LAWETA KSIĄŻ WIELKOPOLSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KSIĄŻ WIELKOPOLSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak powinien wybrzmiewać tytuł tego rozdziału, choć z drugiej strony otwarci jesteśmy na wszystkie zlecenia. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić jeśli chodzi o nas to staramy się w taki sposób wykonać usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najbliższego przyjaciela i z tego powodu nie odrzucamy wezwań na inne samochody niż ciężarówki. W związku z tym, każdy z wszystkich warsztatów, rozmieszczonych po całej Polsce, bezwzględnie jest zdolny w identycznym stopniu na holowanie samochodów ciężarowych jak i każdego innego pojazdu.


Kłopoty z autem na drodze to oczywista sprawa. W takiej chwili nie trwoń czasu na wyszukiwanie odpowiednich służb jedynie natychmiast wybierz numer do MegaHol, w przestrzeni Książa Wielkopolskiego to pierwsza z najwłaściwszych pomocy drogowych. Tymczasem prawdopodobne jest, że nie nastąpi potrzeba holowania. W przebiegu otrzymywania wezwania zawsze prowadzimy wywiad na temat problemów, jakie was spotkały i jest prawdopodobne, że ta interwencja zakończy się na pomocy mobilnego serwisu, tym skuteczniej, że zarządzamy wyspecjalizowaną załogą. Miejsce wydarzenia na krótki czas stanie się specjalistycznym punktem warsztatowym, i w ten sposób zaoszczędzimy czas i ograniczymy koszt niesprawności.


Bynajmniej nie obawiamy się, że coś nas zaskoczy bo mamy dość umiejętności, żeby ze wszystkim sobie poradzić. Jak do chwili obecnej każdorazowo rozwiązywaliśmy pomyślnie wezwania, nabraliśmy w związku z tym zaufania do stosowanych przez nas rozwiązań. Zdecydowana większość awarii które utrudniają klientom dalszą jazdę dla naszych ekip okazuje się być trywialnymi do naprawy. Niech ci się nigdy nie wydaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, ponieważ na trasie i mała niesprawność często okazuje się trudna do osobistej naprawy, tak więc wycieraczki jak również opony, ubytek paliwa ewentualnie nieodpalający motor także momentami potrzebują naszej usługi.


Oczywiście to znaczące! Jeśli przyjechałeś z odległego miejsca, nie trap się jak nam wyjaśnić gdzie zafundowałeś sobie awarię, bowiem my jesteśmy z okolicy. Znamy tu każdy zakątek zatem nie jest ważne, w którym miejscu stanąłeś z własną usterką my za chwilę cię odnajdziemy. Oczywiście nie zastanawiaj się nad porą dnia przywołuj nas niezwłocznie kiedy potrafimy być tobie pomocni. Przyjemnie jest mieć przyjaciół na jakich zawsze można polegać tak oddanych jak pomoc drogowa MegaHol. Bowiem tacy powinni być przyjaciele.Możemy otoczyć Cię pieczą przez pełną dobę:

  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wydostanie samochodu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie mylnie zatankowanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji i w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, transportowanie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Zobacz ofertę jeżeli ciągle masz rozterki! Ale oczywiście tutaj w Książu Wielkopolskim możesz liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno posiadała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie zakłada to przecież, że nasze profesjonalne lawety i autolawety nie są przystosowane do przewozu różnych samochodów. Jedną z odmian holowania jest samopomoc kierowców którzy ciągną samochód, szczególnie samochody osobowe przy zastosowaniu liny holowniczej, lecz naszą poradą absolutnie jest zalecenie by wykorzystywać w podobnym momencie ekspertów.


Bezwzględnie jest to korzystne z paru powodów. Po pierwsze praktyka i profesjonalizm znaczące przy wykonaniu tej usługi. Oczywiście nie wolno w stu procentach zaufać powszechnej lince holowniczej gdyż bywa ona niesolidna. Natomiast w okolicznościach kiedy długie trasy coraz częściej podejmujemy autostradą względnie drogą szybkiego ruchu, trzeba wiedzieć, iż na tych magistralach holowanie na sto procent jest wzbronione. Z tego powodu warto wybrać pomoc drogową MegaHol, bowiem dysponujemy i optymalnym sprzętem i kompetentną obsługą.


W profesjonalnym taborze mamy lawety, lub autolawety dobrane do wszelkiego typu aut. Bezpośrednio w rejonie lokalizacji zajścia zjawimy się bardzo szybko zapewniając przepisowy sprzęt do bezawaryjnego odtransportowania waszych aut i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta działalność nas urzeka. W sposób naturalny rywalizujemy o palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych też w ciężarowej pomocy drogowej. Znaczącym gestem do uzyskania tego celu musi być różnorodna oferta oraz marka wszystkich usług. Niesprawność Tir-a na drodze, podobnego zdarzenia nie życzymy nikomu, ale przecież jak umiemy sobie wyobrazić, czasem się zdarza. Odłączenie jednego pasa ruchu jest zdolne utworzyć długie korki choćby i na drodze dwupasmowej. Jest także oczywiste, że wynik jest w stanie być poniekąd groźniejszy w skutkach na ruchliwej, bocznej drodze. Toteż warci uwagi są fachowcy od błyskawicznych remontów w terenie, no i niezawodnego frachtu aut.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol znajdują się w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do podnoszenia masywnych samochodów z dołu i pozwalający na umieszczenie ich na kołach. Dysponujemy w takim razie wystarczającymi środkami żeby szybko otworzyć ulicę w ten sposób aby stosunkowo łatwo było bezpiecznie przeprowadzić reperacje. Wielkie samochody każdego standardu na przykład ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, potrafimy przez całą dobę dostarczyć na wskazane miejsce szybko oraz bezawaryjnie.


Jednak w naszych zespołach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu pełni dyżur fachowa kadra i to właśnie oni zapewniają prawdziwą wartość naszych usług.Mobilny serwis 24h

Może się wyklarować, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka nie będę tu niezbędne. I na autostradzie rezultaty zdarzenia może rozwiązać mobilny serwis, jaki w rejon zajścia dotrze szybciej i przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Mobilny serwis jest przygotowany tak samo na wulkanizację opon jak również na skromne poprawki motoru. Próbujemy wcześniej zdefiniować przyczynę awarii i w związku z tym prowadzimy drobiazgowy wywiad w czasie otrzymywania zamówienia, dzięki tej metodzie nasi mechanicy wyruszają absolutnie przygotowani. Regularnie posiadamy sposobność przywołania lawety czy holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w odwodzie na wypadek jeśliby sprawna naprawa okazała się niewykonalna.


Obojętnie jakie wezwanie to dla nas specjalny epizod ze względu na to, że każda awaria jest odmienna. Traktujemy wszystkich kontrahentów jak przyjaciół i w związku z tym wsłuchujemy się w ich potrzeby i inspiracje. Komfort funkcjonowania zabezpiecza nam profesjonalnie wyekwipowane zaplecze, zatem wysłuchanie klienta może nam jedynie ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Rozwinęliśmy swoją ofertę, jednak standardowe usługi na tym całkowicie nie tracą, gdyż fracht maszyn drogowych, maszyn budowlanych , a także rolniczych wypływa z odpowiedniej podstawy w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników znajdujących się w naszym profesjonalnym padoku. Wypada czerpać z wiedzy obsady mimo, iż nie specjalizujemy się w takiej dziedzinie przewozu, lecz mając kierowców o takim doświadczeniu potrafimy zredukować łączne koszty działalności, a tym samym jednostkowe ceny prac.


Nawet nie tworzymy ograniczeń, w Polsce czy zagranicą dostarczymy na określone miejsce przeznaczenia pikapy, busy, koparki, walce drogowe czy też kombajny. Plus towary w postaci ładunków ponadnormatywnych czy też przewozów dłużycowych mogą być obiektem naszej usługi.


W związku z tym, że zabezpieczenie transportu jest tu na pierwszym miejscu to przy użyciu wszystkich środków bezpieczeństwa, natomiast i tak regularnie ubezpieczamy frachty. Absolutnie nie zarzucamy firmowych kontrahentów załatwianiem formalności i zdobywaniem atestów koniecznych do finalizacji zamówionego transportu.Dlaczego my?

Bowiem nawet nie szukamy takiego pretekstu, ażeby nie. Dlaczego akurat nie MegaHol? Prawdopodobnie chcemy być najlepsi, ale przecież rzecz jasna nie pragniemy aby inni odbierali się gorsi. Niewątpliwie sprawdzają się w działaniu wszystkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe mimo że istnieje ich w sektorze szczególnie dużo.


Trzeba jednak inaczej na tą sytuację popatrzeć. Nasza firmowa pajęczyna warsztatów to rodzina koncentrująca cały szereg kooperantów, a to zabezpiecza nam pozwolenie by przedkładać w ofercie o wiele bardziej uniwersalny zespół pojazdów niż możliwość pojedynczego warsztatu. Nie zmiennie tak samo ma się sprawa z kadrą o wysokich kompetencjach oraz z kierowcami o istotnym doświadczeniu. MegaHol to optymalne zestawienie niewielkich zakładów, które nawzajem się zasilają będąc synchronicznie blisko kolizji przy tym gospodarując spektakularnym doborem zespołu pojazdów i oczywiście sprzętu.


Kwintesencję świadczenia naszych usług określa dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się dokładnie dlatego. Przybędzie konkretnie do was odpowiednio dobrana drużyna zawodowców, zapewne z niewielkiego punktu gdzie budują ich więzy rodzinne względnie przyjaźni, jednak będą mogli czekać na błyskawiczną pomoc naszej sieci.


Nierzadko stawki za nasze prace zdarzają się mniejsze niż się spodziewacie, a wynika to z tego, iż u nas nie bazujemy na taryfikatorze, a wartościujemy obojętnie jakie zlecenie jednostkowo. Prace które rozliczamy zdecydowanie z ubezpieczycielem, to znaczy wykonane z OC ewentualnie Assistance nigdy nie potrzebują jakichkolwiek dopłat klienta.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa , a nawet nie jedynie. Jak nikt Twój przewidujący przyjaciel z Książa Wielkopolskiego.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: