LAWETA KRUSZWICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KRUSZWICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze wykonujemy wezwanie ponieważ podstawowym naszym powołaniem będzie na pewno świadczenie usługi pomocy, jednak musi się wspomnieć, iż naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu działaniu podporządkowujemy nasz sprzęt i umiejętności. Absolutnie nie traktujemy was tak jak klientów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy tylko dlatego, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Mając to na uwadze, dowolny z naszych warsztatów, rozsianych po całej Polsce, bezwzględnie jest gotów w identycznym stopniu na holowanie samochodów ciężarowych jak i każdego innego samochodu.


Nie ma miejsc bezpiecznych i zawsze potrafimy mieć niedyspozycję auta. Może to się wydarzyć dokładnie w rejonie naszej Kruszwicy, no i wówczas będziesz mógł szybko zapytać o usługę MegaHol, to korzystne podejście. Jest jednak pytanie – Czy też natychmiast powinno się pojazd holować? Zawsze potrafi się okazać, że wystarczy praca mobilnego serwisu poparta wykwalifikowaną załogą. Miejsce zajścia na krótki czas będzie specjalistycznym punktem warsztatowym, a w ten sposób zaoszczędzimy czas i zmniejszymy koszt usterki.


Musimy być spokojni o to, iż rozwiążemy każdy defekt. Do tej pory każde zlecenie zamykaliśmy skutecznie i nie znamy takiego argumentu żeby to się zmieniło. Drobne naprawy, jakie stosunkowo łatwo wykonać bezpośrednio w miejscu zdarzenia to dla nas zazwyczaj przeciętne usterki, a klientom wstrzymują dalszą drogę. Skończyły się czasy gdy potrzebowałeś wozić ze sobą cały zakład samochodowy ponieważ współcześnie drobnymi remontami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, dostarczając brakujące paliwo, odpalając zamarznięte motory ewentualnie wymieniając w burzę zniszczone wycieraczki.


Miej to ciągle w pamięci. Jeżeli przebywasz z odległego miejsca, tylko nie martw się jak należy nam wytłumaczyć w którym miejscu zafundowałeś sobie kolizję, bowiem my przybędziemy z sąsiedztwa. Zapamiętaj, że dostajesz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, więc nie dręcz się, że nie kojarzysz w którym miejscu przebywasz my na pewno cię znajdziemy. Zdarza się awaria to musi się pomagać, chwila nie jest kluczowa bo istotni powinni być przyjaciele gotowi do wykonania usługi, więc jesteś w stanie do pomocy drogowej zadzwonić o każdej godzinie. Wspaniale jest mieć przyjaciół na jakich wciąż można liczyć tak niezawodnych jak pomoc drogowa MegaHol. Istotnie tak właściwie mamy.24 godziny na dobę będziesz mógł 24 godziny na dobę u nas otrzymujesz gwarantowane usługi:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę względnie ulokowanie go na kołach
  • Dowóz paliwa czy usuniecie paliwa błędnie wlanego
  • Darmowe usługi z OC stłuczki jak również w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Cała paleta możliwości jest tu zaprezentowana w szczegółach toteż masz czas rozproszyć obiekcje. Jednak na sto procent będziesz mógł w Kruszwicy polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Nasz zespół lawet i autolawet jest dostosowany do przewozu dowolnego typu pojazdu, choć nie ukrywamy, że szczególnie przygotowani zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Jedną z odmian holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy holują auto, zwłaszcza pojazdy osobowe przy wykorzystaniu liny holowniczej, jednak naszą radą absolutnie jest zalecenie by zyskiwać w takim przypadku fachowców.


Istnieje niemało powodów dla których trzeba potraktować tą wskazówkę poważnie. Zwykły prowadzący po prostu niestety nie rozumie jak ważne przy holowaniu mogą być praktyka oraz profesjonalizm. Wadliwość przeciętnych linek holowniczych zwraca uwagę na sprzęt z którego należało by korzystać przy podobnej usłudze. Dzisiaj gdy nasze podróże w poważnej skali odbywają się po trasach szybkiego ruchu lub autostradach ważną informacją jest fakt, iż holowanie na tych drogach na pewno jest zabronione. Stąd powinno się wyszukać pomoc drogową MegaHol, ponieważ rozporządzamy i optymalnym sprzętem i doświadczoną obsadą.


Każdy model pojazdów możemy dostarczyć czerpiąc z własnych lawet, lub autolawet. Czyż wolno oczekiwać czegoś lepszego niż spokojnego i szybkiego odtransportowania uszkodzonych pojazdów i ich pasażerów na ustalone miejsce, no raczej nie, natomiast my właśnie takimi problemami się zajmujemy zawodowo.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to zorganizowaliśmy MegaHol. Naszym planem jest móc być najlepszym w przerzucie samochodów ciężarowych a także ciężarowej pomocy drogowej. Ważnym etapem do osiągnięcia podobnego celu powinna być bogata paleta oraz forma naszych usług. Większość kierowców prawdopodobnie miała kiedyś możliwość spotkania z zepsutym na szosie TIR-em. Niesprawność na drodze dwupasmowej może wyłączyć z ruchu jeden pas i stać się przyczyną tasiemcowych zatorów. Podobne, lub prawdopodobnie gorsze rezultaty jest w stanie taka usterka uczynić na pośledniej, lecz uczęszczanej drodze. Dlatego rzeczywiście istotny jest szybki i fachowy przewóz tego pojazdu, bądź jak najszybsza jego reperacja praktycznie w rejonie lokalizacji zdarzenia.


Kiedy musimy wyciągać TIR-a z parowu , a następnie ustawić go na kołach musisz rozporządzać ciężkim, profesjonalnym sprzętem, jaki jest praktycznie na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a do tego dopełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy też sztywny hol. Jak da się zauważyć na co dzień mamy określone możliwości frachtu kłopotliwego sprzętu w miejsce, w którym bezpiecznie, stosunkowo łatwo dopiąć plan koniecznych remontów. Prędko oraz bezawaryjnie dostarczymy pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, czyli po prostu pełny kalejdoskop,asortyment ciężkich pojazdów.


Umożliwia to oczywiście kompetentna kadra, która trzymając dyżury w naszych zespołach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zapewnia wam spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Może nigdy u nas nie będą pożądane holownik oraz niskopodwoziówka. Także na drodze szybkiego ruchu rezultaty kolizji może naprawić mobilny serwis, który w rejon zajścia przybędzie skutecznie oraz przywiezie profesjonalnych mechaników.


Mobilny serwis jest gotów tak samo na wulkanizację opon jak i na lekkie naprawy napędu. To kwestia dokładnego wywiadu przeprowadzonego podczas przyjęcia zgłoszenia. Ma się rozumieć zawsze jesteśmy ubezpieczeni i na polecenie oczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową, ponieważ na miejscu może się wyklarować, iż natychmiastowa naprawa jest akurat nie możliwa.


Jakiekolwiek zlecenie to dla nas inny epizod z tego powodu, że każda awaria jest inna. Nasi klienci maja prawo do fałszywej opinii, to my jesteśmy specami i umiemy wybaczyć przyjaciołom rozpatrując każde zlecenie odrębnie. Firmowi mechanicy, wykorzystując partnerstwo znakomicie wyposażonego zaplecza technicznego, uzyskują z tych konwersacji wyłącznie właściwe podpowiedzi.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w profesjonalnym taborze posiadamy pod dostatkiem, stąd daliśmy sobie pozwolenie na rozszerzenie naszej profesjonalnej palety usług o transport maszyn rolniczych, maszyn budowlanych i drogowych. To prawda, że w takiej domenie przewozu nie specjalizujemy się, jakkolwiek kiedy wśród doskonałych kierowców ma się tylu z odpowiednim doświadczeniem i praktyką nie wolno nie wykorzystać takiego potencjału.


Przewozy wykonujemy w kraju i zagranicą skutecznie dostarczając na wskazane położenie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do kłopotliwych jakkolwiek niewielkich wózków widłowych oraz busy czy też pikapy. Także ładunki ponadnormatywne czy też ładunki dłużycowe.


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy spokojni o kwalifikacje naszych kierowców a także sprzętu z którego korzystają, a jednak każdorazowo zlecone transporty są całkowicie ubezpieczone. Przyjmujemy na siebie jakiekolwiek procedury związane z frachtem w tym potencjalne, niezbędne zezwolenia wykazując się tym samym kompletną dokumentacją niezbędną do oferowania podobnej pracy.Dlaczego my?

Ale czemuż akurat nie? Niech, więc będzie na pewno, że MegaHol. Staramy się sobie tutaj zapisywać, iż jesteśmy najlepsi, jednak nikt kto tak pisze rzecz jasna nie umniejsza kwalifikacji innych. Funkcjonuje wiele pomocy drogowych zdecydowanie mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak prawdopodobnie każda kończy wszystkie zadania.


Należałoby jednak inaczej na ten problem zerknąć. Skoro posiadamy, aż tylu sieciowych wspólników to prawdopodobieństwo zdobycia odpowiedniego sprzętu powinno być zdecydowanie wyższe niż w indywidualnym warsztacie. Nie zmiennie tak samo ma się rzecz z załogą o właściwych kwalifikacjach i z kierowcami o dużym doświadczeniu. Stanowimy optymalne zespolenie równocześnie wspierających się niewielkich warsztatów, których mocą jest niewielka odległość od miejsca wydarzenia a także niesamowity dostęp do sprzętu i technologi.


Podwalinę oferowania naszych usług wyznacza dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się właśnie w związku z tym. Do wezwania dotrą doskonali profesjonaliści, zapewne z niewielkiego zaprzyjaźnionego oddziału ale będą trzymali na wysuniecie ręki otwarte drzwi do zaplecza rozległej firmowej platformy.


Niejednokrotnie stawki za zlecone nam prace są niższe niż się spodziewacie, a wynika to z tego, że u nas nie wspieramy się na taryfikatorze, bo szacujemy dowolne wezwanie jednostkowo. Technicznie optymalną procedurą rozliczenia za nasze prace jest nieskomplikowane rozliczenie kosztów z ubezpieczycielem, ale oczywiście warunkiem jest zdolność zrealizowania pracy w granicach OC lub Assistance.


MegaHol, nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być dokładnie taka. Przyjaciel z Kruszwicy, który oczekuje na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: