LAWETA KOŻUCHÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOŻUCHÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza witryna jest tylko dla Was. Dzień dobry!


Najwyraźniej poszukujesz usługi pomocy drogowej w strefie Kożuchowa. Trafiłeś idealnie. w okolicznościach awaryjnych, w przypadkach wszelkich zdarzeń losowych na drodze, a nade wszystko w usługach holowania wszelkich pojazdów poczynając od TIR-a przez różne pojazdy ciężarowe lub dostawcze, należymy do czołówki w tej dziedzinie. Nie da się zaproponować więcej aniżeli sto procent. LawetyMegaHol umożliwiają taki poziom jakości oraz zaufania przez 24h na dobę.


Jeżeli to tak bardzo paląca potrzeba to już nie trać kolejnych sekund i dzwoń pod nasz firmowy numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Co innego kiedy ta gościna jest spowodowana poszukiwaniem bezpieczeństwa. Umożliwienia sobie w dalszym horyzoncie gwarancji niezawodnej pomocy. Więc to oznacza, że chcesz zaznajomić się z paletą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów parających się ciężarową pomocą drogową posiada takich usług znaczny wachlarz daleko wychodzący poza usługę holowania. Zachęcamy w tej sytuacji do konsultacji. Na razie wirtualnej konsultacji, natomiast nic nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Na wstęp oczywiste pytanie:Na początek garść informacji opisujących MegaHol.


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej tak jak mnóstwo zakładów, jakie zdecydowały się pod naszym logo połączyć indywidualne możliwości w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie oferujemy usług tylko flotom TIR-ów. Absolutnie nie obsługujemy tylko samochodów ciężarowychdostawczych, ale wyraźnie rozwijamy swoją paletę usług. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy ponadto pojazdy osobowe, oferujemy usługi lawetowania jednośladów i lżejszych pojazdów, przypuśćmy kładów oraz naturalnie podejmujemy się frachtów lawetąautolawetą.

NASZA GALERIA


W każdej chwili potrafimy przyjąć zlecenie frachtu wielkich maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych, bowiem specjalizując się w TIR-ach w sposób oczywisty jesteśmy w posiadaniu stosownych lawet oraz naczep niskopodwoziowych. Jakiś czas temu startowaliśmy od regionalnej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a teraz pracujemy w całym Górnym Śląsku i w województwach ościennych. Obecnie można zaczerpnąć z naszej profesjonalnej pomocy także w Kożuchowie i w całym szeregu innych lokalizacjach w Kraju.


Oczywiście są zamiary, że już niebawem na całym terytorium Kraju.Jakie korzyści przynosi tego modelu sieć konsumentom?


Przez 24h na dobę pełną pewność jakości i zaufania usługi. Czyż trzeba żądać więcej w propozycji usług holowania? Kluczową cechą usługi determinującą nasze decyzje jest naturalnie cena, ale zdecydowanie rzadziej przy doborze pomocy drogowej. Dzięki sieci, MegaHol tak szybko dojeżdża w rejon zdarzenia. Również dzięki sieci mamy możliwość wyboru idealnie zorganizowanej do określonego zadania drużyny spośród wielu dyspozycyjnych do służby w określonym terenie. Otwarci także jesteśmy na dość trudne usługi domagające się mechaników z wielu dyscyplin, bo dzięki sieci zarządzamy nie tylko uniwersalnymi, ale i specjalistami skoncentrowanymi na pojedynczej dziedzinie. To może być jednocześnie potrzeba wyekspediowania porządnego ciągnika by wydobyć TIR-a z pobocza i ciężarowego serwisu mobilnego lub wulkanizacyjnego. w zasadzie to platforma zapewnia nam sprzęt o który ciężko by było niewielkiej, jednostkowej firmie bez względu na to jak pierwszorzędnej jakości są jej usługi.Czy dzięki sieci cena usługi się zmniejsza?


W wypadku pomocy drogowej, mogącej w terenie podjąć cały ciąg, właściwie problematycznych do wcześniejszego określenia prac, bardzo ciężko jest opracować jeden zamknięty taryfikator. w MegaHol regułą jest tymczasowa kalkulacja usługi dokonana podczas aprobowania zamówienia. Pewne niezbędne działania powinno się ustalić właściwie przy zamówieniu. Wiadomo na przykład jaki samochód będziemy transportować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin zleceniodawcy, jaka okaże się potrzebna autolawety względnie naczepa niskopodwoziowa, czy nieodzowny jest przyjazd serwisu mobilnego itp. To jedyne co potrzeba, aby wstępnie oszacować cenę zamawianej usługi. Natomiast korekta kalkulacji może być wskazana po przyjrzeniu się sytuacji bezpośrednio w rejonie zajścia. z góry natomiast powinno się przewidzieć, że kalkulacja identycznej jakości usługi w naszej sieci okaże się niższa niż u skromniejszych operatorów. Ponadto w MegaHol istnieje ewentualność rozliczeń bezgotówkowych, a to zasługa umów z dużą grupą ubezpieczycieli.Czy holowanie pojazdów to jedyna usługa którą oferujemy?


 • Wachlarz usług MegaHol jest naprawdę szeroki dzięki działaniu w sieci.
 • Szczególnie zaawansowaną usługą w MegaHol bezwzględnie jest holowanielawetowanie.
 • Mamy na stanie autolawety z alternatywą transportu konkretnie do 6 osób.
 • Mobilny serwis ciężarowy dostępny w czasie 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Obejmujący poza TIR-ami i innymi samochodami ciężarowymi i oczywiście dostawczymi dodatkowo samochody osobowe.
 • Mobilna wulkanizacja opon w każdym rozmiarze. Szczególnie TIR-y są naszą specjalnością
 • Usługowy fracht samochodów różnych typów.
 • Usługa transportu maszyn samobieżnych budowlanych, rolniczych oraz drogowych.
 • Transport autokarów i unikatowych pojazdów.
 • W umowach nie tylko długoterminowych także usługa transportu dłużycowego.
 • Wydobywanie z pobocza, parowu czy pola aut ciężarowych i zdecydowanie nie tylko tych.
 • Kompletna obsługa w terenie wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Umożliwiając pomocy drogowej absolutną gotowość do pracy jesteśmy wstanie, dzięki istnieniu w platformie, jednocześnie i bezproblemowo dopuścić świadczenie usług transportowych. Na skutek działania w platformie mamy wyjątkowy zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych, a także innego sprzętu transportowego będącego własnością poszczególnych oddziałów i zdywersyfikowanego w ramach całej struktury. Możemy nawet prowadzić kilkanaście usług jednocześnie zdecydowanie nie kosztem jakości i czasu. Specjalne usługi ponad pomoc drogową dostarczamy w granicach całego kraju i zagranicą na terenie Unii Europejskiej, ale także 24h na dobę każdego dnia.Jak zdobyć dla siebie taką interwencję?


Normą naszych usług jest sprawny dojazd na obojętnie jakie zgłoszenie jedyne co konieczne to fakt, że do nas zadzwonicie. Jedynie przedtem zanotujcie nasz telefon. Deklaracją naszego współuczestnictwa w wykonaniu usługi jest również stała umowa. Sprawdza się ona szczególnie w przypadku obsługi zleceniodawców flotowych. Stabilną umowę na opiekę nad flotą TIR-ów czy pozostałych samochodów ciężarowychdostawczych stosunkowo łatwo z nami ratyfikować na konkurencyjnych warunkach bodaj w Kożuchowie. Ta umowa obliguje MegaHol do natychmiastowego przyjazdu na miejsce zgłoszenia co zapewnia nam sieciowa struktura. Mając wiedzę na temat rodzaju taboru swojego zleceniodawcy zdecydowanie nie tylko dotrzemy prędzej, ale bez wątpienia ewidentnie także odpowiednio przygotowani. Wyekspediujemy na przykład uprzednio skomponowany do zadania serwis mobilny i wasza firma odnotuje mniejsze szkody. Ograniczenia zagrożenia strat przez zatwierdzenie z nami umowy powinny dokonać absolutnie nie tylko grupy z rejonu Kożuchowa, lecz na tych samych regułach firmy, których tabor często porusza się w naszym regionie. w sytuacji niesprawności dobrze utrzymywać pomoc drogową w pobliżu.


HolowanieMegaHol – prosta podróż zdecydowanie do sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: