LAWETA ŁASKARZEW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁASKARZEW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak winien wybrzmiewać tytuł tego rozdziału, mimo, że z drugiej strony otwarci jesteśmy na wszelkie zlecenia. Na szczęście nie traktujemy was tak jak klientów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy jedynie z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Podkreślamy to, iż naszą specjalizacją jest holowanie aut ciężarowych, jednakże wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce muszą być tak zaopatrzone aby sprostać każdemu zadaniu w wystarczający sposób.


Nie warto czekać na to, iż w drodze ominą nas awarie auta. Jeśli stanie się to w przestrzeni naszego miasta Łaskarzew dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu absolutnie skuteczne rozstrzygnięcie. Choć praktycznie holowanie samochodu bywa niepotrzebne. W każdym przypadku może się okazać, iż jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu wzmocniona wyspecjalizowaną załogą. Nasze poczynania na miejscu zdarzenia zawiodą do szybkiego rozwiązania niesprawności.


Jesteśmy spokojni o to, że rozwiążemy każdy kłopot. Do tej pory każde zamówienie rozwiązywaliśmy skutecznie i oczywiście nie znamy żadnego czynnika aby to się odmieniło. Drobne naprawy, które można zrealizować bezpośrednio w miejscu zdarzenia to dla pomocy drogowej zazwyczaj tuzinkowe usterki, natomiast kierowcom wstrzymują dalszą drogę. Skończyły się sezony kiedy potrzebowałeś wozić ze sobą pełny warsztacik samochodowy ponieważ współcześnie niewielkimi naprawami na trasie przejmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, odpalając zamarznięte motory a kiedy trzeba wymieniając w mżawkę uszkodzone wycieraczki.


Pamiętaj! Jeśli zupełnie nie umiesz odnaleźć się w terenie, nie powinieneś się niepokoić, bowiem my czekamy nieopodal za miedzą. Nieważne gdzie zatrzymały cię problemy my to miejsce odszukamy, zatem błyskawicznie podamy ci życzliwą rękę. Wzywaj pomoc drogową o każdej porze dnia i nocy. Świetnie jest mieć przyjaciół na jakich zwykle można się oprzeć takich jak pomoc drogowa MegaHol. Tacy jak my funkcjonują.

Zawsze możesz zaplanować naszą pomoc 24 godziny na dobę:

  • Postawienie pojazdu na kołach względnie wyciągnięcie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji , a także w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

NASZA GALERIA


Tu na naszej stronie jesteś w stanie zaznajomić się ze składnikami naszej palety usług to ułatwi ci podjęcie finalnej decyzji o ewentualnej naszej pomocy. Tymczasem tu w mieście Łaskarzew będziesz mógł liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Nasz zespół lawet lub też autolawet jest dopasowany do przewozu dowolnego typu samochodu, mimo, że nie ukrywamy, iż przede wszystkim przygotowani jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Zatem jakkolwiek rozpowszechnioną strategią transportu niesprawnego auta osobowego jest holowanie, jakiego prawdopodobnie może się podjąć każdy kierowca, to przecież rekomendujemy by skorzystać z specjalistycznej usługi.


Jest to celowe z paru powodów. Kluczowe są doświadczenie oraz kompetencję istotne przy realizacji podobnej usługi. Dodatkowo optymalny sprzęt, ponieważ zwykła linka holownicza potrafi stać się tandetna. Na autostradach lub drogach szybkiego ruchu holowanie na lince jest zakazane. Prawdopodobnie nie musimy w zasadzie o tym przypominać, jakkolwiek właśnie MegaHol utrzymuje wszystko co jest konieczne, żeby rzetelnie odholować dowolny samochód.


W naszym taborze są lawety, a także autolawety dostosowane do każdego rodzaju aut. Czyż należy wyczekiwać czegoś lepszego niż gwarantowanego , a do tego sprawnego przewiezienia awaryjnych pojazdów i ich pasażerów na ustalone miejsce, no raczej nie, natomiast my akurat tym się zajmujemy celująco.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie rzeczywiście nasz żywioł. Każdy chciałby być najskuteczniejszym w swojej domenie, tymczasem jeśli chodzi o nas to w przewozie aut ciężarowych no i ciężarowej pomocy drogowej jesteśmy nieopodal tego stanu. W podobnym zakresie w jakości własnych usług jak też w zróżnicowanej propozycji. Usterka Tir-a na szosie, takiego zdarzenia rzecz jasna nie życzymy nikomu, lecz ostatecznie jak wiemy, to się zdarza. Kilometrowe zatory będą mogły się tworzyć też na trasie dwupasmowej skoro wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Pokrewne, ewentualnie na pewno gorsze rezultaty potrafi podobna awaria uczynić na drugorzędnej, ale ruchliwej drodze. Z tego powodu prędka naprawa czy pewny, kompetentny transport tego pojazdu jest faktycznie znaczący.


Kiedy musimy wyciągać TIR-a z parowu oraz ustawić go na kołach powinieneś operować ciężkim, specjalistycznym sprzętem, jaki jest praktycznie na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i dodajmy, że dopełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe i sztywny hol. Administrujemy w takim razie wystarczającymi zasobami aby skutecznie odkorkować drogę w ten sposób żeby stosunkowo łatwo było bezkolizyjnie przeprowadzić naprawy. Prędko oraz bezawaryjnie dostarczymy cały arsenał ciężkich samochodów w tym: naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe.


Umożliwia to dodatkowo profesjonalna kadra, która sprawując dyżury w naszych zespołach całodobowo, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój wewnętrzny i zaufanie.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, iż holownik i niskopodwoziówka akurat nie będę tu wskazane. W lokalizację awarii zdecydowanie szybciej dojedzie mobilny serwis i także na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy umiejętnie dokonają oczekiwanej reperacji..


Jeśli chodzi o nas to potrafimy być przygotowani na mnóstwo wariantów niesprawności od wulkanizacji opon po remonty silnika. To przede wszystkim kwestia gruntownego wywiadu przeprowadzonego podczas zatwierdzenia zlecenia. Może zdarzyć się, iż rekonesans telefoniczny może być niepełny i zespół mobilnego serwisu jednak nie może zrealizować błyskawicznej reperacji, tym razem nie jest to przecież problem gdyż w odwodzie w każdym przypadku oczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Staramy się do zamówień przystępować wyjątkowo indywidualnie bo mamy doświadczenie, że każdy przykład potrafi być wyjątkowy. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, reagujemy na podpowiedzi, ponieważ zawsze są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Nasi mechanicy, nabywając wsparcie kompletnie wyposażonego zaplecza technicznego, wydobywają z tych pertraktacji jedynie optymalne rady.Transport niskopodwoziowy

Firmową paletę usług rozbudowaliśmy o przewóz ciężkich maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych bowiem szeroka infrastruktura lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników pozwoliła nam na przyjęte rozwiązanie bez uszczerbku dla standardowych zleceń. Należy korzystać z kompetencji obsady pomimo, iż akurat nie specjalizujemy się w takiej dyscyplinie frachtu, jednakże mając kierowców o tym doświadczeniu staramy się zmniejszyć ogólne koszty działalności, a tym samym pojedyncze wyceny usług.


Nie mamy obostrzeń, w Polsce oraz zagranicą dowieziemy na wyznaczone miejsce przeznaczenia pikapy, busy, koparki, walce drogowe czy też kombajny. Plus ładunki ponadnormatywne czy też ładunki dłużycowe.


Będąc w naszych rękach zawsze już będą bezwarunkowo bezpieczne, ale i tak zawsze ubezpieczamy ładunek. Wszystkie formalności również dokumenty wskazane do specyfikacji związanej z realizowaną przez nas pracą, w każdym przypadku przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Ale dlaczego nie? Czemu akurat nie MegaHol? Zawsze planujemy być najlepsi, ale przecież rzecz jasna nie pragniemy żeby pozostali odbierali się gorsi. Wierzymy, iż każda pomoc drogowa, których funkcjonuje pełno i każda ciężarowa pomoc drogowa , których pewnie jest troszkę mniej, sprawdza się w efektach pracy.


Ważne jest jeszcze odmiennie na to zagadnienie spojrzeć. Odosobniony warsztat nigdy nie będzie dysponował faktycznie tak wszechstronnym zespołem pojazdów i takim sprzętem jak firma należąca do platformy składającej się z znacznej ilości kooperantów. Tak samo sytuacja ma się z wyspecjalizowaną kadrą, oraz z kierowcami o stosownych kwalifikacjach i praktyce.  MegaHol to optymalne powiązanie lokalnych warsztatów, które wzajemnie się wzmacniają działając jednocześnie blisko kolizji i zarządzając wyjątkowym wyborem taboru oraz sprzętu.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” legitymizuje się przede wszystkim z tego powodu i jesteśmy szczęśliwi, że wyznacza normę oferowania naszych usług. Dojedzie do was właściwie dobrana grupa fachowców, zapewne z niewielkiego warsztatu gdzie budują ich więzy prywatne względnie przyjaźni, jednak będą mogli oczekiwać na szybką interwencję całej sieci.


U nas nie posiadamy cennika ponieważ dowolne wezwanie wyceniamy indywidualnie, ale takie podejście posiada swoje odzwierciedlenie w regularnie niższych cenach niż możecie się spodziewać. Bardzo dogodną formą fakturowania za nasze zlecenia wydaje się być proste rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, jednak wymogiem jest możliwość wykonania usługi w ramach OC ewentualnie Assistance.


A oto kompletny MegaHol, na szczęście nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z miasta Łaskarzew, który wyczekuje na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: