LAWETA ŁASIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁASIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autW każdym przypadku podejmujemy zlecenie ponieważ głównym naszym założeniem będzie na pewno niesienie pomocy, jednak powinno się wspomnieć, iż naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu zadaniu podporządkowujemy własny tabor i doświadczenie. My kontrahenta postrzegamy jak przyjaciela dlatego w taki sposób podchodzimy do pomocy jakiej poszkodowany przyjaciel potrzebuje rzecz jasna nie bacząc jakie gabaryty posiada jego auto. Zaznaczamy to, iż naszą profesją jest holowanie pojazdów ciężarowych, ale wszystkie nasze oddziały rozmieszczone w całej Polsce muszą być na tyle zaopatrzone by sprostać każdemu działaniu w odpowiedni sposób.


Niesprawność pojazdu jest w stanie zdziwić cię w każdej sytuacji w prawie nie pożądanym czasie. Ewentualnie może to się wydarzyć akurat w bliskości naszego Łasina, no i wówczas będziesz mógł natychmiast zabiegać o przysługę pomoc drogowa Piątkowski, to odpowiednie wyjście. Chociaż w rzeczywistości holowanie auta bywa zbyteczne. Zawsze na początku warto zastosować mobilny serwis, a nasze perfekcyjnie wykwalifikowane załogi są w stanie sobie poradzić z naprawą. Miejsce zdarzenia na pewien moment stanie się specjalistycznym punktem warsztatowym, no i w taki sposób zaoszczędzimy czas i zmniejszymy nakład na usunięcie niesprawności.


Nawiasem mówiąc damy radę sobie z dowolną usterką. Przez lata nabraliśmy pewności siebie, która dziś utwierdza nas w przekonaniu, iż wybieramy trafne decyzje w czasie finalizacji przyjętych wezwań. Niewątpliwie nie ma reguły, jakkolwiek często dużo wstrzymujących dalszą podróż usterek okazuje się być typowymi usterkami, jakie po drobnej naprawie w rejonie zajścia zawsze są efektywnie eliminowane przez nasze wykwalifikowane ekipy. Zaakceptuj, że zajmiemy się jeszcze drobnymi naprawami na trasie, jakie paraliżują dalsza podróż, a nie możecie ich sami skorygować. Zakończyły się sezony gdy musiałeś wozić ze sobą duży warsztacik samochodowy bowiem aktualnie małymi naprawami na drodze zajmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte silniki ewentualnie uzupełniając w burzę zdarte wycieraczki.


Czuwaj by mieć to na względzie. Jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie, a ty mogłeś w to miejsce dojechać choćby z krańca kraju. Przypadek, że ze swoim defektem utknąłeś w miejscu zdarzenia skomplikowanym dla ciebie do rozpoznania nie będzie posiadał dla nas znaczenia gdyż znamy tutaj dowolny zakątek. Nie rozważaj nad godziną dnia przywołuj pomoc drogową bezzwłocznie jeśli możemy być ci konieczni. Przyjaciele są różni, lepsi, gorsi oraz pomoc drogowa Piątkowski, która przenigdy nie zawodzi. Oto stały model na funkcjonowanie.Możemy otoczyć Cię opieką przez całą dobę:

  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy oraz w ramach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach albo wyciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie pomyłkowo zatankowanego paliwa względnie dowóz paliwa

NASZA GALERIA


Nasza oferta jest tutaj rozpisana w detalach więc będziesz mógł rozwiać obiekcje. Masz prawo myśleć, że ciężko zaufać jedynie zapewnieniom, lecz wiedz, że tu w Łasinie masz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie znaczy to jednak, że nasze lawety lub też autolawety nie są przystosowane do transportu różnych aut. Jedną z form holowania jest samopomoc kierowców którzy holują auto, zwłaszcza auta osobowe przy użyciu linki holowniczej, jednak naszą radą absolutnie jest zalecenie by o pomoc prosić w takim przypadku specjalistów.


Bynajmniej nie wyśmiewajcie tej porady. Decydujące są doświadczenie oraz profesjonalizm znaczące przy wykonaniu takiej usługi. Poza tym optymalny sprzęt, gdyż przeciętna linka holownicza potrafi stać się niedoskonała. Holując pojazd musi się pomijać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co bardzo skomplikuje jak i przedłuży przejazd. Z tego powodu doskonale wyekwipowane w odpowiedni sprzęt do lawetowania, fachowe zespoły pomocy drogowej Piątkowski, mogą być najodpowiedniejszym doborem.


Dowolny model pojazdów potrafimy dostarczyć korzystając z własnych lawet, lub autolawet. W miejscu zajścia pojawimy się prawie natychmiast dostarczając przepisowy sprzęt do spokojnego przewiezienia waszych pojazdów oraz pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Dlatego wymyśliliśmy pomoc drogowa Piątkowski,. Przewóz aut ciężarowych czy ciężarowa pomoc drogowa to przestrzenie w jakich chcemy być najlepsi. Zarówno w podaży usług jak również w wartości ich realizacji. Niesprawność TIR-a na ulicy potrafi stać się gigantycznym problemem. Długie korki są w stanie się budować też na szosie dwupasmowej kiedy wyłączymy z ruchy pojedynczy pas. Pokrewne, bądź prawdopodobnie przykrzejsze skutki jest zdolna podobna niesprawność rozniecić na pośledniej, jakkolwiek uczęszczanej trasie. Trzeba w tej sytuacji zauważyć fachowców od napraw w rejonie zdarzenia i fachowego przewozu pojazdów.


Pomoc drogowa Piątkowski,gospodaruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz koniecznym sprzętem posiłkowym takim, jaki zapewnia wyciągnięcie ciężkiego TIR-a z parowu , a także postawienie go na kołach. Mamy więc perspektywę szybkiego otwarcia drogi , a także przewiezienia TIR-a w najdogodniejsze miejsce umożliwiające rozpoczęcie bezkolizyjnej naprawy. Wielkie pojazdy każdego rodzaju takie jak autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, umiemy przez 24 godziny na dobę przewieźć szybko oraz bezpiecznie.


Jakkolwiek kondycja naszych prac gwarantowana jest głównie przez rzetelną kadrę czuwającą w naszych oddziałach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Rozplątanie problemu może również objawić się jako zdecydowanie inne i holownik , a także niskopodwoziówka akurat nie będą pomocne. Choćby na drodze szybkiego ruchu skutki kolizji potrafi zlikwidować mobilny serwis, jaki w lokalizację zdarzenia dojedzie szybciej i przywiezie wykwalifikowanych mechaników.


Czy to okaże się sprawa wulkanizacji opony , a może konsultacji przy drobnych usterkach silnika, zwykle musimy być na to przygotowani. Oczywiście to kwestia kompletnego rekonesansu wykonanego podczas przyjęcia zlecenia. Rzecz zrozumiała, że zawsze może wyskoczyć coś niespodziewanego i natychmiastowa naprawa nie może być wykonalna, jednakże w tej sytuacji natychmiast podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka oczekująca wyłącznie na polecenie.


Każde wezwanie to dla nas specjalny incydent bowiem każda awaria jest inna. Klient ma prawo akurat nie mieć racji co do diagnozy sytuacji, ale my możemy wsłuchać się w jego propozycje i sugestie, a potem wysnuć odpowiednie wnioski, bowiem w ten sposób postępuje się z przyjaciółmi. Jesteśmy wstanie to robić ponieważ posiadamy luksus pomocy kompletnie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Operujemy wielką bazą lawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście ciągników zatem było dla nas oczywistym rozbudowanie firmowej propozycji o fracht ciężkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych i drogowych. Trzeba korzystać z kompetencji obsady pomimo, iż nie specjalizujemy się w takiej sferze frachtu, jednakże posiadając kierowców o tym doświadczeniu jesteśmy wstanie obniżyć całkowite koszty działalności, a tym samym jednostkowe wyceny prac.


Przewozy przeprowadzamy w kraju i zagranicą skutecznie przerzucając na ustalone położenie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do masywnych jakkolwiek niedużych wózków widłowych oraz pikapy i busy. Można również powierzyć nam fracht ładunków ponadnormatywnych i dłużycowych.


Wszelkie pojazdy i frachty transportowane w ramach naszych usług są u nas bezpieczne, lecz oczywiście regularnie ubezpieczamy przewozy. W każdym przypadku operujemy całkowitą dokumentacją nieodzowną, by dostarczać zlecone usługi i z tego powodu ubezpieczamy się biorąc na siebie wszelkie formalności powiązane z przewozem.Dlaczego my?

Bowiem nawet nie szukamy takiego pretekstu, żeby akurat nie. Dlatego może być pomoc drogowa Piątkowski. Zapewne chcemy być najlepsi, ale ostatecznie nie chcemy żeby inni odbierali się gorsi. Sądzimy, iż każda pomoc drogowa, jakich istnieje mnóstwo i każda ciężarowa pomoc drogowa , których prawdopodobnie jest zdecydowanie mniej, sprawdza się w pracy.


Spójrz na to trochę odmiennie. Prawdopodobieństwo uzyskania właściwego sprzętu w naszym wypadku powinno być znacznie większe niż w pojedynczym warsztacie choćby ze względu na liczbę kooperantów. To samo dotyczy sprawdzonych kierowców i wykwalifikowanych mechaników. Indywidualny warsztat nie ma całego asortymentu sprzętu, my komponujemy się konkretnie do zlecenia i wysyłamy odpowiedni sprzęt plus odpowiednich specjalistów, a umożliwia nam to firmowa pajęczyna warsztatów pracująca niczym naczynia połączone.


Jako istota ustalająca zasadę dostarczania naszych usług znakomicie legitymizuje się motto „Bądź przyjacielem klienta”. Przypuszczalnie z usługą przyjedzie mała, rodzinna drużyna zawodowców, ale wzmocniona mocą naszej firmowej sieci.


Cennika nigdy nie posiadamy, ale oczywiście powinniście liczyć na realną cenę, nierzadko mniejszą niż się spodziewacie, a to w związku z tym, iż wyceniamy usługi jednostkowo. Naturalnie realizujemy wszystkie wezwania z OC i Assistance i w takim przypadku wykonamy usługę bezpłatnie.


A oto jest pomoc drogowa Piątkowski, na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Łasina, który przyrzeka Ci dobrą drogę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: