LAWETA ŁOCHÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁOCHÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy rozdział winien mieć nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że ostatecznie zawsze jesteśmy przygotowani i otwarci na dowolne działanie. Absolutnie nie traktujemy was jak klientów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy tylko z tego powodu, że jeżdżą mniejszym samochodem. Podkreślamy to, że naszą specjalnością bezwzględnie jest holowanie samochodów ciężarowych, ale wszystkie nasze oddziały rozmieszczone w całej Polsce są tak wyposażone żeby podołać jakiemukolwiek zleceniu w należyty sposób.


Problemy z pojazdem na autostradzie to zwyczajna sytuacja. Dobrym wyjściem jest w tej sytuacji zatelefonować do MegaHol, a szczególnie jeśli przytrafi ci się taka przygoda w rejonie miasta Łochów, bowiem to wiarygodna pomoc drogowa. Należy zadać tymczasem pytanie – Czy też w ogóle musi się samochód holować? W chwili przyjmowania zamówienia każdorazowo przeprowadzamy wywiad na temat kłopotów, jakie was napotkały i jest prawdopodobne, że ta interwencja zamknie się na pomocy mobilnego serwisu, tym skuteczniej, że kierujemy wykwalifikowaną kadrą. Miejsce wydarzenia na jakiś moment objawi się profesjonalnym zakładem mechaniki samochodowej, i w taki sposób zaoszczędzimy czas i ograniczymy wydatek na usunięcie awarii.


A damy radę sobie z każdą awarią. Nabyte doświadczenie zbudowało naszą ufność w siebie, a to przekłada się na wasze zadowolenie z naszych usług. Wiele awarii jakie utrudniają klientom dalszą podróż dla wykwalifikowanych drużyn okazuje się tuzinkowymi do naprawienia. Opona, nie uruchamiający się motor, wycieraczki, paliwo lub całe mnóstwo niezależnych drobiazgów, zajmiemy się dowolną błahostką.


To jest znaczące! Kiedy jesteś z odległego miejsca, tylko nie denerwuj się jak należy nam wyłuszczyć w którym miejscu miałeś usterkę, bowiem my jesteśmy z okolicy. Bądź pewien, iż posiadasz w nas przyjaciół, dlatego nie dręcz się, że nie kojarzysz gdzie masz awarię my na sto procent cię wyszukamy. Jest kłopot to powinno się działać, godzina oczywiście nie jest kluczowa gdyż ważni muszą być przyjaciele przekonani do interwencji, więc jesteś w stanie do pomocy drogowej zadzwonić o każdej porze. Przyjaciele mogą być różnorodni, lepsi, tandetni i pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie rozczarowuje. Oto cały system na istnienie.


Zawsze możesz kalkulować naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Transport, fracht na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na drogę albo stawianie go na kołach
  • Dowóz paliwa ewentualnie usuniecie paliwa błędnie wlanego
  • Pomoc w ramach Assistance i nieodpłatne usługi z OC sprawcy

NASZA GALERIA


Pełna oferta jest tutaj zaprezentowana w szczegółach więc możesz rozwiać obiekcje. Na przyjaciół będziesz mógł czekać zawsze i gdziekolwiek, tymczasem  przede wszystkim w tym mieście Łochów.LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało warto rzec, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, chociaż nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, żeby naszymi profesjonalnymi autolawetymi lub też autoautolawetymi transportować jakikolwiek inny charakter aut. Zatem chociaż tanią metodą przejazdu zepsutego pojazdu osobowego jest holowanie, którego może się podjąć każdy kierowca, to przecież zachęcamy by skorzystać z kompetentnej pomocy.


Taką wskazówkę powinno się przyjąć na serio. Decydujące są praktyka oraz fachowość ważne przy realizacji takiej usługi. Oczywiście nie da się w stu procentach zawierzyć przeciętnej linie holowniczej gdyż nie rzadko jest ona niedoskonała. Na autostradach czy trasach szybkiego ruchu holowanie na lince na sto procent jest zabronione. Z tego powodu pomoc drogowa MegaHol dysponująca kompetentnymi zastępami, a także stosownym sprzętem do lawetowania wydaje się być najodpowiedniejszym wyborem.


Bezpośrednio w profesjonalnym taborze są lawety, lub też autolawety dostosowane do jakiegokolwiek rodzaju samochodów. Stosowny transport zapewnimy natychmiast na miejsce zderzenia i bezpiecznie dowieziemy na wyznaczone miejsce i sprzęt i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to wymyśliliśmy MegaHol. W przewozie aut ciężarowych, a zarazem w ciężarowej pomocy drogowej chcemy stać zwykle pośród najlepszych. W identycznym stopniu w marce profesjonalnych usług jak też w znacznej ofercie. Usterka TIR-a na trasie potrafi być ogromnym kłopotem. Nawet gdy usterka ma usytuowanie na dwupasmowych odcinkach dróg samo odłączenie jednego pasa ruchu na parę godzin jest zdolne spowodować wielokilometrowe korki. Niestety nie liczmy, że będzie łatwiej na bocznych trasach gdyż zdarzają się one nadzwyczaj często uczęszczane, a kolizja TIR-a potrafi je totalnie zablokować. Zatem ważni muszą być specjaliści od szybkich reperacji w miejscu zdarzenia, jak również gwarantowanego transportu aut.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol zawsze są na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a poza tym sprzęt do wyciągania masywnych pojazdów z dołu i pozwalający na postawienie ich na kołach. Administrujemy zatem odpowiednimi materiałami by szybko otworzyć ulicę tak ewidentnie żeby stosunkowo łatwo było bezkolizyjnie zrealizować naprawy. Skutecznie i bezpiecznie przewieziemy cały kalejdoskop uciążliwych aut w tym: ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze.


Ale w naszych brygadach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu czuwa fachowa załoga i to głównie oni zapewniają powodzenie i wartość wszystkich prac.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, że holownik oraz niskopodwoziówka akurat nie będę w tej sytuacji potrzebne. W rejon niesprawności znacznie szybciej dotrze mobilny serwis no i choćby i na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy umiejętnie dokonają nieodzownej naprawy..


Od wulkanizacji opon po niewielkie naprawy silnika na takie zdarzenia zawsze jest przygotowany mobilny serwis. Na każdym kroku walczymy by zdziałać wszystko co ewentualnie realne, dlatego odjeżdżamy po dokonaniu wnikliwego sondażu w trakcie przyjmowania zlecenia. Rzecz zrozumiała, że każdorazowo potrafi wyskoczyć coś nieoczekiwanego i błyskawiczna reperacja nie może być możliwa, jednak wówczas niezwłocznie podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka oczekująca jedynie na zlecenie.


Zwykle udaje nam się do wezwań przystępować bardzo osobiście ponieważ mamy jasność co do tego, że każdy epizod musi być wyjątkowy. Nasi klienci maja prawo do niewłaściwej diagnozy, to my jesteśmy znawcami i możemy darować przyjaciołom traktując każde zamówienie osobiście. Takie stanowisko wyłącznie wspomaga nas w komforcie wykonania usługi gdyż podstawę zabezpiecza nam wyśmienicie wyposażone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Rozporządzamy znakomitą bazą lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników w związku z tym wydało nam się oczywistym rozszerzenie własnej palety usług o przywóz wielkich maszyn budowlanych, drogowych jak również rolniczych. Wypada czerpać z potencjału załogi pomimo, że akurat nie specjalizujemy się w tej domenie transportu, jednak posiadając kierowców o tym doświadczeniu jesteśmy wstanie obniżyć ogólne koszty działalności, a tym samym jednostkowe wyceny prac.


Prędko przywieziemy na wyznaczone miejsce przeznaczenia walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, koparki, w granicach całego kraju i zagranicą. Przedmiotem takiej usługi mogą się stać oczywiście towary ponadnormatywne czy przewozy dłużycowe.


Zawsze ubezpieczamy frachty choć zawsze jesteśmy spokojni, że w naszych opiekuńczych rękach zawsze są bezpieczne. Wszystkie procedury także dokumenty konieczne do dokumentacji związanej z prowadzoną przez nas pracą, regularnie przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

A czemu tym razem nie? Skoro tym razem nie ma veta to widocznie może być MegaHol. Każdy ma prawo powiedzieć, iż jest najlepszy, jednak my nigdy nie potrzebujemy ujmować innym zdolności. Przypuszczamy, iż każda pomoc drogowa, jakich działa wiele i każda ciężarowa pomoc drogowa , których pewnie jest troszkę mniej, potwierdza się w pracy.


Prosimy zwróć na to uwagę patrząc zdecydowanie z innej flanki. Odosobniony warsztat nigdy nie będzie zarządzał naprawdę tak wszechstronnym zespołem pojazdów oraz sprzętem jak grupa będąca elementem sieci składającej się z wielu wspólników. Analogicznie sprawa ma się z wyspecjalizowaną załogą, jak również z kierowcami o właściwych kompetencjach oraz doświadczeniu.  Pajęczyna oddziałów umiejscowionych blisko wydarzenia, współdziałając ściśle ze sobą ma zdolność wyekspediowania pomocy z specjalnie dopasowaną do okoliczności załogą i właściwym sprzętem.


Reguła „Bądź przyjacielem klienta”, która stanowi bazę dostarczania naszych usług potwierdza się przede wszystkim w związku z tym. Zapewne z pomocą przyjedzie lokalna, rodzinna grupa fachowców, ale wspomagana siłą naszej firmowej pajęczyny.


Indywidualna kalkulacja prac sprawia, iż często będziecie mieć niższe koszty niż oczekujecie. W przypadku usług wykonywanych z OC lub Assistance nie trzeba uiszczać należności, gdyż rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


To MegaHol – absolutnie nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Przyjaciel z miasta Łochów, który każdorazowo zjawi się  w kłopocie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: