoc drogowa , których może jest znacznie mniej, weryfikuje się w pracy.


Spróbuj się jednak wgryźć w ten temat. Pojedynczy warsztat prawdopodobnie nie będzie operował naprawdę tak wielofunkcyjnym taborem i sprzętem jak marka należąca do platformy tworzącej się z wielu kooperantów. Tak samo sprawa ma się z przeszkoloną kadrą, i z kierowcami o właściwych umiejętnościach i doświadczeniu. Platforma zespołów umiejscowionych nieopodal wydarzenia, współpracując integralnie ze sobą ma zdolność skierowania pomocy z najbardziej dopasowaną do sytuacji załogą oraz odpowiednim sprzętem.


Podwalinę świadczenia naszych usług określa reguła „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się właśnie dlatego. Do zlecenia przybędą doskonali fachowcy, zapewne z niewielkiego rodzinnego zakładu, jednak będą trzymali na wysuniecie ręki otwarte drzwi do pomocy ogromnej firmowej platformy.


Nigdy nie posiadamy cennika gdyż każde zlecenie szacujemy jednostkowo, tymczasem to ma bezpośrednie odzwierciedlenie w niejednokrotnie niższych cenach niż zwykle się spodziewacie. Zamówienia z OC oraz Assistance wykonujemy w ramach ubezpieczenia.


Oto jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie wyłącznie. Przyjaciel z miasta Kórnik, który w każdym przypadku pojawi się w chwili będziesz w potrzebie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: