LAWETA LIPIANY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LIPIANY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, może płynąć wprost z nieprzyjemnego zdarzenia które przytrafić może się w podróży, aczkolwiek jest nam miło, że zechcieli Państwo skorzystać z oferty MegaHol. I najszybsza podróż potrafi skończyć się wypadkiem, kolizją czy nawet małą usterką. Niestety często bez wsparcia pomocy drogowej nic nie zdziałamy. Transport uszkodzonego samochodu lawetą bądź przy użyciu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, lecz realna jest także wymiana koła czy też wulkanizacja zniszczonej opony, ewentualnie drobna naprawa przeprowadzona na miejscu zdarzenia prostej usterki, lecz uniemożliwiającej dalszą jazdę. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zwykle może mu się przytrafić potrzeba tych przedsięwzięć. Portal MegaHol.pl jest środowiskiem gdzie kierowca w potrzebie zastanie ekspertów. Systematycznie nasi specjaliści dostarczają pomocy w skrajnie różnych sytuacjach. Dysponują mobilnym serwisem i wulkanizacją, wszelkim transportem tak samo lekkich pojazdów tak jak i ciężkich zestawów ciężarowych bądź maszyn. Już bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy podchodzą do nich jak do najbliższych przyjaciół.


Wszędzie są po prostu firmy my jesteśmy inni. Oto jest pomoc drogowa, jaka wyciągnie do Ciebie przyjazną dłoń niby prawdziwy przyjaciel. I podobnie jak przyjacielowi można nam zawierzyć ponieważ jesteśmy przyszykowani na każdą sytuację.


Brałeś współudział w kolizji bądź miałeś awarię w bliskiej odległości od Lipiany? Natychmiast wystukaj numer do MegaHol. Do przyjaciele który czuwa niedaleko oraz dokładnie wie jakie czynności trzeba zrealizować aby uporać się z defektami. Dojedziemy błyskawicznie. Dodatkowo wykształcona brygada przywiezie oraz obsłuży mobilny serwis.


Nie ma takiej bariery żebyśmy na poboczu jezdni musieli odpuścić sobie drobne naprawy. Nie jest zagadką, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na rzucony odłamek na drodze, a w konsekwencji uszkodzić oponę, przegapić pielęgnację wycieraczek, które uszkadzają się w intensywny deszcz na szosie bądź nie wymienić w odpowiedniej chwili akumulatora i oczywiście w zamian dostać duży kłopot z odpaleniem pojazdu. Te wszelkie drobne usterki skasujemy dla Ciebie ku wspólnej satysfakcji. Jeśli jest niezbędne holowanie względnie autoautolawety, lub fakultatywnie autolawety też nie będzie to stanowić dla nas problemu. Będziesz mógł również liczyć na pomoc w materii zabezpieczenia miejsca zajścia. Na którejkolwiek drodze, w jakimkolwiek miejscu, w dowolnym zakątku – to jest nie istotne gdzie utknął Twój pojazd. My to miejsce odnajdziemy by Ci dopomóc. Gdyż jesteśmy u siebie stąd zlokalizujemy tu obojętnie którą dróżkę.

NASZA GALERIA


Zatrzymaj w kontaktach telefon do przyjaciela. Zapewne może być konieczny w granicach całej Polski. Wystukaj numer o każdej porze dnia i nocy. Przybędziemy z pomocą – to nie ulega kwestii! Tak pracuje prawdziwa pomoc drogowa. MegaHol pamięta o was. Przyjaciół poznaje się w kłopocie.Ta pomoc drogowa pracuje 24 godziny na dobę:

  • Usunięcie paliwa mylnie zatankowanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC sprawcy i w ramach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na jezdnię albo postawienie go na kołach

Przejrzyj szczegóły! Przyjaciel z Lipiany na sto procent jest zdecydowany do realizacji zadań!LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz wadliwych pojazdów jest szybki i łatwy gdy do tej roboty użyta zostanie autolawety ewentualnie autoautolawety. Wielokrotnie zauważamy na drogach nieformalnie holowane pojazdy, ale warto wiedzieć, że taki rodzaj samopomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie zabroniony. Specjalne pojazdy oraz doświadczona obsługa. Pomoc drogowa w obszarze Lipiany posiada podstawy żeby być pewną siebie. Do wykorzystania jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. W momencie załadunku oraz transportu samochodów zabezpieczenie jest naszym celem. Na wskazane miejsce 24 godziny na dobę dowieziemy samochód i potencjalnych podróżnych.


Można każdorazowo zmienić dyspozycję oraz postanowić o holowaniu, jednak zdecydowanie powinien na to pozwolić stan techniczny pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Zdecydowanie zawsze jesteśmy na taką ewentualność przygotowani. Warto jednakże aby zleceniodawca miał świadomość, że ten skład może przemieszczać się jedynie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy podlegający kolizji na jezdni to prawdziwy problem i my rozumiemy tą kwestię. Nie każdy z pojazdów tak skutecznie potrafi skomplikować ruch na drodze jak unieruchomiony TIR. Holowanie tego samochodu jest niejednokrotnie wysoce optymalną receptą na odkorkowanie drogi. Nie raz nasza pomoc drogowa skutecznie wykonywała analogiczne czynności.


Holowanie dowolnego rodzaju samochodu dzięki specjalistycznemu sprzętowi nie jest dla nas problemem. Przewieziemy choćby zespół ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna samochód ciężarowy ewentualnie dostawczy. Zrealizujemy to skutecznie i pewnie dzięki wysokiej próby wyspecjalizowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep i całej gamy sprzętu posiłkowego. Choćby TIR-a wyciągniemy z jaru, a potem postawimy na kołach bez względu na stopień uszkodzenia pojazdu bądź kłopotliwy dostęp.


Przygotujemy też transport ładunków z niesprawnego pojazdu. Przepakujemy je i przywieziemy na określone miejsce.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas priorytetem dlatego 24 godziny na dobę czuwa nad nim nasza kompetentna, wyspecjalizowana kadra. Szerokie zaplecze dozwala nam zrealizować obojętnie jakie zadanie w dowolnej fazie dnia i nocy nie zerkając na pogodę.Mobilny serwis 24h


W grupie usterek są też te łatwe do usunięcia. To prawda, zamknięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź czasami zatankowanie do zbiornika niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki czy przedziurawiona opona wstrzymują dalszą jazdę, jednak są z pewnością nietrudne do naprawienia z dala od warsztatu. Na szczęście nasza pomoc drogowa 24 godziny na dobę proponuje doraźne naprawy zrealizowane przez mobilny serwis. Laweta będzie nie wskazana. Obszerna paleta usług serwisu obejmuje również całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dotrze z serwisem niezwłocznie.


Mechanicy z kompetencjami to klejnot jakim rozporządza mobilny serwis. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych próg drobnych napraw prawdopodobnych do wykonania na drodze jest bardzo szeroki.


Telefonujesz jedynie raz. Rozmowę podejmujemy natychmiast. Nie wiele czasu nam potrzeba na odpowiedzi. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce a także chwila na telefoniczne uściślenie niuansów awarii, marki pojazdu i rzecz jasna miejsca zdarzenia. Kompleksowe przystąpienie do potencjalnych incydentów jest zasadą naszego działania gdyż naszym celem jest w pełni wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Także przewóz maszyn budowlanych jest istotną pozycją w pełnej palecie naszych usług. Każdą wielką maszynę drogową, spychacze lub przypuśćmy koparki gąsienicowe potrafimy przewozić szybko i oczywiście bezawaryjnie. Również transport wielkich maszyn rolniczych nie przedstawia problemu. Lokalna kadra jest gruntownie wyszkolona też do przewozu drobnych, jednak ciężkich pojazdów przypuśćmy wózków widłowych. Mamy zdolność frachtu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego, gdyż mamy w posiadaniu optymalny tabor. To może być trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy każdy specyficzny towar.


Czy w kraju czy zagranicą każdorazowo możesz kalkulować z naszej strony na szybkie i rzetelne wykonanie tej usługi. Ubezpieczamy towary, a na dostarczane usługi przedstawiamy kompletną, konieczną dokumentację.Dlaczego my?


Gdyż możesz na nas się oprzeć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Ze względu na to, że doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikacje zawodowców z całego szeregu ośrodków kumulują się w jednym miejscu. Znaczna skuteczność w wydajnym naprawianiu usterki czy optymalne rezultaty przewozu pojazdów są właśnie tego wynikiem.


Na każdą usługę patrzymy odrębnie, a zatem każdą jednostkowo szacujemy. Pod uwagę przy wycenie bierze się: zakres robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, rejon zajścia, rodzaj pojazdu, który obsługujemy, a także użycie części zamiennych.


Nasze usługi utrzymują niewygórowane wyceny, jakkolwiek mogą też być nieodpłatne jeśli Państwo mają właściwe ubezpieczenie Assistance bądź gdy nasza aktywność jest podyktowana wcześniejszą stłuczką do której doszło z przyczyny osób trzecich i rzecz jasna koszty pokrywa się z OC winnego.


Zapamiętaj!
Zawsze Pomoc drogowa MegaHol – na telefon, gotowy do pomocy, wyczekuje przyjaciel z Lipiany.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: