LAWETA KUTNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KUTNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autW każdym przypadku przyjmujemy zlecenie dlatego, że zasadniczym naszym zadaniem powinno być niesienie pomocy, ale trzeba nadmienić, że naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa zatem takiemu powołaniu dedykujemy własny sprzęt i doświadczenie. Jesteście naszymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić jeśli chodzi o nas to staramy się tak zrealizować usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najdroższego przyjaciela i dlatego nie odrzucamy zamówień na inne samochody niż ciężarówki. W związku z tym,  każdy z wszystkich zespołów, rozlokowanych po całej Polsce, bezwzględnie jest przygotowany w takim samym zakresie na holowanie samochodów ciężarowych jak i innego dowolnego pojazdu.


Na ogół może ci się przytrafić problem na drodze. Korzystnym rozwiązaniem bezwzględnie jest wtedy zadzwonić do MegaHol, a szczególnie jeżeli przydarzy ci się taki przypadek w okolicy Kutna, bo to wiarygodna pomoc drogowa. Jednak może nie wyniknie przymus holowania. W naszych zespołach operujemy mobilnymi serwisami, oraz wyśmienicie wyspecjalizowaną załogą. Miejsce wydarzenia na krótki czas stanie się specjalistycznym punktem warsztatowym, no i w ten sposób wygospodarujemy czas i obniżymy koszt niesprawności.


Zawsze jesteśmy przekonani, że rozwikłamy jakikolwiek defekt. Do tej pory każde zlecenie realizowaliśmy pozytywnie i na szczęście nie szukamy takiego argumentu by jakoś to się zmieniło. Zdecydowana większość awarii które wstrzymują klientom dalszą podróż dla przeszkolonych załóg okazuje się być tuzinkowymi do usunięcia. Nasze wykwalifikowane ekipy zainteresują się jakąkolwiek błahostką w tej sytuacji właściwie nie potrzebujesz się niepokoić o opony, paliwo, wycieraczki gdyż pod stałą opieką będziesz bezpieczny na trasie.


Zapamiętaj! Ty, być może przybyłeś do nas z odległego krańca Europy, jednak my jesteśmy u siebie. Przyjaciel cię nie zawiedzie, potrafi rozpoznać tutaj wszystkie zakątki i odszuka cię nawet gdybyś osobiście nie kojarzył gdzie jesteś zlokalizowany. Wydzwaniaj jeśli będziesz w potrzebie bez zwracania uwagi na godzinę. Powinieneś mieć świadomość, iż możesz być naszym przyjacielem i w sytuacji jeśli przenigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właściwie się funkcjonuje. Bowiem tacy zawsze są przyjaciele.


Możesz polegać na naszą pomoc 24 godziny na dobę:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa źle wlanego
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji jak również w ramach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Postawienie pojazdu na kołach czy wydobycie go na drogę

NASZA GALERIA


Obejrzyj ofertę jeżeli ciągle chcesz rozwiać wątpliwości! Tymczasem na przyjaciół z Kutna jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Profesjonalny tabor lawet czy autolawet jest dostosowany do transportu jakiegokolwiek rodzaju auta, chociaż nie kryjemy, iż szczególnie przygotowani zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Mamy jasność co do tego, że kultową metodą interwencji jest holowanie, szczególnie kiedy mowa o pojazdach osobowych. Przy pomocy liny holowniczej może się podobnej pomocy podjąć każdy prowadzący, jeśli chodzi o nas to właściwie zalecalibyśmy sięgnięcie po usługi ekspertów.


Jest parę czynników dla jakich trzeba odczytać tą radę poważnie. Rzecz jasna najistotniejszym jest doświadczenie i profesjonalizm usługi. Nie da się w stu procentach zaufać zwykłej linie holowniczej gdyż jest ona niebezpieczna. Natomiast w przypadku kiedy dalekie trasy coraz powszechniej realizujemy autostradą lub trasą szybkiego ruchu, należy wiedzieć, że na podobnych magistralach holowanie bezwzględnie jest zakazane. I tu akurat powinno być miejsce dla fachowego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Mamy w posiadaniu lawety lub autolawety przystosowane do transportu jakiegokolwiek rodzaju pojazdów, oraz podróżnych. Bezpośrednio w miejscu powstania zajścia zjawimy się błyskawicznie zapewniając optymalny sprzęt do spokojnego przewiezienia waszych samochodów oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka specjalizacja nas pasjonuje. W sposób naturalny sięgamy po palmę pierwszeństwa w transporcie aut ciężarowych jak również w ciężarowej pomocy drogowej. Zarówno w wachlarzu usług jak również w wartości ich realizacji. Kierowcy świetnie kojarzą jaką uciążliwą jest na szosie awaria TIR-a. Nawet jeśli usterka znajdzie sobie miejsce na dwupasmowych drogach to wyizolowanie jednego pasa ruchu na kilka godzin potrafi stworzyć wielokilometrowe zatory. Tymczasem wynik może być bardziej czasochłonny kiedy do awarii dojdzie na drugorzędnej, lecz uczęszczanej trasie. Zatem cenni powinni być specjaliści od krótkich reperacji w rejonie zdarzenia, no i niezawodnego transportu aut.


W bazie pojazdów MegaHol znajdują się holowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i fachowy sprzęt posiłkowy, w tym także odpowiedni sprzęt do wydobycia kłopotliwego pojazdu z dołu czy też ulokowania go na kołach. Administrujemy zatem adekwatnymi środkami aby prędko odblokować szosę na tyle by stosunkowo łatwo było bezkolizyjnie przeprowadzić remonty. Błyskawicznie i bezawaryjnie dostarczymy ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, to znaczy po prostu kompletny arsenał kłopotliwych samochodów.


Zabezpiecza to dodatkowo profesjonalna załoga, która trzymając dyżury w naszych oddziałach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój wewnętrzny i zaufanie.Mobilny serwis 24h

Potrafi się okazać, że holownik no i niskopodwoziówka absolutnie nie będę tutaj konieczne. Faktycznie się zdarzy jeśli efekty zdarzenia uda się skasować na w lokalizacji zderzenia co, także na drodze szybkiego ruchu, szybko potrafi załatwić wykwalifikowana załoga mobilnego serwisu.


Od wulkanizacji opon po małe remonty napędu na takie zdarzenia zawsze jest przygotowany mobilny serwis. Udaje się to w związku z tym, że przy zarejestrowaniu zgłoszenia odbywamy na tyle obszerny rekonesans żeby mechanik mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyruszyć całkowicie zorganizowany do wykonania usługi. Regularnie istnieje możliwość wezwania lawety czy też holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w zapasie na przypadek jeśliby błyskawiczna naprawa okazała się iluzoryczna.


Staramy się do zleceń przystępować szczególnie odrębnie gdyż mamy świadomość, iż każdy epizod jest indywidualny. Traktujemy swoich klientów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich potrzeby i podpowiedzi. Wolno nam tak funkcjonować dzięki ogromnemu zapleczu technicznemu przynoszącemu nam bezdyskusyjny luksus pracy.Transport niskopodwoziowy 

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w naszym taborze posiadamy pod dostatkiem, z tego powodu zdecydowaliśmy się na rozszerzenie stałej palety usług o transport maszyn drogowych, maszyn budowlanych , a także rolniczych. Powinno się korzystać z umiejętności obsady pomimo, że nie specjalizujemy się w takiej dyscyplinie frachtu, ale wykorzystując kierowców o podobnym doświadczeniu potrafimy obniżyć łączne koszty działalności, a tym samym jednostkowe ceny prac.


Absolutnie nie planujemy ograniczeń, w Polsce czy też zagranicą dostarczymy na wyznaczone miejsce przeznaczenia koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy. Realizujemy oczywiście zlecenia na ładunki ponadnormatywne czy też przewozy dłużycowe.


Jakiekolwiek samochody i ładunki dostarczane w ramach naszych usług są u nas zabezpieczone, choć oczywiście regularnie ubezpieczamy transporty. Przejmujemy na siebie wszelkie formalności związane z transportem w tym prawdopodobne, obowiązkowe zezwolenia wykazując się tym samym pełną specyfikacją niezbędną do świadczenia podobnej pracy.Dlaczego my?

A dlaczego nie? Niech będzie, że MegaHol. Nigdy nie staramy się odbierać umiejętności innym, ale również nikt niczego podobnego rzecz jasna nie uprawia pisząc, że jest najlepszy. Trudno przypuszczać, że coś nie działa właściwie w domenie pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej gdy tak pełno takiego typu warsztatów broni się w sektorze.


Spróbuj się wszakże wgryźć w ten problem. Odosobniony warsztat nigdy nie będzie kierował naprawdę tak wszechstronnym taborem czy sprzętem jak grupa będąca elementem sieci składającej się z znacznej ilości kooperantów. Absolutnie nie inaczej ma się sprawa z załogą o właściwych kwalifikacjach czy z kierowcami o istotnym doświadczeniu.  Platforma warsztatów umiejscowionych blisko wydarzenia, współpracując integralnie ze sobą posiada możliwość skierowania pomocy z specjalnie dostosowaną do okoliczności kadrą i optymalnym sprzętem.


Reguła „Bądź przyjacielem klienta”, jaka tworzy bazę świadczenia naszych usług legitymizuje się właśnie z tego powodu. Konkretnie do usługi przyjeżdża właściwie wybrana grupa pracowników z lokalnego warsztatu powiązana emocjami lub zgoła rodzinnie, lecz to drużyna która ma prawo, w każdej minucie zlecenia, liczyć na wsparcie całej sieci podobnych warsztatów.


Cennika nie potrzebujemy, jednak macie prawo przewidywać realną wycenę, niejednokrotnie niższą niż się spodziewacie, a to z tego powodu iż wartościujemy usługi jednostkowo. Prace które fakturujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, a mianowicie zrobione z OC ewentualnie Assistance akurat nie wymagają żadnych opłat klienta.


I to jest faktycznie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Niezmiennie Twój troskliwy przyjaciel z Kutna.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: