LAWETA ŁÓDŹ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁÓDŹ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien wybrzmiewać tytuł tego działu, mimo, że z drugiej strony otwarci jesteśmy na jakiekolwiek zamówienia. My kontrahenta widzimy jako przyjaciela w związku z tym w taki sposób podchodzimy do pomocy której poszkodowany przyjaciel oczekuje oczywiście nie bacząc jakie gabaryty ma jego auto. Wszystkie nasze zespoły rozmieszczone są obecnie właściwie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnych samochodów absolutnie ze specjalnym dostrojeniem na samochody ciężarowe.


Niesprawność samochodu jest w stanie zdziwić cię w dowolnej chwili w najmniej oczekiwanym terminie. Dobrym rozwiązaniem bezwzględnie jest w tej sytuacji zatelefonować do MegaHol, tym bardziej gdy przytrafi ci się taki przypadek w okolicy Łodzi, bowiem to pewna pomoc drogowa. Holowanie wcale nie zawsze bywa potrzebne. W chwili otrzymywania wezwania w każdym przypadku przeprowadzamy sondaż na temat kłopotów, jakie was dopadły i być może ta interwencja zamknie się na usłudze mobilnego serwisu, tym bardziej, iż rozporządzamy wykwalifikowaną kadrą. Miejsce zdarzenia nierzadko okazuje się stanowiskiem działalności naszych mechaników, którzy tam właśnie efektywnie likwidują awarie.


Na szczęście nie stresujemy się, że jakaś rzecz nas zaskoczy bowiem posiadamy stosunkowo dużo wyobraźni, by z potencjalnymi awariami sobie poradzić. Dotychczasowe doświadczenie ugruntowało własną pewność siebie, i dzisiaj to przenosi się na wasze zadowolenie z naszej pracy. Często bywa tak, że pospolita awaria hamuje dalszą podróż, natomiast dla nas drobna naprawa praktycznie w terenie nie jest kłopotem. Zawsze jesteśmy dyspozycyjni by zainteresować się każdą drobnostką tak samo czy wówczas, kiedy to będą wycieraczki czy raczej nieodpalający napęd, pęknięta opona czy ubytek paliwa, my szybko to załatwimy.


Miej to na względzie. Jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie, lecz ty mogłeś tutaj przybyć choćby i z końca Europy. Przypadek, że z własnym defektem utkwiłeś w miejscu kłopotliwym dla ciebie do zlokalizowania nie będzie stanowił dla pomocy drogowej znaczenia ponieważ znamy tutaj każdy zakątek. Wzywaj nas o jakiejkolwiek godzinie dnia lub nocy. Powinieneś mieć wiedzę, że masz prawo być naszym dobrym przyjacielem nawet wówczas gdy absolutnie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie jest. Tacy jak my istnieją.


Potrafimy objąć Cię opieką przez całą dobę:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa bądź usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w ramach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie pojazdu na drogę czy postawienie go na kołach

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszym portalu możesz zapoznać się ze elementami kompletnej palety usług to pozwoli ci podjąć finalną decyzję o potencjalnej współpracy. Lecz na pewno jesteś w stanie w Łodzi polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Pewnie wolno nam zakomunikować, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, aczkolwiek nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, żeby naszymi autolawetymi czy autoautolawetymi transportować jakikolwiek inny rodzaj pojazdów. Holowania samochodu osobowego potrafi podjąć się każdy kierowca używając linki holowniczej, jeśli chodzi o nas to jednak zachęcalibyśmy w podobnych okolicznościach wykorzystywać zawodowców.


Jest wiele argumentów dla których trzeba potraktować tą wskazówkę serio. Doświadczenie oraz kompetencje zawsze są nieodzowne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Lina holownicza, którą zazwyczaj stosujemy do podobnego standardu holowania zdarza się często zawodna. Teraz kiedy wszystkie podróże w poważnej liczbie realizują się po trasach szybkiego ruchu oraz autostradach znaczącą informacją jest fakt, że holowanie na tych trasach na pewno jest zabronione. Zatem profesjonalnie wyekwipowane w odpowiedni sprzęt do lawetowania, profesjonalne zastępy pomocy drogowej MegaHol zawsze są najwłaściwszym wyborem.


Będące w pobliskim taborze lawety i autolawety zezwolą nam na przetransportowanie dowolnego typu auta. Odpowiedni transport dostarczymy szybko w rejon kolizji i pewnie dowieziemy na wybrane miejsce i sprzęt i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To bezwzględnie jest to co uwielbiamy. Bezpośrednio w przewozie samochodów ciężarowych, i w ciężarowej pomocy drogowej chcemy być zwykle wśród najsolidniejszych. Zaręczamy mocną propozycję oraz wytrawne przeprowadzenie usług. Większość użytkowników dróg zapewne miała już spotkanie z zepsutym na szosie TIR-em. Kolizja na trasie dwupasmowej może wykluczyć z ruchu pojedynczy pas i zostać przesłanką długich korków. Tymczasem efekt jest w stanie być gorszy gdy do awarii dojdzie na podrzędnej, ale uczęszczanej szosie. Więc błyskawiczna naprawa czy pewny, fachowy transport takiego auta jest faktycznie istotny.


Wszystkim co zasadniczo potrzebne do likwidacji takich szkód administruje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to znaczy holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, duży sprzęt do akcji służebnych. Administrujemy zatem właściwymi materiałami by prędko otworzyć jezdnię w ten sposób by wolno było bezkolizyjnie zrealizować reperacje. Kompletny kalejdoskop uciążliwych pojazdów: Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, szybko i solidnie, przez 24 godziny na dobę, dostarczymy pod zdefiniowany adres.


Ale bez wątpienia klasa naszych usług gwarantowana jest przede wszystkim przez zawodową załogę czuwającą w naszych brygadach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że zdecydowanie tym razem nie będą uzasadnione holownik i niskopodwoziówka. Istotnie tak się zdarzy gdy efekty awarii uda się usunąć na w lokalizacji zajścia co, chociażby na drodze szybkiego ruchu, prędko potrafi wykonać wykwalifikowana ekipa mobilnego serwisu.


Jeśli chodzi o nas to potrafimy być gotowi na mnóstwo typów niesprawności od wulkanizacji opon po naprawy motoru. To zasługa analitycznego wywiadu wykonanego podczas podjęcia zlecenia. Istotnie w czasie reperacji zawsze może się wyklarować, iż niesprawność jest uciążliwsza niż oczekiwania , ale wtedy natychmiast jest sprowadzana, czekająca na przywołanie autolawety czy może naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Niesprawności, aczkolwiek bliźniacze często są właściwie bardzo rożne, stąd też do wszystkich zamówień podchodzimy odrębnie. Kompetentni mechanicy potrafią z rad kontrahentów wyłowić konkretne wiadomości bez przytyku, nawet wówczas gdy zleceniodawcy wikłają się w klasyfikacji niesprawności. Takie zachowanie wyłącznie pomaga nam w luksusie funkcjonowania bo podstawę gwarantuje nam kompletnie wyposażone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Utrzymując w zdolności technicznej faktycznie dużą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy też ciągników oczywistym było dla nas wyjście z ofertą frachtu dużych maszyn budowlanych czy może maszyn rolniczych. To jak najbardziej rozsądna decyzja, bowiem wykorzystuje potencjał naszych doświadczonych kierowców i pojazdów, i tym samy redukuje koszty funkcjonowania w ten sposób wpływając na zminimalizowanie cen podstawowych prac.


Walce drogowe, kombajny, koparki, pikapy i busy, aż do trudnych jakkolwiek małych wózków widłowych, wszystkie pojazdy potrafimy dostarczyć na wskazane miejsce w granicach kraju lub zagranicę. Realizujemy też zlecenia na towary ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Będąc pod naszą opieką zawsze są one absolutnie bezpieczne, a i tak regularnie ubezpieczamy ładunek. Jakikolwiek fracht, tym bardziej niestandardowych ładunków potrzebuje zezwoleń, upoważnień bądź sprawdzonej dokumentacji, jednakże absolutnie nie obciążamy kontrahenta załatwieniem tych formalności.Dlaczego my?

Tylko dlaczego akurat nie? Czemu akurat nie MegaHol? Nie chcemy odbierać umiejętności innym, lecz oczywiście nikt tego rzecz jasna nie uprawia mówiąc, iż jest najlepszy. Sądzimy, iż każda pomoc drogowa, których funkcjonuje pełno i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich zapewne jest znacznie mniej, potwierdza się w efektach pracy.


Popatrz na to wszakże nie wprost. Jeśli mamy, aż tylu partnerów to w tej sytuacji prawdopodobieństwo zadysponowania odpowiedniego sprzętu powinno być znacznie większe niż w pojedynczym warsztacie. W sprawie kadr firmowa platforma również ma przewagę nad pojedynczym zakładem, nawet jeśli funkcjonują tam doskonali fachowcy.  Pojedynczy zakład nigdy nie posiada całego asortymentu sprzętu, my modyfikujemy się konkretnie do zlecenia i dostarczamy odpowiedni sprzęt i odpowiednich specjalistów, a umożliwia nam to firmowa sieć zespołów pracująca jak naczynia połączone.


Jako istota określająca regułę świadczenia naszych usług wyśmienicie potwierdza się hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Konkretnie do zamówienia zajeżdża dobrze dopasowana grupa mechaników z lokalnego zakładu związana emocjami względnie wprost familijnie, ale to formacja jaka ma prawo, w każdej minucie zlecenia, liczyć na wsparcie dużej pajęczyny identycznych oddziałów.


Często stawki za nasze usługi zdarzają się mniejsze niż się spodziewacie, a wynika to z tego, iż u nas nie bazujemy na taryfikatorze, i wartościujemy obojętnie jakie zamówienie jednostkowo. Usługi które fakturujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, czyli wykonane z OC lub Assistance nie potrzebują jakichkolwiek dopłat klienta.


Oto jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie jedynie. Przyjaciel z Łodzi, który oczekuje na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: