LAWETA LUBUSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LUBUSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach MegaHol


Kiedy zdarzy Ci się niesprawność samochodu ewentualnie każde odmienne zdarzenie losowe na trasie. Kiedy konieczna Ci jest pomoc w sprawie holowania TIR-a ewentualnie drugiego auta ciężarowego czy dostawczego. Jeżeli szukasz pomocy to w strefie województwa lubuskiego absolutnie nie mogłeś znaleźć się w lepszym miejscu. Sto procent. Tak pewna jest gwarancja kondycji i zaufania usług zrealizowanych lawetą wynajętą z MegaHol i to przez 24h na dobę.


Wystukaj nasz numer! w tej chwili nie trwoń w tej sytuacji czasu na czytanie gdy tkwisz gdzieś na autostradzie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem kiedy ta gościna jest podyktowana szukaniem bezpieczeństwa. Ochrony na przyszłość. w takim wypadku zachęcamy Cię do konsultacji na temat różnorodnej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska sieć warsztatów, które proponują dużo bogatszy wachlarz usług niż tylko holowanie samochodów. Konwersacja będzie na pewno wirtualna, ale namawiamy również do bezpośredniego kontaktu.


Na wstęp typowe pytanie:


A więc z kim prowadzicie rozmowę?


MegaHol zdecydował się na powiązanie znacznej ilości jednostkowych zakładów w ogólnopolską sieć ciężarowej pomocy drogowej. Absolutnie nie oferujemy usług tylko TIR-om i nawet to jest oczywiste nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, ale przy takiej branży próbujemy być grupą wszechstronną pod względem prowadzonych usług. Holowanie aut osobowych, lawetowanie jednośladów lub mniejszych pojazdów na przykład kładów, a zasadniczo przewozy lawetą oraz autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Naturalną prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach powinno być dostarczanie usług w charakterze transportu uciążliwych maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych, bowiem w naszej dyspozycji są odpowiednie lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Jakiś czas temu zaczynaliśmy od miejscowej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dzisiaj pracujemy w całym Górnym Śląsku i w województwach ościennych. Dzisiaj jesteśmy w województwie lubuskim, a ponadto w wielu nowych lokalizacjach na terenie Polski i w każdym z tych miejsc można czerpać z naszej fachowej pomocy.


Żywimy szanse, że w zasadzie niebawem w całej Polsce.Co z podobnej platformy mogą mieć klienci?


Gwarancję doskonałego standardu i zaufania zleconych usług w każdym przypadku w trakcie 24h na dobę. To chyba najwyższa wartość usługi holowania jakiej powinien spodziewać się kierowca? Wycena, która w większości przykładów ma prawo posiadać znaczny wpływ na dobór usługodawcy nie jest tak ważna przy decyzji wezwania merytorycznej pomocy drogowej. Metoda funkcjonowania sieci MegaHol zmniejsza czas dotarcia w rejon zdarzenia. Tylko dzięki platformie posiadamy możliwość wyboru idealnie skomponowanej do konkretnego zlecenia załogi spośród wielu dyspozycyjnych do służby w danym obszarze. Otwarci także jesteśmy na nadzwyczaj trudne usługi wymagające fachmanów z wielu dyscyplin, bo dzięki platformie dysponujemy nie tylko wszechstronnymi, ale i profesjonalistami skoncentrowanymi na pojedynczej dziedzinie. No powiedzmy specjalną brygadę serwisu mobilnego i specjalistyczny ciągnik siodłowy, który na przykład wyciągnie TIR-a z pobocza, a także przyślemy lawetę o właściwych parametrach. Posiadanie właściwego sprzętu w ogromnej mierze determinuje zdolności ciężarowej pomocy drogowej. Sieć gwarantuje nam potrzebną dostępność, o jaką trudno jest lokalnym, autonomicznie działającym zakładom.Jaka jest cena usługi?


W wypadku pomocy drogowej, mającej w rejonie zdarzenia rozpocząć cały ciąg, właściwie trudnych do wcześniejszego określenia czynności, po prostu nie zręcznie jest opracować jeden niezmienny taryfikator. w naszym przypadku orientacyjnej kalkulacji usługi dokonuje dyżurny, który przyjmuje zgłoszenie. Pewne oczywiste czynności można określić już przy wezwaniu. Jasne jest wszakże jaki pojazd będziemy przewozić i w jakim jest stanie na podstawie oględzin usługobiorcy, jaka będzie potrzebna autolawety lub naczepa niskopodwoziowa, czy nieodzowny jest dojazd serwisu mobilnego itp. To jedyne co potrzeba, żeby tymczasowo określić cenę zamawianej usługi. Jednak korekta wyceny może być nieunikniona po oględzinach bezpośrednio w rejonie zdarzenia. Na szczęście skuteczność sieci polega również na tym, że stawki za pojedyncze usługi spadają, więc prawdopodobnie będą korzystne względem taryfikatorów mniejszych operatorów. Trzeba także mieć na uwadze, że dzięki umowom z liczną grupą ubezpieczycieli MegaHol przeprowadza także usługi bezgotówkowe.


Czy holowanie samochodów to wyłączna usługa jaką oferujemy?

W MegaHol, praktycznie jedynie dzięki istnieniu w sieci, propozycja usług jest wyjątkowo bogata.


  • Sztandarową usługą jest holowanielawetowanie wszystkich pojazdów.
  • Przerzut autolawetą również pasażerów, do 6 osób.
  • Serwis mobilny TIR-ów, specjalistycznych samochodów ciężarowychdostawczych, ale też osobowych.
  • Mobilna wulkanizacja opon w we wszystkich potencjalnych rozmiarach. Przede wszystkim TIR-y są naszym oczkiem w głowie.
  • Fracht usługowy wszystkich pojazdów od samochodów osobowych po ciężarówki.
  • Transport maszyn drogowych, budowlanych a także rolniczych.
  • Usługi transportowe obejmują także przyczepy mieszkalne, autobusy, tramwaje i inne niestandardowe pojazdy.
  • Przewóz dłużycowy dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy też energetyki.
  • Sprawne i bezpieczne dla samochodu uwalnianie go z pobocza, rowu, pola czy nietypowego trudno dostępnego miejsca.
  • Kompletna wymiana na drodze wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Zdecydowanie nasza flota w pierwszym rzędzie działa w granicach pomocy drogowej, jednak dzięki sieciowej strukturze jesteśmy wstanie bez szkody dysponować niektóre pojazdy do innych usług. w MegaHol wykorzystujemy sumę oraz paletę specjalizacji lawet, autolawet, a ponadto naczep niskopodwoziowych o wszelakim przeznaczeniu, którymi dyrygujemy dzięki platformie. Moc sieci przenosi się również na sposobność podjęcia wielu działań jednocześnie nie mając strat na jakości oraz bezpieczeństwie wykonywanych prac. Swoje usługi oferujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu w granicach całego kraju i zagranicą na terenie Unii Europejskiej.W jaki sposób zdobyć gwarancję, że pomoc zapewni wam MegaHol?


Zasadniczo zachęcamy zatelefonować do nas w wypadku takiej konieczności, uprzednio notując sobie nasz numer. Zapewne na podobną porękę decydują się zleceniodawcy flotowi i dla tego dla nich posiadamy zredagowaną właściwą umowę. Stabilną umowę na opiekę nad flotą TIR-ów oraz pozostałych aut ciężarowychdostawczych można z MegaHol ratyfikować na przyjaznych warunkach również w województwie lubuskim. Takie umowy są dla nas akceptowalne dzięki sieci bo ona zabezpiecza nam finalizacje obowiązkowego punktu umowy – szybkiego dojazdu na w rejon zajścia. Wartością stałej umowy staje się również solidniejsze przygotowanie do realizacji usługi, ponieważ będziemy z pewnością znać typ taboru stałego zleceniodawcy. Szkody wyrządzone kolizją zimniejszą się jeśli wyekspediujemy do was zawczasu gotowy serwis mobilny. Umowa z MegaHol zapewne zmniejsza ryzyko strat, w związku z tym jeżeli jest instytucja, absolutnie nie bezwarunkowo regionalna, której flota często przemieszcza się w obszarze naszego województwa lubuskiego to rekomendujemy jej nasze usługi. w przypadku awarii należałoby mieć tuza w rękawie. No to niech nim będzie nasza pomoc drogowa.


MegaHolHolujemy w okolice spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: