LAWETA LUBELSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LUBELSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Posiadamy skuteczną koncesję na pomaganie


Najwyraźniej poszukujesz usługi pomocy drogowej w okolicy województwa lubelskiego. Trafiłeś znakomicie. w realiach awaryjnych, w momentach potencjalnych wydarzeń losowych na szosie, a przed wszystkim w usługach holowania wszelakich samochodów poczynając od TIR-a przez inne pojazdy ciężarowe i dostawcze, jesteśmy niezastąpieni. 24h na dobę, absolutną porękę jakości i zaufania umożliwia autolawetyMegaHol.


Wybierz nasz numer! w tej chwili nie trwoń już czasu na czytanie kiedy tkwisz gdzieś na trasie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna sprawa jeśli zjawiłeś się tutaj w celu zlokalizowania niezawodnej przystani na wypadek alarmu. Spodziewasz się w dalszym horyzoncie absolutnej gwarancji odpowiedniej klasy pomocy. w takim razie my zachęcamy do konsultacji. Abyś miał szansę zapoznać się z naszą obszerną paletą usług, która nie przypisana jest jedynie do holowania. Bowiem MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to bardzo uniwersalny usługodawca. w tym momencie będzie to rozmowa wirtualna, ale oczywiście z satysfakcją podyskutujemy z Tobą telefonicznie ewentualnie bezpośrednio.


Na początek kilka słów o sobie:MegaHol – zasadniczo co to za formuła?


MegaHol zdecydował się na zespolenie wielu pojedynczych zakładów w ogólnopolską sieć ciężarowej pomocy drogowej. Rzecz jasna nie oferujemy usług jedynie TIR-om i choćby nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, wręcz przeciwnie przy takiej profesji próbujemy być firmą wszechstronną w odniesieniu do prowadzonych zleceń. Od lżejszych pojazdów, powiedzmy kładów czy może motocykli po transport lawetą lub autolawetą samochodów osobowych względnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To jasne, że jeśli profesją takiej grupy jest TIR to normalnym jest dla niej równoczesne wejście do usług transportowych w kategorii ciężkiej. Rozporządzamy bowiem wystarczającymi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie wzmiankując o ciągnikach, które zezwalają nam na transport uciążliwych maszyn rolniczych, budowlanych czy drogowych. Od dawna funkcjonujemy na gruncie Górnego Śląska a zarazem okolicznych regionów choć zaczynaliśmy tylko w Dąbrowie Górniczej. Dziś funkcjonujemy w województwie lubelskim, ale również w wielu dodatkowych lokalizacjach na terenie Kraju i wszędzie tam można doświadczyć naszej kompetentnej pomocy.


Warto o nas wspominać, gdyż prędko pojawimy się na całym terytorium Polski.Jakie wartości gwarantuje taka platforma klientom?


Przez 24h na dobę całkowitą pewność wysokiej klasy i bezpieczeństwa usługi. To czytelna deklaracja i nie ma powodu spodziewać się więcej od usługi holowania. Nawet bogaci kontrahenci przykładają znaczną siłę do wielkości kosztów usługi, ale nieczęsto zdarza się tak w przypadku zleceń dla pomocy drogowej. Dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol natychmiast dojeżdża na miejsce zdarzenia. Sieć MegaHol pozwala nam na daleko idącą specjalizacje poszczególnych załóg pomocy drogowej, a dzięki temu każde zamówienie łatwiej nam traktować jednostkowo i kierować tam ekipę odpowiednio zaaranżowaną do tej usługi. Zdecydowanie łatwiej jest zintegrować fachmanów z różnych drużyn jeśli w tym samym zadaniu należy działać w kilku specjalizacjach. Wtedy potrafi być łącznie konieczność wyekspediowania mocnego ciągnika aby wydostać TIR-a z parowu, a do kompletu ciężarowego serwisu mobilnego lub wulkanizacyjnego. Dzięki platformie rozporządzamy sprzętem, którego mogą akurat nie posiadać równocześnie na stanie lokalne jednostkowe warsztaty.Czy dzięki platformie należność za usługi się zmniejsza?


Na ogół ma prawo się zdarzyć, że potrzeba będzie podejmować działania, których akurat nie potrafiliśmy założyć dlatego zrobienie stałego cennika usług w wypadku pomocy drogowej jest zwyczajnie trudne. To normalne, że dokonujemy tymczasowej wyceny usługi w momencie aprobowania zamówienia. Istnieją dane, znaczące dla kalkulacji usługi, które potrafimy pozyskać właściwie na etapie przyjmowania zamówienia. Na przykład rodzaj samochodu, jego stan techniczny w opinii klienta, odległości jakie będziemy potrzebowali przebyć, a na tej bazie możliwa jest też decyzja o wyekspediowaniu odpowiedniej lawety czy naczepy niskopodwoziowej. Dyspozytor będzie na pewno wiedział o co powinien pytać i te dane zapewnią mu wszystko co jest niezbędne do tymczasowej symulacji kosztów. Natomiast poprawka wyceny potrafi być wskazana po oględzinach bezpośrednio w rejonie zajścia. Na szczęście moc platformy polega także na tym, że wyceny za konkretne usługi maleją, więc prawdopodobnie będą atrakcyjne wobec taryfikatorów drobniejszych operatorów. Ponadto MegaHol wykonuje jednocześnie usługi bezgotówkowe, a zawdzięcza to umowie ze wszystkimi popularnymi ubezpieczycielami.Czy holowanie pojazdów to wyłączna usługa którą oferujemy?


 • W MegaHol, faktycznie jedynie dzięki funkcjonowaniu w platformie, paleta usług jest niezwykle różnorodna.
 • Pomoc drogowa to przede wszystkim holowanielawetowanie.
 • Polecamy przerzut poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla pasażerów.
 • Serwis mobilny TIR-ów, różnych pojazdów ciężarowychdostawczych, ale też osobowych.
 • Dostępna w trybie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą wszystkich wymiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Fracht wszelkich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak i samochodów osobowych.
 • Usługowy fracht, także w granicach umów ciągłych, ciężkiego sprzętu rolniczego, drogowego czy budowlanego.
 • Usługi przewozowe obejmują dodatkowo naczepy mieszkalne, autobusy, tramwaje i inne specyficzne pojazdy.
 • Przewóz dłużycowy nie tylko dla leśnictwa, budownictwa, energetyki oraz przemysłu.
 • Skuteczne i bezpieczne dla samochodu uwalnianie go z pobocza, kanału, pola czy innego słabo dostępnego miejsca.
 • Dostarczanie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, bezpośrednio w terenie.

Gwarantując pomocy drogowej absolutną gotowość do pracy jesteśmy wstanie, dzięki funkcjonowaniu w platformie, łącznie i bezproblemowo pozwolić sobie na dostarczanie usług przewozowych. Sieć pozwoliła MegaHol zdywersyfikować aktywa poszczególnych oddziałów w taki sposób, że dziś zarządzamy znaczną ofertą sprzętu co pozwala nam na szeroki arsenał dodatkowych usług. Liczba usług, które jesteśmy wstanie realizować równolegle, nie tracąc jakości, nadal przyrasta w tempie rozszerzania sieci na inne okręgi. Wszystkie dodatkowe usługi dostarczamy w całym kraju oraz zagranicą na obszarze Unii Europejskiej prze 24h na dobę przez cały tydzień.Czy być może jest realna gwarancja usługi z udziałem MegaHol?


Rutyną naszych działań jest sprawny dojazd na obojętnie jakie zgłoszenie wystarczy, że do nas zadzwonicie. Tylko przedtem zapamiętajcie nasz kontakt. Dzięki ofercie sieciowej MegaHol jest nie zastąpioną grupą świadczącą pomoc drogową nie wyłącznie klientom indywidualnym, ale także obsługującą klientów flotowych. Nic zdecydowanie nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę ratyfikować i tutaj w województwie lubelskim. Praktykujemy takie rozwiązania z firmami rozporządzającymi flotą TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów czy taksówek. Te umowy są dla MegaHol osiągalne dzięki platformie bo ta umożliwia nam finalizacje obowiązkowego punktu umowy – szybkiego dojazdu na miejsce zdarzenia. Szybkość, która w ostatnich czasach urasta do kategorii najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie ma prawa kończyć się kosztem jakości niniejszych, dlatego znajomość taboru swoich stałych zleceniodawców ma naprawdę istotne znaczenie dla efektywności naszych usług. Na przykład serwis mobilny. Jeśli jest wcześniej przygotowany do pracy z rozpoznanym taborem to znacznie wzrasta i sprawność i marka usługi, a co za tym idzie ograniczają się straty kontrahenta. Jednostka, która z MegaHol podpisuje umowę rzecz jasna nie potrzebuje być lokalna, bo jeśli jej flota często przemieszcza się w rejonie województwa lubelskiego czemu mają ryzykować kłopoty z niewykluczoną przymusową pomocą? Solidna pomoc drogowa od ręki to komfort w przypadku awarii.


HolowanieMegaHol to droga po spokój!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: