LAWETA ŁĘCZYCA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁĘCZYCA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy dział winien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że wciąż zawsze jesteśmy przygotowani i zdecydowani na dowolne zamówienie. Nie traktujemy was jak zwykłych klientów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy wyłącznie z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym autem. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza reprezentacyjna usługa, ale warsztaty rozlokowane po całej Polsce muszą być przygotowane na to by radzić sobie z każdym zadaniem.


Oczywiście nie wolno liczyć na szczęście, że w podróży ominą nas usterki pojazdu. Czasami może to się przytrafić akurat w rejonie naszych Łęczyc, no i w takiej sytuacji będziesz mógł natychmiast prosić o przysługę MegaHol, to doskonałe rozwiązanie. Holowanie jednak nie każdorazowo bezwzględnie jest konieczne. Zawsze na początku  trzeba wykorzystać mobilny serwis, a nasze wyśmienicie wykwalifikowane kadry potrafią sobie poradzić z naprawą. I w rezultacie usterka będzie skasowana na miejscu powstania.


Zawsze jesteśmy spokojni o to, że rozwikłamy jakikolwiek problem. Do tej pory obojętnie jakie zamówienie rozwiązywaliśmy pozytywnie i oczywiście nie znamy takiego argumentu by to się odmieniło. Mnóstwo niesprawności które paraliżują kierowcom dalszą drogę dla naszych ekip okazuje się być banalnymi do naprawienia. Jesteśmy gotowi zainteresować się dowolną drobnostką tak samo czy to może będą wycieraczki czy na przykład ewentualnie nieodpalający napęd, rozerwana opona czy też niedobór paliwa, my prędko to załatwimy.


Zapamiętaj! My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, tymczasem ty mogłeś tutaj przyjechać nawet z końca kraju. Przyjaciel cię nie rozczaruje, zna w tym mieście wszelkie zakątki i znajdzie cię choćbyś osobiście nie wiedział gdzie przebywasz. Oczywiście nie zastanawiaj się nad porą dnia wzywaj nas niezwłocznie jeśli możemy być ci konieczni. Przyjaciele są różni, lepsi, tandetni i pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie rozczarowuje. Gdyż funkcjonować wypada godnie.


Zarówno dzień i w nocy możesz na nas polegać:

  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie pomyłkowo zatankowanego paliwa lub dowóz paliwa
  • Pomoc w ramach Assistance i darmowe usługi z OC winnego kolizji
  • Transport, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Pełna paleta możliwości jest tutaj zaprezentowana w drobiazgach toteż będziesz mógł rozwiać obiekcje. Na przyjaciół możesz czekać zawsze i wszędzie, a  tym bardziej w naszych Łęczycach.LawetaAutoautolawety 24h

Nasz zespół lawet lub też autolawet jest zaadaptowany do przerzutu jakiegokolwiek typu auta, choć nigdy nie kryjemy, iż przede wszystkim zdecydowani zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Więc jakkolwiek łatwą formą przerzutu awaryjnego pojazdu osobowego jest holowanie, jakiego zapewne może się podjąć każdy prowadzący, to jednak zachęcamy by skorzystać z specjalistycznej interwencji.


Nie wyśmiewajcie takiej rady. Doświadczenie i fachowość są obowiązkowe dla zaufania przy holowaniu. Wyjątkowo ważny bezwzględnie jest sprzęt z którego wtedy korzystamy albowiem zwyczajna linka holownicza częstokroć bywa niedoskonała. Na autostradach bądź trasach szybkiego ruchu holowanie na linie jest wzbronione. Stąd pomoc drogowa MegaHol zarządzająca doświadczonymi zastępami, i właściwym sprzętem do lawetowania wydaje się być najlepszym doborem.


Nawet nie musimy przypominać, iż w naszej bazie znajdują się niezbędne do tego lawety względnie autolawety. Czyż można oczekiwać czegoś ponad to niż bezawaryjnego i sprawnego odtransportowania unieruchomionych pojazdów i ich podróżnych na wskazane miejsce, no chyba nie, natomiast my właśnie takimi problemami się zajmujemy zawodowo.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest to co uwielbiamy. Zawsze w przewozie aut ciężarowych, a zarazem w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy być zawsze wśród najlepszych. W podobnym stopniu w wartości naszych usług jak i w znacznej palecie. Większość kierowców na sto procent miała kiedyś spotkanie z zepsutym na trasie TIR-em. I w sytuacji jeśli awaria znajdzie sobie usytuowanie na dwupasmowych autostradach bywa, że wyizolowanie jednego pasa ruchu na parę godzin jest zdolne stworzyć wielokilometrowe zatory. Jednak wynik może być gorszy gdy do awarii dojdzie na peryferyjnej, jakkolwiek uczęszczanej drodze. Dlatego bardzo ważny okazuje się sprawny , a także specjalistyczny przerzut tego samochodu, ewentualnie jak najszybsza jego naprawa praktycznie w rejonie lokalizacji zderzenia.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz odpowiednim sprzętem posiłkowym na przykład takim, który umożliwia wyciągnięcie trudnego TIR-a z wykopu oraz umiejscowienie go na kołach. Dysponujemy więc właściwymi zasobami żeby błyskawicznie odblokować ulicę tak aby stosunkowo łatwo było bezpiecznie zrealizować reperacje. Szybko oraz bezpiecznie przewieziemy pełen wachlarz masywnych pojazdów w tym: pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy.


Tymczasem w naszych zespołach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu czuwa doświadczona kadra i to właśnie oni gwarantują powodzenie i wartość wszystkich prac.Mobilny serwis 24h

Nie raz może się wyklarować, iż nie będzie zlecenia na holownik oraz niskopodwoziówkę. Być może jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w lokalizację wypadku przybędzie znacząco szybciej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie wyeliminują przyczynę awarii, choćby na autostradzie.


Od lekkich reperacji silnika po wulkanizację opon przeszkoleni mechanicy z mobilnego serwisu zawsze są przygotowani na rożne rodzaje niesprawności. Na każdym poziomie walczymy by zrealizować wszystko co realne, dlatego wyjeżdżamy po zrealizowaniu wnikliwego sondażu w trakcie akceptowania zlecenia. Rzecz zrozumiała, że w sposób naturalny potrafi wypaść coś niespodziewanego i natychmiastowa reperacja akurat nie będzie wykonalna, jednakże w tej sytuacji szybko podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka czekająca jedynie na polecenie.


Rozumiemy, że każdy przypadek jest niepowtarzalny w związku z tym przystępujemy do zleceń wyjątkowo osobiście. Profesjonalni mechanicy mogą z porad klientów wyłuskać konkretne dane bez przytyku, nawet jeżeli zleceniodawcy plątają się w analizie awarii. Wolno nam tak pracować bowiem odczuwamy komfort dobrodziejstwa wyśmienicie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Firmową propozycję usług poszerzyliśmy o fracht dużych maszyn budowlanych, drogowych czy też rolniczych ponieważ różnorodna podstawa w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników pozwoliła nam na przyjęte rozstrzygnięcie bez strat dla zasadniczych usług. Mimo, że oczywiście nie specjalizujemy się w tej gałęzi frachtu to właściwie pośród drużyny muszą być profesjonaliści, kierowcy z bogatym doświadczeniem w podobnych transportach, w związku z tym wykorzystujemy ich wiedzę.


Frachty wykonujemy w kraju i zagranicą skutecznie odstawiając na określone miejsce maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do ciężkich choć małych wózków widłowych oraz pikapy czy też busy. Uwzględniamy także wezwania na towary ponadnormatywne czy przewozy dłużycowe.


Każdorazowo ubezpieczamy frachty jakkolwiek zawsze jesteśmy spokojni, iż w naszych opiekuńczych rękach są całkowicie bezpieczne. Zawsze rozporządzamy kompletną specyfikacją potrzebną, by świadczyć nasze usługi i w związku z tym zabezpieczamy się przejmując na siebie wszelkie procedury połączone z przewozem.Dlaczego my?

Jest jakikolwiek pretekst, żeby nie? Dlaczego nie MegaHol? Pewnie, że pragniemy być najlepsi, lecz przecież absolutnie nie pragniemy by pozostali odbierali się gorsi. Niewątpliwie sprawdzają się w działaniu wszelkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe mimo że funkcjonuje ich na rynku wyjątkowo dużo.


Spróbuj się trochę zagłębić w niniejszy wątek. Prawdopodobieństwo posiadania adekwatnego sprzętu w naszym wypadku zapewne jest znacząco wyższe niż w jednostkowym warsztacie bodaj ze względu na liczebność partnerów. Podobnie sytuacja ma się z wykwalifikowaną załogą, oraz z kierowcami o idealnych kompetencjach lub doświadczeniu.  MegaHol to wyjątkowe powiązanie lokalnych warsztatów, które nawzajem się wspomagają działając synchronicznie nieopodal wypadku jednocześnie zarządzając spektakularnym wyborem zespołu pojazdów i oczywiście sprzętu.


Podstawę oferowania naszych usług definiuje maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się właśnie w związku z tym. Konkretnie do usługi przybywa odpowiednio wybrana drużyna ludzi z niewielkiego zakładu powiązana przyjaźniami ewentualnie zgoła rodzinnie, lecz to drużyna jaka ma prawo, w dowolnej sytuacji, dostać pomoc naszej platformy identycznych zakładów.


Taryfikatora nie potrzebujemy, ale możecie liczyć na rzetelną cenę, niejednokrotnie mniejszą niż się spodziewacie, a to w związku z tym, iż wyceniamy prace na bazie realnych danych. Bardzo dogodną procedurą rozliczenia za nasze zlecenia jest nieskomplikowane rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, ale wymogiem jest szansa wykonania pracy w granicach OC ewentualnie Assistance.


To jest istotnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Łęczyc, który jak nikt dojedzie jeśli znajdziesz się w kłopocie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: