LAWETA MIĘDZYRZECZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MIĘDZYRZECZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Posiadamy pewną koncesję na pomaganie


Najwyraźniej poszukujesz usługi pomocy drogowej w okolicy Międzyrzecza. Trafiłeś znakomicie. w okolicznościach awaryjnych, w przypadkach jakichkolwiek doświadczeń losowych na trasie, a przed wszystkim w usługach holowania wszelakich pojazdów poczynając od TIR-a przez pozostałe pojazdy ciężarowe oraz dostawcze, jesteśmy niezastąpieni. Laweta zamówiona w MegaHol to bezdyskusyjna rękojmia szybkości oraz jakości usługi 24h na dobę.


Wybierz nasz numer! Lepiej nie trać już czasu na przeglądanie tej witryny kiedy stoisz gdzieś na autostradzie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeśli być może dysponujesz czasem i masz chwilę, więc wszedłeś na naszą stronę gdyż potrzebujesz zaufania. Gwarancji w dłuższej perspektywie. w takim razie my zachęcamy do rozmowy. Byś mógł zaznajomić się z firmową bogatą paletą usług, która absolutnie nie tyczy wyłącznie holowania. Gdyż MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów związanych z ciężarową pomocą drogową to bardzo uniwersalny usługodawca. Na początek do rozmowy wirtualnej, w której odpowiemy na parę najczęściej kierowanych do nas pytań.


Powiedzmy coś o MegaHol.MegaHol – zasadniczo co to za recepta na pomoc?


MegaHol zrzesza ogromną ilość drobnych zakładów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej rzecz jasna nie jedynie dla samochodów ciężarowych, TIR oraz dostawczych, ale w o wiele szerszym wachlarzu. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie jednośladów lub drobniejszych pojazdów powiedzmy kładów, a przede wszystkim frachty lawetąautolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


W każdej sytuacji jesteśmy wstanie przyjąć zlecenie transportu ciężkich maszyn drogowych, budowlanych lub rolniczych, gdyż specjalizując się w TIR-ach w sposób naturalny jesteśmy w pewnym sensie właścicielami odpowiednich lawet oraz naczep niskopodwoziowych. Zaczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej od lat z sukcesem funkcjonujemy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw sąsiednich. Dzisiaj możecie nas spotkać także w Międzyrzeczu, a także w całym szeregu dodatkowych miejsc w Kraju, gdzie w każdym przypadku uzyskacie usługi na najlepszym poziomie.


Dążymy do tego, żeby odnaleźć takie stanowiska w całej Polsce.Co też z podobnej platformy mogą mieć klienci?


Gwarancję jakości i bezpieczeństwa usługi w trakcie 24h na dobę. Czy można spodziewać się więcej w wachlarzu usług holowania? Najczęściej cena usługi ma istotny wpływ na nasze wybory, ale zdecydowanie skromniejszy w przykładzie usług pomocy drogowej. To dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol błyskawicznie dojeżdża na miejsce kolizji. Uczestniczenie w platformie MegaHol umożliwia nam zdecydowanie poważniejsze możliwości w wyborze załogi optymalnie przygotowanej do zlecenia, a tym samym wręcz na wstępie polepsza markę usługi. Nie ma szans by było dla nas tematem wysłanie do złożonego zlecenia kilku fachowców, którzy na co dzień pracują w różnych oddziałach, ale funkcjonujących w ramach naszej platformy. Podesłanie dedykowanej lawety potrafi być niezadowalające gdyż TIR lub bus leży w rowie i całkowicie inny sprzęt wraz z obsługą są w tym przypadku dodatkowo pomocni. Platforma dostarcza nam moc kiedy chodzi o dostępność i mnogość sprzętu, a to przedłuża się na szybkość i jakość naszych usług to znaczy ewidentną korzyść naszych klientów.Wartość usługi musi być ważna.


Zdecydowanie nie mamy schematu zdarzeń drogowych, który można by było wprost przepisać na stały cennik usług pomocy drogowej, a jeśli nawet to takich epizodów jest statystycznie za mało. w tym przypadku początkowej wyceny usługi dokonuje koordynator, który przyjmuje zlecenie. Właściwie wówczas potrafimy określić mniej więcej jak daleko jest do rejonu zdarzenia, jakich usług będziemy musieli się podjąć na stanowisku, na jaką odległość musi się przewozić określony samochód, czy trzeba będzie skorzystać z mobilnego serwisu, jaki rodzaj lawety, a może naczepy okaże się konieczny. Dyspozytor będzie na pewno wiedział o jakie rzeczy winien zapytać, a te dane zapewnią mu komplet tego co jest pomocne do wczesnej wyceny. Wiadomo, że w okolicy zdarzenia potrafi się wyklarować potrzebna korekta kalkulacji usługi. z góry właściwie powinno się zaplanować, że wycena tej samej klasy usługi w naszej sieci będzie na pewno niższa niż u konkurencji. Istnieje jeszcze jeden argument skierowania się po taką usługę do MegaHol. Jest to sposobność rozliczeń bezgotówkowych za nasze usługi z racji na liczne umowy wiążące nas z pełnym wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Czy holowanie aut to jedyna oferta naszej firmy?

Dzięki sieci kalejdoskop usług MegaHol jest bardzo szeroki.


  • Kluczową usługą jest holowanielawetowanie wszelkich samochodów.
  • Awaryjny przewóz podróżnych autolawetą do 6 osób.
  • Serwis mobilny TIR-ów, innych pojazdów ciężarowychdostawczych, ale też osobowych.
  • Kompletna mobilna wulkanizacja od Tir-a właściwie do samochodu osobowego.
  • Usługowy fracht pojazdów drogowych różnych rodzajów.
  • Transport kłopotliwego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
  • Usługi przewozowe obejmują dodatkowo przyczepy mieszkalne, autobusy, tramwaje i pozostałe nietypowe pojazdy.
  • Usługa frachtu elementów dłużycowych dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy też leśnictwa.
  • Skuteczne i bezpieczne dla pojazdu uwalnianie go z pobocza, dołu, pola czy dziwnego ciężko dostępnego terenu.
  • Kompleksowa obsługa na drodze wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Jest naturalne, że cały sprzęt którym rozporządzamy jest poświęcony do pracy dla pomocy drogowej, równoważnie dzięki istnieniu w sieci mamy komfort podtrzymania służby z równoczesnym użyciem taboru w usługach transportowych. Sieć umożliwiła MegaHol zdywersyfikować aktywa indywidualnych oddziałów w taki sposób, że dziś rozporządzamy ogromną rozpiętością sprzętu co umożliwia nam rozległy arsenał dodatkowych usług. w tym samym momencie, zdecydowanie nie kosztem jakości i czasu usługi, jesteśmy wstanie prowadzić kilkanaście zleceń. Tu w MegaHol usługi oferujemy 24h na dobę, przez cały tydzień w całym kraju oraz zagranicą na terenie Unii Europejskiej.Czy jest pewność usługi z warunkiem uczestnictwa MegaHol?


Codziennością naszych działań jest błyskawiczny dojazd na obojętnie jakie wezwanie wystarczy, że do nas zadzwonicie. Zwyczajnie uprzednio zapamiętajcie nasz kontakt. Jesteśmy otwarci na stabilne umowy zapewniające udział MegaHol w usługach pomocowych co zwłaszcza weryfikuje się w przypadku zleceniodawców flotowych. Stabilne umowy gwarantujące pomoc drogową to w tej dziedzinie powszechna pragmatyka. Zarówno floty TIR jak i mniejszych samochodów ciężarowych czy dostawczych oraz busów, a także korporacje taksówkowe, poszukują takich umów, a my mamy je w naszej propozycji. Błyskawiczny przyjazd na miejsce wezwania to jest to co w pierwszym rzędzie zabezpiecza kontrahentom trwała umowa. Mając wiedzę na temat charakteru taboru naszego zleceniodawcy zdecydowanie nie tylko dotrzemy prędzej, ale ewidentnie też odpowiednio przygotowani. Szkody spowodowane awarią będą mniej uciążliwe gdy wyślemy do was wcześniej gotowy serwis mobilny. Powinno się mieć w pamięci, że firma którą serwisujemy nie musi być z okolic Międzyrzecza. Wystarczy, że przemieszcza się często w tym rejonie, a ta umowa ogranicza ryzyko. w przypadku usterki miło utrzymywać pomoc drogową pod ręką.


Holowanie tylko w okolice wyniku – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: