LAWETA MORĄG 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MORĄG i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach witryny MegaHol


Kiedy zdarzy Ci się niesprawność pojazdu względnie jakiekolwiek inne zdarzenie losowe na autostradzie. Kiedy konieczna Ci jest usługa holowania TIR-a lub drugiego auta ciężarowego czy może dostawczego. Gdy szukasz takiej usługi to w strefie Morąga absolutnie nie mogłeś trafić lepiej. Laweta z MegaHol to absolutna gwarancja szybkości oraz jakości usługi 24h na dobę.


Dzwoń! Nie marnuj w tej sytuacji ani sekundy na przeglądanie tej strony kiedy stoisz gdzieś na autostradzie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Aczkolwiek w sytuacji jeśli raczej nie jesteś na „musiku”, a jedynie poszukujesz wewnętrznego spokoju. Zapewnienia sobie w przyszłości skutecznej pomocy. Czyli jeśli potrzebujesz zapoznać się z różnorodną ofertą usług, zdecydowanie nie wyłącznie holowania, gwarantowanych przez MegaHol – ogólnopolską platformę zakładów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej, to zachęcamy do rozmowy. Tymczasem wirtualnej rozmowy, ale nic nie wskazuje na to by nie można było jej zastąpić kontaktem bezpośrednim.


Takie pytanie zadawane jest zwykle jako pierwsze:A więc z kim ten dialog?


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak wiele zespołów, jakie zdecydowały się pod naszym logo związać swoje oferty w ogólnopolskiej platformie ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie oferujemy usług tylko flotom TIR-ów. Absolutnie nie obsługujemy wyłącznie samochodów ciężarowych i dostawczych, ale wyraźnie zwiększamy naszą propozycję. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy ponadto samochody osobowe, świadczymy usługi lawetowania motocykli i skromniejszych pojazdów, załóżmy kładów oraz oczywiście podejmujemy się przewozów lawetą oraz autolawetą.

NASZA GALERIA


Naszą specjalizacją wydaje się być TIR, a generalnie samochody ciężarowe, dlatego nieuniknionym było, że w profilu naszych usług pojawił się dodatkowo transport maszyn budowlanych, drogowych bądź rolniczych do których przewozu mamy w sieci stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Rozrastamy się w myśl dobra konsumenta od małej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po dużą sieć funkcjonującą na całym Górnym Śląsku i w sąsiednich województwach. Systematyczny rozwój doprowadził nas do zrealizowania pomysłu naszej platformy w Morągu i w wielu nowych lokalizacjach w Polsce, w których oferujemy nasze jakościowe usługi.


W dalszym horyzoncie zapewne zawsze na całym terytorium Polski.Co też z takiej sieci mogą mieć klienci?


W trakcie 24h na dobę pełną rękojmię jakości i zaufania usługi. To jasna gwarancja i nie ma powodu oczekiwać więcej od usługi holowania. Szczególną cechą usługi determinującą nasze decyzje jest najczęściej cena, ale o wiele częściej epizodycznie przy doborze pomocy drogowej. Czas dojazdu w rejon przywołania w przypadku sieci MegaHol jest o wiele krótszy niż średnia. Również dzięki sieci posiadamy swobodę wyboru doskonale zorganizowanej do danego zadania drużyny spośród wielu gotowych do pracy w danym terenie. Chętni także jesteśmy na bardzo wyszukane usługi potrzebujące mechaników z wielu dyscyplin, bo dzięki platformie zarządzamy nie jedynie wszechstronnymi, ale i specjalistami skoncentrowanymi na jednej dziedzinie. Indywidualnie funkcjonująca pomoc drogowa ma prawo mieć kłopot z wykonaniem potencjalnych zamówień, natomiast w MegaHol do wydobycia TIR-a z wykopu przyjedzie dźwig z jakiegoś zakładu, mobilna wulkanizacja z drugiego, a jeżeli to konieczne to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie są możliwości platformy. Sieć dostarcza nam moc jeśli idzie o posiadanie i mnogość sprzętu, a to przekłada się na sprawność i jakość firmowych usług to znaczy rzeczywistą korzyść naszych klientów.A może jest jasny taryfikator usług?


Pomoc drogowa to specyficzna usługa. Nie ma w tej branży takiej grupy stałych na których wolno oprzeć rachubę stałej ceny usługi, bo bezpośrednio w rejonie zdarzenia niejednokrotnie musi się przedsiębrać wiele nieoczekiwanych wcześniej działań. To normalne, że rozpoczynamy od określenia początkowej ceny właściwie na poziomie podejmowania zlecenia. Istnieją dane, ważne dla kalkulacji usługi, które potrafimy pozyskać już na poziomie przyjmowania zamówienia. Na przykład typ samochodu, jego stopień uszkodzenia w opinii klienta, odległości które będziemy musieli pokonać, a na tej bazie dopuszczalna jest także decyzja o wyekspediowaniu najlepszej lawety lub naczepy niskopodwoziowej. Takie szczegóły dopuszczą natychmiastową symulację wstępnych kosztów usługi. Niestety należy mieć na uwadze, że na miejscu zdarzenia często może zaistnieć wiele nieprzewidzianych problemów, które zmuszą nas do korekty kalkulacji. Platforma ma tymczasem dla finalnej wyceny usługi kolosalne znaczenie, bo jak to bywa przeważnie w takich sieciach pozwala zredukować wszystkie nakłady, a co za tym idzie zamykającą wycenę. Zapewne jest jeszcze i kolejny bodziec zwrócenia się po pomoc do MegaHol. Mianowicie oferta rozliczeń bezgotówkowych za nasze usługi z uwagi na liczne umowy wiążące nas z szerokim wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Co oferujecie wyjąwszy holowanie?


 • MegaHol na skutek działania w platformie ma znaczący arsenał usług.
 • Sztandarową usługą jest holowanie i lawetowanie wszystkich pojazdów.
 • Przewóz autolawetą także pasażerów, konkretnie do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, różnych aut ciężarowych i dostawczych, ale również osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w we wszystkich osiągalnych rozmiarach. Szczególnie TIR-y są naszą specjalnością
 • Przewóz usługowy wszystkich pojazdów od aut osobowych po ciężarówki.
 • Fracht ciężkiego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Usługa przewozu wszelkich aut niestandardowych, autokarów, naczep, tramwajów itp.
 • W granicach nie tylko długoterminowych umów dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy przemysłu oferta naszej firmy obejmuje usługi przewozu dłużycowego.
 • Uwalnianie z pobocza, wykopu czy pola samochodów ciężarowych i zdecydowanie nie tylko tych.
 • Dowiezienie na drodze paliwa i oczywiście innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Gwarantując pomocy drogowej kompletną gotowość do pracy potrafimy, dzięki istnieniu w platformie, jednocześnie i bezproblemowo dopuścić świadczenie usług przewozowych. Oczywiście to efekt ilości i rozpiętości posiadanego taboru lawet, autolawet czy naczep niskopodwoziowych. To być może jest realne jedynie w sieci, gdzie wystraczy właściwie zróżnicować stan posiadania konkretnych, stowarzyszonych w sieci zakładów. W identycznym momencie, zdecydowanie nie tracąc na jakości i czasie usługi, jesteśmy wstanie wykonać kilkanaście zamówień. Tu w MegaHol usługi oferujemy 24h na dobę, każdego dnia w granicach całego kraju oraz zagranicą na obszarze Unii Europejskiej.Czy inicjuje się umowę, która zarezerwuje nasz udział w udzielaniu pomocy.


Właściwie wystarczy zapamiętać sobie nasz kontakt i zatelefonować w przypadku gdy zajdzie konieczność. Dzięki ofercie sieciowej MegaHol jest najlepszą firmą świadczącą pomoc drogową nie wyłącznie kontrahentom indywidualnym, ale także obsługującą zleceniodawców flotowych. W każdym polskim oddziale, chociażby tu w Morągu, warto z MegaHol ratyfikować stałą umowę na obsługę floty TIR-ów oraz pozostałych samochodów ciężarowych lub dostawczych albo przypuśćmy firm taksówkowych. Szybki dojazd na miejsce zajścia to jest to co przede wszystkim zapewnia klientom długoterminowa umowa. Zasługą stałej umowy staje się na pewno doskonalsze przygotowanie do zrealizowania usługi, ponieważ będziemy z pewnością znać rodzaj taboru stałego zleceniodawcy. Przykładem może być tutaj usługa serwisu mobilnego, który jeśli jest wyekwipowany pod znajomy nam tabor kontrahenta pracuje oczywiście efektywniej , a tym samym minimalizuje jego straty. Powstrzymania ryzyka strat przez zatwierdzenie z nami umowy mogą dokonać zdecydowanie nie wyłącznie grupy z rejonu Morąga, ale na bliźniaczych prawach firmy, których tabor systematycznie porusza się w tym terenie. Na wypadek awarii powinno się mieć tuza w rękawie. Niech nim będzie nasza pomoc drogowa.


Holujemy po Twój dostatek – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: