LAWETA LEGIONOWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LEGIONOWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący dział winien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że wciąż zawsze jesteśmy gotowi i otwarci na dowolne działanie. Więc szczerze mówiąc nie kierujemy uwagi na format pojazdu dlatego, że nasi klienci powinni być naszymi  przyjaciółmi i pragniemy, żeby nasze uczynki wzmacniały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół odkrywa się w potrzebie. Podkreślamy to, że naszą specjalnością bezwzględnie jest holowanie aut ciężarowych, jednak wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce są na tyle zaopatrzone żeby podołać jakiemukolwiek zadaniu w wystarczający sposób.


Nie ma miejsc bezpiecznych i wszędzie potrafimy mieć awarię auta. Absolutnie w takiej chwili nie trać czasu na poszukiwanie przysługi tylko od początku wybierz numer do MegaHol, w przestrzeni Legionowa to pierwsza z najlepszych pomocy drogowych. Holowanie wszak nie zawsze jest konieczne. Absolutnie w pierwszej kolejności  należy zastosować mobilny serwis, a nasze wyśmienicie wyspecjalizowane załogi mogą sobie poradzić z naprawą. W takim razie, może się zdarzyć, że rozwikłamy awarię w miejscu zajścia.


Na szczęście nie było takiej usterki z którą byśmy sobie nie poradzili. Osobiste podejście do realizacji dowolnej usługi gwarantuje dobre skutki, w związku z tym przestrzegamy tych metod gwoli waszej satysfakcji. Zapewne nie istnieją takie reguły, jakkolwiek generalnie wiele uniemożliwiających dalszą jazdę niesprawności okazuje się być trywialnymi usterkami, jakie przy drobnej naprawie w rejonie wydarzenia powinny być efektywnie usuwane przez nasze drużyny. Pozwól, że zainteresujemy się także drobnymi naprawami na trasie, które wstrzymują dalsza jazdę, a oczywiście nie umiecie ich sami skorygować. Zakończyły się czasy kiedy potrzebowałeś transportować ze sobą kompletny warsztat samochodowy ponieważ dzisiaj błahymi reperacjami na trasie przejmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, odpalając zamarznięte silniki czy może uzupełniając w nawałnicę niesprawne wycieraczki.


Wiedz! Ty, całkiem możliwe, że dotarłeś do nas z dalekiego krańca Polski, ale my jesteśmy u siebie. Znamy tu każdy zakątek zatem nie jest ważne, w którym miejscu stanąłeś ze swoją usterką my szybko cię odnajdziemy. Przywołuj pomoc drogową o dowolnej godzinie dnia oraz nocy. Pamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol ma sporo przyjaciół i przenigdy żadnego nie zawiodła. Tacy jak my istnieją.

NASZA GALERIA


Zarówno dzień i w nocy zawsze możesz  rozważać naszą współpracę:

  • Wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego lub dolanie deficytu paliwa w baku
  • Pomoc w ramach Assistance czy niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie pojazdu na jezdnię czy stawianie go na kołach

Przejrzyj ofertę jeśli dalej czujesz wątpliwości! Tymczasem tu w Legionowie możesz liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny zespół lawet lub też autolawet jest dopasowany do przewozu każdego rodzaju samochodu, chociaż nigdy nie kryjemy, iż szczególnie nastawieni jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Zatem mimo, że łatwą formą przejazdu niesprawnego pojazdu osobowego jest holowanie, jakiego może się podjąć każdy kierowca, to my jednak zachęcamy by skorzystać z profesjonalnej pomocy.


Wydaje się być to wskazane z kilku powodów. Absolutnie najistotniejszym będzie na pewno doświadczenie i profesjonalizm usługi. Również optymalny sprzęt, gdyż przeciętna linka holownicza może bywać niesolidna. Dzisiaj gdy wszystkie wyjazdy w olbrzymiej skali odbywają się po drogach szybkiego ruchu oraz autostradach ważną informacją jest fakt, że holowanie na takich drogach na pewno jest zabronione. Dlatego wyśmienicie zaopatrzone w właściwy sprzęt do lawetowania, doświadczone zespoły pomocy drogowej MegaHol zawsze są najodpowiedniejszym doborem.


W profesjonalnym taborze mamy lawety, albo autolawety dobrane do wszelkiego rodzaju samochodów. Czyż wolno żądać czegoś ponad to niż gwarantowanego i szybkiego przewiezienia awaryjnych samochodów i ich pasażerów na wybrane miejsce, no prawdopodobnie nie, natomiast my właśnie tym się paramy bezkonkurencyjnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam dopala inspirujące ciśnienie. Naszym celem jest być najlepszym w przewozie aut ciężarowych jak również ciężarowej pomocy drogowej. Tak samo w wachlarzu usług jak również w wartości ich wykonania. Z zepsutym TIR-em tarasującym ulicę spotkał się chyba każdy użytkownik dróg. Usterka na trasie dwupasmowej może wyizolować z ruchu pojedynczy pas i stać się inspiracją tasiemcowych korków. Rzecz jasna nie oczekujmy, że będzie spokojniej na peryferyjnych trasach gdyż zdarzają się one bardzo często uczęszczane, tymczasem awaria TIR-a potrafi je całkiem zablokować. Z tego powodu cenni powinni być spece od natychmiastowych remontów w terenie, oraz gwarantowanego przewozu samochodów.


Wszystkim co obowiązkowe do likwidacji podobnych szkód zarządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to oczywiście są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, ciężki sprzęt do akcji służebnych. Awaryjnie uwięzionego TIR-a potrafimy zatem właściwie przetransportować w miejsce gdzie będziemy umieli go bezkolizyjnie zreperować. Duże samochody wszelkiego rodzaju na przykład ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, możemy przez 24 godziny na dobę przewieźć szybko i bezpiecznie.


Ale oczywiście w naszych oddziałach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu pełni dyżur profesjonalna załoga i to głównie oni gwarantują powodzenie i wartość wszystkich prac.Mobilny serwis 24h

Może się wyklarować, że holownik no i niskopodwoziówka na szczęście nie będę tu użyteczne. Tak się trafi kiedy efekty zdarzenia da się usunąć na w rejonie zajścia co, także na drodze szybkiego ruchu, skutecznie potrafi wykonać wyspecjalizowana obsada mobilnego serwisu.


Tak samo czy to okaże się sprawa wulkanizacji opony , a może porady przy niedużych awariach napędu, zawsze jesteśmy na taka ewentualność zabezpieczeni. Najczęściej udaje się przed wyruszeniem sprecyzować przyczynę awarii i w związku z tym prowadzimy konkretny sondaż podczas otrzymywania zlecenia,  w ten sposób nasi mechanicy jadą już zorganizowani. Rzecz zrozumiała, że w każdym przypadku potrafi wyskoczyć coś przypadkowego i tak sprawna reperacja tym razem nie będzie możliwa, jakkolwiek w tej sytuacji niezwłocznie podjeżdża autolawety czy może niskopodwoziówka czekająca wyłącznie na zamówienie.


Próbujemy do zamówień przystępować bardzo rozdzielnie dlatego, że mamy świadomość, że każdy dowolny przypadek potrafi być wyjątkowy. Traktujemy swoich klientów jak przyjaciół i w związku z tym wsłuchujemy się w ich prośby i wskazówki. Możemy tak postępować dzięki wyjątkowemu zapleczu technicznemu przynoszącemu nam niepodważalny luksus wykonania usługi.Transport niskopodwoziowy 

Mając w dyspozycji faktycznie poważną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy też ciągników naturalnym było dla nas rozwiązanie z możliwością przerzutu ciężkich maszyn budowlanych czy też maszyn rolniczych. Przystoi korzystać z umiejętności kadry mimo, iż akurat nie specjalizujemy się w tej sferze transportu, ale mając kierowców o takim doświadczeniu potrafimy zmniejszyć całkowite koszty działalności, a tym samym indywidualne wyceny usług.


Frachty przeprowadzamy w kraju i zagranicą skutecznie dostarczając na wyznaczone miejsce przeznaczenia maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do masywnych choć małych wózków widłowych oraz busy czy pikapy. Plus ładunki w formie ładunków ponadnormatywnych bądź transportów dłużycowych będą mogły być przedmiotem podobnej usługi.


Każdorazowo ubezpieczamy ładunki jednak jesteśmy spokojni, iż w naszych rękach są całkowicie bezpieczne. Wszystkie formalności i dowody potrzebne do specyfikacji powiązanej z wykonywaną przez nas pracą, zawsze przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Skoro tym razem nie ma takiego impulsu, żeby akurat nie. W tej sytuacji ma prawo być MegaHol. Próbujemy sobie w tym miejscu zapisywać, iż zawsze jesteśmy najlepsi, ale nikt kto tak pisze nigdy nie deprecjonuje zdolności innych. Przypuszczalnie sprawdzają się w działaniu wszystkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe chociaż działa ich w branży nadzwyczaj wiele.


Spróbuj się trochę zanurzyć w niniejszy problem. Nasza kompletna sieć warsztatów to grupa łącząca wielu kooperantów, co daje nam pozwolenie by przedkładać w ofercie zdecydowanie bardziej wielofunkcyjny tabor niż możliwość pojedynczego warsztatu. W sprawie kadr firmowa pajęczyna również ma przewagę nad pojedynczym warsztatem, również w sytuacji jeśli pracują tam prawdziwi fachowcy.  MegaHol to doskonałe zespolenie lokalnych warsztatów, które wzajemnie się wspierają działając jednocześnie nieopodal zajścia i zarządzając niepowtarzalnym wachlarzem taboru i sprzętu.


Dokładnie dlatego sprawdza nam się znakomicie, jako podwalina dostarczania firmowych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Przypuszczalnie z pomocą przyjedzie lokalna, rodzinna drużyna zawodowców, ale wspomagana energią naszej firmowej pajęczyny.


Niezależna kalkulacja usług sprawia, że wielokrotnie ponosicie mniejsze nakłady niż się spodziewacie. Zamówienia z OC i Assistance prowadzimy w ramach ubezpieczenia.


Oto jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie jedynie. Przyjaciel z Legionowa, który zapewnia Ci pewną drogę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: