LAWETA KOŚCIAN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOŚCIAN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autW każdym przypadku podejmujemy zlecenie bowiem głównym naszym zadaniem powinno być świadczenie usługi pomocy, ale wypada wspomnieć, że naszą specjalizacją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu powołaniu dedykujemy nasz tabor i umiejętności. Nie traktujemy was jak klientów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy jedynie z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Biorąc to pod uwagę, dowolny z naszych zespołów, rozmieszczonych po całej Polsce, bezwzględnie jest zdolny w takim samym stopniu na holowanie aut ciężarowych jak i każdego innego samochodu.


Awaria auta jest w stanie zszokować cię w dowolnej chwili w prawie nie przewidywalnym terminie. Ewentualnie może to się wydarzyć akurat w przestrzeni naszego miasta Kościan, no i w takiej sytuacji będziesz mógł natychmiast zapytać o przysługę MegaHol, to korzystne rozwiązanie. Należy zadać właściwie pytanie – Czy na pewno niezwłocznie potrzeba pojazd holować? W czasie przyjmowania zlecenia w każdym przypadku prowadzimy sondaż na temat problemów, które was napotkały i jest prawdopodobne, że ta ingerencja skończy się na pomocy mobilnego serwisu, tym pewniej, iż kierujemy wykwalifikowaną załogą. Więc, może się zdarzyć, że rozwiążemy problem na miejscu wydarzenia.


Bynajmniej nie boimy się, że coś nas zdziwi bowiem posiadamy stosunkowo dużo wyobraźni, aby z potencjalnymi awariami sobie dać radę. Osobiste podejście do realizacji dowolnej usługi przynosi dobre skutki, w związku z tym przestrzegamy tych metod gwoli waszej satysfakcji. Zdecydowana większość usterek które uniemożliwiają kierowcom dalszą drogę dla wykwalifikowanych drużyn okazuje się być tuzinkowymi do naprawienia. Niech ci się nie zdaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, bowiem na trasie i minimalna niesprawność auta może okazać się uciążliwa do osobistej naprawy, zatem wycieraczki oraz opony, deficyt paliwa , a może nieodpalający motor także czasami wymagają naszej interwencji.


Postaraj się o tym pamiętać. Ty, całkiem możliwe, że dojechałeś tutaj z odległego końca kraju, natomiast jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie. Nieistotne gdzie zatrzymały cię problemy bez kłopotów to miejsce odszukamy, więc błyskawicznie zaproponujemy ci przyjazną rękę. Wzywaj nas o każdej godzinie dnia i nocy. Powinieneś mieć świadomość, iż jesteś naszym przyjacielem nawet wówczas jeśli wcale się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właściwie bywa. Albowiem istnieć trzeba należycie.Ręczymy za usługę o każdej godzinie dnia i nocy:

  • Wydostanie pojazdu na jezdnię względnie postawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa mylnie wlanego lub dolanie deficytu paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy , a także w ramach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Przejrzyj ofertę jeżeli nadal masz wątpliwości! Lecz na przyjaciół z Kościana jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie posiadała u nas palmę pierwszeństwa, na szczęście nie zakłada to jednak, że nasze profesjonalne lawety i autolawety nie są zaadaptowane do przerzutu różnych samochodów. Mamy świadomość, iż znaną strategią interwencji jest holowanie, zwłaszcza jeżeli mowa o samochodach osobowych. Przy użyciu liny holowniczej może się tej interwencji podjąć każdy prowadzący, my jednak radzimy skorzystanie z usługi ekspertów.


Wydaje się być to celowe z wielu względów. Kwalifikacje i kompetencje są nieodzowne dla zaufania przy holowaniu. Oczywiście nie da się w stu procentach zaufać zwyczajnej lince holowniczej bowiem nie rzadko jest ona niedoskonała. Na autostradach bądź trasach szybkiego ruchu holowanie na linie jest zakazane. Stąd doskonale wyekwipowane w odpowiedni sprzęt do lawetowania, kompetentne zastępy pomocy drogowej MegaHol powinny być najodpowiedniejszym doborem.


Jakikolwiek rodzaj pojazdów możemy dostarczyć czerpiąc z naszych lawet, a kiedy trzeba autolawet. Stosowny transport przywieziemy prędko na miejsce zajścia i bezpiecznie dowieziemy na wskazane miejsce i sprzęt i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podwyższa inspirujące ciśnienie. Zawsze w przewozie samochodów ciężarowych, a także w ciężarowej pomocy drogowej chcemy stać zawsze wśród najsolidniejszych. Znaczącym etapem do wypracowania wymarzonego ideału musi być duża paleta oraz forma naszych usług. Usterka Tir-a na szosie, takiego zdarzenia nie życzymy nikomu, jednakże ostatecznie jak wiemy, to się zdarza. Też gdy usterka znajdzie sobie miejsce na dwupasmowych trasach to wyizolowanie jednego pasa ruchu na wiele godzin jest zdolne sprawić wielokilometrowe korki. Identyczne, ewentualnie prawdopodobnie przykrzejsze rezultaty może taka usterka wywołać na pobocznej, lecz ruchliwej trasie. I dlatego doceniać należy szybkie, zawodowe naprawy na miejscu powstania wydarzenia, lub fachowy transport tych pojazdów.


Wszystkim co obowiązkowe do kasacji podobnych awarii rozporządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to znaczy holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, ciężki sprzęt do akcji dodatkowych. Jak da się zauważyć posiadamy znaczne możliwości transportu ciężkiego sprzętu w miejsce, w którym bezkolizyjnie, stosunkowo łatwo dopełnić potrzebnych reperacji. Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, cały arsenał ciężkich aut przywieziemy prędko oraz bezawaryjnie przez 24 godziny na dobę.


Gwarancją kondycji naszych usług jest oczywiście zawodowa załoga dostępna zawsze dla was przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, iż holownik oraz niskopodwoziówka akurat nie będę teraz konieczne. Istotnie tak się wydarzy kiedy efekty zdarzenia uda się naprawić na na miejscu zderzenia co, choćby i na autostradzie, szybko potrafi załatwić wyspecjalizowana ekipa mobilnego serwisu.


Czy to będzie usługa wulkanizacji opony , a może pomocy przy niedużych wadach napędu, stale jesteśmy na to przygotowani. Najczęściej udaje się przed wyruszeniem określić podstawę usterki i z tego powodu przeprowadzamy wnikliwy wywiad podczas otrzymywania zlecenia, dzięki tej metodzie nasi mechanicy wyjeżdżają zawsze gotowi do pracy. Rzeczywiście w przebiegu remontu może się wyklarować, że awaria jest poważniejsza niż przewidywania i wtedy szybko jest ściągana, oczekująca na przywołanie autolawety lub naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Przedkładane przez nas niezależne podejście do zamówień bierze się z faktu, iż usterki jakkolwiek podobne wielokrotnie pozostają bardzo różnorodne. Traktujemy naszych klientów jak przyjaciół i z tego powodu wsłuchujemy się w ich propozycje i sugestie. Firmowi mechanicy, wykorzystując pomoc wyśmienicie zaopatrzonego zaplecza technicznego, uzyskują z podobnych rozmów jedynie optymalne rady.Transport niskopodwoziowy

Rozbudowaliśmy naszą ofertę, ale kluczowe usługi na tym zupełnie nie tracą, gdyż przerzut maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych wynika z poważnej podstawy w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników będących w naszym profesjonalnym taborze. To fakt, że w takiej domenie frachtu akurat nie specjalizujemy się, jakkolwiek gdy wśród perfekcyjnych kierowców ma się tylu z koniecznym doświadczeniem nie wolno nie wykorzystać takiego potencjału.


Frachty organizujemy w kraju i zagranicą profesjonalnie odstawiając na ustalone miejsce maszyny począwszy od trudnych jakkolwiek małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz pikapy i busy. Plus artykuły w formie towarów ponadnormatywnych czy też przewozów dłużycowych mogą być przedmiotem takiej usługi.

Bezpośrednio pod naszą opieką zawsze są one bezwarunkowo bezpieczne, a i tak każdorazowo ubezpieczamy fracht. Zawsze rozporządzamy kompletną specyfikacją nieodzowną, aby oferować profesjonalne usługi i dlatego chronimy się biorąc na siebie wszelkie procedury związane z transportem.Dlaczego my?

Ale czemu tym razem nie? Czemu tym razem nie MegaHol? Staramy się sobie tu pisać, że zawsze jesteśmy najlepsi, lecz nikt kto faktycznie tak pisze rzecz jasna nie obniża wiedzy innych. Jesteśmy przeświadczeni, że potencjalne pomoce drogowe lub ciężarowe pomoce drogowe działają wyraźnie starannie.


Odważ się trochę wgryźć w ten wątek. Prawdopodobieństwo uzyskania właściwego sprzętu w naszym wypadku powinno być zdecydowanie korzystniejsze niż w pojedynczym warsztacie choćby ze względu na ilość wspólników. W sprawie kadr firmowa platforma także buduje przewagę nad indywidualnym warsztatem, również w sytuacji jeżeli pracują tam prawdziwi specjaliści. Indywidualny zakład nie posiada wachlarza sprzętu, my dopasowujemy się właściwie do sytuacji i wysyłamy właściwy sprzęt plus wytypowanych profesjonalistów, a gwarantuje nam to firmowa sieć zespołów reagująca tak jak naczynia połączone.


Credo „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się dokładnie z tego powodu i jesteśmy usatysfakcjonowani, że określa normę oferowania naszych usług. Do wezwania przybędą odpowiedni profesjonaliści, prawdopodobnie z niewielkiego zaprzyjaźnionego oddziału ale będą posiadali na wysuniecie ręki wsparcie w postaci zaplecza ogromnej firmowej pajęczyny.


Każde zlecenie ma własną kalkulację , a skutek jest taki, że niejednokrotnie u nas wyceny za pracę bywają mniejsze niż się spodziewacie. Prace które rozliczamy osobiście z ubezpieczycielem, czyli przeprowadzone z OC względnie Assistance akurat nie potrzebują jakichkolwiek opłat klienta.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie tylko. Przyjaciel z Kościana, który oczekuje na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: