LAWETA LUBSKO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LUBSKO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Mamy bezpieczną licencję na pomoc drogową


Kiedy zdarzy Ci się usterka pojazdu lub jakieś inne zdarzenie losowe na trasie. Kiedy potrzebna Ci jest pomoc w sprawie holowania TIR-a ewentualnie drugiego auta ciężarowego czy może dostawczego. Jeśli potrzebujesz pomocy to w rejonie Lubska raczej nie mogłeś trafić lepiej. Laweta wynajęta z MegaHol to niepodważalna rękojmia szybkości oraz kondycji usługi 24h na dobę.


Skoro to tak absolutnie nagła sprawa to lepiej nie marnuj ani chwili i wystukaj ten numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Chociaż kiedy szukasz bezpieczeństwa zanim okaże się, że już jest po incydencie. Spodziewasz się w dalszym horyzoncie stu procentowej gwarancji wysokiej próby usługi. To znaczy skoro zamierzasz zapoznać się z szeroką propozycją usług, zdecydowanie nie jedynie holowania, proponowanych przez MegaHol – ogólnopolską sieć zespołów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej, to namawiamy do konsultacji. Wirtualnej rozmowy, w której z przyjemnością odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


Rozpocznijmy od sprawdzenia:Co cechuje MegaHol?


MegaHol postawił na połączenie całego szeregu jednostkowych zespołów w ogólnopolską sieć ciężarowej pomocy drogowej. Zdecydowanie nie oferujemy usług jedynie TIR-om i nawet to jest oczywiste nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, lecz przy naszej specjalizacji próbujemy być firmą wszechstronną pod względem przyjmowanych zleceń. Od skromniejszych pojazdów, powiedzmy kładów lub motocykli po przerzut lawetą bądź autolawetą aut osobowych ewentualnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo chyba raczej nie zdziwimy wiadomością, że wśród przedstawianych przez nas usług znajduje się również fracht wielkiego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych czy rolniczych. To zrozumiała decyzja gdy specjalizacją pomocy drogowejTIR-y, a w mieniu marki są właściwe lawetynaczepy niskopodwoziowe. Zaczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej przez lata sprawnie pracujemy w całym obwodzie Górnego Śląska i województw sąsiednich. Ciągły rozwój doprowadził MegaHol do zrealizowania pomysłu naszej sieci w Lubsku i w wielu innych miejscach w Kraju, w których oferujemy profesjonalne, jakościowe usługi.


Na całym terytorium Polski będziemy dostępni niebawem.Co z podobnej platformy mogą wyciągnąć klienci?


Usługę o gwarantowanej jakości oraz bezpieczeństwie w trakcie 24h na dobę. To czytelna deklaracja i nie ma powodu spodziewać się więcej od usługi holowania. Wycena, która w większości przykładów potrafi posiadać znaczny wpływ na wybór usługodawcy nie musi być tak ważna przy decyzji wezwania konkretnej pomocy drogowej. Strategia działania platformy MegaHol zmniejsza czas dotarcia na miejsce wezwania. Sieć MegaHol zezwala nam na daleko idącą specjalizacje poszczególnych ekip pomocy drogowej, a dzięki temu każde zamówienie łatwiej nam oceniać odrębnie i ekspediować tam kadrę właściwie dopasowaną do tej roli. Zdarzają się usterki wymagające wszechstronnych fachowców lub, co faktycznie w MegaHol jest realne, kilku specjalistów z odrębnych specjalności. w kryzysowych okolicznościach najczęściej muszą sobie radzić ci którzy aktualnie nadjechali i wypada wzywać kolejną firmę jeśli, co zrozumiałe nie można rozwiązać problemu. U nas równolegle dojadą wszyscy którzy powinni być potrzebni nawet jeśliby trzeba było kojarzyć siły całego szeregu oddziałów z sieci. Dzięki sieci już posiadamy partnerów, którzy potrafią się wzajemnie wesprzeć w właściwy sprzęt i mechaników. Wspólników, których skromniejsze firmy potrzebują dopiero poszukiwać w sytuacji kiedy stają się konieczni.Czy może jest oficjalny taryfikator usług?


Pomoc drogowa to nietypowa usługa. Raczej nie ma w tej usłudze całego szeregu niezmiennych danych na jakich powinno się oprzeć symulację stabilnej wyceny usługi, bo wprost w miejscu zdarzenia często trzeba podejmować sporo nieplanowanych wcześniej działań. U nas zasadą jest tymczasowa wycena usługi przygotowana podczas podejmowania wezwania. Niektóre konieczne zadania można zaplanować już przy zamówieniu. Wiadomo na przykład jaki samochód będziemy holować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin zleceniodawcy, jaka okaże się niezbędna autolawety lub naczepa niskopodwoziowa, czy nieodzowny jest przyjazd serwisu mobilnego itp. Takie informacje pomagają dyspozytorowi wyjściowo ustalić cenę usługi. Jednakże musimy wspomnieć, że na miejscu ma prawo pojawić się wiele nowych kłopotów, które zmuszą nas do rewizji wyceny. Aczkolwiek przeważnie ceny za nasze usługi są mniejsze niż u słabszych operatorów i wynika to głównie z sieciowego profilu naszej grupy. Trzeba też pamiętać, że dzięki umowom z znaczną grupą ubezpieczycieli MegaHol przeprowadza również usługi bezgotówkowe.Czy może poza holowaniem obecne są w naszej ofercie jakieś inne branżowe usługi?


 • Na skutek działania w sieci repertuar usług MegaHol jest znaczny.
 • Holowanielawetowanie pojazdów jest podstawą naszej oferty.
 • Przewóz autolawetą dodatkowo pasażerów, na przykład do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. Obejmujący TIR i samochody dostawcze.
 • Kompletna mobilna wulkanizacja od Tir-a właściwie do samochodu osobowego.
 • Fracht wszystkich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak i aut osobowych.
 • Jednorazowe i długoterminowe umowy na transport maszyn samobieżnych budowlanych, rolniczych i drogowych.
 • Fracht samochodów niekonwencjonalnych, ale też również autobusów.
 • Usługa frachtu detali dłużycowych dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy energetyki.
 • Wydobywanie z pobocza, parowu czy pola pojazdów ciężarowych i nie jedynie takich.
 • Dostarczanie na trasie płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Zdecydowanie nasza flota w pierwszej kolejności pełni dyżury w ramach pomocy drogowej, jednak dzięki sieciowej strukturze możemy bez szkody kierować niektóre pojazdy do innych usług. Umożliwia nam to liczebność i różnorodność lawetautolawet, jak również naczep niskopodwoziowych o różnym przeznaczeniu. Skuteczność platformy pozytywnie odkłada się również na ewentualność otwarcia wielu zadań równocześnie absolutnie nie trącąc przy tej okazji na marce oraz bezpieczeństwie realizowanych usług. Wszystkie specjalne usługi świadczymy w całym kraju oraz w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę każdego dnia.Czy istnieje rękojmia współpracy z udziałem MegaHol?


Z pewnością zalecamy zadzwonić do MegaHol w razie takiej potrzeby, uprzednio notując sobie nasz telefon. Jesteśmy otwarci na stałe umowy deklarujące udział MegaHol w przedsięwzięciach pomocowych co szczególnie sprawdza się w przykładzie kontrahentów flotowych. Flota TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi prawdopodobni usługobiorcy flotowi z jakimi parafujemy długoterminowe umowy na usługę. Także tu w Lubsku. Natychmiastowy dojazd na miejsce zajścia to jest to co przede wszystkim zabezpiecza zleceniodawcom trwała umowa. Dodatkową zaletą stałej umowy, rzecz oczywista poza szybkością działania, jest także nasza świadomość taboru funkcjonującego w flocie zleceniodawcy co ma wpływ na efektywniejsze wyszkolenie naszych ekip i sprzętu do wykonania zamówienia. w przypadku kolizji straty potrafią być istotniejsze jeśli ważny jest czas. Sprawna usługa serwisu mobilnego w tym przykładzie ma prawo mieć znaczący wpływ. Istotne jest więc by ten serwis był wcześniej zaordynowany na obsługę taboru konkretnego kontrahenta. Jednostka, która z nami zawiera umowę rzecz jasna nie potrzebuje być miejscowa, a jeżeli jej flota cyklicznie porusza się w okolicy Lubska po co mają ryzykować problemy z ewentualną przymusową pomocą? w przypadku usterki warto mieć atut w rękawie. Niech nim będzie nasza pomoc drogowa.


HolowanieMegaHol to podróż po triumf!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: