LAWETA KRAKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KRAKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa firma funkcjonuje jako diametralnie inna. Nasza pomoc drogowa jest jednak niby najbliższy przyjaciel, który wyjedzie natychmiast żeby udzielić Tobie ochrony. Przyjaciel któremu potrafisz zawierzyć gdyż jest przygotowany na dowolną sytuacje.


Jeśli jeżdżąc po drogach w rejonie Krakowa dotknie Cię w podróży niefortunne wydarzenie pilnie wybierz numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Wybierz numer do przyjaciela, który będzie potrafił skutecznie działać w sytuacji stłuczki lub awarii. Pojawimy się najszybciej. Za nami przybędzie mobilny serwis i wytrawna obsługa.


Defekty to nasza specjalizacja więc wykonujemy na drodze wszelkie drobne naprawy. Wymiana czy regeneracja koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te oraz znacznie więcej kolejnych szczegółów naprawimy dla Ciebie na miejscu z satysfakcją. Jeżeli powinno być niezbędne holowanie względnie autoautolawety, bądź ewentualnie autolawety też nie będziemy mieli z tym kłopotu. Po przyjeździe efektywnie wesprzemy zabezpieczyć strefę zajścia. Możesz mieć kolizję gdziekolwiek. Czy to będzie autostrada czy droga komunalna – nie ważne. My takie miejsce znajdziemy aby Ci dopomóc. Ulica wiejska lub wojewódzka – na tutejszym obszarze zlokalizujemy wszystkie z nich.


Zapamiętaj nasz telefon. To jest kontakt do przyjaciela! Choćby w granicach całego kraju nigdy Cię nie zawiedzie. Wybierz numer. Chwila jest bez znaczenia skoro jesteś w kłopotach. Dotrzemy – możesz być pewien! Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał w ten sposób właśnie postępuje. Niezawodna pomoc drogowa! Bowiem w kłopocie polegaj na przyjacielu.


24 godziny na dobę u nas masz skuteczne usługi:

  • Usunięcie paliwa błędnie wlanego lub dopełnienie deficytu paliwa w baku
  • Usługi w granicach Assistance czy nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach albo przeciągnięcie go na jezdnię

Sprawdź szczegóły! Przyjaciel z Krakowa czuwa zdeklarowany do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to w sumie najszybszy i najlżejszy model przewiezienia zniszczonego pojazdu. Tam gdzie w grę wchodzi autostrada jest to jedyna możliwa metoda bowiem holowanie jest absolutnie oficjalnie wzbronione. Pewność gwarantują nam świetnie zaopatrzone, specjalistyczne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów) oraz zawodowa brygada. Pojazd będzie pod opieką naszych pracowników całkowicie zabezpieczony w momencie załadunku i w czasie przewozu. Przez całą dobę zarówno zniszczony samochód jak też jego pasażerów przewieziemy pewnie na wyznaczone miejsce.


Ewentualną zmianę typu pomocy na holowanie można podjąć w dowolnej chwili o ile przystają na to przepisy i stan pojazdu. Zawsze jesteśmy na taką decyzję gotowi, trzeba niemniej pamiętać, że taki zespół powinien się poruszać maksimum z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest wielkim kłopotem i my rozumiemy tego konsekwencje, kolizja samochodu ciężarowego na drodze. Wielki TIR potrafi pogmatwać ruch na wiele godzin. Gdy taka niesprawność przebiega za długo nierzadko trzeba zdecydować się na holowanie. W tej sprawie powinno się wezwać naszą pomoc drogową.


Specjalistyczny sprzęt będący w naszej dyspozycji umożliwia holowanie każdego samochodu. W momencie kiedy zdarzy się, że jest to wskazane doskonałej jakości wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy, specjalistyczny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pomagają nam bezpiecznie, a także odpowiedzialnie przetransportować pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. Choćby TIR-a wydostaniemy z rowu, a potem umieścimy na kołach nie bacząc na stopień uszkodzenia pojazdu bądź trudny dostęp.


Nie ma potrzeby by gdzieś składować ładunki transportowane przez awaryjny samochód, bowiem zawsze jesteśmy w stanie taki przewóz urządzić. Pozbieramy, przepakujemy i dowieziemy zgodnie z poleceniem gestora ładunku.


Wykwalifikowana, fachowa załoga przez całą dobę dyżuruje żeby zabezpieczyć Wam stabilizację i bezpieczeństwo. Przez całą dobę, nie bacząc na pogodę, szerokie zaplecze pozwala nam skutecznie podjąć każde zlecenie.Mobilny serwis 24h


Akurat nie tak mało jest niesprawności nietrudnych do wyeliminowania. Przekuta opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa czy też nalanie do baku innego paliwa, zepsute wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych utrudniających dalszą drogę, jednak takich które dało by się zlikwidować na miejscu zdarzenia. Na szczęście lokalna pomoc drogowa 24 godziny na dobę świadczy szybkie reperacje zrealizowane przez mobilny serwis. Laweta nie będzie miała tu pracy. Serwis dojedzie w rejon awarii bezzwłocznie, a w palecie usług istnieje też pracujący całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Profesjonalizm mechaników jest zasadą usług jakie proponuje mobilny serwis. Nie bacząc na markę i typ pojazdu są w stanie skutecznie podjąć na poboczu różne drobne naprawy.


Wystarczy jeden telefon. Doprecyzujemy szczegóły niesprawności, a także markę samochodu, a zaledwie za kilkanaście minut mechanik będzie na pewno na miejscu zajścia. By w największym stopniu wspomóc kierowcę do każdego przypadku przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Filozofią naszych usług jest sprawna reakcja na listę życzeń kontrahentów z tego powodu też w ofercie usług odnajdziecie Państwo również przewóz maszyn budowlanych. Przewieziemy którąkolwiek ciężką maszynę drogową bezawaryjnie, a także szybko czy też to będzie walec czy też zgarniarka. Na porządku dziennym jest również przewóz dużych maszyn rolniczych. Adekwatnie przeszkoleni do przewozu niewielkich, ale ciężkich pojazdów, kierowcy są przygotowani na transport przypuśćmy wózków widłowych. Mamy możliwość transportu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego, ponieważ posiadamy wystarczający tabor. To ma prawo zdarzyć się trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie dostarczymy jakikolwiek nietypowy ładunek.


Będziesz mógł liczyć na te usługi tak samo na terenie kraju jak i zagranicą. Ładunki zawsze jednostkowo ubezpieczamy i rzecz jasna dysponujemy dokumentacją, która upoważnia nas do świadczenia tych usług.Dlaczego my?


Albowiem naszą działalność widzimy jako misję. Więc osłaniamy was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał  to pomoc drogowa z kręgosłupem. Ze względu na to, że doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikacje profesjonalistów z wielu ośrodków konsolidują się w jednym miejscu. Dobra skuteczność w pewnym likwidowaniu usterki czy doskonałe wyniki przewozu pojazdów są właśnie tego skutkiem.


Dowolna usługa jest oryginalna, dlatego każdą wyceniamy jednostkowo. Z pozoru bliźniacze usługi choć trochę się różnią, więc każda wymaga odrębnej wycenie. Na gotową cenę posiadają wpływ: czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik, miejsce zdarzenia, typ samochodu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych i oczywiście rozmiar czynności przeprowadzonych na miejscu.


Kompletne nasze usługi będą mogły być bezpłatne jeśli Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance, bądź do uszkodzenia doszło z winy osoby trzeciej i oczywiście naszą pomoc będzie na pewno można zapłacić z OC winnego stłuczki.W każdym przypadku o nas pamiętaj!

W przypadku trudności Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – na kontakt, gotów do pomocy, wyczekuje przyjaciel z Krakowa.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: