LAWETA KRZYŻ WIELKOPOLSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KRZYŻ WIELKOPOLSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWypada rzetelnie zaakcentować, iż naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa, to nie zakłada, że wzbraniamy się od wykonania odmiennych zleceń, ba nawet odwrotnie administrując wyśmienicie zaopatrzoną infrastrukturą możemy obsłużyć parę zamówień równolegle. Nie traktujemy was jak zwyczajnych klientów wyłącznie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy jedynie z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym autem. Podkreślamy to, że naszą specjalizacją jest holowanie samochodów ciężarowych, jednakże wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce muszą być na tyle wyposażone żeby podołać jakiemukolwiek zadaniu w optymalny sposób.


Oczywiście nie warto czekać na fart, iż w podróży przegapią nas awarie auta. Pewnym rozwiązaniem powinno być wówczas zadzwonić do MegaHol, a szczególnie gdy przytrafi ci się taki przypadek w bliskości Krzyża Wielkopolskiego, bowiem to niezawodna pomoc drogowa. Choć właściwie holowanie auta bywa niepotrzebne. Mobilny serwis to w chwili obecnej jest absolutnie standardowa usługa, a gdy do tego dołożymy wykwalifikowaną załogę to przyjedziemy do was z rzetelnym warsztatem. Nasze działania na miejscu wydarzenia zawiodą do sprawnego wyeliminowania awarii.


Każdą awarię zawsze jesteśmy gotowi w stu procentach wyeliminować Dobre podejście na poziomie wykonania dowolnej usługi daje pozytywne skutki, dlatego pilnujemy się tych metod gwoli waszej satysfakcji. Zapewne nie istnieją reguły, jakkolwiek ogólnie mnóstwo hamujących dalszą podróż usterek okazuje się być banalnymi wadami, które po drobnej naprawie na miejscu wydarzenia zawsze są skutecznie likwidowane przez nasze profesjonalne ekipy. Zaakceptuj, że zainteresujemy się także drobnymi naprawami na trasie, jakie paraliżują dalsza podróż, a oczywiście nie możecie ich sami naprawić. Skończyły się sezony kiedy potrzebowałeś przewozić ze sobą duży warsztat samochodowy bo aktualnie drobnymi naprawami na trasie zajmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte motory ewentualnie zamieniając w mżawkę zniszczone wycieraczki.


Pilnuj by mieć to na uwadze. Kiedy podróżujesz z daleka, nie denerwuj się jak należy nam wyjaśnić w którym miejscu miałeś usterkę, bowiem my jesteśmy z sąsiedztwa. Trzeciorzędną sprawą jest gdzie zatrzymały cię problemy bez problemów to miejsce odnajdziemy, więc błyskawicznie podamy ci przyjazną dłoń. Dzwoń kiedy jesteś w potrzebie bez względu na porę dnia. Przyjaciele bywają różnorodni, życzliwsi, zawodni i pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie zawodzi. Gdyż funkcjonować wypada stosownie.Potrafimy objąć Cię troską przez pełną dobę:

  • Wydobycie pojazdu na jezdnię czy stawianie go na kołach
  • Dowóz paliwa lub wyeliminowanie paliwa źle wlanego
  • Usługi w granicach Assistance lub bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Aby rozwiać jakiekolwiek obiekcje na naszej stronie będziesz mógł zapoznać się z naszą pełną ofertą. Jednak na pewno możesz w Krzyżu Wielkopolskim liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Nasz tabor lawet lub też autolawet jest dostosowany do transportu każdego rodzaju auta, mimo, że nie kryjemy, że szczególnie zdecydowani jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Uszkodzony pojazd stosunkowo łatwo naturalnie, w granicach samopomocy kierowców, podholować na lince holowniczej, aczkolwiek hamujemy animusz kiedy pojawia się wybieranie podobnego ryzyka kiedy nie ma się doświadczenia.


Jest kilka względów dla których warto potraktować tą poradę poważnie. Kluczowe są praktyka i fachowość istotne przy wykonaniu tej usługi. Poza tym optymalny sprzęt, albowiem normalna lina holownicza umie bywać niesolidna. Wypada również mieć w pamięci, iż holowanie takiego typu na autostradzie czy drodze szybkiego ruchu jest zabronione. Dlatego pomoc drogowa MegaHol dysponująca zawodowymi zespołami, a także odpowiednim sprzętem do lawetowania bezwzględnie jest najwłaściwszym wyborem.


Więc nie ma potrzeby wspominać, iż w stałej infrastrukturze są stosowne do tego lawety lub autolawety. Bezpośrednio w rejonie lokalizacji wydarzenia zjawimy się bardzo szybko zapewniając adekwatny sprzęt do gwarantowanego odtransportowania waszych aut i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam dopala adrenalinę. Naszym priorytetem jest być najskuteczniejszym w przerzucie aut ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej. Zabezpieczamy różnorodną ofertę , a także rzetelne zrealizowanie usług. Wszyscy dobrze wiedzą jaką kłopotliwą może być na drodze niesprawność TIR-a. Odłączenie jednego pasa ruchu jest w stanie sprawić długie korki nawet na szosie dwupasmowej. Identyczne, albo jeszcze przykrzejsze efekty potrafi podobna awaria rozpętać na pobocznej, lecz ruchliwej drodze. Dlatego faktycznie ważny okazuje się szybki , oraz profesjonalny transport tego auta, albo jak najszybsza jego naprawa najlepiej w miejscu zajścia.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a również sprzęt do podnoszenia trudnych aut z kanału i pozwalający na ustawienie ich na kołach. Jak da się zauważyć posiadamy jednoznaczne możliwości frachtu kłopotliwego pojazdu w miejsce, w którym bezpiecznie, wolno dopiąć plan nieodzownych remontów. Zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, kompletny wachlarz ciężkich samochodów dostarczymy szybko oraz pewnie przez 24 godziny na dobę.


Gwarancją kondycji naszych usług jest przede wszystkim profesjonalna załoga osiągalna dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Rozwikłanie kłopotu potrafi również objawić się jako całkowicie odmienne i holownik , a także niskopodwoziówka tym razem nie będą pomocne. W okolicę usterki stosunkowo szybciej nadjedzie mobilny serwis i chociażby na autostradzie, wykwalifikowani mechanicy fachowo dokonają nieodzownej naprawy.


Od wulkanizacji opon po drobne remonty napędu na to musi być przygotowany mobilny serwis. Na każdym szczeblu walczymy by zdziałać wszystko co możliwe, dlatego wyjeżdżamy po zrealizowaniu skrupulatnego sondażu w trakcie zatwierdzania zamówienia. Zdarza się, że wywiad telefoniczny jest niepełny i zespół mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie wykonać szybkiej naprawy, nie jest to jeszcze kłopot gdyż w odwodzie w każdym przypadku czeka autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Próbujemy do zamówień przystępować wyjątkowo osobiście gdyż mamy jasność co do tego, że każdy incydent musi być oryginalny. Traktujemy naszych kontrahentów jak przyjaciół i dlatego wsłuchujemy się w ich propozycje i inspiracje. Luksus funkcjonowania umożliwia nam wyśmienicie wyekwipowane zaplecze, więc wysłuchanie klienta może nam tylko pomóc.Transport niskopodwoziowy

Operujemy wielką infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników dlatego wydało nam się normalnym powiększenie własnej oferty o transport dużych maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych. Powinno się korzystać z umiejętności ekipy mimo, iż nie specjalizujemy się w takiej domenie frachtu, jednak posiadając kierowców o podobnym doświadczeniu staramy się obniżyć ogólne koszty działalności, a tym samym pojedyncze wyceny usług.


Kombajny, koparki, walce drogowe, busy i pikapy, aż do masywnych mimo, że niewielkich wózków widłowych, wszelkie samochody jesteśmy wstanie przewieźć w granicach kraju oraz zagranicę. Łatwo też zlecić nam fracht towarów ponadnormatywnych czy dłużycowych.


W związku z tym, że zabezpieczenie ładunku jest w tym wypadku priorytetem to przy użyciu wszystkich środków bezpieczeństwa, nawet wówczas regularnie ubezpieczamy ładunki. Przyjmujemy na siebie wszelkie procedury powiązane z frachtem w tym prawdopodobne, obowiązkowe uprawnienia okazując się tym samym pełną specyfikacją konieczną do dostarczania takiej pracy.Dlaczego my?

Tylko dlaczego akurat nie? Dlaczego tym razem nie MegaHol? Pewnie, że zabiegamy o to by być najlepsi, jednak ostatecznie nie pragniemy by inni odbierali się gorsi. Przypuszczamy, iż każda pomoc drogowa, jakich funkcjonuje pełno i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich prawdopodobnie jest znacznie mniej, potwierdza się w pracy.


Proponujemy spójrz na to zdecydowanie z innej strony. Nasza firmowa sieć warsztatów to grupa koncentrująca cały szereg partnerów, co przynosi nam upoważnienie by przedkładać w ofercie o wiele bardziej rozległy tabor niż możliwość pojedynczego zakładu. Oczywiście to samo sprawdza się przy wyborze zawodowych kierowców czy wykwalifikowanych mechaników. MegaHol to wyjątkowe połączenie niedużych zakładów, które nawzajem się wzmacniają będąc jednocześnie niedaleko zdarzenia przy tym dysponując niepowtarzalnym wyborem zespołu pojazdów i sprzętu.


Właśnie w związku z tym sprawdza nam się doskonale, jako podwalina świadczenia naszych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Konkretnie do zlecenia zajeżdża dobrze dopasowana grupa ludzi z małego warsztatu związana emocjami lub wręcz familijnie, lecz to grupa która ma prawo, w jakiejkolwiek sytuacji, liczyć na wsparcie dużej pajęczyny podobnych warsztatów.


Nierzadko ceny za zlecone nam usługi zdarzają się mniejsze niż oczekujecie, a bierze się to z tego, że nigdy nie bazujemy na taryfikatorze, a szacujemy każde zamówienie indywidualnie. Zdecydowanie przeprowadzamy potencjalne zamówienia z OC oraz Assistance i w podobnym przypadku wykonamy usługę bezpłatnie.


Oto jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie tylko. Oczekujący na Twój telefon przyjaciel z Krzyża Wielkopolskiego.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: