LAWETA ŁOMIANKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁOMIANKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMusi się szczerze zaznaczyć, iż naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa, to na szczęście nie zakłada, że odmawiamy wykonania innych zamówień, ba zgoła odwrotnie gospodarując doskonale wyposażoną bazą jesteśmy w stanie  obsłużyć kilka zleceń równocześnie. Absolutnie nie traktujemy was tak jak kontrahentów wyłącznie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy wyłącznie dlatego, iż jeżdżą mniejszym autem. Nasze zespoły rozlokowane są w całej Polsce, a każdy z nich przygotowany jest na holowanie różnorodnych pojazdów niewątpliwie ze specjalnym nastawieniem na samochody ciężarowe.


Oczywiście nie można czekać na szczęście, że w trasie przegapią nas awarie auta. Jeżeli stanie się to w okolicy naszych  Łomianek dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to całkowicie dobre rozwiązanie. Notabene nie musimy zaraz holować auta. W naszych warsztatach dysponujemy mobilnymi serwisami, i kompletnie wyspecjalizowaną kadrą. Toteż, prawdopodobne jest, że pokonamy awarię w miejscu zdarzenia.


Musimy być pewni, że pokonamy jakikolwiek defekt. Do tej pory każde zlecenie zamykaliśmy szczęśliwie i na szczęście nie szukamy takiego argumentu by to się odmieniło. Drobne naprawy, jakie wolno zrealizować w miejscu zdarzenia to dla pomocy drogowej zazwyczaj tuzinkowe usterki, mimo, że kierowcom hamują dalszą drogę. Zakończyły się czasy kiedy musiałeś przewozić ze sobą pełny zakład samochodowy bo teraz niewielkimi reperacjami na trasie zajmujemy się my, wulkanizując opony, dostarczając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte motory a kiedy trzeba uzupełniając w burzę niekompletne wycieraczki.


Miej to na uwadze. Ty, być może dotarłeś tutaj z odległego końca Europy, natomiast jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie. Przyjaciel cię nigdy nie zawiedzie, zna tutaj wszystkie zakamarki i odszuka cię nawet gdybyś sam nie kojarzył gdzie jesteś. Dzwoń gdy jesteś w kłopocie bez względu na godzinę. Musisz mieć świadomość, iż jesteś naszym bliskim przyjacielem nawet wówczas jeżeli wcale się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie się funkcjonuje. Tak zawsze mamy.


24 godziny na dobę zawsze możesz Nasza pomoc drogowa funkcjonuje 24 godziny na dobę:

  • Wydostanie pojazdu na drogę albo postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego lub dolanie braku paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC stłuczki i w granicach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Zobacz ofertę jeżeli ciągle czujesz wątpliwości! Ale tu w Łomiankach jesteś w stanie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno miała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie znaczy to jednak, że nasze profesjonalne lawety czy autolawety nie są dostosowane do transportu pozostałych aut. Mamy jasność co do tego, iż powszechną procedurą interwencji jest holowanie, zwłaszcza kiedy mowa o samochodach osobowych. Przy użyciu linki holowniczej potrafi się tej pomocy podjąć każdy prowadzący, my jednak promowalibyśmy skorzystanie z usługi specjalistów.


Tę poradę powinno się wziąć na poważnie. Przy holowaniu ogromnie znaczące są biegłość i profesjonalizm. Lina holownicza, którą przeważnie użytkujemy do takiego typu holowania jest jak się okazuje niedoskonała. Na autostradach bądź drogach szybkiego ruchu holowanie na linie bezwzględnie jest zakazane. A w tym wypadku faktycznie powinno być pole do popisu dla specjalistycznego sprzętu i załóg pomocy drogowej MegaHol.


Zatem nie ma potrzeby wspominać, iż w naszej infrastrukturze znajdują się konieczne do tego lawety albo autolawety. W miejscu kolizji pojawimy się błyskawicznie zapewniając stosowny sprzęt do gwarantowanego przewiezienia waszych pojazdów oraz pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Oto rzeczywiście nasz żywioł. Zawsze kroczymy po palmę pierwszeństwa w transporcie samochodów ciężarowych jak również w ciężarowej pomocy drogowej. W podobnym stopniu w wartości naszych usług jak i w znacznej ofercie. Z popsutym TIR-em zatykającym ulicę spotkał się raczej każdy użytkownik dróg. Nawet wówczas gdy usterka ma usytuowanie na dwupasmowych autostradach to wyizolowanie jednego pasa ruchu na wiele godzin może utworzyć wielokilometrowe zatory. Jest również oczywiste, że rezultat jest w stanie być nawet szkodliwszy w skutkach na uczęszczanej, bocznej trasie. Więc to jest powód dla jakiego szanować należy szybkie, specjalistyczne poprawki na miejscu powstania zajścia, oraz profesjonalny przerzut takich pojazdów.


Wszystkim co pożądane do kasacji podobnych awarii gospodaruje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, duży sprzęt do usług pomocniczych. Na co dzień mamy w tej sytuacji swobodę szybkiego odblokowania trasy i przetransportowania TIR-a w najdogodniejsze położenie ułatwiające wszczęcie bezkolizyjnej reperacji. Prędko oraz bezpiecznie dostarczymy pełen wachlarz masywnych aut w tym: zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki.


Ale marka naszych usług gwarantowana jest przede wszystkim przez specjalistyczną kadrę pełniącą dyżur w naszych oddziałach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Możliwe, że całkiem nie będą wskazane holownik , a do kompletu niskopodwoziówka. Może jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w lokalizację kolizji przybędzie zdecydowanie prędzej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie usuną przyczynę niesprawności, choćby i na autostradzie.


Jeśli chodzi o nas to jesteśmy przygotowani na mnóstwo rodzajów niesprawności od wulkanizacji opon po reperacje silnika. Na każdym poziomie walczymy by przygotować wszystko co prawdopodobne, w związku z tym odjeżdżamy po zrealizowaniu dokładnego sondażu w czasie zatwierdzania zlecenia. Rzecz jasna zawsze może wyskoczyć coś nieprzewidzianego i szybka naprawa tym razem nie będzie osiągalna, jednak wtedy natychmiast podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka oczekująca jedynie na polecenie.


Jakiekolwiek wezwanie to dla nas indywidualny incydent gdyż każda niesprawność jest inna. Klient ma prawo akurat nie mieć racji przynajmniej co do oceny okoliczności, jednak my umiemy wsłuchać się w jego prośby i sugestie, a potem wysnuć właściwe wnioski, ponieważ w ten sposób działa się z przyjaciółmi. Takie podejście jedynie wspomaga nas w komforcie wykonania usługi ponieważ bazę zabezpiecza nam profesjonalnie zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy     

Operujemy solidną infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście ciągników w tej sytuacji zdało się być zrozumiałym zwiększenie stałej palety usług o przewóz dużych maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych. To absolutnie słuszna decyzja, gdyż użytkuje potencjał firmowych profesjonalnych kierowców i pojazdów, a tym samy zmniejsza koszty funkcjonowania pośrednio oddziałując na zmniejszenie cen wyjściowych prac.


Transporty wykonujemy w kraju i zagranicą sprawnie dowożąc na ustalone miejsce przeznaczenia maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do trudnych chociaż niewielkich wózków widłowych oraz busy czy pikapy. Dodatkowo ładunki ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Bezpośrednio pod naszą opieką są one całkiem bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak każdorazowo ubezpieczamy ładunek. Przejmujemy na siebie wszystkie procedury związane z frachtem w tym potencjalne, niezbędne zezwolenia wykazując się w ten sposób kompletną specyfikacją potrzebną do oferowania takiej pracy.Dlaczego my?

Skoro nie szukamy takiego argumentu, aby teraz nie. No to niech okaże się, że MegaHol. Rzecz jasna nie planujemy by pozostali odbierali się gorsi, ale szczególnie mocno chcemy być najlepsi. Działa mnóstwo pomocy drogowych troszkę mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak chyba każda wypełnia wszystkie zadania.


Winno się właściwie rozważyć to szerzej. Prawdopodobieństwo posiadania adekwatnego sprzętu w naszym wypadku powinno być daleko korzystniejsze niż w jednostkowym warsztacie choćby ze względu na liczebność kooperantów. Tak samo rzecz ma się z wyspecjalizowaną kadrą, i z kierowcami o wysokich kwalifikacjach i praktyce.  MegaHol to doskonałe zestawienie niewielkich warsztatów, które nawzajem się wzmacniają działając synchronicznie niedaleko zdarzenia przy tym gospodarując niecodziennym wachlarzem zespołu pojazdów oraz sprzętu.


Dokładnie dlatego potwierdza nam się wyśmienicie, jako podwalina oferowania naszych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Na przykład do zlecenia przyjeżdża właściwie dopasowana ekipa mechaników z małego zakładu powiązana emocjami ewentualnie zgoła rodzinnie, lecz to formacja która może na pewno w jakiejkolwiek sytuacji, otrzymać wzmocnienie całej sieci identycznych oddziałów.


Nierzadko ceny za zlecone nam usługi są niższe niż oczekujecie, a bierze się to z tego, iż nie wspieramy się na cenniku, a wartościujemy obojętnie jakie wezwanie jednostkowo. W sytuacji prac realizowanych z OC lub Assistance nie ma konieczności uiszczać należności, gdyż rozliczamy się wprost z ubezpieczycielem.


Oto MegaHol – na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Przyjaciel z Łomianek, który czeka na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: